Suhted


Tänase postituse kutsus esile Kroonika. tegelt selle pealkirjad.

Miks Padar oma laste ema välja vahetas.

😛

Miks inimesed üldse lahku lähevad?

Üritage nüüd kaasa mõelda. Kohtuvad kaks noort. Noormees ja neiu. Nende vahel on “keemia”. Kirg. Nad usuvad, et sellest piisab surmani koos olemiseks. Nad on nõus kõigest loobuma, et olla vaid koos ja selle koosolemise saab saavutada vaid kokku kolides ja teisi hoopiski mitte kuulates. OK. Teised ei ela nende elu, polegi suurt mõtet neid kuulata.

AGA…..

Tihti ei kuula nad ka teineteist.  Kumbki neist ajab taga just enda ettekujutlust õnnest. Hea kui need ettekujutlused kasvõi ositi kattuvad – siis suudavad nad ka argipäevad koos vastu võtta. Kuid tihti on kummalgi hoopis erinevad ettekujutused õnnest. Kumbki hakkab teist nö oma unistuse saavutamiseks vormima, “kasvatama” kui soovite ja siis järsku avastatakse, et pole enam seda kellesse armuti. Nad on ise teise ära muutnud.

Kui nüüd on selleks ajaks ka lapsed sündinud!?

Kui omavaheline pettumus on muutunud vihkamiseks on ainus mõeldav lahendus lahkumine.

Kui suudetakse teineteisega siiski koos elada ja laste pärast õnnelikku perekonda mängida, elatakse esialgu veel koos. Pika peale tekib harjumus. Elu on muutunud mugavaks – ei viitsigi nagu midagi muuta. Vindutakse ja valetatakse iseendale, et seda tehakse laste pärast kuid omavahel õiget läbisaamist pole. Lapsed saavad suureks ja korraga polegi muud kui töö ja elukoht kus elatakse koos võõraga.

Korraga tundub kogu elatud elu mõttetu.

Edasine sõltub juba sellest kui tugev keegi on. Kas minnakse lihtsalt, et leida ennast ja näha mis on Elul veel pakkuda. Või leitakse enesele uus armuke kelle juurde edasi liikuda ja vana elu maha jätta. Kuid kui pole eelnevast enesele midagi selgeks teinud jätkatakse täpselt sama mustrit.

Iga kohtumine meie elus on tähtis. Iga suhe on eelmänguks järgmisele.

Iga inimene kellega me oma eluteel kohtume, satub meie teele just selle ülessandega mis on meile vajalik, et meie oma elu eksamid läbi teha.

Juhuslikke kohtumisi ei ole olemas. Kõik kohtumised on millekski vajalikud. Iga kohtumine. Iga suhe muudab meid natuke.

7 kommentaari “Suhted

 1. Ka mina olen sellel arvamusel, et nimelt inimestega kohtumine ei ole juhuslik, eriti veel siis kui sa kohtad seda sama inimest kaks korda, kolmel võimalusel siis, et ammune tuttav lapsepõlvest, inimene keda sa nägid unes või inimene keda sa tundsid eelmises elus…
  see on suht äratundmisrõõm, igaühele iseasi

  Meeldib

 2. Ma rääkisin 15 aastat kõikidele, et mul on jumalast saadetud mees, st ta on mulle määratud ja ainuõige.
  Kurb on hoopis see, et ta ei saagi õnnelik olla, kuna uut elu tal lihtsalt ei tule. Tema elu piirdubki nüüd petmiste ja valedega ning andestust ta ka paluda ei oska nende eest. Ta on täielikult läinud oma lapsepõlve hirmude ja kasvatuse nahka. Kahjuks ma ei taibanud, et mu ellu taolised probleemid tulevad. Alles nüüd lugesin raamatuid, mis kõigele mu elus toimuvale õiget valgust näitab, mulle endale ka. Kahju, kahju, kahju on eriti mu mehest. Mina ehk saan lapselastest rõõmu tunda, tema mitte ja sugugi mitte minu süül, vaid ta ise pööras lastele selja ning hetkel ta võitleb ka raske haigusega.

  Meeldib

  • Haigused on tihti meie energeetika valest kasutamisest
   Isegi valest mõtlemisest . Kui inimene endale ikka sisestab ,et ma olen haige siis ta ka jääb haigeks
   Sinule soovituseks – andesta endale , õpi tehtud vigadest . Soovi ka temale head . Sest maailm on sedasi üles seatud ,et me ei saa aidata neid kes seda ei taha . Teeme vaid asja hullemaks . Jäta Härrale killukesi oma maailmavaatest ,ära topi talle neid vaid jäta need talle leidmiseks .
   Kui aeg saab õige hakkab ta sellest kõigest ka aru saama .
   Rasked haigusedki kipuvad olema meie teel selleks ,et võtaksime aja maha ja vaataksime oma elule teise pilguga.

   Meeldib

 3. Kõik õige. Sa arvesta sellega, et mul on lahutus pooleli, kus vastaspool laimab ja valetab. Andestada olen saanud sadu kordi ja küllap andestan pärast tulekahju kustutamist taas. Sul ei maksa kahelda!

  Meeldib

 4. ei loe kroonikat, siin aga oled sa vihjanud pealkirjale. kas tõesti oligi niimoodi sõnastatud:

  Miks Padar oma laste ema välja vahetas ??

  midagi jaburamat annab välja mõelda – EMA pole võimalik välja vahetada, ei endine naine ega vana armukegi ole auto! aga seda muidugi Kroonika-nupsikukesed ei taipa.

  Meeldib

 5. Täpsemalt – Miks Rahandusminister Padar oma laste ema teise naise vastu välja vahetas

  Aga Kroonika kohalt Sul õigus . Harva kui nad millegi täpsega hiilgavad . Ikka parevad raginaga puusse – no mis teha . muidu ei müü ju 😛

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.