Armastus, Sex ja Vaimsus


Minu kätte sattunud “Asazi pärandi” valguses võin täie kindlusega öelda, et sex pole kunagi olnud vaimsust takistavaks kehaliseks tegevuseks. Tegelikuks vaimsust takistavaks kehaliseks tegevuseks on hoopis söömine 😛

Natuke siis oma väidete tagusest ajaloost. Algne rass kes saadeti siia planeedile maaema Gaia kaitseks olid energiatoidulised. Seda energiat aga ei ammutatud enesest nõrgemate või abitumate arvelt, vaid me oskasime kasutada universumi ühtset energiavälja. Meie rass ei olnud eraldiseisev teadvus vaid Üks Kõiksusega. Rass ei tähenda samuti mitte nahavärvi, vaid teadvust kellel on teatud sagedus.

Ma ei hakka siin hetkel jagama peent teaduslikku tagamaad, ütlen vaid niipalju, et praegusaja teadlased on samuti jõudnud järeldusele, et kõik meie maailmas koosneb energiast, seega sagedusest. Niipalju siis taustast.

Lähme tagasi Gaia ja toitumise juurde. Gaiasse suhtuti just täpselt nii nagu on kohane suhtuda elavasse teadvusesse. Loodusrahvad teadsid seda meieaja inimesed on aga kahjuks selle unustanud. Kõik olendid on teadvuse ja hingega. Siinkohal tõmbaks “vee peale” taimetoitlaste ühele väitele, et taimetoitlane ei tapa kedagi, seetõttu on tema karnivoorist õilsam. 🙂 Ka taimedel on teadvus ja hing, samuti nagu inimestel ja loomadel ning üllatus üllatus, kõigel praeguse mõiste järgi – eluta loodusel.

Kuna aga meie rassi kehastuse DNA kood rikuti ära intiimse läbikäimisega nn antikristlike rassidega ning meie kehastus ei olnud enam võimeline saavutama kontakti universumi ühtse energiaga, saavutati kokkulepe taime ja looma teadvustega, et sedasinast bioloogilist keha üleval pidada.

Kasutades sõna antikristus, ei pea ma silmas saba ja sarvedega saatanat, kellest kirikud on meile vägagi elava pildi joonistanud, vaid panen selle nimetuse alla kõik isikustatud kummardamist nõudvad õpetused. Kõiksus ei vaja kummardamist ja alt üles vaatamist. Kõiksus tahab vaid et oleksime teadlikud oma enese jumalikkusest ja austaksime iseennast ja teisi kehastusi teades, et nemad on tegelikult meie ise. Meie algus on Kõiksuses.Siia panen oma maailmavaadet kõige paremini iseloomustava lause. “Mina olen Kõik ja Kõik on Mina”, me oleme kõik ühe teadvuse kehastused ja miks peaksime iseenesele liiga tegema. Ehk sama mõte kolmandas versioonis “ära tee teisele seda mida sa ei taha enesele tehtavat.” Sest Sina oled samuti see ” Teine” 😉

Nüüd midagi “hirmus vaimsetele Roosadele Tädidele.”  Sex on parim ja tugevaim viis partnerite vaheliseks energia vahetuseks. Siin võib muidugi takistuseks saada nn vägisi suhted, kus kaasad ei teagi milles seisneb armastus.  Kus puudub kaasade vaheline austus, aksepteerimine ja usaldus.

Oli aeg kui sex sai toimuda vaid vastastikkusel nõusolekul ja kõige sügavama austuse ja aksepteerimise saatel. Mis puutub aga järglaste saamisse siis see oli ainuüksi naise otsustada. Selliseid asju nagu juhuslikud rasedused ei eksisteerinud, sest naised teadsid juba enne, kui protsess jõudis viljastumiseni, oma tulevase lapse iseloomu ja elulugu.  Ja see, kas naine tahab last või mitte sõltus sellest, kas ta lubas tekkida ovulatsioonil või mitte.  Ovulatsioon siis munaraku valmimine ja munasarjast väljumine.

Edit: Järglaste saamine oli kokkulepe kolme olendi vahel. Mees, Naine ja saabuv Laps. Kuid naise osa oli laps kanda seega temal suurem õigus otsustada. Tänapäeva seaduste ja kommete valguses kostub see muidugi eriti bitchilikult. 😛

Kogu asi muutus aga siis, kui meie kehastusega hakkasid läbi käima nn antikristlikud rassid.  Seega kiriku kuulutus, et antikristus tuleb, on vaid tagantjärele tarkus. Antikristlik tegevus on meie planeedil toimunud juba miljoneid aastaid. Kasutan küll sõnu kristus ja antikristus kuid kristuse all mõtlen meie enese sisemist jumalikkust, säravat teemanti, omaenese Ise, millele ligipääs rikuti ära aga juba Atlantise hukule eelneval ajal. Antikristus aga D12 sageduselt tagasi pöördunud musti ingleid nn langenud inglid. Olendid siis kelle eesmärk on lammutada Kõiksuse ehk siis D15 sageduse teadvuse looming ja see “üle võtta”. Algselt olid ka nemad Kõiksuse looming, paradoks. Nende käitumise arvatavaks põhjuseks see, et nad pole võimelised enam liikuma tagasi D15 sagedusele. Kuna aga meie rass oli armastav ning tahtis ka seda rassi aidata ja mõista siis avastati tehtud kahju juba liiga hilja.

Ajalugu

sagedused

suhtumised

TÕDE

Võin ka öelda, et me ei tea enne sellest asjast kogu tõde, kui me pole suutnud ravida iseenese sagedust ja koos sellega DNAkoodi. Mitte enne kui oleme suutnud avada oma mälu mis ulatub läbi hingestushetke (hetk kui teadvus jõuab lootesse) aega kus, kus olime Gaia kaitserass ja otseühenduses Kõiksuse teadvusega.

Võite unustada kogu teooria siit tänasest loost, kuid ärge kunagi unustage. Me oleme kaitsjad ning meie vahendiks on Armastus. ME OLEME KÕIK ÜKS 😀

Minu jaoks osutus käesolev tarkus puuduolevaks lingiks, kogu mu siianise vaimsusetee õpingute vahele.

Tänaseks hetkeks on ka saadud luba jagada selle kõige emalehekülge. See on  www.azuritepress.com

8 kommentaari “Armastus, Sex ja Vaimsus

 1. Väga segane, algeline ja lausa paranoiline maailmapilt. Hulk oletusi …

  “Algne rass kes saadeti”

  Kes saatis ja miks? Väljendid, et keegi kusagil midagi saadab ja teeb, on paranoia. Igaüks loob ise ennast, me pole marionetid ja orjad ega kellegi teise vahendid.

  “Kuna aga meie rassi kehastuse DNA kood rikuti ära intiimse läbikäimisega nn antikristlike rassidega”

  Kes need antikristlikud rassid on? Usku ja geneetikat ei tasuks segi ajada 🙂 Üks asi on mõtlemine, teine asi keha (geen). Kui väidad, et antkristlus on isikustatud usk, siis on see ju kristlus. Kristluses ongi isikustatud jumal. Tegelikult just mittekristlikud usud on mitteisikustatud, nagu budalus näiteks, kus ei kummardata jumalat kui ülimat isikut.

  Kuidas saad üldse rääkida antikristlusest ja kristlusest Antlantise ajal. Kristust ennast polnud siis veel olemaski …

  Ikka väga segane ja hull maailmapilt sul … masendav. Meie rass ja nende rass jne …. Kui kõik on üks, millest selline rassism?

  Nii see kristlus kui ka antikristlus on väga algelised õpetused.

  “Sex on parim ja tugevaim viis partnerite vaheliseks energia vahetuseks.”

  Kuidas sa seksid pärast surma, kui sul polegi keha? Või vaimolendina? Energia on kõikjal, ka ilma seksita.

  Meeldib

  • sinu silmis on keha vaid bioloogiline keha?
   Keha on ka kõrgema sageduse olenditel. Sa väidad end hiievanaks kuid unustad et ka puud ja taimed on teadvuse ja hingega olendid mis on sama kõrgema teadvuse poolt siia saadetud. Tajumaks ja kogema elu just selles sageduses. Nn kolmanda dimensiooni illusioonis.

   Isikustatud usk – usk kus kujutatakse ette mingit inimkeha näiteks vanameest kes kõigutab pilvepiiril jalgu, jumalat. Samas kui algselt oli see vaid kõrgem teadvus mis lõi omaenese kogemuste saamiseks kõik mis me täna siin näeme. Kõiksusel pole vaja palvetamist ja koogutamist. mis aga on eluliselt vajalik enamusele usunditest. Kõiksusele on tähtis, et need kehad siin illusioonis tunneksid eneses sedasama jumalikkust millest koosneb kõiksus. Armasta ennast ja näe teistes sedasama jumalikkust mis on sinus eneses. Kõigest sellest oli ka eelpool juttu.
   Kristlus- Kusjuures algne õpetus ei nõua palvetamist inimese või jumalapoja poole. Selle on kirik sedasi sättinud. Kristuse õpetused olid algselt just needsamad, millest ma oma kirjutises räägin, kuid kurval kombel on piiblit niimitu korda ümber kirjutatud, et algsest TÕEST on järel vaid riismed.
   Kuidas suhtud usujagajatesse kes kuulutavad ligemisearmastust kuid samas on nõis teise inimese üksnes oma vaatenurga pärast maha lööma, sest see julgeb mõelda teisiti? Minu jaoks muutub seline kuulutamine juba valeõpetuseks. Samas on praegusel ajal niipalju erinevaid usasuundi kes aga kurval kombel õpetavad ÜHE JA SELLESAMA PIIBLI järgi.

   Antikristlike jõudude kohta kirjutasin juba kirjutises.

   Usk ja geneetika ei ole siin segi aetud, tegu on ajaloo, elementaarsageduste ja Tõega 😉

   Meeldib

 2. “Gaia kaitserass ja otseühenduses Kõiksuse teadvusega.”

  Uskumatu ulme ja fantastika 🙂 Mis kaitse ja kelle eest? Kas Antikristuse eest? Sellist tegelast pole olemas.

  Kuidas saab olla “otseühendus Kõiksuse teadvusega”, kui mingit katkestust polegi, sest peale Kõiksuse teadvuse muud polegi. Kõik on selle sees. Sama hästi võiks ütelda, et kalal on otseühendus merega 🙂

  Meeldib

 3. “Minu kätte sattunud “Asazi pärandi” valguses võin täie kindlusega öelda, et sex pole kunagi olnud vaimsust takistavaks kehaliseks tegevuseks. Tegelikuks vaimsust takistavaks kehaliseks tegevuseks on hoopis söömine.”

  Vaimsust takistab kõige rohkem vale mõtlemine ja valed uskumused.

  Ja sellist saasta nagu Asaz ei tohiks lugeda. Rämps.

  Meeldib

 4. See Roosa njuueidzi tädike olete ju teie 🙂

  Jeesus isiklikult soovitas enda ja oma isa poole palvetada.
  Jumal nõudis endale isegi vereohvreid ja väga palju.
  Jutt mingist heast algkristlusest on luule.

  Ja kuidas seksivad vaimkehadega jumalad? Energiate seks 🙂 Energiad võnguvad, aga ei seksi, sest pole meest ega naist. See, et pead ennast naiseks või meheks, on rumalus. Olemusel ei ole sugu ega isikut.

  Sügavamast vaimsusest on sellised muinasjutud kaugel.

  Ei ole keha, ei ole erivaid mõõtmeid (dimens.), ei ole isikuid ega isegi seda maailma pole.

  On vaid kivinenud kujutlused.

  Kui kõik on üks, siis ei saa rääkida üldse isikutest, inimestest ega maailmadest. Midagi sellist pole olemas. Asjade olemus on tühjus. Asjasid pole olemas. Vaata sügavamale – mitte midagi pole olemas. Kuhugi ei saa tõmmata eraldusjoont.

  Tões ei ole mingeid mõisteid ega sõnasid, isikuid ega asjasid, tões ei ole midagi, aga see sisaldab kõik.

  Meeldib

  • Sa räägid jumalast mida kirjeldavad kirikud ja mis väidetavalt on kaugel inimesest “ja nõuab vereohvreid” See ongi minu jaoks valeõpetus. Ma ei räägi ka kristlusest mida juhib vatikan. Räägin inimese iseenese mina jumalikust olemist. Sellest mis on nii sinus kui temas kui minus ja see tahab vaid, et inimesed armastaksid iseennast ja teisi justnagu oleksid nad üks. Ma räägin Kõiksusest mille olemus siin oleme meie.
   Siis illusioon. just nimelt seesama tühjus millest sa räägid. Kuid see tühjus on teadvus, siin lähevad meie nägemused lahku.
   Siinkohal kordan uuesti üle. Absoluutselt kõik usundid jagavad terakest Tõde, kuid aastasadade jooksul on kirik (olenematta usundist) kasutanud usku hirmutamise ja “alama rahva” ohjes hoidmise tööriistaks. Nn jumalasõnu on moonutatud just vastavalt sellele, kes oli parasjagu võimul. Kuid mitte ükski neist (ok budismis võin ka eksida) ei ole lubanud inimesel endal leida seda jumalikkust iseenese seest. Kuid just sealt tuleb seda otsida.
   Kas on tõesti nii raske lubada enesel uskuda, et õnnelik olemine ei sõltu sellest mis sinule antakse vaid just selles mis sisaldub sinus eneses? Et kõige muutumise alguse saad teha vaid iseenese sees? Et sinu ees seisev puu on jusnimelt osake sellestsamast teadvusest mis on sinu enese sees? Kui tapad teise elusolendi, tapad tegelikult osakese ennast?

   😛 Ja Roosad Tädikesed võitlevad kõige selle vastu mis ei ühti nende enese maailmavaatega. Kusjuures just nemad eeldavad, et kui naine ei anna enam mehele sexi siis on ta hirmus vaimne 😛 Seega mehed kuivale jääte kui sellised vaimsed tegelased teie ellu peaks sattuma 😛

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.