Enesetundmise tee


Nagu on näha olnud, pole ma juba pikemalt mõttekaid kirjutusi üles pannud. Tegu selles, et tegelen õppematerjalide tõlkimisega. Seekord olen aga poole peal selliste nõuannetega, mida võiks iga inimene teada ja oma elu selles valguses vaadata.

Selleks ei pea olema Nõid, Preestrinna või ükskõik millisel vaimsel teel kõndija. Need mõttekillud on sobivad igale enesest lugupidavale inimesele.

Panen välja kolm esimest definitsiooni või juhtnööri kuidas ennast väärikana ja endast lugupidavana tunda 😉

Head lugemist.

  1. ENESETEOSTUS: Vabadus loobuda „Ohvri ja tagakiusamise Süüdistamise – mängust“ “Victim-Victimizer Blame-Game” (VV mäng) ja olla valmis õppima kõikides tajutavates avaldusvormides, seda mis satub minu isiklikku teadvus/DNA välja.
  2. ENESE-TEADVUS: Vabadus, saada hakkama ilma teiste heakskiidu kinnituseta, või vajaduseta mässata iga „välise autoriteedi“ vastu, mõistes, et Sina, Jumaliku Vaimu Kehastus, suudad luua isiklikku vabadust, ilma , et kahjustaks teiste vaimseid õigusi ja lubamatta teistel kahjustada Sinu vaimseid õigusi OLEMINA.
  3. ENESE-VALITSEMINE: Võttes isikliku vastutuse ning mõistes, et igal hetkel oled vastutav ISIKLIKE ENERGIATE SUUNAMISEST. Ei ole kedagi ega midagi, mis „sind ärritaks“ ja seeläbi õigustaks või teeks õiguspäraseks IGASUGUSE reaktsioonide, ideede, või tegude vaimse kuritarvitamise. See oled SINA kes „ärritab iseennast“, lubades oma emotsionaalsel kehal järgida vaimse keha väärkäsitlust, mis väidab, et sinu Vägi on sinust väljaspool. Igal hetkel on SINU VALIK, milliseid sõnu, tõekspidamisi ja ideid sa kasutad, tõlgendamaks olukorda. „ÄRRITUNUD“, „RAEVUNUD“, „HAAVATUD“ või ükskõik milline sildistamise kategooria (teadlik või alateadlik) on kõik VAIMSE KEHA FILTRID, mis suunavad emotsionaalse ja füüsilise keha funktsoone. Ennast valitsev isiksus mõistab, et väljendusvabadus eksisteerib ja seetõttu „negatiivsed“ kogemused ja sellega seonduvad ebakõlalised energiad, nagu „ärritunud tunded“, eksisteerivad vaid  kui, isiklik olukorra tõlgendus. Igasuguse vähema vastutuse võtmine, oma isiklike energiate suunamise eest, paneb Sind täpselt VV mängu (ohvri ja tagakiusamise mängu) keskele, mis aga saab toimida vaid inimeste vahel, kes panevad oma Isikliku Väe (Jõu, Võimekuse) ja Vastutuse enesest väljapoole, ehk siis „keegi teine sinust olenematta“. Ainult SINA omad võimu „ärritada ennast“. Olenematta, mis teised ütlevad või teevad, on sinul Õigus omaenda tõlgendustele. Mitte kellegil või millegil pole võimu sind ärritada, vaid juhul kui sa annad ise selle võimu käest. Enesevalitsus saabub, kui isik taipab, et oma isiklike energiate juhtimine, on need siis füüsilised, emotsionaalsed või vaimsed (ideed, uskumused, „sildid“, tõlgendused), teadlikud või alateadlikud on saavutatav meisterlikkuse tase ja eksisteerib kui kaudne kohustus, mis kaasneb valiku vabaduse kingitusega. Mida vastutustundlikumaks saad, seda suuremat vabadust ja isiklikku mõjuvõimu sa koged.
Copyright ©2010 A & A Deane,  All Rights Reserved;
 Part of the MCEO Freedom Teachings® Series

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.