Jõukoht


Alustuseks pean kohe ütlema: “Suurimad tänud Tulelaps, suurepärase vastuvõtu eest!” Olen seda eraviisiliselt külll öelnud, kuid tänu pole meie maailmas kunagi liiga palju 😉

Ma ei hakka siin koha asukohta kuulutama, see jääb Tulelapse valikuks. On seesinane koht ikkagi tema KODU. Kuid tunnetest ja emotsioonidest tahaksin siinkohal küll rääkida. Alustame sellest, et teekond oli ette plaanitud juba ammu. Selleks oli 26.06.2010 Numeroloogiliselt annab see kuupäev vastuseks “5” ja kui lisasin sellele veel ka kellaaja kui kohale jõudsime, 11.50 saame ikkagi sama tulemuse. Nii ja mida see arv eneses kannab? Kasutades raamatu”Numeroloogia ja armastus” abi, loeme.

Nüüd on õige aeg silmaringi laiendada. Sõlmi tutvusi uute inimestega, käi uutes kohtades ja haara võimalustest kinni. Naudi seiklusi ja põnevust, mida elu sulle pakub. Harrasta vaheldust ja otsi kõike uut. Naudi vabadust ja lõbutse. Võid kogeda üllatavaid asju ja minna reisima. Nüüd oleks hea ka puhkust veeta. Perjood tuleb positiivne, kui sa oled seiklushimuline, initsatiivikas ja fantaasiarikas. Ent kui sa oled mõtlematu, vastutustundetu, närviline, pelglik või ebakindel, võib see aeg sulle pettumuse valmistada.”

Minu jaoks oli see küll vägagi poitiivne kogemus, see polnud niivõrd uued teadmised vaid vanad tuttavad, ürgsed teadmised, mis olid kontsentreeritud ühte kohta ja aega. Olgu ka öeldud, et tegemist on minu enese sünnipiirkonnaga ja ehk seetõttu oli juba enne, kui kohale jõudsime, tunne, et hakkan koju jõudma. Eelmisel päeval olin tegelikult veel mures, et kuidas ma “võõras” kohas ennast tunnen. Tihti juhtub, et ka kõige parema tahtmise juures olen võõras kohas väga reserveeritud ja “omas kookonis” Kuid seekord 😀 ma olin KODUS. Kusjuures mitte majas sees ehks siis Tulelapse kodus, vaid just õues. Kõik need energiasambad, Valvurite maised kehastused (auväärse männi näol) ning ka portaal emamaailma ehk siis tehnoloogia, mida A`shayana Dean nimetab “täheväravaks”

Informatsiooni oli väga palju , Valvurilt saadud infot dešiffreerin siiani. Isegi neid emotsioone tuli päris mitu päeva seedida, et neid hakata edasi andma.

Kaitstud, hoitud ja armastatud. Sellised olid valdavad tunded. See sagedus on nii kõrge, et füüsilisel kehal tekib tunne nagu keegi kõdistaks kogu aeg 😛 tahad kogu aeg naerda 😉 Õnnelik, küllastunud ja sügavas sisemises tasakaalus. Armastatud ja Armastades.2 kommentaari “Jõukoht

  1. Palun !…tänan Sind ka, vähestega saab asjalikku juttu ajada…

    Kui ma Su teksti lugesin, tajusin Sinus muutust…kas tõesti see energia liigutas (muutis, nihutas, tõi välja) midagi?…ma olen suht tundlik tekstide suhtes, praegu tajutud on meeldiva (kõrge) sagedusega.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.