Veel üks vaatenurk


Vestlus Maalase ja maalaseks taassündinud Inunaki vahel. Palju sellest kajastab minu maailmavaadet. Kuid on ka killukesi, mis võõristavad. Huvitav lugemine sellegi poolest.

Tegu Aigar Säde lehelt leitud raamatuga. Inunaki-reptiil minu sees.

A: Hästi. Aga miks pean ma vastutama selle eest, et keegi otsustas lõhata aatompommi?

D: Sest sa olid vaikides sellega nõus. Kui need, kes pole sellega nõus, oleksid ühinenud, või, kui sa oleksid kasvõi mõelnud sellest, et see ei ole hea vaid halb, et see on vaja kuidagi peatada, kui sa oleksid soovinud kogu hingest, et seda ei toimuks – oleks sinu mõttevorm läinud Maatriksisse, formeerinud energeetilise laine, mille oleksid vastu võtnud ja omaks võtnud teised inimesed. Praegu on inimesed raskes letargilises unes. Nad isegi ei taha endale rahu ja vaikust. Räägin siin tõelistest soovidest, mis tulevad südamest, aga mitte sellest, millest lihtsalt räägitakse, sest nii peetakse õigeks.

A: Ma ei usu, et ainuüksi minu idee rahust viib mingite tulemusteni.

D: Sina ei usu ja teised – ammugi mitte… Umbes nii, et parem mitte vaevata oma pead, las kõik läheb isevoolu, aga meie usume sellesse, et keegi on parem kui meie, palju ettevalmistunum ja teeb kõik meie eest ära. Milleks töötada kui võib mitte töötada?

A: See pole päris nii. Me ei tea neist asjust. Oleme midagi kuulnud kuid keegi ei usu, sest neid ei saa näidata.

D: Saab ikka. Ainult igaüks peab seda kiirgama seestpoolt ja mitte kuulama, mida räägivad teised. Maalased õpetavad end järgima mõisteid, arvamusi või infot, mis on esitletud teiste poolt. Oleme endale öelnud, et me sünnime, elame ja sureme. Miks? Kes on nii otsustanud?

A: Jumal.

D: Ei. Meie oleme otsustanud. Oleme loonud Maatriksisse mõttevormi-energia, millega oleme muidugi ise end sidunud, seda enam, et seome sellega lapsi, selgitades neile kõike teaduslikult. Oleme end programmeerinud. Aga ütle, et sa ei taha sellega ühineda, et ei võta seda vastu, et ei taha olla osa sellest grupist, et tahad midagi muud.

A: Ja mul õnnestub?

D: Muidugi, rohkem kui õnnestub! Sa lood  uue mõttevormi-energia, millega saavad liituda kõik, kes tahavad soovida, kes tahavad mõista.

A: Aga kuidas ma saan neid mõistma panna?

D: Pakun kõigile, kes loevad seda raamatut, ühineda meiega igal pühapäeval kell 22:30 uuele mõttevormile-energiale, mis räägib sellest, et inimene on surematu. Ta sünnib, küpseb ja jääbki nii. Tugevana, tervena, täis energiat.

 

Üks kommentaar “Veel üks vaatenurk

  1. A: Aga kuidas negatiivsete emotsioonide eest ära minna?
    D: Selleks, et negatiivsetest emotsioonidest vabaneda tuleb neid tunnistada, vaadata
    neile otsa, läbi töötada ja muuta armastuseks.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.