Kaksikleegid ja meie keerulised suhted


4 märki, et oled kohtunud oma KaksikLeegiga

Kaksikleegi suhe on midagi tõeliselt erilist, kuid mis on need märgid kui me oleme ta tegelikult leidnud?

Meie ühiskond on arenenud vaimse ärkamiseni, Kaksikleegi termin on saanud laialdaselt tuntud ja aktsepteeritud. Arvatavasti tead sa rohkem hingesugulastest kui Kaksikleekidest, seega, mis on nende vahe? Erinevus seisneb selles, et hingesugulased võivad olla meie elus paljud, sealhulgas meie vanemad, sõbrad, lapsed või armukesed, kuid Kaksikleeki saab olla vaid üks.
Looduses on ainus romantiline ühendus Kaksikleek.
Paljud ütlevad, et see side on sama, mis hingesugulaste oma. Kuid Kaksikleegi suhe on ühe leegi jaotamine, mis on pandud kahte erinevasse hinge.
Need kaks hinge on läbi mitme eluea taassündinud, õppinud ja kogunud inimkogemust ja vaid ühes oma viimases eluajas Maal, saavad nad kokku. See side on väga erinev sellest, mis on hingesugulastel.

All pool on kirjas neli märki kaksikleekidest.

1. Kaksikleek on kahe hinge maksimaalne ühendus.
Üks esimesi ja kõige kergemini äratuntavaid märke, et me oleme kohtunud oma KaksikLeegiga, on see, et meil on vastastikune sügav taipamine teineteisest. Me lihtsalt mõistame teineteist, isegi kui me kahtleme oma valikutes, me lihtsalt mõistame täielikult teineteise hinge.

2. Kaksikleegid on teineteist tundnud justkui igavesti.
See on see tunne, kui vaadata teineteisele silma ja näha seal peegelduvat iseennast. Just see väärtus muudab selle sideme ajatuks. Selles ei ole mingit loogikat ega allu see mitte mingile ette antud ajajoonele, kuid vaatamata sellele raputab see meid tuumani. Sest esimesest kohtumisest alates tunneme me justkui me oleksime jõudnud koju.

3. Kaksikleegist põgeneja/püüdja
Et muuta asjad segasemaks, on Kaksikleegi suhtes alati olemas põgeneja ja püüdja faas. Milleks see vajalik on, on seni teadmata, kuid paistab, et see on seotud Yin Yang energialoomega, alati on olemas üks partner kes kardab sidet luua – tihti meesenergia, ja teine on kinnistaja – naisenergia.
Seejuures võivad rollid olla ka vastupidised, põgenejast võib saada püüdja, kuid alati on üks pool Kaksikleegist kes esimesena väljendab oma südant ja laotab selle laiali. Siis on juba põgeneja kord otsustada, kas ta nõustub sellise hingeühendusega.
Õnneks ei kesta selline põgenemise ja püüdmise faas läbi kogu suhte, see on tavaline alguses ja selle põhjuseks on igasugune emotsionaalne või vaimne raske kogemuste pagas.

4. Kaksikleegi seose kogemus on äratada teineteist üles
Selle kogemuse eesmärk on äratada ja luua väljakutse teineteisele, et saaksime olla parimad võimalikud versioonid iseendast, kuid mitte kõik ei ole selleks äratuseks valmis.
Mitte igaüks ei ole valmis sukelduma oma hinge sügavikesse ja vaatama mis seal ringi hulgub. Kuid tänu paljudele taassündidele ja elukogemustele Kaksikleegid lõpuks õpivad ja liit saab moodustatud.

Me kohtume oma kaksikuga kohese mõistmisega ja meil on tunne, et oleme ammu kohtunud. Me läbime vaimseid ja emotsionaalseid pagaseid ja tihti me põgeneme või püüame. Vaimselt me äratame teineteist ja näeme teineteise hingesügavustesse. Need liidud on midagi palju võimsamat kui lihtsalt suhted.
Kui sa tunned sidet KaksikLeegiga või oled kohanud kedagi sarnaste kogemustega, siis palun jaga seda artiklit nendega.

Tõlge Elle Vihman
Originaaltekst on siin http://www.thelimitlessminds.com/2016/05/24/significant-signs-youve-met-twin-flame/ Vaata veel

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.