Vanad Hinged


Enlightened Quotes Intuition. QuotesGram

Vana hinge artikli tõlge
Veel asju, mida mõista kui oled armunud vanasse hinge
Edith Boyer-Telmer
Armsad sõbrad, kui mulle saadeti artikkel, vanasse hinge armumise kohta, ajas mind naerma üks vana lugu. Kunagi tekkis meil sõpradega idee, et panna T-särgile lause „Minu hing on vanem kui sinu oma“. Me olime noored ja nii me siis püüdsime kohta kätte näidata pseudovaimsetele inimestele oma linnakeses. See oli lihtsalt väike nali – meie seltskonna sisene nali – kuid see sai tõeks, kui me kohtusime paljude inimestega, kes tõesti olidki vanad hinged.
Tead, tuuled meie väikese paiga ümber Lake Atila juures on põhjusega kõrgenergeetilise laenguga keerises. See meelitab meie juurde palju Indigo ja Kristalllapsi, Eriti Tundlike ja Empaatseid olevusi. Paljud neist on taassündinud nende andidega sest nad on vanad hinged, kes on siia tulnud, et toetada kollektiivse ärkamise protsessi, et viia inimkond Veevalaja Kuldajastusse. Mulle meeldis autori hääl ja ausus ja ma tundsin, et peaksin veidi detaile lisama. Sa leiad need märgistatuna täpikesega. Loodan, et naudid seda teavet.

1. Lihtsus
Elus on lihtsad asjad, mis meid haaravad. Lihtne elu ja lihtsad naudingud panevad meid tundma ennast seest soojalt ja mõnusalt. Ekstravagantsed õhtusöögid, kalliskivid ja säravad kingitused võivad olla võtmeks mõnede inimeste südamesse, kuid mitte vana hinge omasse. Meile muljet avaldada on hirmutavalt kerge, rahulik ja intiimne jutuajamine rannal või telkimine tähtede all on meie jaoks nagu oleks paradiis laskunud maa peale. Jaga meiega oma kogemusi, mis peamine, jaga meiega oma aega.
• Vanadel hingedel on mingi sügavam taju tõeliste elu väärtuste suhtes. Vanad hinged tulevad siia maailma tihti väga selge ja kindla eesmärgiga, seega oleme me väga kindlad selles, mis on meie elueesmärk ja meie jagamatu tähelepanu on kindlasti üks suuremaid kingitusi mida me saame teistega jagada. Seega olla tõeliselt koos täidab meie hinge armastusega.

2. Ise olemise aeg
Vanad hinged on väga eredad, vaimsed inimesed. See ei ole mask või poos, see on eluviis mida me elame, et püsida iseenesega kontaktis ja oma vaimsel teekonnal. See aeg, kus me saame ennast vabaks lasta ja mediteerida on meile elutähtis. Seega, kui me oleme vahest veidi endasse tõmbunud siis ära võta seda isiklikult. Püüa hoopis meid mõista, et me vajame seda aega, et olla iseenesega sest arvatavasti on selleks mingi väga sügav põhjus.
• Paljud vanad hinged on väga tundlikud empaadid või introverdid. See omadus muudab meid aga väga haavatavaks teiste inimeste energiale. Seega, kui on käimas mõni suurem muutus ja inimesed on oma emotsioonides eriti ebastabiilsed, siis me peame taanduma. Seda mitte ainult seetõttu, et vajame omaette olemise aega vaid ka seetõttu et mitte jääda haigeks.

3. Unistaja
Enamus inimesi näevad unenägusid vaid siis kui magavad, meie unistame ja uneleme pidevalt. Me vajame vahest partnerit, kes meid tagasi reaalsusesse tõmbaks ja ka sellist, kes mõistab, et meie unelemised on midagi, mis inspireerivad meid.
• Kuid see pole mitte kõik, mida selline unelemine meie jaoks teeb. Paljud vanad hinged on ka suurepärased uneloojad, ehk siis samal ajal kui justkui laisalt vedeleme loome me palju ilusaid asju oma ellu. Meil on oskus kanaliseerida unenäo energeetilist vibratsiooni oma isiklikku energiavälja. Seega on nende asjade oma reaalsusesse loomine kergem. Mida teadlikum me sellest oleme, seda sügavamad on tulemused.

4. Romantikud
Oo jah – me armastame romantikat ja kõike mis sellega kaasneb. Juhtub ka seda, et eeldame inimesest natuke liiga palju, eriti kui oleme temasse armunud. See tekitab aga kogemusi ja haavumisi mõlema partneri jaoks. Vanad hinged vajavad, et keegi toob neid tagasi kaunisse reaalsusesse sellest tumedate pilvedega kogemusest.
• Nojah, siin me oleme, ei oska just kõige paremini ära kasutada oma võimalusi. Samas võin ma kinnitada, et enamus vanu hingi, kellega olen kohtunud, on tõelised romantikud (isegi kui see viis kuidas nad seda väljendavad võib välja paista imelik ja piinlik) ei nõustu ma väitega, et keegi peaks meid tagasi kiskuma reaalsusesse. Vanade hingedena on meil teha kollektiivne töö; Kasvada kiiresti suureks ja võtta vastu vastutus oma tegude eest. Seega on see just täpselt meie enda ülesanne õppida kogema romantikat, samas kui meie juured on kindlalt maaküljes.

5. Mugavus
Ma nägin meie seltskonnas alati välja nagu vanaema. Kandes mõnusaid suuri kampsuneid, olles söögi ajal kodus ja tõmmates ennast kerasse, kui keegi mulle midagi ette luges, see on nagu ülim õndsus. Vahest võib ju ka väljas käia pidudel, kuid tea, et meie jaoks on suurim nauding, kui meie armastatud partner hoolitseb meie eest.
• Minu kogemus kellegagi koos mugavalt tunda ei piirdu ainult füüsiliste lõõgastustega. Vanade hingede jaoks on ülioluline, et me saaksime tunda kellegagi koos olles ennast emotsionaalselt ja energeetiliselt turvaliselt. Kuna meie tundlikus hoiab meid pidevalt pinges, et mitte saada “mürgitust” teiste inimeste tunnetest, on meile ülioluline, et meil on kodus inimene, kes suudab olla iseseisev oma ettevõtmistes.

6. Vaba kui lind
Me vajame vabadust. Vabadust, et järgida mida iganes meile tundub on järgimist väärt. Mitte miski ei ole võimeline meid peatama meie eesmärkidest, unistustest ja meie vajadustest. Selle asemel vajame hoopis kedagi, kes meid toetab meie eesmärkides. Selle kõrval, et meile meeldib lihtne ja mugav elu vajame me ka ruumi kus kasvada ja järgida just seda oma teekonda, kuhu meie hing meid juhib.
• See ei tähenda, et me ei ole võimelised sügavateks tunneteks või pühendumuseks oma armastuses. Tegelikult hoopis vastupidine. Anna vanale hingele piisavalt ruumi, et ta saaks tundma õppida iseennast ja nad on kõige täiega sinu. Nad tulevad alati joostes sinu juurde tagasi nagu õnnelikud lapsed olles õhinas, et jagada sinuga oma lugusid ja tundeid.

7. Omamoodi lähenemine elule.
Ei ole just kindlust tekitav ootuspärasele elustiilile. Me näeme oma elu nagu tühja raamatut ja me tahame seda ise kirjutada. Mul on kindlasti väga filosoofilised nägemused ja need on mõjutanud sügavalt ka minu kõiki suhteid. Olla koos kellegagi, kellele meeldib see osa meist on võti heasse suhtesse!
• Ja see on sõna otseses mõttes meie ajusse programmeeritud. Nagu ma enne ütlesin väga paljud vanad hinged on Indigo või Kristalllapsed ja nende inimeste aju on teistsugune kui üldsusel. Suures plaanis on see vägagi mõistetav. Ehk me oleme ju need, kes unistavad Inimkonna Kuldse ajastu reaalsusesse – see ongi meie kollektiivne töö.

8. Meie maailm ei ole nii materiaalne.
Omand ja raha on ju tore küll kuid see ei ole meie jaoks number üks. Intellektuaalsed vestlused ja tähenduslikud kogemused on need mis meil põlvist nõrgaks võtab.
• Nii ongi, sügavad sidemed, ausad vahetused ja heatahtlikud suhtlused on vana hinge jaoks tähtsamad kui asjad, kuid maailm on siiski ka materiaalne. Ja kuna me enamus ajast hõljume ringi energeetilises maailmas, kuid siiski vajame ka materiaalseid vajadusi rahuldada, on samaväärselt oluline partner, kes suudab tuua materiaalseid väärtusi valemisse.

9. Intuitsioon
Arvatavasti oled sa kuulnud vaha hinge ütlemas: „Ma ei tea. Mul on lihtsalt see tunne!“ Usaldades rohkem oma südant kui oma meelt, muudab meid veidi rohkem ühenduses olevaks oma intuitiivse poolega. Sa võid kas minna koos vooluga või pöörata ümber ja panna vastas suunas jooksu. Intuitiivsed inimesed võivad olla üsnagi hirmutavad. Mõne inimese jaoks on tohutu katsumus olla suhtes intuitiivse partneriga … eriti juhul, kui kallim püüab olla kaval. Palju edu!
• Siin ongi ülioluline, et partner suudaks olla iseseisev!!! Isiklikult ei ole ma kohanud vana hinge, kes suudaks olla armastussuhtes inimesega, kellel on salalikud plaanid või mingid kõrval lood. Nagu ma eelnevalt mainisin, vajame me suhtes emotsionaalset turvalisust ja inimesed, kes on ebaausad viivad meid tasakaalust välja!! Seega, kui tahad armastada vana hinge ole nendega üdini aus! Ja kui sina oled vana hing ära peta oma intuitsiooni sofal veedetud mõnusate hetkede nimel!! Ole kannatlik ja aus iseenese suhtes, see õige keegi saabub!!

10. Meie unistused on suured, väga suured.
Maalida maailma nagu oma enese lõuendit, lõpetada maailmas näljahädad, alustada äriga, mis toob inimestele mingit positiivset kasu ei ole vana hinge kummalistest idealistlikest soovidest sugugi kaugel. Inimkonna aitamine on meie unistuste tegevuse Nimekirjas.
Need ei ole lihtsalt juhuslikud unenäod, vaid meie hinge leping, mis on osa inimkonna kollektiivse ärkamise protsessis. Seega paljud inimesed, kes on täna oma kahekümnendates kolmekümnendates ja ka mõned neljakümnendates on just need, kes muudavad seda maailma.

Mu kallid, ma loodan, et need vihjed vana hinge sisemaailmale andsid sulle piisavalt infot, et avastada ennast kui vana hinge või näha neid oma partnerina, sõprade ja perekonna hulgas. Kui sa oled tuvastanud oma klannist mõne sellise, siis loodan, et sa nüüd taipad, mida sinu lähedane tegelikult vajab.
Õnnistust ja Vana Hinge Armastust! Edith

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.