Kaksikleekide teemal taaskord 3.08.2017


12794631_940486282695439_7389161586139062362_n

Me oleme kiirteel omaenese emotsioonide ja tunnetega. Ana postitused on mulle hakanud tihedamalt silma jääma ja taaskord kirjutab ta täpselt sellest mis minus eneses toimub seoses minu KaksikLeegi teemaga.
Seega siis uus tõlge KaksikLeekide teemal mis on originaalis samuti tänase päeva numbriga.
Otselingi originaalile pistan kirjutise lõppu 🙂
Head Lugemist ja Taipamist.

KaksikLeekide vitamiini doos – Magus roosa vahune?

Wau! Mu kallid hinged!

Ma ei saaks olla rohkem vaimustunud sellest energiauuendusest, sest kogu see värk on täis armastust.

Energiad on täna nii pehmed ja siidised, mul on jalas mu mõnusad Marvin gaye teksad  ja ma olen oma toolil istudes ja seda postitust kirjutades ringi tantsinud.

Me alustame selle energiamuutusega liikumist armastavamasse faasi, Veenus on lahkunud Kaksikute tähemärgi kuuma ja külma karmuse mõjusfäärist ja on nüüd sisenemas Vähi tähemärgi hella ja kaitsvasse, isegi romantilisse mõjusfääri. Mis pehmendab meie teravaid nurki ja toob meile lähemale meid ümbritsevad õrnemad vibratsioonid.

Mõlemad, nii DM kui ka DF on nüüdseks täielikult joondunud viienda dimensiooniga (5D), nad mõlemad on kutsunud oma jumalikku armastajat oma südamete ja meeltega. Jah, osad on seda teinud ka oma genitaalidega, selle pärast ei tasu ennast imelikult tunda!

Mõlemad, nii mehelikud kui naiselikud energiad tunnevad ennast kiimasena praegusel hetkel, kuid seda väga sensuaalsel moel.

Kolmandas Dimensioonis on kohandamised veel vajalikud, kuid nendele, kes on püsinud omaenese energiates ja keskendunud iseenestele ja eneste vaimse arengu teele, nende jaoks hakkavad pilved laiali minema ja päike hakkab pilvede vahelt läbi piiluma.

Paljud teist on viimasel ajal märganud taevast ja pilvi?

See on nii imeline 😀

 

Jalutame tänastesse energiatesse, mu armastajad.

Jumalik Mehelikkus (DM)

Mulle on näidatud kaunist pilti, kus DM on oma ingellikud tiivad mähkinud ümber DF-i. Nad teavad, et nad ei ole üksi sellel teekonnal, sest nad on tundnud kõrgema mina kohalolekut ja hakanud saama sellelt sõnumeid.

Nad ei tapa veel kus kohast need tulevad ja mis juhendust nad vastu võtavad, kuid nad teavad, et nad on selles Koosluses kaitstud armastuse püha allikaga.

Nad on kogenud energiate nihkumisi pehmemasse ja õrnemasse suunda. Nad on endilt küsinud: „Kas see kõik on olnud seda väärt? Kas ma olen kaotanud selle ühe, kes on alati minu jaoks olemas olnud ja kelle ma nii karmilt minema saatsin? Mis mulle nüüd järgi on jäänud?“

Nad on meenutanud romantilisi mälestusi oma DF-ist ja nende südamed on hakanud sulama, sest nende kõhud täituvad ikka veel liblikatega, kui nad neid mälestusi meenutavad.

Nad mäletavad kui hästi nende käed sobisid kokku, kuidas nende DF-i naeratus pani nende südame lööke vahele jätma ja kuidas nende kehad olid täiuslikus kooskõlas, nagu nad oleksid tükid ühest puzzlest.

Kui nad piisavalt pingutavad suudavad nad tunda õhus seda parfüümi ja näha neid väikeseid kiiksukes, mis neid vanasti nii naerma ajasid.

Osad neist on hakanud vaatama vanu pilte ja lootma, et nad suudaksid tagasi minna normaalsusesse vaid ühe sõrmenipsuga.

Kuid seda nad ei saa.

Neil on tunne, et nad on oma DF-il tiivad maha lõiganud, seda siis, kui nad otsustasid valetada, olla julmad ja jätta nad üksi ootama ja lootma.

 

Niipalju nad siis teavadki, nemad ise andsid need tiivad oma DF-ile ja et nemad lehvitavad oma tiibu siin täna ja iga jumala päev alates sellest kui neid üksi jäeti.

Nad ei suutnud murda Naiselikkuse väge vaid nad ehitasid võimsa 2.0 versiooni sellest, selle mis me oleme täna ja selle eest me oleme siiralt tänulikud.

Nad austavad oma hingelepingut ja samuti teevad seda naised, püsides oma südame ruumis.

Siin on DM laul oma DF-ile

 

Tüdrukud, rõhk sõnadel „kui ta on ära“ mitte „siis kui ta mulle saadab sõnumeid“

Proua, astuge sõidukist eemale!!

Ehk siis mine puhasta vannitoa kahhelseina hambaharjaga, kui pead – aga ole ÄRA.

 

 

Jumalik Naiselikkus (DF)

 Oh mu magus roosa vahune?

Sõbranna, sa näed välja parem kui majonees singi-juustu võileival, selle väikese kleidikesega mis sa täna kapist välja tõmbasid. Vaata kuidas sa lendad!

Sul on rinnad kikis, küüned tehtud, juuksed lehvivad tuules, uhkeldad oma varustusega tänaval nagu sa oleksid ainus kaubik, mis müüb selle aasta kõige palavamal päeval jäätist.

Kui hästi sa ennast tunned, et sa ei vajutanud eile seda paanika ja enesehaletsuse nuppu?

 

DF-id on nüüdseks taibanud, et neist on saanud täiskasvanud naine, kes suudab teha ja saavutada mida iganes.

Nad on õppinud kuidas remontida tilkuvat kraani, keerata kinni see voodil lahti tulnud kruvi ja vahetada see neetud läbipõlenud lambipirn ise.

Nende energia on nii kõrge, et isegi lapsed ja loomad tulevad nende juurde lihtsalt niisama, ilma mingi põhjuseta. Lihtsalt seepärast, et nad meelitavad selle kauni hoolitseva, kuid sensuaalse energiaga kõiki.

Nad kasutavad oma flirtivaid oskusi, et laveerida läbi oma päevade ja saada just seda mida nad tahavad suurima kergusega. Nende naeratus on avalam ja siiram kui kunagi varem ja nende südamed ärkasid täna hommikul uuele vabaduse ja kerguse tundele.

Isegi oma Kaksiku igatsemine on muutunud teistsuguseks, sedamööda kuidas valu on hakanud taanduma, jättes neile taju millestki uuest ja ilusast, mis on valmis nende rinnus plahvatama.

Nad mõistavad, et nagu nad tõmbavad tagasi oma pingutused, sellelt koosluselt, füüsilises maailmas, muutub nende ühendus oma DM-iga vaimses maailmas tugevamaks.

Nad ei meenuta oma DM-i enam kurbusega vaid lapseliku teadlikkusega, et sünnipäev on kohe saabumas ja ta hakkab mõttes koostama soovide nimekirja selleks eriliseks päevaks.

Kallis, unista suurelt! Universum toetab sind!

Nüüd tõuse püsti ja uhkelda oma varustusega veelkorra, laulu saatel mille saadad oma DM-ile.

 

Kui ainult sinu DM oleks sind praegu tantsimas näinud ….

 

Mu kaunid inimesed, te olete JUMALIKUD ja ma saadan teile nii palju armastust ja valgust, sest mu süda plahvatab emotsioonidest peale teie kõigiga kohtumist.

 

Püsige oma südame keskuses. Kokteilid on siin vaimustavad.

Roosavahune,

Ana

Tõlge Elle Vihman

Originaaltekst ja lehekülg on siin 😉
https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/twin-flame-daily-vitamin-intake-mushy.html#!/2017/08/twin-flame-daily-vitamin-intake-mushy.html

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.