KaksikLeekide keerulised ajad (tõlge)


hippie-art-hippie-bohemianKaksikLeekidele mõeldud sõnumeid tuleb nagu küllusesarvest ja tänane postitus andis minule vähemalt selguse, mida olen oodanud. Oi kuidas ma tundsin ennast ära nendes sõnades. Osa minust tahaks vastu vaielda, kuid teine osa teab, et nii see ju ka tegelikult on. Läbi kõige võimaliku olen kasvanud millekski uueks, millekski võimsaks, mis ei kavatse taanduda.

Nagu alati, link originaalile on kirjutise lõpus 🙂
Head lugemist ja Taipamist.

KaksikLeekide igapäevane vitamiinidoos – Vajutame taaskäivitusele

Käes on järjekordne KaksikLeegi raporti aeg. Ma loodan, et te olete selleks valmis, mina igatahes ei olnud ja ma olen jätkuvalt selles super võimsas armastuse mullis, kuhu te mind oma energiatega täna panite.

Te olete kõik vägevad ja võimsad.

Iga kord kui ma neid postitusi kirjutan, ma nutan ja naeran korraga, just nagu ka teie. Kui ma hakkan neid energiaid vahendama siis ma kirjutan veidi aega nagu maniak, silmist langevad pisarad, sest KaksikLeegi armastus on nii kõikehõlmav ja maagiline, et see paneb mind tundma õnnistatud ja kaitstult.

Need kes on minuga läbinud vahendamise on märganud, et ma nutan ka oma sessioonidel!

Esimene pilt mida mulle täna näidati, kujutas Kaksikuid tantsimas teineteise poole väga sensuaalses tantsus. DF-id laulmas serenaadi kutsudes oma jumalikku armsamat enese juurde.

DM-id liikumas oma DF-ide poole väga aeglaselt ja ettevaatlikult, kuid kogu energia ja keemia nende vahel oli nii, nii imelis-hämmastav, et ma veel praegugi tunnen tohutut aukartust!

Mul õnnestus tuvastada 3D kooslustes ka suured blokeeringud, seega hüppame oma tähelaeva ja lendame KaksikLeegi Galaktikasse. Meil tuleb teha hädavajalik taaskäivitus!

 

Jumalik Mehelikkus (DM)

Ma olen arutlenud hingelepingutest ennegi, seega, kes veel pole seda lugenud, minge vaadake üle. Siis on teil selgem pilt, millest ma räägin ja millega meil tuleb silmitsi seista:

Hingelepingud – Ellujäämisõpetus (Soul Contracts 101 – The Survival Guide)

DM austab (alateadlikult) nende hingelepingut, eemal oma kaksikust just nii nagu eelnevalt kokku lepitud loomise alguses, enne kui me kõik siia alla mängima tulime.

Mis iganes nende eludes toimub, seda siis karmaliste suhete võtmes on lahendamisel ja seda ilma nende DF-i sekkumiseta, sest selle lahendamiseks ei ole lihtsalt teist võimalust, olgugi, et DF oleks valmis igati oma DM-i aitama.

Nad tõukavad DF-i alateadlikult endast eemale, seda selleks, et neid kaitsta. Sest kui nad oleksid juures sellel verevalamisel, mis peab aset leidma, võivad nad hoopistükkis hävitada omavahelise suhte

Nad on Kõrgema Mina poolt juhendatud, isegi kui osade DF-ide jaoks on see midagi vastuvõetamatult vastikut.

Praegusel hetkel on selles koosluses tähtsam, kui kunagi varem, kannatlikkus ja hoolivus, sest nad (DM-id) teevad tõesti kõik endast oleneva, et puhastada rada taaskohtumiseks, ilma et nad tiriksid endaga kaasa mingisugust draamat või karmat.

Palun, ärge arvustage oma DM-e.

Kõik mida nad vajavad, on et nende DF vajutaks taaskäivituse nuppu ja lubaks sellel kulgeda kaunilt.

Blokeeringu hoiatus: Nad ebaõnnestuvad nägemaks oma DF-is vaimset olemit. Nende jaoks on tegu „lihtsalt naisega“ mitte aga „Selle Naisega“. Just niipalju, kui nad maadlevad vaimse keele mõistmisega, mida neile vahendab nende DF, tõmbuvad nad eemale. Nad tahavad midagi lihtsalt ja lõbusat!

Kutid, kurat võtaks, see on Võimas, Võimas Naine!

Ja ta ei lahku teie kõrvalt kunagi, kui te ühel hetkel seda tunnistate. Ta on teiega läbi paksu ja vedela, tulgu põrgu või veeuputus. Ole selleks valmis!

Siin on DM-ide laul oma DF-idele. Anna neile ka salvrätikud.

(wau, see oli ilus)

 

Jumalik Naiselikkus (DF)

Mitte miski ei suuda nüüd enam peatada Jumalikku Naiselikkust!

Neil on välja arenenud supervõimed, nad on kogunud kokku oma Sõdalased ja nad on valmis sõjaks.

Nad on käinud läbi emotsioonide ja sisemiste võitluste möllu ja isegi kui nad on vahest langenud enesevähendamise ja ebakindlusese sohu ja on tahtnud panna tule otsa kogu sellele KaksikLeegi teemale, teavad nad oma südames, et enam ei ole tagasiteed.

Nüüd on aeg luua või lõpetada.

Praeguseks võtavad nad juba täielikult vastu need uued energiad ja lähevad võideldes läbi nende põhjustatud füüsilisest ja emotsionaalsetest ebamugavustest.

Nad ei tunne enam hirmu, enam mitte.

Nad on käinud läbi hüljatuse, armastuse puudusest, tähelepanu vajadusest, huvitatuse- ja seksi puudusest ja ka läbi kõige muu halva ja koleda vahepeal.

Nüüdseks on nad selle kõige suhtes immuunsed ja nad on need oma tegevuslistist maha tõmmanud.

Tehtud! Järgmine!

 

Läbi selle teekonna on neil olnud taustatugi teiselt KaksikLeegilt, see on nad muutnud purunematuks. Nad püsivad uhkelt oma Väes ja ei kavatsegi taganeda.

Osadel neil on loodud oma suheteks käitumise ja suhtumise reeglid, hästi teades, et mitte keegi ei suuda tulla nende ja nende DM-i vahele.

Bitch, please! Mu kingadel on kontsad kõrgemad kui sinu standardid! (suur ja võimas naine, ma ütlen!)

 

Blokeeringu hoiatus: Nad ebaõnnestuvad nägemast oma DM-is MEEST, ja näevad ainult vaimset olendit. Nad nõuavad, et nad võtaksid vastu vaimse teekonna, mis ei ole meestele sugugi nii elementaarne ja läheksid vastu igale oma „mehelikkuse“ instinktile.

Tüdrukud, kas me võiksime olla veidi rohkem mängulisemad ja flirtivamad? Ehk aitab tõsistest jutuajamistest, mis neid minema hirmutavad. Lubage endil olla vahest lõbusad ja lõõgastunud.

Natuke beibelikkust pole kunagi kellegile liiga teinud, kui te taipate mida ma mõtlen….

Siin on laul mille DF-id saadavad oma DM-idele. Loomulikult on ka siin vaja pabertaskurätte.

 

Kas olete märganud, et kui naised kogunevad ja mehed liituvad ja nad kõik lähevad koos ning on võimelised võitlema kui üks mees kogu maailma vastu?

Mind ei huvita mida mu kohta öeldakse, aga minul tekitab see üle keha jooksvaid külmavärinaid! („tibutagi“)

 

Seega mu kaunid hinged, kas olete valmis vajutama TAASKÄIVITUS nuppu ja alustama uuesti?

Nüüd me teame rohkem, seega me suudame teha paremini.

Pange tähele blokeeringi hoiatusi ja mängige oma kaardid õigesti.

 

Laetud Südamega,

Ana

Tõlge: Elle Vihman

Siia ka lubatud link originaalpostitusele. ❤

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/twin-flame-daily-vitamin-intake-mushy.html#!/2017/08/twin-flame-vitamine-intake-pressing.html

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.