KaksikLeekide sõnumid – Tsakra, tsakra seina peal, kes küll tasakaalustas need kõik? (tõlge)


core-numbers_twin-flames_soulmates

Mu suurepärasedKaksikLeegid,
Tõstke käsi, kes on tundnud osades oma tsakrates kummalist aktiivsust?
Te ei ole selles üksi ja ma kohe selgitan mis toimub.

Olles kontakteerunud täna Ühisväljaga, nägin ma kaunist pilti, Kaksikud seisavad teineteise vastas, laubad koos ja vahetavad läbi tsakrate energiaid. Energia lainetus läbi kahe keha oli nii pingeline ja harmooniline ning see toimus täiuslikus sünkroonis, nagu meloodia.

DM oli täielikus alistumises oma DF-ile ja DF laadis oma DM-ile hoolivat ja armastavat energiat, täites iga katkise tükikese ja mõranenud koha sellise armastuse ja valguse kogusega mida ma ei olnud veel kunagi korraga näinud.

See kooslus on 5Ds tugevam kui kunagi varem, just nii nagu DF liigub andestuse ja hoolivusse oma vastaspoole suhtes ja DM on mõistnud, et nad vajavad oma jumaliku armsama abi, et terveneda.

Vau, sõbrad, ma olen peaaegu sõnatu ja ma loodan, et suudaksin edasi anda kasvõi murdosa sellest, mida ma praegu tunnen. Oota hetk, aga ma ju tegelikult suudan seda!

Neile, kes on osalenud minu poolt varem korraldatud globaalsetel meditatsioonidel, on see tuttav. Vahe selles, et see on täielikult keskendunud KaksikLeekide Ühisvälja energiale.
Me koguneme ühel ajal meditatsioonis ja ühendame oma energiad et tõsta terve planeedi ümber lainetavat armastuse energiat. Ma korraldan selle ürituse 8. augustil, seega kes tahab ühineda, leiab info selle kohta minu FB lehelt.
Seniks aga olge valmis üheks tohutuks KaksikLeegi armastuse elektrilöögiks. ❤

Vaatame siis tänaseid individuaalseid energiaid:

Jumalik Mehelikkus (DM)

Osad DM-id valmistuvad tegutsema ja alustavad suhtlust oma DF-iga. Neile on lõpuks küllalt saanud kogu see pullikaka nende ümber, kõik need valed, petmised ja pettused.
Nad võivad avastada ennast korraga liikumises, muutes mingites oma eluvaldkondades asju sellise hooga ja suhtumisega, “pole mitte kellegi asi, mida ma teen”.
Nad on täielikult omaks võtmas nende oma tõelist energiat, seda nii kaunil ja kangelaslikul viisil, et kui nad juba teevad esimese sammu siis ei peata neid enam miski.
Võima, võimas energia!

Praegu toimuvad ka suured tervenemised kahes tsakras:

Päikesepõimik
Moto: Ma Teen
Nad tunnevad endas vastupandamatut vajadust tegutsemiseks, et parendada oma elu, et lahendada konflikte ja eemaldada ennast olukordadest, mis enam ei panusta nende ellu ja olemisse. Neis kasvab julgus ja enesekindlus, mida nad vajavad, et astuda välja varjudest ja võidelda oma deemonitega.
Päike on praegu Lõvi tähemärgis, seega liikumas on just õiged energiad, et seda kõike teha. Lõvi on julge ja kartmatu ning teda ei takista mitte mingid trellid, kui ta tahab midagi kätte saada. See on tulemärk, seega täis liikumist ja tegutsemist.
Nad vabanevad kõigest häbist.

Kurgu tsakra
moto: Ma ütlen!
DM-id kogevad kurgutsakra blokeeringu vabanemist, nüüd on nad võimelised leidma ühenduse oma sisemise häälega ja väljendama ennast maailmale. Me kuuleme neid üsna varsti möirgamas, nagu üks imeline ja võimas olend seda suudab, olend mis nad tõeliselt on.
Alustuseks tuleb neil taibata nende oma tõde, enne, kui nad saavad meile kõigile näidata, mis nende sees tõeliselt elab. Kuid kui nad seda juba teevad, siis võid kindel olla, et sinu pesu su seljas tõmbab ennast rulli!
Nad vabastavad kõik valetamised.

Siin on DM-ide laul oma DF-idele:

Jumalik Naiselikus (DF)

Tüdrukid, ma olen iga päev teist vaimustuses, tõsiselt.
Te olete tõelised Sõdalased ja teie vastupanuvõime ületab igasugused võimalikud ettekujutused. Te teate et armastus on saabumas, te tunnete seda ja te ei lase mitte kellegil teile vastupidist väita. Ma saan ikka ja jälle kujutise, kus DF-id seisavad lahingmoodulis ja on valmis võitlema. Nad hoiavad kinni kätest ja nende silmis ei ole hirmu. Nad kaitsevad oma Jumalikku Partnerit ja üksteist imelisel viisil.

DF-ide südametsakra on suurelt avatud ja nad avardavad seda armastavat energiat oma DM-ide südametsakrasse, kallates seda oma Jumalikku Armsamasse.

DF-idel on samuti tervenemine kahes tsakras:

Sakraaltsakra (kolmas tsakra)
Moto: Ma Tunnen!
Nad tunnevad ennast oma emotsionaalse minaga rohkem sensuaalselt ja harmooniliselt. Nad on taibanud, et nad EI OLE nende kogemused, vaid väärtused, mida nad on nendest kogemustest saanud. DF-id olid mõnda aerga seksuaalselt tuimad, kuid iha on taastumas taaskord. (jumal tänatud selle eest)
Nad vabastavad kogu süütunde.

Kroontsakra
Moto: Ma Mõistan
DF-ide Kroontsakra avaneb tänu nende vaimsetele ühendustele. Sõnumid ja märgid mida nad vastu võtavad on just õigel hetkel ja väga selged ning sisukad.
Nad suudavad nüüd näha ja mõista maiseid asju läbi vaimsuse prillide ning nad uuenevad pidevalt saades uuendusi läbi erksate unenägude ja väga tugeva ühenduse oma Kõrgema Minaga.
Nad vabastavad kõik kiindumised.

Ole valmis vastu võtma neid muutusi. Luba neil enda ees lahti rulluda, ilma et püüaksid kontrollida olukordi.
Vaimne maailm palub sul nüüd korraks võtta aeg maha ja lubada neid tervendada mõlemat jumalikku armastajat.
Jätka oma armastuse ja mõistmise saatmist oma DM-ile ja püsi omas energias, olgu mis tahes. Ümbritsev võib minna hulluks, sina püsid omas.

Siin on laul DF-idelt nende DM-idele:

Pole tähtis, kummal skaala osas sa oled, kui sa tunned ebamugavust ükskõik millises tsakras järgnevate päevade jooksul, siis mõista, et see tuleb sinu Kaksikult ja mitte sinult endalt.
Pole põhjust paanikaks, lihtsalt tõmbu oma rahulikku kohta, pane käsi sellele tsakrale, hinga sügavalt ja saada oma tervendavat armastust ja valgust neile.

Korda mu järgi:
“Ma saadan sulle kogu oma armastuse ja valguse, mis sellest, et sa oled nagu ora tagumikus, ja mõnikord ma igatsen sind, ja mõnikord ma nean seda päeva kui me kohtusime. Kuid ma olen alati sinu jaoks siin olemas, et tuuseldada kogu see jama sinust välja kuni meie elude lõpuni, ja ma vannun, et panen õiged rohud õigetesse karpidesse kui sa oled juba vana ja hambutu. Aamen!”

Lihtsalt pidage veel vastu, me kõik oleme teel koju, mu Sõdalased.

Tsakrasosistaja,
Ana

Tõlge: Elle Vihman

Originaalpostitus:

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/twin-flame-vitamine-intake-chakra.html

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.