KaksikLeekide sõnumid – Rongiõnnetus. (tõlge)


KaksikLeekide sõnumid – Rongiõnnetus. (tõlge)

rongiõnnetusJälle kord olen pahviks löödud, kuidas saab maailma teises nurgas teisel KaksikLeegi paaril olla täpi pealt samad tajud ja kogemused, mida ma isegi kogen????
Sündmused ja tajud, kuni selleni välja, et Kaksiku Olem külastab ja sa saadad tema selle reaalsuse kehastusele sõnumi ja su tunded ja tajud on samasugused kui seal. maakera teises nurgas?

Et tagasi on ilmunud igatsuse VALU ja samas sa tead, et see kõik on vaid osa sellest keerulisest tööst iseenese blokeeringutega. Kuid nii see just on ja seda isegi ajaliselt samal ajal. Minu postitus tõlkena võib ilmuda päeva võrra hiljem kuid kogemus on samal ajal kui originaalpostituse tegijal 🙂
Link originaalile taaskord kirjutise lõpus. Head lugemist ja enda elus märkide avastamist. KaksikLeegid on Koondumas. Ja see ei ole roosamanna 🙂
See on tohutult tugev töö iseenesega ja oma valude ja emotsioonidega. Seega julgust, kes juba oma Kaksikuni jõudnud.

Kaksikleekide sõnumid- See on nagu rongiõnnetus kuid ma ei lase sul lahkuda

Mu kallid, mu süda plahvatab praegu. Ma alustasin selle kirjutise kirjutamisega juba eile ja kui ma võtsin ühendust ühisväljaga, BAM!! Ma sõna otseses mõttes plahvatasin pisaratesse ja ulgusin terve tunni järjest, et enne kui ma ütlen sõnagi edasi saadan teile niipalju armastust ja valgust kui teie südamed suudavad kanda. ❤

Kunagi ma kartsin lendamist. Alati kui ma jõudsin lennukisse tabas mind see kummaline tunne, seda nii tugevalt, et ma ei suutnud lõõgastuda või istuda aknaalusel istmel. Vähe sellest, ma võisin hulluks ajada ükskõik kelle, kellega ma koos lendasin, seega mu sõbrad (ja mu ex-abikaasa, olgu ta õnnistatud) hakkasid mulle enne igat lennukile minekut andma paar pokaali veini. Selleks, et ma oleksin rahulik, jääksin vait ja kõik saaksid rahulikult lõõgastuda. Puhas nauding.

Tänaseks ei jõua ma ära oodata, et saaks juba ometi lennukile ja sinna kõrgele pilvede vahele, tegelikult siin olen ma ka praegu seda postitust kirjutades. Ja kas ma peaksin lisama, sel korral täiesti kainena. Siin üleval on tunne nagu oleksin jõudnud koju, see annab mulle kauni väljavaate asjadest, mis on seal all ja iga kord paneb see mind mõtlema selle üle, kui kaugele ma tegelikult olen jõudnud oma vaimsel teekonnal.

Et mis minus siis on muutunud? Mis aitab mul lennata ilma selle kuutõbise paanika tundeta?

Ma olen omaks võtnud tõsiasja, et mul puudub igasugune kontroll selle üle, kas see lennuk lendab kõrgel või ujub poole tunni pärast seal all koos kaladega.

Ma olen lahti lasknud selle kogemuse igasugusest lõpptulemuse eeldamisest ja lihtsalt lõpetanud püüde kontrollida seda, millel on oma õige ajastus ja järjekord.

Neid põhilisi reegleid olen hakanud kasutama ka oma elu muudes valdkondades ja see on muutnud minu jaoks palju lihtsamaks joondumise oma südamekeskmega ja oma Olemi ülesandega.

Ükspäev, kui ma olin parasjagu dušši all, külastas mind minu Kaksiku Kõrgem Mina. Tal on nendeks külastusteks alati just see õige ajastus, nagu sa näed, ja ta ütles: “Ma vajan märki. Ma tahan olla kindel, et sa oled jätkuvalt siin olemas. Ja muuseas, mulle meeldib sinu šampooni lõhn.”

Ja noh, kui ma pesust välja tulin saatsin sõnumi oma Kaksiku madalamale minale ehk siis tema maisele kehastusele, olgugi, et me ei ole temaga suhelnud juba mõnda aega. Siis panin ma oma telefoni ära ja isegi ei kontrollinud iga minut paaniliselt, et näha kas ta järsku on vastanud.

Tema koputas mulle õlale ja mina koputasin tagasi, justkui oleks see matsu mäng. Sina oled!

Ma olin juba ammu loobunud igasugusest eeldamisest, et ta võiks vastata, reaktsioon ja tagajärg. Sest ma armastan teda jätkuvalt, samasuguse kirega, sama haletsusväärse ja idiootse tundega ja vahet pole kas ta vastab mulle või mitte. Ma ei saatnud sõnumit selleks, et saada temalt reaktsiooni, see oli rohkem lihtsalt minu armastuse väljendus ja see, et “Ma olen jätkuvalt siin olemas!” Et ma ei ole loobunud, isegi kui ma oleks seda tahtnud teha nii paganase palju kordi.
Kui me armastame kedagi tingimusteta, peame me olema võimelised neid armastama niipalju, et me oleme võimelised neid ka vabaks andma, et nad saaks olla õnnelikud kellegi teisega, kui see on nende teekonna valik.
Mitte kunagi ei saa me soovida neile midagi muud, kui armastust, valgust ja õnne ning kaitstust, kuipalju nende süda suudab vastu võtta, sest kõik mida sa saadad tuleb sulle endale tagasi.

Ma loodan, et minu Kaksik on kusagil purjetamas, päike ja tuul mängimas tema näol ja et tal on taas see võrratu naeratus, naeratus mis mitte ainult ei võta mind põlvist nõrgaks vaid paneb kogu mu keha unustama, et mul üldse on põlved!

Nad on pool teie hingest, sa ei saa talle haiget teha ilma, et teeksid haiget endale ja sa oleksid viimane loll kui sa seda prooviksid. Lollike, mul oleks sinust siis kahju!
(vabandage mu TV seriaali väljendusviisi!)

See sobib energiatega, mida ma täna tunnen. Seega, kinnitage oma turvavööd ja lendame!

 

Jumalik Mehelikkus (DM) – Tõmba mind välja sellest purunenud rongist!

DM on ikka veel laguneva ego staadiumis ja väga agressiivse ja emotsionaalse rongi vrakis. Hävingu stsenaarium nende ümber on nii kõikehõlmav, et nad isegi ei tea, kuidas seda kõike uuesti üles ehitada. Kõik vagunid on hävinenud ja kõik tema ümber on surnud. Seal on tuld, suitsu ja tolmu igal pool ning neil jagub vaevalt jõudu hingata.
Nad ajavad endalt maha armukadeduse tunde ja hakkavad leppima faktiga, et armastus ei ole omamine, vaid eelkõige vabadus. Südame ja hinge vabadus.
Nad vaatavad üle suhteid minevikust ja hakkavad mõistma, miks need ei toiminud. Kui neil õnnestub oma DF-i suhtes hakata tundma andestamist, siis on nad varsti vabad valu ja kurbuse ahelatest.

Teisalt, peamine energia on oskamatus väljendada oma emotsioone oma DF-ile ja öelda lihtsaid sõnu “Ma armastan sind”
Sa ei saa neid sõnu enam tagasi võtta, kui sa oled neid juba korra öelnud, kuid sa saad need sõnad siduda sooviga ning lasta vabaks tulemus. Sa pead olema võimeline oma tundeid sõnastama, vahet pole kas sa saad tagasisidet oma DF-ilt või mitte.
Taaskord väga tugev omandamise õppetükk, kas pole?
Oma emotsioonide mitte väljendamise ja oma “mänguasjadega” mitte mängimise hinnaks on see, et need võidakse anda mõnele teisele “mängida” ja siis ei aita enam mingi jalgade trampimine ega jonnimine, et neid sulle tagasi tuua, kui need juba on ära antud siis on need läinud.

Tohutu vabanemine DM-idele, kui nad võitlevad viimase hingetõmbeni, et saada vabaks oma enese meele vanglast ja astuvad oma südame ruumi. Kuid ma annan väikese soovituse.
“Ma armastan sind” on ainult üks kord raske öelda – see on see esimene kord. Järgnevad tulevad voolates su huulte vahelt, ilma et sa seda märkaksidki.

Korda minu järgi:
MA ARMASTAN SIND

Nägid? Nii lihtne see ongi!

Üks imelik fakt: Esimest korda, kui mu Kaksik ütles mulle, et ta armastab mind, ma ei kuulnud seda ja seega ei öelnud ma talle ka selle peale midagi vastuseks. See tegi talle nii haiget, et uuesti minule seda öelda võttis tal väga kaua aega ja siis suutsin mina  talle samaga vastata, vastata “Ma armastan sind”.
Nüüd ma igatsen neid aegu, kui mul oli võimalik oma tundeid sõnades väljendada, samal ajal talle otsa vaadates. Seega kutid, kui teil on see võimalus, haarake sellest kinni ja ärge laske lahti! Vahet pole kas teile vastatakse selle peale samaga või vaikitakse, nad armastavad teid ka. Pööraselt!
Võta vaevaks ja loe läbi raamat “Armastuse viis keelt”

siin on laul DM-idelt oma DF-idele:

 

Jumalik Naiselikkus (DF) – Mälestused armastusest ja mälupildi vilksatused minevikust!

Alustuseks tahan ma väljendada oma armastust ja austust kõikidele DM-idele kes on praeguseks kontaktis naiseliku energiaga. Ma olen teie üle nii uhke ja tahan öelda aitäh, et te olete minuni jõudnud. Teil ei ole sugugi kerge, kuid paganas, te tulete sellest läbi, ma luban seda!

Kui päris ausalt öelda, siis on Jumalik Naiselikus läbimas hinge kasvuvalusid. Nende südamed on lõpuni avatud, nad on põlvili maas ja uluvad nutta nende Olemi kõige peidetumast paigast.

Pidevad mälupildid nende DM-idest ja nende ühisest ajaloost ujuvad pinnale ja panevad neid tundma veelgi haavatavamalt ja katkisena kui kunagi varem.
Nad tahaksid oma südamed rinnust välja rebida, et minna tagasi tuimusesse ja mitte midagi enam tunda.
Nad tahaksid oma kolba lõhki lüüa ja eemaldada oma ajust selle koha, mis pidevalt toob üles neid valusaid mälestusi nende selle reaalsuse kooslusest, mis neil oli nende kaksikuga.
Nad tahaksid koorida endalt oma enese naha, et kõrvaldada Kaksiku puudutuse taju.
Nende hinged on praegu kohutavas agoonias, nad sooviksid, et neid eemaldataks kogu kogemusest täielikult.
Nad tahavad sellest välja, sest see valu on lihtsalt nii talumatu ja ebanormaalne.

Siin on nende laul oma DM-idele:

Kuid, mu kallid, mul on  teile ka häid uudiseid!
Liidud on koondumas ja enamus meist läheb praegu lihtsalt läbi viimase, tulivalusa hinge puhastustule.
Me murrame ja tühistame hingelepinguid ja kisume maha blokeeringuid, mis on olnud meie teekonnal oma Kaksiku juurde, seega ma soovitan uskuge, et see kõik saab oma tulemuse.
Ma praegu sõna otsese mõttes kiirgan sellest tohutust valgusest tunneli lõpus, seega palun, palun avage oma silmad ja vaadake seda.
Murtud süda on avatud süda ja enam ei ole mingit võimalust jõuda teisele poole ilma sellest valust otse läbi minemata.

Võtke ühendust oma perekonnaga, sõpradega, pekske patja, karjuge oma autos omaette, kuid laske see valu endast välja!
Lase kogu valu, kurbus ja viha oma süsteemist välja ja võta ühendust oma südame ruumiga, nii palju kui vähegi suudad, isegi neil päevadel kui enam ei tunne oma südamelööke ja sa kahtled, kas sa oled enam elus. Eriti just nendel päevadel.
Küsi abi, küsi juhatust, oma kõrgemalt minalt. Palu tal näidata armastust ja hoolivust mida sa praegu niiväga vajad ning ole kindel, et sa saad vajaliku toetuse igal sammul oma teekonnal.
Sa ei ole üksi, ma vannun, ja neil päevadel kui sa ei tunne seda võta vabalt ühendust minuga.
Ma olen alati siin sinu jaoks olemas, sinu valu on minu valu ja ma istun maha ja kurvastan koos sinuga.
Põrgut, ma isegi hoian sinu jaoks patja üleval, et sa võiksid seda kolkida nii kõvasti, kui sa vähegi jaksad. Kuid sellist võimalust ei ole, et me sellest võitjatena välja ei tuleks.

Mitte minu valvekorra ajal!
Peale selle postituse lugemist ja vana hea nutumaratoni tegemist, soovitan ma, et sa paned oma “suure poisi/tüdruku püksid” jalga ja liitud ülejäänud Armeega. Võtke lahingmudelitesse, rahvas!
Me elame, et võidelda uuel päeval ja me kõik teame mis juhtub sellega, millel ei õnnestu meid tappa!!!! ❤

Hingesosistaja,
Ana

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/twin-flame-vitamine-intake-its-train.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Tõlge Elle Vihman

Üks kommentaar “KaksikLeekide sõnumid – Rongiõnnetus. (tõlge)

  1. Pingback-viide: KaksikLeekide sõnumid – Rongiõnnetus. (tõlge) | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.