KaksikLeekide Sõnumid – Pime Ruum ja see neetud Deja vu


Pildiotsingu dark room tulemus12.08.2017 Ana Souto

 Kallid Õied,

Peale minu eilset maanteeraevu tekkis mul täna kummaline kokkupuude Hollandi politseiga.

Ma läksin lennujaama oma lastele vastu, sest nad tulid puhkuselt tagasi, juhtus nii, et tegin paar patustamist, mis jäid silma politseile. Seda kahel korral.

Mul vedas, et sain tulema vaid pika vestluse tulemusel, kus ma selgitasin, et see trahv, mida ta plaanis mulle kirjutada ei takista minul ostmast paar paari uusi kingi. Selle peale hakkas ta naerma ja ma pääsesin vaid näpuvibutusega.

Kiitus Kõrgematele, see mässumeelne tibin lubab tulevikus paremini käituda!

Energiad on täna veidi hirmutavad, seega Sukeldume nendesse!

Jumalik Mehelikus (DM) – Pime tuba

DM-ide poolel on täna väga segadusse ajavad energiad.

Ma sattusin tuppa, täielikku pimedusse ja mulle meenud midagi minu lapsepõlvest.

Kas oled kunagi lapsena mänginud mängu kus oled koos sõpradega pimedas toas ja üks teist pidi otsima teisi, kes olid ennast ära peitnud?

See on praegune DM-i energia mida ma tajusin. Selle vahega, et nemad otsivad lülitit, et panna tuli põlema.

Nad kobavad pimeduses ringi, katsudes erinevaid asju, püüdes mõista mis need on. Nad saavad aru kui see tundub nagu padi, kuid järsku on see hoopis pehme mänguasi? Kas see on auto või hoopis veoauto? Kas see on vaas või hoopis purk?

Ma tundsin segadust, viha ja kahetsust, peaaegu nagu nad oleksid vihased iseenda ja oma DF-i peale.

Ma oleks pidanud paremini teadma. Ma oleksin pidanud siis seda ütlema kui mul oli selleks võimalus. Ma oleksin pidanud ennast talle avama. Ma oleks pidanud midagi tegema. Ma poleks pidanud minema jooksma vaid pöörama ennast tema poole tagasi. Ma oleksin pidanud veidi rohkem võitlema. Ma oleks pidanud teda siis suudlema. Ma oleksin pidanud talle ütlema, et ma armastan teda, nagu ma tegelikult plaanisin. Ta oleks pidanud mulle ütlema. Tema oleks pidanud ennast mulle ka avama. Miks ta ei võinud seda teha siis kui ma teda kõige rohkem vajasin? Miks ta ometi ei pöördunud minu poole?“ 

Kutid, ma pean teile ausalt ütlema, teil on vaja astuda vaid mõned sammud, lüliti on otse teie ees. Te leiate et sellel on kirjad „ON-Andestus“ ja „OFF-Vihkamine“. See on teie otsus, kas jätkate pimeduses kükitamist või hakkate tegelema kõige selle emotsioonide virrvarriga.

See ei ole lihtne, kuid kui valgus põlema läheb siis leiate vabaduse!

Siin on DM-ide laul oma DF-idele:

Jumalik Naiselikkus (DF)

Mis siis meiega juhtus, kui me terve päeva olime „Kõikvõimas Tundetuse Kuninganna“?

Vaimumaailmas kõlavad hüüded:

Mayday mayday, meil on üks haavatu! Saatke märke, laule, sarnaseid, jäljendajaid ja kõike seda jama, mida suudate leida, et talle meenutada Teda!!!!“

 Kas me läheme hulluks? EI! Naised, see on taas vaid deja vu! Põrkad supermarketis kokku kellegagi, kes on temaga nii sarnane? Keegi sõidab sama värvi, marki autoga? Totakas armastuslaul raadios mis meenutab sulle Teda? Ärkasid hommikul tundega, et Tema on sinu kõrval? Tundsid kellegi küljes sama lõhna kui Temal?

Ja lõpuks, kui sellest veel vähe poleks, kõik see käivitas tohutu seeria mälupilte?

APPIIIII!!! Võtke mind siit välja!

Kuidas ma selle peatada saan?

 

Oh, ma ju tean, ma saadan lihtsalt talle uue smsi….. jälle…..

Onju? Eksju?

Luba mul sind praegu rahustada, sa EI OLE hulluks minemas. Või vähemalt ei ole sa rohkem hullumaks minemas kui ükskõik millisel teisel päeval sellel nädalal. Võib-olla pühapäeval kaks korda, aga see on ka kõik!

Sa oled lihtsalt väsinud. Väsinud olemast väsinud. Ja su süda on väsinud olemast väsimusest väsinud. Ja sinu hing on väsinud sinu südame väsimusest olemast väsinud olemast väsinud.

Kogu ooper!

Tibinad, homme on uus päev! Siis me saame kõik korda.

 

Siin on DF-ide laul nende DM-idele

Järgige oma südameid ja püsige eemal oma meele vanglatest. Ärge takerduge mõtetesse, mis ei pane teie südameid õnnest särama.

Olge teadlikud kuid ärge laske pead „pulki täis“!

Minul endal oli täna vaja teha väga palju andestus- ja tervendus tööd. See on muutunud igapäevaseks tegevuseks, just nagu hingamine

Sa hingad sisse ja välja ning lased selle lahti.

 

Hingake sügavalt sisse ja välja, mu õitsejad ❤

Teadlik.

Ana

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/twin-flame-vitamine-intake-its-train.html#!/2017/08/twin-flame-vitamine-intake-dark-room.html

Tõlge Elle Vihman

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.