Tõlked


Pimedus ja valgus Jäta veel paar päeva tiksumiseks, kui tõlkimist vajavaid postitusi on ridamisi juurde tulnud. 😛

Tegelikult tõlgin vaid neid, mis tunduvad olulised ja mis helisevad minuga kaasa. Kellel on inglise keel lugemisküps siis soovitan ise käia originaale lugemas. Seda siis kohas nimega

The Bloom From Within

Ma ise ei ole “inglikummardaja”- mul on nende tegelastega omad “kanad kitkuda”. Mis ei vähenda aga Ana postitustes oleva energia õigsust ka minusuguse skeptiku silmis.

 

Tagantjärele on tegelikult isegi parem seoseid leida. Siis meenutad mis ja kuidas OLI. Seda kõike muidugi oskad märgata alles siis, kui oled endale oled eesmärgiks teinud oma elu piiravad ja takistavad “luukered” kapist välja kiskuda ja pulbriks lasta. Et milleks? Selleks, et lõpuks ometi saada oma elu selliseks nagu sa TÕELISELT VAJAD.

Olen kuulnud vihjeid et KaksikLeegid on roosamanna. Kaugel sellest. See on julm töö iseendaga. Jahh, Kaksikud kes juba on üksteise energiatesse sattunud on seotud ja seda mitte selle füüsilise reaalsuse nn peresuhetega (mis muidugi ei välista seda) vaid “meeskonnana”. Need sidemed on kõrgelt üle nende maiste sidemete ja eelduste, et keegi PEAB kellegagi olema paaris.  See paarisrakend jagab vastastikku omi tajusid ja mõtteid. Vahest isegi taipamata kuskohast tõusevad hullumeelsed emotsioonide tormid, mis vapustavad mõlema kaksiku maailma.

Seega, lugege, et mõista. Lugege, et taibata. Kaksikud võimendavad üldisi energiaid seega isegi kui ei ole veel teadlikult leidnud enda tiimikaaslast, siis saate põhjuseid miks vahest asjad keeravad vindi nii üle, et ei taipa saba ega sarvi. Püüan tagantjärgi mõned olulised tõlked täna üles saada.

 

2 kommentaari “Tõlked

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.