KaksikLeegi lained ja muu info


19.08.2017 Ana Souto.

Mu Kallid, 

Ma tunnen, et on tulnud aeg teiega jagada infot mõne asja kohta, mida te olete minult küsinud ja kuna mul pole aega vastata erameilidele.

See on sooloesinemine ja ma teen oma blogi ja tööd tõelise kirega. See aga nõuab teinekord minult tohutult palju energiat ja pingutust. Seega ma olen väga tänulik teie kannatlikkuse eest, et lubate sellel tibinal võtta paar päeva, et teile vastata.

KaksikLeekide Lainetest
Ma pidin hiljuti hakkama eraldama laineid, sest ma taipasin oma meditatsioonide käigus, et energiad segunesid ja muutus keeruliseks anda täpset juhendust erinevatele gruppidele.
Hetkel on palju laineid joondumas, samas kui mul on õnnestunud anda juhendust vaid kahe esimese kohta, mis on hetkel kõige täpsemad ja olulisemad. Samas kui taustal liiguvad sõna otseses mõttes sajad lained, seega ma vahendan neid nii nagu nad kohale jõuavad.

Hetkel on avanemas väga tugev läbipääs sellele esimesele lainele millest ma olen rääkinud. See esimene laine on teise käivitamise põhjustaja, just sedamööda kuidas koondumised hakkavad toimuma ja me tõstame KaksikLeekide ühisvälja üldist sagedust. Kui esimese laine koondumised erinevates ajajoontes toimuvad, käivitatakse ka teine laine, et ka nemad alustaksid koondumist. Teine laine käivitab kolmanda ja nii edasi.
On väga tähtis, et esimese laine KaksikLeegid suudaksid oma tähelepanu hoida oma Ülesandel ja pakkuda juhendust ja toetust teistele, nende ümber olevatele lainetele. Toetus ja hoolivus on üliolulised selle teekonna läbimiseks ja me kõik kasvame iseeneses aidates teisi.
Mina, kui üks esimese laine Kaksikutest, pean ausalt tunnistama, et ma kardan meeletult oma koondumist, aga ma tean, et ma ise võtsin endale selle ülesande ja nüüd olen ma valmis selle seose oma ellu ühendama, nagu ka teie.

Naljakas lugu selle juures on, et minu Kaksik oli esimene kes ärkas (ei saanud veel teadlikuks) ja käivitas ka mind, siis kui me kohtusime.
Taipamata mida ta teeb, jagas ta minuga teateid tulevikust ja juhendas mind selles, mis pidi hakkama toimuma, sellest hetkest alates olen ma olnud uinuja, ärganu, teadlik, jälitaja ja põgeneja.
Me läbisime kõik need etapid ja nüüd oleme taaskohtumise eelses etapis, veel mõne uue saabuva lahingu ootuses. Kuid ma olen oma keevalist meelt paari kraadi võrra maha keeranud ja tema on tõstnud oma sagedust sellele kaunile tasemele mis täiuslikult sobitub minu omaga praegu.

Ma olen sellel teekonnal olnud kõikidel tasemetel ja positsioonidel mis on andnud mulle täieliku ülevaate kogu selle asja skeemidest. Ma olen olnud kõikide kingades, sõna otseses mõttes, seega sinu valu ja rõõm on ka minu oma. Ma armastan teie isiklikke lugusid nagu need oleks minu omad ja seetõttu on mul tõeline nauding jagada teiega oma isikliku teekonna lugusid.

Esimese laine Kaksikutele on ülioluline olla valmis oma jumaliku partnerluse vastuvõtuks ja kaitsmiseks ning lasta lahti igasugusest uhkusest või ego käitumisest, mis võiks peatada omavahelise koondumise.
Vaja on Hoolivust, vaja on Headust ja vajalik on Tingimusteta Armastust.
Teise laine Kaksikutel on tähtis järgida esimese laine sõnumeid ja seda selleks, et püsida oma koondumise kiirteel kindlalt rajas.

Ma soovitan ühineda online gruppidega kus te leiate armastavat toetust mida te nii hädasti vajate. Mul endal on südamelähedane Elizabeth Lund – “KaksikLeekide märkide maja” ja ma soovitan jälgima tema FB lehte, mille lingi leiate allpool:

The House of Idems for Twin Flames

Tal on ka YouTube kanal kus te saate jälgida tema energeetika ennustusi ja online meditatsioone olulistel aegadel. Ma tõesti jumaldan teda ja ma õnnistan selle päeva millal tema tekkis mu ellu oma armastuse ja valgusega. Aitäh E, et oled kes sa oled ja lubad meil olla osa oma olemasolus ❤

 

Midagi muust infost

Minu jaoks on olnud hullumeelselt kiired ajad, püüdes navigeerida läbi isiklike lugemiste ja uute projektide, millega ma viimasel ajal tegelen. Esmaspäeval 21.08. postitan ma ühe oma uuetest projektidest. Lootuses, et see aitab tuua selgust teie teekonna kohta, selgust mida me kõik praegu niiväga vajame. Ma tean, et see partnerlus on mind viinud lähemale minu Kaksikule ja minu enda kooslusele, seega ma loodan, et me suudame aidata teil jõuda harmoonilise suhteni teie oma Kaksikuga.

Seni olen ma suutnud oma blogiartikleid jagada erinevates FB lehekülgedel, kuid tõele au andes, kulutan ma ennast sellega lihtsalt. Seega on see viimane kord, kui ma jagan oma artikleid kõikides gruppides. Edaspidi on need saadaval vaid minu oma lehel ja minu blogis.

Kuid üksikutes erilistes gruppides ma siiski jätkan jagamist, kuna ma südamest jumaldan neid gruppe ja mulle meeldib kõigi teiega suhelda, kuid muidu leiate te mind minu FB lehelt “The Bloom from Within Project” või siis kui tellite minu blogist uute postituste teated.

Vabandan selle eest, kuid ma tahaksin hoida kvaliteedi suurema kui kvantiteedi, seega ma tõesti usun, et on aeg pühenduda täielikult oma missioonile.

Samuti tahan ma pöörduda nende väheste inimeste poole kes on küsinud, et miks minu blogi on nii jabur, mage, ülemõistuse naljakas.

Lihtsalt. Sest ma tahan teie energiasagedust tõsta pannes teid naerma. Iga kord kui te naerate ajate te oma hirmud minema ja tõstate tohutult oma energiat.
Ma tahan teid ajada naerma, tantsima, toolilt püsti hüppama ja kõike muud mis paneb teid liikuma sellest paigalseisust ja joondab teid õigele teekonnale allikasse ja teie enda Ülesandele.

Me kõik oleme ise otsustanud siia, selleks kehastuseks, tulla. Ma nimetan seda “Lõbustuspargiks”, et kogeda kõiki ameerikamägesid ja atraktsioone, õudustemaju ja suhkruvati lette mida me vaid leida suudame. Te olete kõigeks selleks ennast kirja pannud ja seega seni kuni te olete siin, siis nautida seda kõike. Mina olen vaid meenutuseks, et teie Olem tahab tulla ja mängida kõigi meie teistega, kes me siin oleme.

Ma luban, et meil on lõbus, kui me vaid võtame omaks teadmise, et me oleme väljavalitud selleks, et mänguida olulist rolli selles tingimusteta armastuse kogemuses, läbides valu, kurbuse, kaotuse ja kõige muu, mis selle kõige vahele jääb.
Ma ei lõpeta enne, kui me oleme kohale jõudnud, seega turvavööd kinni ja valmis olla!
Enam ei ole aega olla hirmunud või karta.
Me oleme programmeeritud ja määratud selle kõige jaoks.

Mu Kaksikud, sõidame sellel lainel koos ❤

KaksikLeek,
Ana

Tõlge: Elle Vihman

Originaal post:

http://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/the-bloom-from-within-project-twin.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.