Märgid, et sa oled saavutamas kooslust oma KaksikLeegiga


 

tumblr_inline_o5nmhbOhDl1r1aqjj_128003, 09, 2017

KaksikLeegid on sündinud ühest hingest, seega 5D reaalsuses nad juba on teineteisega koos. Nende missioon Emaksesel Maal, on luua kooslus alustuseks siin, selles füüsilises maailmas, et saaks luua uusi teadlikke suhtemalle.

Viimasel ajal näen ma palju kaksikhingi, kes on pisarateni hädas tunnetega oma armsama suhtes, seega ma otsustasin teha nimekirja, kus on kirjas märgid, mis tõestavad, et sa oled selles 3D reaalsuses oma KaksikLeegiga koondumas.

Sa oled keskendunud oma isiklikule vaimsele arengule

Olgugi, et sinu side oma Kaksikuga on nii tugev, et on tunne nagu oleksid lootusetult hulluks läinud, oled sa viimasel ajal keskendunud rohkem oma enese sisemise mina arengule. See taipamine on ülitähtis tõeliste KaksikLeekide füüsilisele kooslusele, sest selleks, et hävitada vananenud mustreid, on vaja tõusta sisemiselt kõrgemale sagedusele ja seda saab teha vaid iseeneses. Kui hing on jõudnud ärkamise kõrgeimale tasemele, siis sa taipad, et soovitud reaalsust saab luua vaid täpselt vajaliku sisemise energiasageduse loomisega.

Sa ei tunne oma Kaksikust mingit eraldatust

 Matrix on kavandanud inimkonna jaoks illusiooni, milles on idee, et inimolendid on üksinda. Vananenud mustrid mis valitsevad enamuse inimeste üle kasutades selleks madalaid sagedusi, ei suuda enam sind kontrollida, sest sa oled jõudnud kontaktini oma tõelise minaga. Selline kontakt aitab sul aga taibata, et sina oled sinu KaksikLeek, sellist asja nagu eraldatus ei ole olemas. (isegi kui teie vahel on tohutu vahemaa, tunnete te teineteise mõtteid ja tundeid ning puudub tühjuse tunne, mis on väga kaua takistanud tõeliselt elamast).

Massidel on kombeks takistada Kaksikleekide energiate koondumist, sest nad lihtsalt ei mõista sellist kooslust, nende oma kogemus ei luba neil näha mitte midagi, mida ei saa tõlgendada selle vana illusiooni programmiga. Seetõttu on nad pimedad, kuid see, kes on juba ärganud, saab sellest aru ja andestab neile.

Kui sa juba oled saanud ühenduse oma Tõelise Minaga, saad sa ka ühenduse oma Kaksikuga.

Sa armastad ennast tingimusteta

KaksikLeekide koondumise tõeline põhjus siinses füüsilises reaalsuses on meile meeldetuletus meie tõelisest Olemist, meie hingest ja see on tingimusteta armastus. Enda armastamine ilma igasuguste tingimusteta on märgiks sellest, et oled saanud siin Emaksel Maal vaimselt täiskasvanuks.

Ilma iseenese sisemise väärtuse taipamiseta ei ole mingit võimalust oma kaksikut ligi tõmmata siin maises reaalsuses, sest kõigepealt tuleb sul kohtuda tõelise iseendaga, selleks et olla võimeline uuendama tõelisi kaksikleegi energiaid.

Sa vajad teadlikku perekonda

 KaksikLeegina oled sa arvatavasti sündinud karmaperekonda, seda selleks, et sa saaksid õppida õigeid teadmisi, et luua Teadlik perekond. Kõik see on ette planeeritud olemitasandil, enne kui siseneti siia, füüsilisse reaalsusesse, Universum ei tee vigu.

Enamus inimesi loovad suhteid selleks, et sobituda vananenud mustritesse, sinu Olem aga teab, et matrixi poolt sunnitud ühendused pole mitte midagi muud, kui karmasidemed.

See mida sina vajad on Teadlik Perekond ja sa oled endale juba selgeks saanud, et selle loomiseks tuleb sul ühenduda oma KaksikLeegiga.

 Sa võimaldad oma Kaksikul vaimselt kasvada

 Enamus läbib jälitaja/põgeneja faasi, kuid kui hing saavutab juba piisava täiskasvanulikkuse siis sa mõistad, et sinu KaksikLeek vajab aega omaette olekuks, et ise asjades selgus leida. Olles tugevalt kontaktis oma tõelise minaga, juhendab Teadlikkus, mida sa ammutad Allikast, sind turvaliselt sinu armsamaga füüsilise ühenduseni.

Taibates kord juba Oma hinge tõelist olemust, aitab see sinul mõista ka sinu kaksiku vajadust iseenese ajale, et saada jagu õppetundidest, mis võimaldavad selle koosluse edasi arengut!

 Sa ei karda oma ülejäänud elu veeta üksinda

 Enamus inimesi loovad romantilisi kooslusi, sest nad kardavad käia oma eluteed üksinda. Turvalisus mida nad otsivad endast väljast ja lootes, et selle turvalisuse võib pakkuda vaid keegi teine, ajab neid väga paljudele valedele radadele. Täiskasvanud kaksikleegina oled sa aga valmistunud käima oma rada, kartmata mingisugustki, ego kaitseks loodud, illusiooni.

Üksi või koos oma KaksikLeegiga, tahad sa käia oma teed, teed mille eesmärk on siin füüsilises reaalsuses oma hinge Ülesande täitmine.

 Sa oled ühenduse suhtes väga kannatlik

 Vaimne ärkamine on mänginud suurt osa sinu kannatlikkuse arendamises. Kannatlikkus – voorus, mida valdavad vaid täiskasvanud hinged. KaksikLeekide vaheline füüsiline kooslus nõuab väga suurt vaimset kasvu, sest vananenud mustrid on süüdi inimkonna vangistamises madalsageduse vanglasse.

Vaimselt ärganuna ja kannatlikuna, sa TEAD, et see ühendus saab aset leidma just omal õigel hetkel. 

Mõtted lõpetuseks.

 Ma tean, et te ootate väga innukalt füüsilist ühinemist oma KaksikLeegiga. Kogu see heitlus, milles te praegu rabelete valmistab teid selleks ette.

Uskuge mind, Universum ei tee vigu.

Oltjano Terpollari

Tõlge: Elle Vihman

Originaal: http://www.sacralpanda.com/2017/09/complete-signs-you-will-unite-with-your.html

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.