KaksikLeekide sõnumid – Esimene Laine: Lahkudes jätame endast maha Pärandi!


 

Kuna Ana on olnud pikalt eemal ja ka teistelt KaksikLeegi energiate tõlgendajatelt pole siin viimase nädala keerulistes energiates olnud midagi olulist lisada, siis teen siia ette omapoolse sissejuhatuse, kuid tõlkena tuleb siiski Nais- ja Meesenergiate hetkeseisu vahendus.

Mis siis on keeranud energiad nii raskeks ja keeruliseks, et isegi minul on olnud raske säilitada oma sisemine tasakaal ja olen tahtnud jalgu trampida ja päid otsast hammustada? Alustuseks ütlen, et selleks ei pea olema kaksik, et tajuda energeetilisi nihkeid ja tunda ennast hullumas. Alustame siis eelmise pühapäeva uudisest, kus teatati Põhja-Korea pommikatsetusest. Sellise võimsusega plahvatus lõi maavärinaid, mida ka eesti seismoloogiajaamad registreerisid. Seega, tundlikel inimestel oli rakutasandil väga raske ja emotsionaalselt hullult keeruline olukord. Seda isegi teadmata veel aset leidnud katsetusest. Nagu sellest oleks veel vähe oli astroloogilises plaanis Kuu faasimuutus ja seekordne täiskuu istus rõõmsalt Kalade tähemärki.
Ehk siis teades Kalade tundlikkust ja ettearvamatut iseloomu oli üsna selge, et tundlikel inimestel on tundlikkus keeratud veel mõned kümned kraadid vinti peale. Ei olnud kerge täiskuu päev.
Ja nagu sellest veel oleks vähe olnud otsustas meie Päike hakata plahvatama (Loited maa poole suunatud küljelt) ja nagu asjasse pühendunud instantsid kuulutavad, on see peaaegu maksimum skaalal. Nii, et siis bioloogiline segadus pole vaimsest segadusest mitte teps kergem. Ehk siis kõige jaoks on olemas selgitus 😛 Mitte et see päästaks sellest hullumeelsest tundmusest. Soovitus – Igal võimalikul meetodi ja oskusega säilitada kontakt omaenese sisemise tasakaaluga.

Aga edasi tuleb juba tõlge uuest KaksikLeekide Nais- ja Meesenergiate hetkeseisust.

8.09.2017 Ana Souto

Tervist mu kallid hinged!

Ma igatsesin teid rohkem kui koer igatseb maiust! Ma võtsin paar päeva aja maha, et olla põhimõtteliselt lihtsalt kasutu ja inimene, mida iganes see tänapäeval tähendab. Mul on hea meel olla tagasi kirjutamas ja lubage täpsustada, ma oleb täiesti ülilaetud ja kättemaksuga, et siis hoidke kinni oma püksikutest, sest me hakkame koos jalaga tagumikku taguma.

Ma olen tänulik teie kannatlikkusele möödunud nädalal. Ma hakkan oma läbitud kursusest pidama uut blogi sektsiooni “KaksikLeegi koodi murdmine”. Kuid eelnevalt arvan, et pean teile jagama mõned näpunäited praeguste energiate kohta KaksikLeegi Teekonnal.

Ma ärkasin täna hommikul mitte just eriti leebe teatega Emake Looduselt, et ma ei saa beebit järgneva 9 kuu jooksul. Mitte, et mul seda vaja oleks, kui on antud siis on antud, kuid Jeebus …. kas ta ei võiks lihtsalt saata telegrammi ja assortiikarbi selle asemel, et lasta mu emakas lahti lasta kõik Egiptuse Nuhtlused korraga?


Ja just selliselt  kogeb praegu energiaid Esimene Laine. On kaks võimalust, kas on täielik vaikus ja õndsus või energiad, mis meenutavad sepavasaraid, mis langevad iga nurga alt ja igast suunast.
Kas kolakad käivad?
Jep, siis ongi sepavasar! 

Jumalik Mehelikkus (DM) – Mis kurat on inimestel ometi viga?

Kas mäletad veel Michael Jacksoni videoklippi Triller?
Just nii näevad praegu DM-id välja, kuid zombide ja surnute asemel tuleb neil hakkama saada kõikide idiootsuse varjunditega, mis ründavad neid paremalt ja vasakult.
Nad põiklevad kuulide eest nagu Neo Matrixis ja püüavad säilitada oma rahu, et mitte enesevalitsust kaotada ja hakata inimestel päid ära hammustama.

Seega on täiesti loogiline, et nad ei ole olnud oma DF-idega kontaktis, sest nad hoiavad kogu oma energia selleks, et toime tulla selle häivinguga, mis nende isiklikus elus praegu toimub.
Pereliikmed on hulluks läinud? Jep!
Sõbrad käituvad veidralt ja keeravad essu kokku? Jep!
Lapsed mässavad koolis ja käituvad nagu tõelised mölakad? Nii on!

Just nagu minu täna hommikune kogemus Emake Loodusega, saavad nad pihta kõigega ja kõigiga ja selle kõigega korraga. Seda kõike seepärast, et neil on vaja läbida see viimane puhastustuli. Nad ei istu enam selle segase uhuu rongi peale või jää kinni draamadesse mida teised inimesed nende ellu loovad ja nad soovivad lihtsalt sellest kõigest minema kõndida. Kuid iga kord kui nad hakkavad liikuma teises suunas …. Bamm! Saavad nad paugu kelleltki teiselt. See kontrast mis praegu nendega toimub, suunab neid alistumise ja rahulolu seisundisse, mis omakorda teeb võimalikuks täieliku tingimusteta armastuse omaksvõtmise mida nad tunnevad oma vastaspoole suhtes ja saavad neilt.

See on väga pingeline, stressirohke ja kõikehõlmav energia, seega minu soovitus kõikidele DF-idele, püsige oma südames ja olge veel veidi kannatlikud. Ärge jätke oma elu ootele, nautige ennast ja oma tegemisi, kuid hoidke jätkuvalt seda ruumi nende jaoks, et nad saaksid tulla, kui nad on selleks valmis.

Nad on tõesti murdepunktis, seega saatke neile armastust läbi oma mõtete ja meditatsioonide.

Jumalik Naiselikkus (DF) – Mina olin siin ja see on minu pärandus!

Ohh püha taevas, mu võimsad hinged, me oleme universumis, puudutame langevaid tähti oma sõrmeotstega ja pilgutame silma komeedile. Ma ei tunne meid enam ära, ajast, millal me alustasime oma teekonda hirmus ja kahtlustes. Oleme tänaseks jõudnud oma tõelise väe ja tõelise võimekuseni. Me teame, kes me oleme ja me oleme saanud oma Kaksikutele niipalju tingimusteta armastust, et me pritsime seda juba kõigile kes meid ümbritsevad, et see meenutab lendlevaid kuldseid litreid. Me tahame seda maailma muuta, me tahame jätta oma märgi selle eluaja ajalukku ja me oleme selleks nii valmis.

Meie sisemine Jumalanna on täielikult ärganud ja tundub nagu meie silmade värv ja südame kuju on muutunud. Me paneme kõigesse mida me teeme oma südame ja kire ning me ei ole enam nõus oma energiat jagama inimestega, kohtadega ja olukordadega, mis meie elu ei toeta.
Meie “füüsilise eraldatuse” täieliku kaotuse kõrval oleme leoidnud oma sisemise tugevuse, et minna läbi pimedamate ööde ja me enam ei karda neid. Me heidame oma varjudega voodisse ja enne kui uinume soovime neile head ööd, sest me teame, et need on osa meist endist ja et need olid katalüsaatoriks, mis tõukas meid sellesse kaunisse täieliku alistumise ja hämmastava sisemise väe ruumi.

Mitte miski ei suuda meid murda, enam mitte. Meis on piiritu vägi ja me ärkame, et olla vapustavad, magame ja kordame eelnevat. Mida me vahepeall teeme?
Eee, no vaatame …. aitame päästa planeeti, liitume oluliste gruppidega, tõstame armastuse energiat ja kõige selle eelneva vahel me isegi jõuame einestada!

Huu-Jahh, Daamid. Jätkake seda head tööd.
Meid ümbritseb piisavalt armastust ja meil on selles elyus suurem missioon kui vaid olla koos oma Kaksikuga.
Nautige seda vaheaega ja laske oma 2,0 versioonil särada nii eredalt, et see pimestab teised inimesed!

Kui me lahkume kord sellest reaalsusest ja tagasi vaadates me teame, et meie olime siin ja et see on meie pärandus.

Mu Kaksikud, vat need olid nüüd eriti pingelised energiad. Ma olen teie kõigi üle nii uhke ja ma ei jõua ära oodata, et näha millise märgi te oma olemasoluga jätate.

Ma olen veendunud, et see saab olema tingimusteta armastusest ja nauditavast valgusest, sest see on sinu tõelise olemuse sisu ja enam kunagi ei tuhmu see, sest me oleme õnnistatud kõige vägevama armastusega.

Jääge suurepärasteks, mu rahvas! Ma saadan teile armastust ja valgust.

Vaimselt Super Laetud,
Ana

Tõlge: Elle Vihman

Originaal:

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/09/twin-flame-vitamin-intake-first-wave.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.