Hammustame lahti KaksikLeekide koodi


12.09.2017 Ana Souto

Kallid valgustunud sõbrad,

Nagu osad teist teavad, teen ma KaksikLeegi Ülesande ja Hingemissiooni lugemisi, siis teie võite tänase postituse kujundit juba teada. Ma olen seda jaganud juba oma sessioonidel.

Uute jaoks loodan ma, et ma suudan selle postituse lõpuks maha tõmmata plaastrid, et teie haavad saaksid hakata tervenema ja te suudaksite oma hinges taastada armastuse, valguse ja vabaduse tasandi.

Me oleme kõik kogenud kurbuse ja kaotuse tunnet kui pole „eemaldumise“ perioodil oma Kaksikuga suhelda saanud. Ma püüan alati selgitada kui hea meel mul on, et minu Kaksik ei vastanud minu sõnumitele siis kui ma püüdsin temani jõuda. See eemaldumine on tegelikult teie suhte kaitseks, sest kui ta oleks tõesti sel hetkel vastanud võinuks see muutuda teie hilisema koondumisele hävitavalt või kahjustavalt.  Tuleb mõista, et see eraldatuse periood on ülioluline sinu enese ja ka sinu Kaksiku hinge arenguks.

 Et KaksikLeegi Teekonda arusaadavalt selgitada, siis ma võrdleks seda supermarketis käiguga, kui sa lähed ostma toiduaineid lõuna valmistamiseks.

Kui me tuleme siia kehastusse, meie hing jaguneb kaheks „rakuks“ (Leegiks) Jumalik Naiselikkus (DF) ja Jumalik Mehelikkus (DM). On vaja tohutus koguses Universaalset harmooniat ja koordineerimist, et orkestreerida esmane kohtumine, kuid kui see toimub, siis me lihtsalt sõidame raginaga teineteisele sisse, põrkume laiali ja läheme kumbki oma teed, et avastada iseenese Tõeline Mina, ajaks millal me kohtume uuesti. 

Ma olen väga visuaalne inimene ja  peale oma meditatsioone ma tihti joonistan  asju üles, et neid siis hiljem paremini mõista ja „inimese keelde“ tõlkida.

Siin on siis „Supermarketis käik“

Kui DF ja DM kohtuvad, on nad supermarketi sissekäigu juures. Me läheme koos sisse, kummalgi on pool nimekirjast, mida me vajame lõunaks. Seega me jätame käru kuskile kindlasse kohta, mille me hiljem mõlemad üles leiame ning otsustame kes läheb mida tooma:

DF: Ma lähen toon juurviljad, puuviljad, jogurti ja piima. Ma tean kus kõik on, seega ma olen varsti tagasi.
DM: Ma lähen toon näksid, joogid ja leiva. Mul võib veidi kauem aega minna, mind on kerge sihilt kõrvale meelitada. Oota mind siis käru juures!

Ja nii me läheme erinevatesse vahedesse, et tuua seda mis on meie nimekirjas. Vahest me kohtume käru juures, kui me läheme sinna juba leitud asju ära panema, vahest me vaid näeme teineteist erinevates riiulivahedes ja pilgutame vastastikku silma. Kui meil läheb eriti õnnelikult, siis DM laksab meile korra tagumikule, kui ta meist möödub.

Kui terve nimekiri on mõlema poole poolt kokku toodud, kohtume me uuesti käru juures ja liigume edasi kassasse, et maksta selle kõige eest, kottidesse panna ja minna koju koos lõunat valmistama.

Sa võid avastada, et sinu teiselpoolel läheb kauem kui sinul, et saavutada kõik see, mille ta endale eesmärgiks on seadnud ja sul tuleb nähtavasti oodata veidi käru juures, enne kui ta tagasi tuleb. Loodetavasti kannatlikult, kuid mõnikord ka ärevamalt kui vaja oleks.

See kaubanduskeskuse dünaamika on just see, mida me koos oma Kaksikuga siia, sellesse kehastusse, tegema tuleme. Me tuleme siia, me kogeme arengut, me kohtume ja lepime kokku selles, mida me vajame Ülesande koos täitmiseks ja me kasutame just meie enda arengutaset, et koguda kokku kõik mida me vajame, et alustada Harmoonias ja koosluses oma Hinge Ülesande täitmist.

Kui me uuesti kohtume, siis kõnelus näeb välja umbes selline:

DF: Ohh jumal, ma sain niipalju asju selle ajaga mis sa ära olid. Ma õppisin, kuidas olla hell kuid samas kindel. Ma õppisin, kuidas andestada ilma pahameeleta. Ma õppisin, kuidas iseenda eest väljas olla. Ma sain teada, et mulle meeldib torm kõige rohkem siis, kui me oleme sinuga koos voodis ja kuulame vihmasabinat aknal. Ma õppisin, et peale pimedust tuleb alati valgus ja et siin planeedil me oleme kõik üks. Me oleme kõik armastus ja valgus. Mida sina tõid?

DM: Noh, mina sain vapruse, sest ma pidin käima hirmu osakonnas. Ma tõin hirmu osakonnast veidi julgust ja veidi kindlameelsust vastasseisude külmikust. Samuti taipasin ma, et minu jaoks ei ole mitte kedagi teist kui sina. Ma mõistsin, mis on tingimusteta armastus, sest sa ei läinud ära, olenemata sellest, et ma uitasin nendes koridorides terve igaviku. Aitäh, et ootasid! (Laks tagumikule!) 

Seejärel lähete te „koju“ ja teete koos selle lõuna valmis – ehk siis täidate oma KaksikLeegi Hinge Ülesande.

Et mis siis on KaksikLeegi Hinge Ülesanne?

Tõelise Vägise KaksikLeegi paarina tulite te sellesse kehastusse, et jätta endast maha pärandus. Viis minutit enne, kui te lähete tagasi hingemaailma, vaatate te koos tagasi ja näete, mida te jätate maha ja mida te olete teinud, et aidata inimkonda ja Emake Gaiat (Emake Maa), seejärel vaatate teineteisele otsa, võtate käest kinni, pilgutate silma ja lendate minema just nagu Tinkerbell ja Peeter Pan.

 Teie Hinge Ülesanne peaks olema teie peamine eesmärk selles kehastuses, olenemata olukorrast, et teie füüsiline suhe ei oleks isegi võimalik. Sinu Hinge Ülesanne on „selle lõuna valmistamine“ mitte oma Kaksiku tagasituleku ootamine. Sinu asi on koguda kokku kõik mida sina vajad ja hakata liikuma kohtumispaiga poole. Usu, sinu Kaksik teab alati kuskohast sind leida, isegi kui sa peaksid ise selle kauba eest maksma ja pöörduma üksinda koju. Võta hetk aega, et panna põlema küünlad, pane mängima oma söömaajaks mõnus taustamuusika  ja võta pokaal veini ,samal ajal oma ostusi lahti pakkides. 

Kinni jäämine kaubanduskeskuse stsenaariumisse, otsides pilguga oma kaksikut igast vahekäigust, millest möödud, ei tee seda protsessi sugugi kiiremaks, samuti ei takista üksi koju minek ja toiduvalmistamisega alguse tegemine sinu koosluse sündimist.

 

Sul ei ole mitte kuidagi võimalik oma kooslust kahjustada, murda, kiirendada, vältida või saboteerida. MITTE MIDAGI!

 

See kooslus on „taevas paika pandud“ ja seega käib iga asi omal ajal. Ja seepärast ma tõesti, tõesti tahaksin sind täna vabastada sellest väärarusaamast, sellest hirmust, et sa võid teha midagi valesti, ja et sina oled ainsana süüdi selles „eralduses“. Sest sa pole süüdi ja samamoodi ei ole selles süüdi sinu Kaksik.

Ei ole olemas süüd, ei ole eraldatust see on vaid sinu bioloogilise aju loodud illusioon, mis on sind pannud jooksma nagu hamstrit jooksurattasse. Tule sellest välja, lase oma hing vabaks.

Võta vastu mõistmine, et Universum on ammu läbi töötanud kõik sinu Hinge Ülesande nupud ja juhatab sind otse selleni, kuid niikaua kuni sa vaatad tagasi ja otsid oma Kaksikut, ei liigu sa oma Ülesande poole kogu oma hinge võimekusega, mille saavutamiseks sa siia kehastusse tulid.

Selle kehastuse eesmärk ei olnud tegelikult kunagi Füüsiline Kooslus. Maailmas on väga palju Kaksikuid kelle vastaspool ei ole kehastunud sellesse eluaega ja paljud on juba tagasi läinud jättes oma teise poole siia maha. Kas sa kujutad ette, kuipalju see maailm kaotaks, kui need Kaksikud ei jätkaks oma eesmärgini liikumist sest, et nad “tunnevad ennast poolikuna“?

Lubage ma avaldan teile ühe saladuse, milleni ma hiljuti jõudsin ja mis võimaldas minul oma hing vabaks lasta:

Teie kooslus ei saa teoks enne, kui te pole iseeneses tervikud ja te ei igatse enam oma Kaksikut või ei aja taga Füüsilist Kooselu. Sa peaksid armastama neid niipalju, et sa oled valmis neid vabaks laskma, et nad saaksid elada elu, milles sind pildis pole. Sul tuleb olla vaimselt nii arenenud, et sa suudaksid näha oma Hinge Ülesannet esimesel kohal ja alles siis seda Kooslust. 

Las ma nüüd selgitan mida ma pean silmas Koosluse all.

KaksikLeegi Side, siin füüsilisel tasandil on täiuslik energiate joondumine harmooniasse ja kooskõlasse selle kehastuse Universaalsete Seadustega.

Suhted, väljaspool seda spektrit, on loomulikult olemas ja võimalikud, kuid need on disharmoonilised ja mõjuvad kahjustavalt sinu hinge arengule, kui mõlemad osad pole valmis koos ja kollektiivselt tervenema nagu kaks ärganud hinge pidevas arenemises ja muutumises.

Üks on alati rohkem teadlik oma ühendusest ja tunneb end hüljatuna ja teine tunneb ennast vähendatuna ja surutuna mingisse seisundisse, mida ta ei ole veel iseeneses avastanud.

Seega, Kaksikud kohtuvad, põrkavad klirinaga kokku, eralduvad, kohtuvad taas, põrkavad taas kokku ja eralduvad taas. Söövad, magavad ja kordavad.

KaksikLeegi Teekond näeb välja nagu kaks ralliautot ringrajal. Nad ei sõida alati ühe kiirusega, kuid ikkagi püüad sa sõidu pealt hüpata oma autost oma Kaksiku autosse või siis aeglustad niipalju oma sõitu, et ta jõuaks sulle järgi ja saaks hüpata sinu autosse.

Kui sa aga lisaksid kiirust ja keskenduksid finišisse jõudmisele, siis ei ole ka temal muud teha kui kiirust lisada ja sinuga ühele joonele saada.

Siin ei ole võitjaid või kaotajaid.

Me jõuame kõik lõpuks ühte kohta, kuid kui sa jätkuvalt vaatad tagasi, et näha kuidas sinu kaksikul läheb, ei saa sa nautida kõiki neid järske kurve ja kiirendusalasid, mis sinu teekonnal olemas on. Roni tagasi rooli taha, naudi sõitu ja kui sa vajad, võid ju teha veel ühe ringi, kuniks su Kaksik sõidab just oma kiirusega.

Sest see polnud kunagi teineteise autosse hüppamiseks. See oli selleks, et sina naudiksid sõitu ja saavutaksid kõik selle, milleks sinu hing nõus oli, kui sa sõlmisid selle Lepingu Universumiga.

Enne kui järgmine kohtumine aset leiab on veel nii palju Väge omandada ja kasvada, ning ma võin sulle lubada, sa isegi ei kahetse, et panid Iseennast ja oma Hinge Ülesande esikohale. Mida enam sa armastad iseennast, seda enam sa armastad oma Kaksikut, seda enam armastab tema iseennast.

Just see, just see on see vajalik lisakogus kütust, mida DM oma paaki vajab, et viimaks ometi lisada kiirust ja saada sind kätte sellel võidusõidurajal.

Usalda seda, et sa oled alati kaitstud ja juhatatud ning võid alati järgida oma südame kaarti. See juhatab sind sinu Hinge Ülesandeni, kus sind juba ootab sinu Kaksik, koos toidukottidega.

Vabasta oma hing hirmust ja ahastusest ning alistu kingitustele, mida Universum pakub sulle täna ja iga päev. Ära ole nii kinni oma KaksikLeegi Teekonnas, et sa lased oma elu endast mööda voolata.

Luba oma Teadlikkusel avarduda piisavalt, et sa suudaksid vaadata Suurt Pilti ja ei jääks enam kinni oma meele vangikongi.

Mine oma südameruumi ja püsi seal, teades, et sinu jaoks on olemas suurem eesmärk ja eredam teerada kui füüsiline suhe, sest Vaimselt, energeetiliselt, pole eraldatust kunagi olnudki. See on lihtsalt sinu meele eeldus, mida ma väga loodan, et suutsin tänase postitusega sinus veidike nihutada.

Ma saadan teile, teie Teekonnale palju armastust ja valgust. ❤

Vaba Hinge Saadik

Ana

Tõlge:Elle Vihman

Originaal: http://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/09/cracking-twin-flame-code-twin-flame.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Üks kommentaar “Hammustame lahti KaksikLeekide koodi

  1. Pingback-viide: 8 Tõde KaksikLeekide Teekonnalt | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.