KaksikLeekide sõnumid – Esimene laine: Suunaks koondumine


19.09.2017 Ana Souto

Pildiotsingu Magic tulemus

Kallid Kaksikud,

Ma lõpetasin just telefonikõne Kira Faulkneriga teemal, kuidas liikuda kooslusesse, ning see mis taipamine sellest tekkis oli ikka korralik avastus. Seetõttu otsustasin seda kõike jagada  ka teiega, sest ma olen üsna kindel, et see aitab teil oma kaksikuga koonduda kõige rahumeelsemal viisil.

Kira on mu hingeõde, ta on ülivõrdeliselt vaimustav ja me mõlemad kogesime tohutut energianihet, kui me lõpuks oma kõne lõpetasime. Me taipasime, et niipea kui me oma EMOTSIOONE muutsime, panime ENERGIA FÜÜSILISELT LIIKUMA, just nagu ma selgitasin.

„Emotsioon on liikuv energia. Vali targalt millise emotsiooni sa täna liikuma paned. Ole kartmatu ja järgi oma südant ning väljenda ennast positiivsete emotsioonidega, et panna liikuma positiivsed jõud. Kui sa väljendad oma hirmu, siis hirmu sa ka liikuma paned ja selle oma ellu saad. Kuid kui sa julged jagada armastuse emotsiooni ja selle käivitad siis just seda sa ka tagasi saad. Julge olla õrn ja haavatav. Ole valmis tagasi  saama just täpselt sama.“

Ma olen tajunud mõnda aega juba, et väga palju kooslusi saab teoks üsna pea ja möödunud öö sain sellekohast kinnitust ka mõnelt oma kliendilt. Kaksikud liiguvad väljaspool oma hirmu tsooni ja astuvad konkreetse suhtlemise ja harmoonia tsooni, kuid enamuse jaoks on see siiski õudust tekitav ja tundmatu territoorium.

Kätte on jõudnud aeg, kus mõlemad kaksikud peaksid lõpuks ometi tõeliselt omaks võtma oma enese haavatavuse ja panema oma südamed uuesti lauale, taaskord. Või vähemalt nii te mõtlete.

Mitte keegi ei taha tegelikult ju haiget saada, ja praegu on palju kaalul, seega pannakse siinkohal eksamiks valmis niigi habras energiate tasakaal.

Ma tahan öelda, et kui te juba korra saavutate selge suhtlemise oma Kaksikuga, muutub teie jaoks kõik. Teie kaksikud ei ole enam need mis nad olid, ega ole seda ka enam teie ise, seega nüüd on vaja lüüa puhtaks kogu mineviku haavumised ja kurvastused. Te peate olema võimelised unustama kõik see, mis  teil kaksikuga juhtus ja olema piisavalt vaprad, et alustada algusest.

Hävitage see vana versioon teist kahest ja julgege tutvuda teineteisega taaskord, justkui kohtuksite esimest korda.

Saabunud on uus päev, ja teile mõlemale nii vajalik, värske algus. Te kõik väärite seda armastust, see on ammu „välja teenitud“. Teie südamed teavad seda ja teie Hing igatseb seda juba ammu. Igat väiksematki raasukest sellest!

Et siis, kuidas te koondute oma kaksikuga ja loote selle turvalise ruumi, mida te mõlemad vajate, et edasi liikuda?

Ma rääkisin eile puhtast lehest ja tahaksin veidi selgitada, mida ma selle all mõtlesin, sest see üks samm on tegelikult juba üksinda see, mida te vajate, et luua vajalik harmoonia.

Alustuseks lõhkuge laiali see väärarusaam, et te peate maha istuma ja pidama oma elu kõige tähtsama jutuajamise. Seda lihtsalt EI juhtu.
Enne on vaja ehitada tugev vundament, et Kooslus saaks materialiseeruda.

See on just nagu loomadega. Sa lihtsalt ei saa koera patsutada, kui sina seda tahad. Sa pead laskma tal nuusutada oma kätt, saavutama vastastikuse usalduse. Kui mõlemad on jõudnud teineteise usaldamiseni ja loonud sideme, alles siis tohid sa koera patsutada ja koer on siis leplik ning lubab sellel sündida.

Kas ta just võrdles KaksikLeegi koondumist koera patsutamisega?
Jah! Jah ma tegin seda, ja ma ei tunne selle üle uhkust ega ka häbi!

Niikaua, kui pole saavutatud see, olete mõlemad liiga hirmunud, et suhelda teineteisega reaalis, sest te kardate teise reaktsiooni, ja kui päris aus olla, siis ei tea te ju kas teid hammustatakse või limpsatakse.

Te ei tea mida öelda, kuidas käituda või kuidas edasi liikuda, kuid kui kõik Kaksikud saaksid praegusel hetkel vabalt teineteisega rääkida, siis see oleks see, mida nad ütleksid:
„Ma väga sooviksin, et me võiksime alustada uuesti algusest. Kas me võiksime seda teha? Tere, mina olen Härra/Preili Totakas. Tore Sinuga kohtuda!“

 Niisama lihtne see ongi, ma vannun.

Mitte keegi ei taha praegu maha istuda ja minevikust rääkida. Minevik on minevik põhjusega. Selle koht ongi seal ja keegi ei peaks vanu haudu lahti kaevama ja sealt asju üles vedama.

Tegelikult on see, mis takistab Mehelikkustel edasi liikumast, just seesama hirm, et nad peavad hakkama oma mineviku tegusid selgitama, ja see ei ole neile sugugi mugav tegevus. Surve ja ahistus külastada uuesti neid asju on liiga suur ja neil pole mingit soovi astuda tagasi sellesse tsooni.

Teisalt, niipaljukest nad siis teavadki, sest ega Naiselikkusedki ei soovi seda jutuajamist! Ka nemad soovivad alustada uuelt, puhtalt lehelt.
Praegu ei ole vaja midagi üles tuhnida, ausalt.

Ainus mis peab toimuma on füüsiline kohtumine, seda selleks, et teie energiad saaksid hakata segunema sellel 3D tasandil, isegi kui see näeks välja selliselt, et kaks totakat istuvad tundide kaupa teineteist vahtides ja mitte sõnagi öeldes.
Tegelikult seda ma just soovitaksingi teil kõigil teha. Lihtsalt istuda koos ja vaikida.

Kui Mehelikkused tulevad mingi sõnumiga, siis väljendage oma soovi alustada algusest, tutvustage teineteisele endid, määrake kohtumine ja lihtsalt istuge vastastikku.

Teadvustage endi energiaid ja tajuge nende oma. Ilma hinnanguteta, ilma surveta, ilma igasuguste ootusteta. Lihtsalt tundke ja lubage asjadel lahti rulluda loomulikult.

Ma ei suuda piisavalt rõhutada selle sammu tähtsust teie kõigi jaoks, kes te praegu olete koondumas.

Oma klientidele räägin ma alati:

On vaja ainult ühte kaksikutest, et muuta kogu ühenduse dünaamikat ja sina oled see õnnelik kes seda teha saab!

Selles ei ole võitjaid ega kaotajaid.
Mitte kedagi enam ei hüljata.
Mitte keegi ei pea enam jooksma või taga ajama.
Mitte ükski süda ei pea enam murduma, mitte kunagi enam!

Te võite taaskord hinge tõmmata teades, et te olete jõudmas oma sihtkohta. Nohh, vähemalt praegu, seda niikaua, kuni te taipate oma KaksikLeegi Hingemissiooni ja suundute kahekesi koos uuele seiklusele.

Lõigake täna läbi kõik oma hirmu sidemed ja lihtsalt TEADKE, et teie Kaksik armastab teid täpselt samapalju kui teie neid.
Nemad igatsevad teid just täpselt samapalju, kui teie igatsete neid.
Nemad tahavad seda kõike just samapalju, kui teiegi.
Nad vajavad teid täpselt samapalju, kui teie vajate neid.

Lihtsalt kuulake selle laulu sõnu ja sättige oma EMOTSIOONID liikuvasse energiasse.

Lööge laud puhtaks. See on täiesti uus päev ja teie elu on muutumas kõige kaunimal viisil, kuidas üleüldse on võimalik. 

Ma palvetan teie kõigi eest mu inglid ja ma saadan teile kõigile suurima armastuse kui kunagi varem. Ma jumaldan teid kõiki oma olemi südame keskmest ❤ 

KaksikLeekide Sosistaja,

Ana

Tõlge: Elle Vihman

Originaal: http://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/09/twin-flame-vitamin-intake-first-wave_19.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Üks kommentaar “KaksikLeekide sõnumid – Esimene laine: Suunaks koondumine

  1. Pingback-viide: KaksikLeekide Sõnumid: kaksikleekide saatus | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.