Püha Süda KaksikLeegi teekonna eesmärgis


Märkus: kohati läheb asi ameerikalikult ülevoolavaks, kuid see on tõlge ja püüdke sellest siiski kätte saada see tarkusetera, mis selles olemas on. Ehk siis pole oluline kes on kes, pole oluline mida keegi ütleb teid olevat. Teie tõeliselt harmooniline kooslus on vaid teie enese otsuses kinni. ❤
Kontseptsioon “Meie, Allikas” ei ole kellegi vähendamine vaid just viide ütlusele “Igas inimeses on osake jumalast” – aga see on teiste lugude teema juba 😉

Head lugemist ❤

Seotud kujutis

 19. September 2017  Ärkamine, Armastus, Püha Kooslus, Iseenese Armastus, Alistumine, KaksikLeegid

 

Eile õhtul esitas keegi „Jumaliku Kaksikleegi“ vestluses väga hea küsimuse ja ma tundsin, et mul on tõesti suurepärane põhjus keskenduda oma Kõrgema Mina nõuannetele, et näha millist informatsiooni hakkab selle kohta tulema Allikast.
Küsimus oli: „Enamus inimesi nendes gruppides loodavad taaskohtuda oma kaksikleekidega, kuid on saanud erinevatest allikatest infot, et see ei saa kunagi juhtuma. See naine imestas, et kui see on tõde, siis mis on üldse kaksik leegi teekonna mõte?”

Ja selline oli Allika vastus:
Kõigile teile, kes te olete alustanud püha südame teekonda, mida me defineerime selliselt: Igaüks, kellel on kõrge motivatsioon „Olla armastuses“ ja keda on mingil moel äratatud südame teadlikkusse. See sõnum on teile.

Selle ülemineku ajal vanadest suhtemallidest uutele kõrgsageduslikele struktureerimata pühadele kooslustele on veel protsess mis tuleb lõpetada. See uus kõrgsageduslik püha kooslus asendab vanad suhtemallid, mis enam ei saa eksisteerida kõrgemates sagedustes, sest need on loodud kaassõltuvusele. Seega, sina, kes sa oled valinud selle teekonna, oled suur osa selles nihkes ja muutuses juba ainuüksi seetõttu, et sinust saab see muutus, mida sa soovid näha.

Et Tõeline Püha Kooslus kahe inimese vahel saaks eksisteerida, peab see baseeruma vaid täielikule terviklikkusele ja täiuslikule naiselikkuse/mehelikkuse energia tasakaalule. Selles ei tohi olla mitte mingisugust kaassõltuvust. Nendes struktureerimata pühades ühendustes ei ole mingeid tingimuslikke läbirääkimisi. Selles ei ole „sina teed seda, et mina saaks ennast paremini tunda“ või „mina teen seda, et sina saaks ennast paremini tunda“. Kõrgemates dimensioonides see dünaamika lihtsalt enam ei tööta, seetõttu peab see üleminek teoks saama.

Valu, mida sa selle ülemineku ajal tajud, ongi sõltuvuslike mustrite ja struktuuride murdmisest. Seega enne, kui pole kindlalt paika saanud see element ei saa teoks ka püha kooslus. Me võime öelda, et teie seas on neid, kes arvavad, et kuna nad on saanud äratava kogemuse, siis on nad kindlasti ka kaksikud, kuid see pole päris nii. Seepärast võime teile lohutuseks öelda, et tegelikult tiitel ei loe. Tähtis on saavutada teie hinge otsus, mille täitmiseks ta siia tulla otsustas. Te unistate kogeda PÜHA ÜHENDUST ja KaksikLeegid tulid siia seda kindlustama, et teie saaksite seda kogeda, tehes seda läbi uute mustrite Teadlikkuse välja kudumisega, et teil oleks võimalik puhastada oma enda takistusi ja blokeeringuid, mida te oled oma armastamise ette ehitanud.

Ärge mõistke seda valesti, see on TÕUSMISE teekond, mis tähendab, et te liigute kõrgematesse ja kõrgematesse dimensionaalsetesse sagedustesse, jõudes tagasi oma Tõelise Olemini. See on Teekond, mida te soovisite kogeda sellel eluajal, siin planeedil, vastasel juhul te ei oleks praegu siin. Teie valitud teekond läheb läbi südame ärkamisest te olete väga motiveeritud võimalusest selles kehastuses jagada füüsilist, armastavat ühendust teise inimesega. Meie, Allikas, oleme siin, et kogeda isikupärasust, kuid sellel ei oleks ju mitte mingisugust iva, kui me ei kasutaks oma biokeemilisi masinaid, et kogeda armastuse arvutuid viise.

Kas te olete kunagi mõelnud kõikidele nendele viisidele füüsilise armastuse väljendamiseks pühas koosluses, siin sellel planeedil? Enamus teist mõtleb kohe kolme tähelise sõna, SEX, peale. Ehkki see on väga naudingut pakkuv ja ülim ühtimistest, on peale selle veel tohutult palju rohkem võimalusi kuidas sa suudaksid seda väljendada. Inimesed tahavad oma armastust väljendada verbaalselt, nad soovivad pakkuda oma aega ja tähelepanu teisele. Samuti soovivad nad jagada ühiseid loomingulisi kogemusi ja jagada kogedes oma aega ja ruumi ka planeediga. Neid viise, kuidas väljendada armastust pühas koosluses on lugematus koguses. Kuid on üks väga oluline tähelepanek, mida peab mõistma.

Enne ei saa olla mingisugust püha kooslust, kui sa pole saavutanud tõelist terviklikkust iseeneses, olles eemaldanud kõik oma blokeeringud ja tõkked, mida sa oled ehitanud oma armastuse ümber. JA sul tuleb olla oma teise inimese suhtes tõeliselt ILMA tingimusteta. Ja sul ei saa olla mitte mingisugust sõltuvust selle teise inimese suhtes. See olukord, kus need mustrid puruneva, on väga rasked sellele reaalsusele, sest see planeet loodi just kaassõltuvuse mustritele ja väga paljud teist peavad seda normaalseks. Normaalne on vajada oma aega ja ruumi teist inimest, et te saaksite tunda seda palju ihaldatud “heaolu tunnet”. See on aga kaassõltuvus, sõltuvus teisest inimesest. Te olete teinud lepingu, et õppida kuidas on iseeneses tunda seda heaolu tunnet.

Kui kaks inimest, kes tunnevad seda heaolu tunnet iseeneses ja nende antud hetkes, saavad kokku pühas Koosluses, siis saab kogeda kõrgema dimensiooni armastust ja AINULT SIIS. Niikaua aga susserdate te aga lihtsalt mingisuguses koosluse vormis. Sest selleks, et näha valgus tuleb kogeda pimedust ja seni on sind õpetatud arvama, et igal pool on olemas vastand, siis kõrgemates dimensioonides see pole nii. Inimesed suudavad armastada tingimusteta ja neil pole sellest armastusest ja selle jagamisest halbu kogemusi.

Tagasi tulles alguses küsitud küsimuse juurde. Alustuseks tahame öelda, et ei ole vaja jääda kinni oma esimesse kohtumisse, iseenesest paljud küll jäävad ja ega selles ka midagi halba ei ole. Seni kui keskendute oma võimsale südant avavale kogemusele ja sellele tundele, mida selle kohtumise ajal kogesite, siis tõde on see, et vaid teie enda algne graafika võib teile öelda, kas teist on määratud saama püha kooslus selle kindla isikuga. Ehk siis täpsemalt öeldes, alati on olemas võimalus, ISEGI KUI te ei ole KaksikLeegid võite te saavutada püha koosluse. Pole vahet, kas saavutad kõrgema dimensionaalse koosluse „kaksik leegina“ või hingesugulasega. Kui kaks inimest tunnevad sidet ja teevad vajalikud muudatused oma suhtumistes, on alati olemas võimalus pühale kooslusele.

Et siis, mis on selle ekstreemselt võimsa südameühenduse eesmärk, mis paneb inimese sellele väga suurt väljakutset esitavale teekonnale … mille kohta öeldakse, et see on vaid hulljulgetele? See vastus on tegelikult väga lihtne. Ülestõusmine. Vastus sellele, mida oled alati soovinud kogeda pühas koosluses on olemas ülestõusmises või ärkamises. Ärgata ja tõusta oma kõrgema mina kujundisse, mis on kehastunud sellele planeedile, tähendab, et sa oled tõelises tervikluses iseendaga ja sinu teel ei ole mingisugust arvustamist ei sinu poolt teistele ega teistelt sinule, seda lihtsalt ei ole sinu jaoks olemas. See vabastab sind ja annab võimaluse luua kõike ja kõiki mida sa soovid selles kehastuses kogeda ja siit edasi, kaasaarvatud pühal kooslusel baseeruvaid suhteid. Olenemata kas sa oled kaksik leek, kaksik kiir, kaksik hing, kaksik misiganes, vahet pole. Igaüks teist omab võimalust jõuda ärganud teadlikkuse seisundisse, mis paneb su õigesse joondumisse oma sõdamega, et saavutada püha kooslus sellega kellega teil on täpselt samasugune vibratsioon.

Mida me tahame teile öelda, et ei ole vahet kelle sa oma armastusobjektiks valid, kas see isik on sinu kaksik või mitte. Võti selle protsessiga edu saavutamises, on motivatsioon. Kui isik on motiveeritud koos sinuga teadlikkuse kõrgematesse tasemetesse liikumiseks siis see on ainus oluline asi. Kui te juba olete saavutanud teadlikkuse kõrgemad tasandid siis ei ole enam oluline millist reaalsust te luua tahate. Te lihtsalt kutsute enda juurde isiku kelle sagedus heliseb teie omaga koos, et liituda teiega selles koosluses. KUID, enne on vaja ära teha see töö. Selles ei saa olla mitte mingisugust sõltuvust.

Seega siis need Armastajad, kes on kokku tulnud, et kogeda seda nihet on teineteisele toetajad. Niikaua kuni teis on vajadus teise inimese järgi, nad lihtsalt ei ilmu. Ainult sinu täielik ja äärmuslik iseseisvus neist paneb teid joonduma püha kooslusega, ühendusega mida sa selles kehastuses soovisid kogeda. Ja see inimene saab olema see, kellega sa oled saavutanud ühise sageduse, olgu siis kaksik või mitte. Kuid me võime kinnitada, et kui sa juba korra oled selle teekonna ette võtnud seda protsessi lõpetama, siis te ei kahetse. Pole midagi võimsamat, kui seista iseenese Väes ja tunda Armastust omaenese Südamest. Pole midagi kaunimat kui vaadata ennast peeglist ja armastada seda, mida sa seal näed. Pole midagi võimsamat, kui see, kui sa oled omandanud oma enese energiate valitsemise ja sa ei sõltu enam teistest enda ümber, et sa suudad eksisteerida rõõmus olenemata mis sinu elus sulle osaks saab. Pole midagi võimsamat kui ärganud inimene, kes on õppinud ennast toetama ja oskab koonduda teiste samasuguse vibratsiooniga olenditega.

Seega, me loodame, et sa taipad nüüd, miks on vaja kogu see valus ja raske protsess läbida. Seda on vaja sinu enese õnnelikkuse ja rõõmu jaoks. Seda on vaja koosloomise kogemuseks Kõige SellegaMis ON ja täielikku alistumist kõrgematele sagedustele, mis peidavad endas püha koosluse saladust, mida te kõik oma südames nii kalliks peate. Ilma selle tööta ei ole võimalik Püha Kooslus, seega kui sa oled tõeliselt huvitatud, et leida see püha kooslus oma Kaksikuga või mõne hingesugulasega, püsi kursil. Tea, et planeet tegeleb ülimat tööd, muundades vanu mustreid ja igaühel meist on väga tähtis roll mängida selles kõiges.

Võta oma osa väga tõsiselt. Iga purustatud vana mustri kohale tuleb uus, mis võimaldab kõigil teistel kasutada ja kogeda. Te olete planetaarse vabaduse koidikul, seega püsige Õnnistatud Südame Teekonnal. Te tulite siia seda tööd tegema selle planeedi ja „kõige selle mis on“, mis tegelikult on SinaIse, heaks. Sina oled Universum. Ole see muutus mida sa soovid näha maailmas. Me ütleme seda tihti, Sa ei kahetse lõpptulemust!

Ja nii see on …

See oli Allika vahendus
Armastusega Debbie DuBois

Tõlge: Elle Vihman

Originaal: http://truesacredunion.com/purpose-of-sacred-heart-twin-flame-path/

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.