Tugev Naine on Sõdalane – ta armastab sind kõigega, mis tal on või jätab sind tuhana maha.


Pildiotsingu battlefield queen celtic tulemusMaailmas on palju mehi, kes on harjunud suhtlema nõrkade naistega, kes on emotsionaalselt lapsed, kes ei tea mida nad tahavad ja kes mängivad mänge.

Kui mees kohtub Tugeva Naisega, siis ta ilmselgelt ei oska temaga midagi peale hakata.

Tugev naine ei sündinud sellisena, ta loodi selliseks. Tal tuli küünte ja hammastega ennast välja võidelda põrgu sügavikest. Tal tuli õppida võitlema, sest mitte keegi ei võidelnud tema eest. Ta on istunud oma pimeduses palju kordi ja sellega sõbraks saanud. Ta on arenenud ohvrist Võitjaks. Kui täpne olla, ta ei kannata ka sõna „ohver“ või midagi, mis sellele energeetiliselt sarnaneb. Tugev Naine on see, kes on õppinud iseennast tingimusteta armastama. Ta ei pea  otsima midagi endast väljas poolt, et täita tühjust. Tugev Naine ei vaja mitte kellegi teise tunnistamisi selleks, et olla see mis ta on. Ta on see mis ta on – võta või jäta,  ta on siiraim ja mõistlikum inimene keda sa kunagi saad tundma.

Tugev Naine muundab valu jõuks ja vihkamise armastuseks. Ta aitab sul mõista armastust selliselt, kuidas sa ei ole kunagi enne tundnud või kogenud. Selliselt, millele pole maiseid termineid, et seda selgitada. Tugev Naine keskendub sinu tugevustele, mitte nõrkustele. Ta toetab sind, seisab su kõrval ja kaitseb sinu seljatagust. Ta jõustab sind, et sa suudaksid muutuda iseenese parimaks versiooniks. Ja ta teeb kõik, mis on tema võimuses, et sa sinna jõuaksid. Tema on valgus sinu pimedamates päevades. Tema on see õlg, mille najal nutta, kui sa oled valmis alla andma ja ta ei lase sul kunagi alla anda! Tema on Jumaliku Mehelikkuse ja Jumaliku Naiselikkuse tasakaalu kehastus ja Tugev Naine ootab oma Mehelt sama.

Kõik oma südamepurunemised, mida oled kogenud ajal, mil mängisid mänge tüdrukutega, olid ettevalmistuseks, et olla Tugeva Naise kõrval Võrdväärsena. Tugev Naine ei vaja partnerit, et see teda täiendaks, sest ta juba on tervik. Ta vajab, et tema partner oleks temaga võrdväärne. Tugev Naine ei küsi sinult eriti midagi, sest ta on iseseisev, kuid ta ootab, et tema võrdväärne partner panustaks samapalju aega, püüdlusi ja energiat, nagu temagi, et luua maagiline suhe, mis on meele, südame, keha ja hinge ühendus. Tugev Naine vajab oma suhetes sügavust. Kõik mis on pinnapealne on suur turn off. Kui sa suudad talle tõestada, et sa kohtud temaga just seal, kus ta on ja oled temaga võrdväärne, viib ta sind sinna, kus sa pole kunagi olnud.

Tugev naine ei lase oma turvist alla enne, kuni ta sind usaldab. Olgugi, et ta hoiab oma südame avatuna, tuleb sul teha tööd selle nimel, et saada kätte võti tema südamesse … seda seni, kuni ta mõistab, et sa kaitsed tema seljatagust just täpselt samuti nagu tema kaitseb sinu oma.

Tugev Naine kannab lahinguarme, nii füüsilisi kui emotsionaalseid, kuid Tugev Naine on kohtunud oma Lohedega ja õppinud neid taltsutama. Tugev Naine ei nõjatu su najale, et sa teda majanduslikult üleval peaksid, ta suudab ise oma asjadega hakkama saada. Ta tahab sinult asju, mida rahaga osta ei ole võimalik. Seega ole valmis avama oma süda, olema emotsionaalselt toetav, haavatav ja tema kalju, kui ajad on rasked ja pimedad. Samuti pead sa olema saavutanud Jumaliku Naiselikkuse ja Mehelikkuse tasakaalu, sest talle meeldib mees kes on tugev, kuid samas hell ja õrn. Mees, kes seisab oma uskumuste eest, kuid samas aktsepteerib teda koos tema uskumustega. Mees, kes ei kõhkle teda kaitsmast nagu Sõdalane kaitseb oma Kuningannat, kuid samas teab, et temake on sama tugev ja võiks kaitsta teda just samamoodi.

Ära lase tal kunagi märgata, et sa vaatad teisi naisi, sest ta ei ole mitte kunagi sulle „teine valik“ ega tibin käevangus. Tugev Naine suudab olla õnnelik ka üksinda, sest ta on selgeks saanud, et ainus, kes saab teda õnnelikuks teha on tema ise. Ta ei otsi õnnelikkust väljastpoolt ennast. Partnerina sa kas lisad seda õnnelikkust või ta jätab su maha tolmupilve. Ta on liiga palju töötanud selle nimel, et saavutada õnnelikkus ja sisemine rahu. Tugev Naine on panustanud iseendasse palju, et olla parem isiksus, parem inimene, armastav, hooliv, empaatiline olend, kuid ära tee seda viga, et sa võtad teda iseeneselt mõistetavalt ja jääd mugavustsooni, ta jätab su tolmu lamama. Tugev naine ootab, et sa jätkaksid panustamist, et teda endaga hoida, samuti nagu tema panustab, just nagu see oli siis, kui sa ta kätte said.

Ole valmis olema avatud ja haavatav, sest see on midagi, mis on tema jaoks seksikas, sest ta teab, selleks et näidata endast seda poolt, tuleb olla väga tugev Mees. Mees, kes on panustanud sama koguse aega ja pingutusi, et õppida selgeks iseenese pimedus ja taltsutada omad Lohed. Tugev Naine hammustab läbi iga „pullikaka“. Ta ei ole passiivagressiivne, võid kindel olla, et ta ütleb sulle alati, kui ta on ärritunud ja miks. Ta annab sulle uue võimaluse näidata talle, läbi sinu tegevuste, et sa ei jätka seda, mis teda alustuseks marru ajas. Kuid väga harva annab ta sulle kolmanda võimaluse. Sinu sõnadel on vähe kaalu, kui neid ei toeta teod. Sul tuleb teha seda mida räägid. Tugev Naine võtab austuse ilma, et ütleks sõnagi ja kui sa ei austa teda, siis sind jäetakse maha. Ta annab sulle just selle austuse, mida sina annad talle.

Tugev Naine on oma sõnade taga. Teda ei lükata kõrvale ja ta ei ole põrandalapp. Ta on enesekindel oma enese nahas, omade annete, oskuste ja oma hingemissiooniga. Ta on tüdrukute tüdruk ja ta toetab teisi Tugevaid Naisi ja tahab, et ka nemad saavutaksid sama mis tema.

Armastada Tugevat Naist on midagi mida sa pole kunagi kogenud ja ta viib sind kohtadesse kus sa pole kunagi viibinud sinu enese sees. Sügavikesse, mille olemasolu sa ei teadnud olemagi. Ta on sinu parim sõber, sinu usaldusisik. Ta on metsik ja vaba hing, keda pole võimalik taltsutada või puuri panna. Seega julgusta teda sirutama oma tiibu ja lendama koos sinuga, sest kui sa püüad ta tiibu kärpida – siis jätab ta su tuhana maha lamama! Tugev Naine hirmutab enamus mehi, sest nad on jätkuvalt kinni majandusliku „varustaja“ vaatenurgas, aga vabandust kutid, Tugev Naine vajab et te oleksite varustajad nendes asjades, mida rahaga osta pole võimalik:

Sinu aega, sinu panustamist, sinu energiat, sinu austust, sinu toetust, sinu julgustamist, sinu lojaalsust, sinu iseloomu, sinu ausameelsust, sinu haavatavust, Sinu võimet minna kompromissidele, sinu armastust, sinu empaatilisust, sinu võimet teda hoida. Kõige selle eest ta annab ennast sulle ja ei mõtle kaks korda!

Sa võid öelda, et see on liiga palju tööd ja see võibki olla pikas perspektiivis sinu jaoks liiga palju tööd, kuid usu mind, kui ma ütlen, ei ole mitte midagi võrreldavat sellega, kui su kõrval on Tugev Naine. Küsi seda ükskõik milliselt mehel, kes armastab Tugevat Naist ja nad räägivad sulle täpselt sedasama!

 

us

Tifany Stiles
Metafüüsiline elutreener

Tõlkis: Elle Vihman

Originaal: https://tiffany-stiles.com/2017/10/03/the-strong-woman-is-a-warrior-she-will-love-you-with-all-she-has-or-she-will-leave-you-in-the-dust/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.