Vaimsed mõjutused, mida meile toob selle aasta Jäära tähemärgis Täiskuu loomine


 2.10.2017 Edith Boyer-Telmer

Pildiotsingu aries full moon 2017 tulemus

Kallid sõbrad,

Saabuvateks päevadeks vajame kõik väga head juhendust ja tugevust. Viiendal oktoobril leiab aset täiskuu kõrghetk. 12kraadi ja 43minutit, kui olla asukohas täpne ja selle mõju laekub maale intensiivse jõuga. Täiskuu perioodil leiame seitse planeeti kardinaalsetes märkides, mis muudab selle täiskuu veel eriti kangeks. Need seitse planeeti on paigutunud tulisesse Jäära maisesse Neitsi märki, mis tähendab, et see tulekahju annab meile kire, mis võimaldab meil teha kõrgemalt orkestreeritud tegusid ja füüsilise võimekuse materialiseerida oma unistusi.

Kutse oma suhetes arenemise tuleb meile tähekombinatsioonist kus Päike ja Merkuur asetsevad koos kaalude tähemärgis opositsioonis Kuuga Jääras. Seega, võta see risk ja küsi endalt põhjalikke küsimusi, seda selleks, et avada kõikide oma suhete sisu ja mustrid. Mõtle orgaaniliselt ja lisa sellesse kõik elu tasandid, kui sa tajud oma kogemusi enese sisemuses ja ennast ümbritsevas maailmas. Meil on praegu võimalik luua tõeliselt siiraid suhteid.

 

Kas ma armastan ennast piisavalt?
Kas ma suudan lahti lasta mind kahjustavatest valusatest mustritest oma suhetes?
Kas ma elan oma isiklikes suhetes nii intiimselt kui ma soovin seda olema?
Kas ma suudan teha ruumi eneses, et täita oma unistusi?
Kas ma saan olla veel julgem , et väljendada ennast tõeliselt?
Kas ma saan olla veel julgem, et ma julgeksin armastada ennast ja teisi?

 

Tõeliselt siira suhte aluseks on suutlikus iseennast tõeliselt armastada/väärtustada. Amy Leigh Mercree

Et olla tõeliselt siiras nõuab kangelaslikkust. Nii paljud räägivad valgusest, kuid ei räägita piisavalt tõelistest katsumustest, mida tuleb läbida et selle valguseni jõuda või tööriistadest, mis aitaks sellest läbi tulla.
Nikki Rowe

Sinu enese siiruses peitub nii palju võimalusi. Ole tõeliselt siiras.
Scott Stabile

See Jäära märgi Täiskuu võib olla meile kõigile suureks võimaluseks, et teha järjekordne hüpe ja kollektiivselt avardada oma teadlikkust Veevalaja ajastu Kuldajale, siin planeedil Maa. Kõik te olete kutsutud tegema kangelaslikke samme siiras eneseväljenduses ja kõrgema tõe kõvahäälses väljendamises.

Sul tuleb olla siiras ja kangelaslik ja teada, et sa suudad teha mida iganes, mida sa vaid tõeliselt tahad. Kui keegi alandab sind või kritiseerib sind, siis lihtsalt usu iseendasse ja keera see millekski positiivseks.
Leah LaBell

See kes ei ole piisavalt kangelaslik, et võtta riske, ei saavuta elus mitte midagi. Muhammad Ali

Kangelaslikud inimesed ei karda Rahu nimel andestada.
Nelson Mandela

Meil tuleb saada suuremateks, kui me oleme kunagi olnud: veel kangelaslikumad, vaimselt võimsamad, suuremad väljanägemiselt. Me peame muutuma uue rassi liikmeteks, ületades kitsarinnalisi eelarvamusi, olles täielikus koostöös mitte rahvuste vaid oma kaasinimestega inimühiskonnas.
Haile Selassie

Veel üks tähtis aspekt selle Jäära tähemärgi noore kuu paketis oli see, et Veenus, Kaalude juhtplaneet ja Marss Jäära juhtplaneet on ühenduses maa märgi Neitsiga. See võimaldab meil süviti terveneda kõikides elu tasandites. Küsi eneselt, kas sa suudad loobuda hinnangutest teiste ja ka iseenese suhtes ja lasta lahti liigsest kriitilisusest kohe praegu.

Sul võib olla kahetsusi eilse suhtes, hirm homse suhtes, kuid rahune täna jagades oma südame sügavamaid tundeid. Elu, mis on elatud hirmus oma hinge näitamise ees, ei ole väärt elamist.
Shannon L. Adler

Räägi läbimõeldult. Isegi kui keegi andestab sulle sinu öeldud julmad sõnad, võivad nad olla liiga haavatud, et neid sõnu unustada. Ära jäta endast maha valu ja kahetsuse pärandit, asjadest, mida sa poleks kunagi pidanud ütlema.
German Kent

Kui süda räägib, siis leiab meel selle ebamõistliku vaidlustamiseks.
Milan Kundera

Mu kallid, ma loodan, et teiega on kõik jätkuvalt hästi ja tunnete ennast praegu piisavalt kindlatena, et navigeerida praegustes energiates. Püsige sügavalt ankurdatuna oma sisemises tasakaalupunktis ja aidake ennast vajadusel kõikide maandus tööriistadega. Olge teadlikud, et praegused tuleenergiad, mida me kogeme, võivad inimestes esile kutsuda raevu ja viha. Hoidke oma süda avatud ja kaastunne oma keelel ning nautige imelisi võimalusi, mida meile on praegu võimaldatud!

Armastust ja Täiskuu Õnnistust

Edith

Tõlkis: Elle Vihman

Originaal: https://edithboyertelmer.wordpress.com/2017/10/02/the-spiritual-impact-this-years-aries-full-moon-will-bring/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.