19.11.2017 Elle

Mida tähendab “Hingeprotsesside pime öö” või “Hinge Pime Öö” mida olen kasutanud oma tõlgete versioonidele inglise keelsele väljendile dark night of the soul. Püüan seda laiemalt lahti mõtestada, seda just seetõttu et see on osa praegustest energiatest ja sellest on puudutatud ka nn tavainimesed, ehk siis need, kelle jaoks pole vaimne areng või siis energeetiline “mambo-jambo” mitte midagi olulist, kui vaid “lollikeste tõmblemine”.

See on aga tegelikult midagi sellist, mis hinge tasandil paneb inimese arenema. Põhjusel millest mõistusega aru ei saa aga sama moodi jätkata enam ei suuda. Just nimelt ei suuda. Tahet kui sellist, muutumiseks ei ole, kuid inimene tunneb ennast nurka surutult. 

Hea on, kui on nn materiaalseid probleeme, et oleks mille peale see halb surutise tunne kallata, kuid kui selliseid muresid justkui ka pole, sest kõik on just nii nagu oma välise kuvandi jaoks on oluline, siis tekivadki olukorrad, kus inimene on kogu maailma peale vihane. Ta tunneb ennast halvasti (selline ajuvaba halvasti tundmise taju, ilma käega katsutava ja mõistusega võetava põhjuseta). See tunne on nii kõike hõlmav, et inimene käitub teiste suhtes alatult, ülbelt, vägivaldselt ja tihti ka vägivaldselt iseenese suhtes. Äärmuslike väljunditena on enesevigastamised ja ka suitsiidid. 

Mille jaoks need Hingepimeduse ööd siis on tekkinud? 

Planeet Maa, Gaia, valmistub minema uude tihedusse. Palju räägitakse uuest dimensioonist (5D), on arusaamu, et see on maailma lõpp, samuti arvatakse, et kui see liikumine tekib siis inimkond hukkub või jääb ajasilmusesse, kuni lihtsalt kulub ära ja muutub kosmosetolmuks. Milline rohkem meeldib. Minu isiklik teadmine asjadest on aga veidi teistsugune. Veidi.

Olen palju tõlkinud artikleid Tingimusteta Armastusest ja KaksikLeekide teekonnast. Paljude jaoks mõistetamatud teemad, mida võrdsustatakse vanade suhtemustrite ja kohustuste ja käskude ja keeldude ja teiste teenimisega, seda kõike isikliku õnne ja heaolu hinnaga. 

Tõde selle taga on aga sootuks teine. Meil tuleb õppida väärtustama iseennast, olla see, mis me tõeliselt oleme. Mõista mida me suudame teha kirega ja seeläbi ka panustada kollektiivi. Kurb reaalsus on aga see, et on loodud niinimetada aktsepteeritud väljundid, mida inimene saab teha, et teiste meelest olla edukas. Panite tähele “teiste meelest” – kogu elu on taandunud välise sära ja klantspildi saavutamisele. Tingimusteta Armastus aga on eelkõige iseenese sisemise töö tulemus. Avastada seda, mis teeb inimese enda õnnelikuks. Sisemiselt õnnelikuks ja rahulolevaks, nii küllastunuks, et ainuüksi tema kohalolemine annab ka teistele tunde heaolust ja rahulolust.

Selle kõige saavutamiseks tuleb aga õigesti tajuda oma hinge pimedat ööd ja keskenduda iseeneses sellele “luukerele” mille olemasolu meie enda minevikus meid ühte või teistmoodi käituma paneb. Needsamad luukered on “ellu ärganud” sest nad vajavad tähelepanu ja lahendamist. Lihtsalt seepärast, et Maa sageduse tõstmiseks tuleb igal üksikisikul oma “ahelapommid” lahti haakida ja lahustada uutes energiates. 

Viimaste nädalate tasakaalustamised ja lõpuks minu enese tunnetes välja löönud teemad näitavad, et tegu on kaotuse, hülgamise ja ilmajäämise energiatega, mis on igas ühes meist oma pesa teinud. Mida me saame teha, et neid energiaid eneses lõplikult lahustada ja uutele sagedustele ruumi teha? 

Iseenesest lihtne harjutus: Kes ma olen? Mida ma teen, et olla armastatud? Kas ma armastan ennast sellisena, mis ma olen?
Kes ma TÕELISELT olen? Mis on minu TÕELISED võimed? Mida mina saan TÕELISELT panustada kollektiivsesse tajusse ja omaenese lähikonda?
Need küsimused ei ole aga seejuures kerged vastata, mitte enne, kui oleme endale mõistetavaks teinud asjaolu, et me oleme palju enam kui vaid biokeemilised masinad, mis kannavad meie Olemi teadlikkust selles reaalsuses. Selles füüsilises maailmas.

Seejärel tuleks muuta oma suhtumist iseenesesse ja oma “puudustesse”. Mis oleks kui need arvatavalt teiste meelest puudused on tegelikult meie isiklik eripära, et luua uut maailma, kus on olemas kõik vajalik kõigile, kes vajavad? 

Teekond tulemuseni pole aga niisama lihtne. Olen korduvalt öelnud nii siin oma postitustes ja ka FB gruppides, et kõige raskem töö ja ettevõtmine on ISEENESELE AUSALT otsa vaatamine. Seejuures kõige mõttetum ja ressurssi raiskavam ettevõtmine on püüda teisi muuta. Muuta siis sellisteks nagu meie arvame, et nad peaksid muutuma, et meie saaksime säilitada oma eksistentsi. Isekas, rumal ja ennasthävitav. Kuid, – ka see on arengu osa, ka mina olen selle osa oma arengus läbinud 🙂

Tingimusteta armastus ei ole valimatult kõige armastamine, vaid iseendaga kohtumise julm sisemine töö. Teekond, mis sisaldab endas hetki kus karjud kõikide vägevate poole “Peatage maailm, ma tahan maha minna!!”
Just needsamad Hinge Pimedad Ööd, kus sa tunned ennast taas suutmatuna, saamatuna, läbikukkununa, hirmus ilma jääda armastusest, heaolust ja inimestest enda ümber. Taipamine, et see on seotud puhastustulega, et see ei ole ainult sinu ainuisikuline ebaõnn, et samasuguses olukorras on veel väga palju inimesi, kes tajuvad neid uusi sagedusi ja “infopakettide allalaadimisi” meie biokeemilistesse masinatesse. Siis ongi see koht, kus sa suudad sellest kannatusest eemalduda just niipalju, et mõista, et see ongi lihtsalt järjekordne puhastustuli ja muidu on ju kõik korras. Kõik on korras ja arengus just selles suunas mille sa oled enesele ette tellinud oma saatuses.
Ehk siis Nagu TOKYO oma laulus ORA ütleb “Me oleme inglid, kes on muudetud inimesteks. Kui raske ja valus ka ei oleks palveta vaikselt meie nimel!”

Panen siia lõppu ühe tõlkeartikli, mis toetab mu nägemust ja nende raskete enesevähendamise hoogudele leevendust annab 🙂

Kõik KaksikLeegid on füüsilises reaalsuses ühinemas, siin on põhjus

Olles hiljuti Allikast vastu võtnud järjekordse teadlikkuse paketi, jõudsin järeldusele, et kõik KaksikLeegid ühinevad selles reaalsuses. Looja on selle sedasi planeerinud ja kõik toimub just õigel ajahetkel.
Kuigi KaksikLeekidel on praegu rasked ajad, sest nad läbivad järjest paljusid “Hingepimeduse protsesse”, kuid olles kogenud oma hinge kogu pimedust, võin ma öelda, et kõik saab korda. Illusiooni ajastu jõuab lõpule, kogu inimkond on sisenemas massilisse ärkamise ajastusse.

Lõppeb duaalsus. Oma koha võtab Armastus ja Ühtsus. KaksikLeegid on siin, et tõestada inimkonnale, et tõeline armastus on Tingimusteta Armastus ja see on päriselt olemas. Illusioonid nagu rass, rahvus, sotsiaalne staatus ja vanus ei oma enam mingit kontrolli KaksikLeekide paaride üle, 3D reaalsuse koosluste aeg on lõpuks kätte jõudnud. Meie kõigi jaoks on olemas jumalik plaan, kaksikleegid loovad teadlikke perekondi ja sünnitavad vaimselt ärganud lapsi, et nad saaksid aidata Emakesel Maal siseneda Tingimusteta Armastuse Ajastusse.

Vaimselt terve ühiskond on kogum vaimselt tervetest perekondadest. Inimkonna teadlikkuse peamine nihe kõrgematesse sagedustesse, nagu seda on Tingimusteta Armastus on võimalik KaksikLeekidest paaride abil, kes on siin selleks, et luua teadlikke perekondi. Universum vajab neid kaksikute ühendusi selles füüsilises reaalsuses, sest läbi nende koosluste (perekondade) saavad nad tervendada planeeti.
Piiblis on mainitud, et kõik 144000 valgustöölist on KaksikLeegid, kuna nemad on oma viimasel kehastusel siia planeedile Maa ja nende peamiseks eesmärgiks on luua teadlikke perekondi ja õpetada inimkonnale tingimusteta armastust.

Universum vajab KaksikLeekide füüsilisi kooslusi!

deemon

Hingeprotsesside pime öö

Üks kommentaar “Hingeprotsesside pime öö

  1. Pingback-viide: Aegjoone vahetused on käimas | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.