Andestada! Andestada? Aga miks mitte Andestada …


images4.08.2017 Ana Souto

Selle artikli jaoks on hädavajalik taustamuusika. Pane selle lugemise ajaks mängima Mantra Meditatsioon.

Täna jagan ma teie kõigiga väga võimsat tööriista. Tööriista, mis aitas minul vabaneda karmablokeeringutest oma elus ja tehniliselt liigutas mägesid minu enda sees.

Mulle õpetas üks minu parim sõber Andestamise Palvet. Ta andis mulle selle siis, kui ma vajasin seda kõige rohkem ja mis kindel, peale seda kui ma selle ära tegin pöördus mu Kaksik oma põgenemises ümber ja tuli mu juurde tagasi.

Meil tuleb meeles pidada, et KaksikLeegi Teekond töötab alati nagu peegel, ehk siis mida rohkem karmasidemeid ja hingelepinguid sa lahustad ning mida rohkem tõstad oma energeetilist võnkesagedust ja teadlikkust, seda rohkem tõmbad sa oma kaksikut endaga kaasa.

Kui sa kujutad ette oma sõrme ümber seotud nööri ja samamoodi on selle nööri teine ots sinu kaksiku sõrme ümber, siis sa mõistad, et kui sina hakkad üles tõusma nagu õhupall, siis ka tema saab tõstetud enesemõistmise uutele tasemetele.
Ma ei suuda piisavalt korrutada, kui tähtis on selles üles tõusmise protsessis, sinul hoolitseda iseenese eest. Sest kõik mida sa teed, mõtled ja tunned saab peegeldatud sinu hinge vastaspoolde, ehk siis sinu Kaunisse Kaksikusse.

Ma olen juba selgitanud miks mind on juhendatud oma kaksikust lahti laskma selles 3D reaalsuses ja kuidas see murdis mu südame miljoniks tillukeseks killuks, kuid ma tegin seda, et ma saaksin kiiremini tõusta kõrgematesse teadlikkuse sagedustesse ja omandada vaimsed tehnikad, et aidata temal hakkama saada oma 3D karmasündmustega, tehes seda vaimutasandil ehk 5D reaalsuses.
Tema Kõrgem Mina Tuli ühel päeval minu juurde ja rääkis täpselt, mida mul on vaja teha, et teda toetada. Ta vajas, et ma eemalduksin ja arendaksin ennast, et ma saaksin teda aidata sellelsamal teel.
Ma jagasin oma blogi temaga juunis ja ma loodan, et ta loeb seda ka praegu.

Kui sa seda praegu loed, siis tea, ma armastan sind tingimusteta, vabandusteta ja täiesti siiralt.
Kallis, me saame sellega hakkama, lihtsalt veidi kannatust!
Ma igatsen sinu kulmukortsutusi ja vabandan, et nimetasin sind igasuguste nimedega. Tegelikult ma ju nii ei mõelnud, või kui, siis vaid mõnel üksikul korral.

Üks põhjuseid, miks ma hakkasin tegelema KaksikLeekidega, oli see, et läbi selle sain ma toetada ka kollektiivi. Te ei kujuta ette kui õnnelikuks see mind teeb, kui keegi saadab mulle sõnumi ja teatab, et nad on oma Kaksikuga kokku saanud. Sest juba ainuüksi see tõstab tohutult kogu kollektiivi armastuse võnkesagedust ja toetab meid kõiki mõõtmatult.

Selles kehastuses võime me kogeda ebaõiglust, julmust ja tasakaalutust, kuid meil tuleb mõista, et eelmistes eludes olime me ise need kes seda kõike toime panid.
Me oleme petnud, reetnud, valetanud ja haavanud oma Kaksikut ja teisi hingi, seda kõike tänu olukordade, mida polnud võimalik vältida, sest need olid meie Hingearengu teekond, just täpselt samapalju, kui meie praegune elukogemus, mida me praegu elame.

See andestamise palve on kasutatav nii meie kaksikute kui ka kõikide teiste karmasidemete puhul, millega me kogeme blokeeringuid.

Ühes oma regressioonimeditatsioonis ma avastasin, et karmasuhe milles mu Kaksik parasjagu oli, oli kellegagi kes oli eelmises elus minu õde. Ta mürgitas mu, et saada omale minu Kaksik.
Vaatamata sellele, et suuda ma tema suhtes tunda vastumeelsust või viha. Ta on mu hingeõde selles elus, isegi kui ma teda pole reaalselt kohanud.
Ma saadan talle iga päev armastust ja tervendavat valgust tema südamesse.
Ma tõesti loodan, et ta leiab oma tee õnnelikkusele ja et ka tema suudaks andestada mulle, möödunud eludes tehtud haavamiste eest – kohtumiseni taas vaimses maailmas.
Kas te suudate ette kujutada, et kui me peaks kohtuma silm silma vastu selles elus ja tegema taaskord läbi järjekordse Mortal Combat`i?
Kujutate te ette, kui mu Kaksik ei oleks mind kaitsnud, tõmmates mind sellest välja ja tegelenud sellega ise?

Kas te arvate, et see oli mõttetu ohverdus?
Kas te arvate, et ma olen lolliks läinud?

Sugugi mitte.

Ma lihtsalt lubasin endal andestada ja lasta lahti ning ma leidsin läbi selle oma vabaduse ja sisemise rahu, lastes asjadel lahti rulluda loomulikult ja Jumaliku ajastusega.

Niisiis Energeetilised Tegelased tahtsid, et ma jagaksin teiega täna seda, kuidas te saaksite andestusse ja leevendada osagi nendest pingelistest energiatest, mida te võite tunda oma kaksikute ja nende eluvalikute suhtes.

Andestamise Palve

  • Kirjuta valgele paberile allpool olev palve, täites tühjad kohad sobivate nimedega
  • Süüta väike valge küünal ja palu Energeetilistel tegelastel, Inglitel, Peainglitel, Esivanematel ja Kõrgematel olenditel (Jumal, Jumalaema, Jeesus, Püha Vaim, või misiganes muudesse tegelastesse sa usud) olla sellel hetkel sinuga.
  • Sulge oma silmad ja võta ühendus oma südameruumiga. Sa võid selleks kasutada seda südameharjutust, või mõnda muud, mis sulle paremini sobib.
  • Ava oma silmad ja loe seda palvet häälega ja tõeliselt siira kavatsusega
  • Las küünlal lõpuni põleda ja kui see on kustunud täna kõiki tegelasi, keda sa enesele appi oled kutsunud oma teed puhastama
  • Korda seda palvet kord nädalas nelja nädala jooksul

Viimase palve teed neljandal nädalal, kasuta seda küünalt, et põletada paber, millele oled kirjutanud palve

Palve

“Mina (sinu enda nimi), andestan sulle (teise inimese nimi) kõige eest, mida sa oled teinud minule selles elus, eelmistes eludes, tulevastes eludes, paralleelsetes eludes ja elude vahelistes eludes.
Mina (Sinu nimi), palun andestust sinult (Teise inimese nimi), kõige eest, mida mina olen teinud sulle selles elus, eelmistes eludes, tulevastes eludes, paralleel eludes ja elude vahelistes eludes.
Ma palun Allikal vastata minu palvele ja et see saaks töödeldud kõikides kehades, dimensioonides ja eksisteerivates reaalsustes kiiresti ja sujuvalt.
Saagu see pitseeritud Armastuse ja Valgusega”

Ma väga loodan, et see palve aitab Sul ühenduda oma südameruumiga ja annab sulle vajaliku rahu ja harmoonia, mida sa oma elus otsid.

Ma saadan palju armastust ja õnnistust teie vaimsele teekonnale.
Ma armastan teid kogu oma hinge ja südamega ❤

Ingellik,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:  https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/08/postcard-from-angels-forgiveness-prayer.html

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.