Teekond iseenesesse


imagesB9U6A05I02.01.2018 Ana Souto

HEAD UUT AASTAD MU KAUNID HINGED!

Alustame seda aastat suure pauguga ja pühitseme seda, mida me oleme praeguseks saavutanud. Mitte miski rohkem, kui Uus Aasta, puhub meie tiibadesse tuult ja valab meie imelistesse südametesse lootust. See on uus puhas lehekülg, mis ootab, et me sellele kirjutaksime, kogeksime ja vastu võtaksime.

See Teekond on on tegelikult meie kõikide energeetiliste kehade  ühendamine üheks harmooniliseks kehaks, mis saab liiduks teie eneste sees ja Universumis.
Selleks, et füüsiline kooslus saaks tekkida, peavad kõigepealt meie sisemuses teised energeetilised kehad koonduma, see on ettevalmistuseks sellele, mis meie eludes hakkab toimuma.
See ettevalmistus eneses toimub etappidena ja seda ma nüüd hakkan selgitama, et te näeksite Universaalses plaanis Suurt Pilti.

Enne kui ma sellega algust teen tahan ma öelda, et Jumalik Maskulliinsus (DM), kui selle ühenduse intellektuaalne, loogiline energia on vastutav Mõistuse Ühenduse käivitamise ja tasakaalustamise eest. Nemad on võimelised kogu informatsiooni töötlema mõistuse tasandil ja loovad vajaliku tasakaalu inimkeha ja meie mentaalse keha vahel.
Seepärast on DM kontrollpositsioonil (ja mitte kontrollimas) oma emotsioonide üle, sest neil on oskus tasakaalustada oma emotsionaalset poolt oma loogikaga.
Nad mõtlevad enne kui tegutsevad.

Jumalik Naiselikkus (DF), kui viljakas, loov energia selles koosluses, on vastutav Emotsionaalse Ühenduse käivitamise ja tasakaalustamise eest. Neil on oskus töödelda emotsioone südamekeskuses ja loovad vajaliku tasakaalu meie inimkeha ja emotsionaalse keha vahel.
Seetõttu polegi DF-id algselt oma emotsioonide kontrollijad, sest nad tegutsevad lähtudes instinktist ja intuitsioonist, hallates vaid osaliselt oma mõistuslikku poolt ja käituvad impulsiivselt.
Nad alguses tegutsevad ja alles siis mõtlevad.

Vaimne Kooslus eksisteerib juba selleks ajaks kui DF ja DM kohtuvad. Vaid üks neist on sellest kooslusest teadlik ja seeläbi alustame me Teekonda, et tuua see Vaimne Kooslus oma füüsilistesse kehadesse. Omamoodi käivitab see juba mõlemas hinge pooles vaimseid ärkamisi, ja need omakorda käivitavad  “hingeprotsesside pimeda öö”, hingede omavahelise arveteõiendamise ja lõpuks alistumise sellele, mis see tegelikult on.

Teie Vaimne keha, nagu ka teie eeterkeha on vastutavad tervenemiste ees kõikides teistes kehades ja seega on ka esimesed, mis saavutavad koosluse.
Kõik saab alguse esimesest sammust. Teie ärkamisest.

Ma loodan, et ma ei lähe siin liiga teaduslikuks, kuid ma püüan selgitada, kuidas see hakkab toimuma 3D reaalsuses, et teile kõigile saaks see selgeks, just nagu seda selgitati minule ja nagu see kõik on NÄHA ja TUNDA kõikides minu kehades.

Kujutage ette, et DF ja DM lähevad koos hobuste võiduajamisele. Naiselikkused vaatavad kõigepealt hobuseid ja otsustavad selle järgi, milline hobustest tundub neile kõige meeldivam, otsustades oma emotsionaalse kehaga, intuitsiooni ja instinktiga.
Ta vaataks nimesid ja paneks panuse puhtalt selle järgi, milline nimi tema jaoks heliseb.
“Mulle meeldib see nimi, see nagu räägib minuga. Ma panen oma panuse sellele”
Selle taga ei ole mitte mingisugust mõtte protsessi või loogikat, sest tegelikult tuleme me puhtalt sellest maailmast, kus asjad käivad emotsionaalse resonantsi järgi.
DM haarab aga kätte kataloogi ja uurib põhjalikult iga hobuse võidukust ja tema sugupuud ning ka tervisekaarti.
ALLES SIIS, võib ta langetada otsuse, mis põhineb sellel, mis on korduvalt katsetatud ja mis on andnud positiivseid tulemusi. Ehk siis kasutades oma mentaalset keha, enne kui paneb panuse.
“Mulle meeldib see hobune, ta on olnud tugev ja ühtlaste tulemustega läbi oma ajaloo. Mina panustan sellele hobusele”
Selle taga ei ole mitte grammigi emotsionaalseid protsesse või instinkte, sest ta langetab otsuseid loogiliste ja kontrollitud faktide alusel.

Tasakaalustatud panuse oleks saanud, kui mehelikkus oleks lisaks oma otsustamisele küsinud arvamust naiselikkuse intuitsioonilt, mida naiselikkuse tajud otsustaksid maskuliinsuse poolt välja valitud hobuste kohta.
Seesama täiuslik tasakaal meie mentaalse ja emotsionaalse keha vahel on see, mis toob Mentaalse Koosluse ja Emotsionaalse Koosluse meie füüsilistesse kehadesse.

“Täiusliku” stsenaariumi kohaselt suudaksid mõlemad, nii DF kui DM, oma emotsioone täielikult kontrollida, kui nad lisaksid valemisse loogika ja ei toetuks vaid ühele oma kehadest.

Oli mõistetav?

Vaatame siis!

HINGELINE ÜHENDUS

Me kogeme oma ärkamisega ühendust oma vaimse ja füüsilise keha vahel. Te võite kogeda ärkamise sümptomeid isegi juba enne seda kui te oma kaksikuga, selles elus, kohtute. Kuid peamiselt on see siiski just see hetk, kui te oma kaksikuga kohtute füüsiliselt ja vaatate teineteisele silma, suudlete ja puudutate. Nii nagu teie füüsilised kehad kohtuvad, saavutate teadlikkuse, et me kõik oleme siin mingi suurema eesmärgiga, kui vaid lihtsalt hinge rännakul inimkeha kogemuse jaoks ja me hakkame oma kehasid ette valmistama, et võtta vastu kogu see vaimne energia, mis on meie jaoks valmis pandud kõrgemates reaalsustes. Me hakkame teisi nägema vaimses valguses ja tajuma ennast puzzletükina suurest pildist. Me hakkame mõistma, et me oleme Üks ja et kõik on omavahelises seoses ning et suures plaanis ei ole me kunagi eraldatud. Üsna pea peale seda kogevad osad teist suhete purunemisi, seni kindlate töökohtade kadumist, peresidemete purunemist ning oma enese ego surma, olles kogenud palju olukordi, kus teil tuleb tõusta kõrgemale konfliktist ja võtta inimprobleemi lahendamiseks vaimne lähenemine. Teis endis on tohutu areng ja kasvamine ning teid tõmbab inimeste poole, kes mõtlevad sarnaselt, kontakteerudes nendega online gruppides. Te otsite meeleheitlikult oma hingeperekonda ja teid juhivad ja kaitsevad teie enda energeetilised teejuhid, kes näitavad teile teie teekonna järjekordset teeotsa, isegi kui te veel täielikult ei mõista kuhu see rada teid viib. (See etapp peaks olema läbitud aastal 2016, seda siis erinevate ärkamiste lainete jaoks, mäletamine, analüüsimine, alistumine ja valgustumine).

VAIMNE ÜHENDUS

Nagu ma juba enne mainisin siis on DM vastutav sellesse vaimsesse kooslusesse loogiliste energiate lisamise eest. Nad läbivad seda protsessi püherdades kõikides eitamise faasides, loogiliste vastuste puuduses ning talle inimkogemuses juhtuvate hingeliste ja emotsionaalsete olukordade temale sobimatutes seletustes. Vaimne keha on ISE kontrollida ja seega selleks, et see kooslus saaks toimuda, peab ego surema. Neil tuleb minna läbi kõikide tunnete: väärtusetus, hüljatus, tõrjutus, hullud mõtted, vastamata armastus jne. Siin mängivad karmalised hingesugulased olulist rolli, sest nemad pakuvad vajalikku inimkogemust, et viia neid piirini, kus ei ole mingit loogikat ega inimlikku taipamist. Teie kui nende kaksik, EI SUUDAKS KUNAGI pakkuda neile just täpselt sellist kogemust, mida nad vajavad kasvamiseks ja oma oskuste arendamiseks. Kuidas suudaksitegi teie, nende Jumalik Armastaja, neid petta, neile valetada, neid reeta, trikitada ja neid segadusse ajada ning panna neid põlvili langema, sest mitte miski enam ei allu mõistusele? See on võimatu, sest te ei suudaks neid kunagi tahtlikult haavata, te suudaksite neile jagada vaid andestust ja tingimusteta armastust, mille mõistmiseks nad veel päriselt valmis ei ole. Karmalised suhted on aga Vaimse Ühenduse toimumiseks otsustava tähtsusega, ehk siis püsige kenasti paigal ja lubage neil teha nende tööd, samal ajal töötades iseenese MINA kallal. DM peab sõna otseses mõttes tühjaks ammutama kogu loogika olukorra tagant, enne kui nad suudavad siseneda oma emotsionaalsesse kehasse, kus neil tuleb täielikult alistuda faktile, et neil ei ole vastuseid kõigele ja vaikselt võtavad nad omaks, et tohivad usaldada oma intuitsiooni ning lubada Universumil ennast juhendada läbi sünkroonsuste, unenägude, märkide ja sõnumite. Neil tuleb jõuda seisundisse, kus nad lasevad lõplikult lahti vajadusest lahendada kõike mõistuse ja loogikaga ning lubavad lõpuks oma emotsionaalsel poolel võimust võtta. Kui see Vaimne Ühendus teoks saab, siis see kantakse üle ja tajutakse mõlemates, nii naiselikkuses kui maskuliinsuses, kus üks on tegutseja ja teine vastuvõtja pool. DF läbib samal ajal samuti staadiume, kus ta püüab mõista temale vaimses tasandis juhtuvat oma loogilise mõistusega, kuid mida kiiremini ta selle suudab läbida ja alistuda, seda kiiremini suudab maskuliinsus samuti oma protsessi lõpetada.

EMOTSIONAALNE ÜHENDUS

DF on vastutav sellesse hingelisse liitu emotsionaalsete energiate lisamise eest. Neil on vaja läbida selle protsessi kõik staadiumid, et saavutada täielik kontroll oma emotsioonide üle ja mitte tegutseda puhtalt emotsioonide poolt pakutavate impulsside pealt, jättes loogika kõrvale. Neil tuleb läbida see protsess järgides oma sisemist juhendust ja südame soove ning leida ennast olukorras, kus tagasi vaadates ei ole nendes tegudes mitte mingisugust mõtet. Te võite tunda põletavat soovi võtta ühendust oma kaksikuga, aidata neid ja te võite isegi sellele impulsile järgi anda. Kuid peale seda, kui see tegu on tehtud, tagasi vaadates kahetseda mõnda oma tegu, sest selle teo tegemisel ei olnud te ühenduses oma mentaalse kehaga. Kas te tegite midagi valesti? Ei, sugugi mitte. Te lihtsalt häälestasite, täiustasite ja tasakaalustasite oma mentaalset ja emotsionaalset keha oma füüsilisse kehasse ning see poleks olnud võimalik ilma nende inimlike kogemusteta. Kuid kui te juba mõistate, et see integratsioon on vajalik ja et mitte ükski Mina tahk ei saa jääda sellest protsessist kõrvale, siis saate alustada eneses nende kahe energeetilise keha tasakaalustamisega. Harjutada oma emotsionaalsete impulsside ja meeleliste võimete tasakaalus hoidmist, mis pole sugugi kerge ülesanne, see on lihtsalt üks osa meie maskuliinse poole tasakaalustamisest oma feminiinse poolega ja vastupidi. Lõpuks on see Teekond kõikide ühe hinge ja kahe keha, kõikide aspektide ühendamine. Kui see Emotsionaalne Ühendus toimub, siis see saab üle kantud füüsilisse kehasse ja vaimsed muutused mõlemas, selle koosluse maskuliinses ja feminiinses pooles, justkui ühes Olemis saavad liikuda edasi tasakaalu ja tõusu. Mida kiiremini te suudate saada kätte tasakaalu eneses, nende kahe keha vahel, seda kiiremini teie Kaksik suudab täielikult omaks võtta ja tasakaalustada neid eneses.

FÜÜSILINE LIIT

EHK SIIS TAEVAS MAA PEAL, õige onju? (Siia mõelge norskav naer) Kujutage endale ette kaalu.

Pildiotsingu goddess with scales tulemus

Kui hingeline liit tekib, seda siis hetkel kui te oma Kaksikuga kohtute, siis see näeb välja nagu teid oleks visatud erinevatele kaalukaussidele. Üks teist istub emotsionaalses kehas ja teine on oma mentaalses kehas.
Mõnda aega olete te võimelised teineteist nägema, vahest aga lihtsalt seepärast, et olete oma kohta muutnud või teie kausike on muutunud väga raskeks ning nende oma korraga väga kergeks. Te saate korraks vahetada pilgu ja allapoole te liigutegi, samal ajal kui nemad on seekord üleval.
See õrn tants käib veel korduvalt, seda niikaua, kuni nende kehade vahel saab olema täiuslik tasakaal ja te mõlemad püsite samas kaalus ja samas kasvus.
Te olete võrdsed. Hingeliselt, Vaimselt, Emotsionaalselt ja Füüsiliselt.
Te olete täiustanud tasakaalu oma kõikide kehade vahel ja olete nüüd valmis Füüsiliseks Liiduks, mille nimel te olete nii palju tööd teinud.
Mida rohkem olete tasakaalus teie, seda rohkem on tasakaalus ka teie Kaksik.
Kui te otsustate ignoreerida mingit aspekti endas, siis te ajate kaalud tasakaalust välja ka teisel.
Liigse emotsionaalsusega lükkate nemad loogika ja faktide maailma ning kui te otsustate järgida vaid oma loogilist meelt, siis te tõukate neid kontrollimatusse emotsionaalsesse ruumi.

Ma väga loodan, et see on teile sama mõistetav kui see on minule.
Selle mõistmine oli minu jaoks ülisuur Taipamine ja ma usun, et selle piltlikult väljendamine aitab teil harjutada oma kehade kaalu tasakaalustamist.

Wayne Lander andis mulle ükspäev selle Teekonna ja nende sidemete kohta kauni kujundi.

Kujutage ette oma vaimset teekonda, kui reisi purjekaga.

 

Vesi on elumeri. Purjekas on teie hinge kandja. Tuul on teie emotsionaalne keha. Purjed on teie mentaalne keha.

Te vajate neid kõiki, et olla täiuslikult tasakaalus, et purjetada päikeseloojangusse. Tuul on see mis teid liigutab, läbi teie emotsioonide, intuitsiooni ja instinkti. See annab teile vajaliku võimekuse, mis tõukab teie purjekat (ehk siis hinge) edasi. Purjed, teie mentaalne keha, on see, mis määrab mis suunas te liigute. Te ei saa kunagi hoida oma purjeid tuulest väljas, sest te vajate pidevalt neid mõlemaid täielikus sünkroonsuses, vastasel juhul te lihtsalt tekitate vastupanu ja ei liigu mitte kuhugile.

Olge piisavalt targad, et jälgida tuult ja piisavalt õrnad, et sättida oma purjeid just nii nagu on parasjagu vaja. Üks ei saa hakkama ilma teiseta ja kui te leiate selle täiusliku tasakaalu kahe vahel, siis naudite te oma teekonda rohkem kui te olete seda kunagi enne nautinud.

Nõuab vaprust, et võtta vastu tuule muutumine ja nõuab julgust muuta vahest oma purjede suunda, kuid lõpuks viivad nad teid rahulikesse vetesse.

Igakord ei vii need teid just täpselt sinna, kuhu teie füüsiline keha tahab minna, kuid suurima kindlusega viivad nad teid sinna kuhu vajab teie hingeline keha jõuda.

Ja kui see tuul on õige, siis suudate leida taaskord süütuse rõõmu.

Lihtsalt unistage ja tuul kannab teid ning peagi olete vabad.

Ma saadan teile armastust ja valgust ning palvetan, et te kõik olete turvaliselt ja kaitstud oma enese südame Väes.

Purjetaja
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2018/01/higher-insights-from-above-union-of-all.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

 

 

Üks kommentaar “Teekond iseenesesse

  1. Pingback-viide: Puhastustuli!!!! | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.