Puhastustuli!!!!


05.01.2018 Ana Souto

awakening

Kallid Teekaaslased,

Me oleme jõudnud tasakaalu ja avardumise suurepärasesse aastasse ning minus on saabuva suhtes hea tunne. Ma tahan teid kõiki tänada, et olete olnud osa minu Teekonnast ning olete lubanud minul olla osa teie Teekonnast.

Ma olen tänulik teile teie usalduse ja meelekindluse eest, kui te minuga jagate oma lugusid.
Mu süda sulab, kui ma vaatan tagasi ja näen kui kaugele me oleme tegelikult jõudnud ning taibates, kuidas meie teekonnad on siiani arenenud.

Paljud meist on eelmise aasta jooksul tulnud välja hirmust ja ebakindlusest ning lausa plahvatanud õitsele, muutudes nendeks võimsateks usalduse ja usu kehastusteks, kes me oleme täna. See on imekaunis.
Nii palju graatsiat, nii palju ilu, nii palju vägevust ja siiski nii heatahtlikud, hoolivad ja haavatavad.
On olnud ülevoolavalt imeline teie kõigiga kohtuda ja leida teis kõigis oma hingeperekond.
See armastus ja toetus, mida me oleme vastamisi jaganud on murdnud maha nii palju müüre ja takistusi ning on meid kõiki viinud edasi teadlikkuse ja tingimusteta armastuse kõrgematesse tasanditesse.

Ma armastan teid kõiki kogu südamest ja olen teie kõigi üle tohutult uhke.
Namaste, mu kaksikud!

Nagu ma siin mainisin, oli aasta 2017 meie mentaalse ja füüsilise keha vahelise tasakaalu saavutamise aasta.

Ja me tegime seda tühjendades oma Teekonna tagant igasuguse loogika, kõigi nende napakate olukordade ja sündmuste tagant, mis meiega toimusid ja nüüd on aeg astuda oma emotsionaalsetesse kehadesse ja tasakaalustada ka see.

“Aga MIKS? Ja tegelikult ma ju ei tea!” vaatenurk nihkub uude ja imelisse “Vahet pole, sest ma tunnen seda enese sees” taipamisse. Just selline saab olema üleminek, tasakaal ja avardumine 2018 aastaks. Meie esmane keskendumine saab olema nüüd loogika maha jätmine ja oma emotsioonide omaks võtmine.

Osad teist võivad tunda uue koidu saabumist, kuid osa vanadest energiatest on veel alles ja need tuleb lasta läbi puhastustule, et me saaksime vastu võtta kogu selle uudsuse, mis meie ellu nüüd on saabumas.

Puhastustuli, vabanemine, lahustamine – sõnad mida me selle Teekonna jooksul nii tihti kuuleme ja isegi, kui nendel sõnadel on nii raske varjund on see üks imeline protsess, sugugi mitte nii keeruline nagu seda kujutab ette inimmeel. Seega, täna tahan ma teieni tuua puhastustule uue vaatenurga ja võimalused, kuidas te saate seda raputada nagu šampuse pudelit, sest seda te ju oletegi!

aastal 1969, kui The Fifth Dimension kirjutas laulu “Veevalaja ajastu”, siis kõik arvasid, et see oli lihtsalt mingi hipide narkouima lugu. Kuid reaalsus on see, et astroloogiline joondumine, millele nad siis viitasid, leiab aset nüüd, 7. 01.2018.

“Kui kuu on seitsmendas majas
Ja Jupiter joondub Marsiga
Siis juhatab planeete rahu
Ja armastus hakkab juhtima tähti
See on Veevalaja ajastu koidik”

 

Hullumeelne, eksju?
Tegelikult on tõde see, et meie Teekonnale on strateegilise täpsusega peidetud tohutult palju vihjeid ja nüüd on kätte jõudnud aeg, et kõik need puzzletükid üles leitakse ja kokku pannakse, ja seda teeme me ise.

Et siis kuidas me sellega toime tuleme?
Infopakettide alla laadimised, Taipamised, Valgustumised, kuid eelkõige meie, kui kollektiivi teekonna unenäod.
Paljud teist on näinud unesid autoreisidest, bussidest, laevadest, lennukitest, kosmoselaevadest, saartest ja kõrgetest hoonetest, ja nii edasi, see oli vaid väike nimistu.
Kunagi ütles mulle Wayne: “Kui sa oled kaksik, siis sinu unenäod ei ole mitte kunagi tühised. Nendes on alati peidetud sõnum. Sinu asi on see sealt dešifreerida”.

Ma tõesti usun seda, kuid asi on nii, et me hoiame ikka veel kinni vana kavandi mälestustest, ideedest ja kontseptidest ja just see osa ongi see, mida meil tuleb lasta läbi puhastustule, et me suudaksime hakata selgelt nägema seda uut mustrite kavandit, mida meile esitletakse.
Me ei suuda taibata uusi mustreid, kui me mõtleme vanade mustrite järgi ja see on see koht, kus meie jaoks muutub see asi häirivaks ja närve söövaks.
Te võite vaadata kaksikuid, kes on jõudnud füüsilise kooseluni ja imestada, et kuidas see neil on õnnestunud ja teil mitte. Te võite idealiseerida oma kooslust selle järgi, mida te olete kuulnud nende, juba toimunud liitude kohta. Te võite isegi tunda ennast justkui välja jäetuna, kaitsetuna ja tupikusse jõudnuna, sest teil pole veel oma kaksikuga seda õnnist liitu.

Seda võiks võrrelda olukorraga, kui te vaatate iseenda aasta vanust versiooni ja ei mõista miks ei suutnud te siis kõndida või lahendada ülikooli matemaatika võrrandit seitsme aastase arvutusoskustega.
Siis tunneksite ennast vähem õnnetute ja saamatutena.

Püüdes mõista enese vanu käitumisi, oma kaksiku käitumisi või ükskõik kelle käitumisi oma lähikonnast praegusest arengustaadiumist, seejuures toetudes oma vanadele uskumustele, tekitab ainult väärastusi ja häireid.
Me peame lahti saama kõigest, millel pole enam mõtet ja hakkama kasutama oma enese vaimseid tehnikaid, et me saaksime hakata looma selle Teekonna uut mõistmist oma emotsionaalse kehaga. Puhastustuli pole mitte midagi muud, kui puhastumine ja ruumi loomine uutele kontseptsioonidele, et võtta vastu kõrgemaid reaalsusi oma füüsilisse kehasse.

Ma tean, et ma olen nohik, kuid täna tahan ma, et te kujutaksite ennast nutitelefonina! Valige ükskõik milline mark, iseenesest vahet pole.

Telefon on teie füüsiline keha.
Operatsioonisüsteem (Win, Android) on teie vaimne keha.
Telefoni Mälu on teie Mentaalne keha.
Kõik vidinad ja äpid on teie Emotsionaalne keha.

Iga natukese aja tagant saate tee oma Op. süsteemilt hoiatuse, et on aeg uuendusi vastu võtta.

Kui te olete piisavalt korralik, et hoida kõik töökorras, siis on teil selle uuenduse allalaadimiseks piisavalt ruumi.

Vahest oleme aga korjanud oma telefonisse liiga palju rämpsu ja seal pole piisavalt ruumi selle uuenduse jaoks. Seega tuleb meil läbi sõeluda kõik need mällu salvestatud asjad, osad neist kustutada, pildid ja videod saata aga pilve, et vabastada uuenduste jaoks ruumi.

Iga kord kui uuendus on tulemas, tunneme me seda oma füüsilises kehas ja see tõlgendab selle vaimseks ja emotsionaalseks ebamugavuseks, sest see segadus ja häired leiavad aset meie endi sees. Jaburad tunded ja hädad, millel nagu tegelikult põhjust polegi.
Puhastustuli on meie mentaalse ja emotsionaalse keha inventuur ja selle kõrvaldamine mis meie kõrgemat eesmärki enam ei toeta.

MIDA ME SIIS PUHASTUSTULEST LÄBI LASEME?

Mitte midagi enamat, kui vanad mälestused, vanad uskumused, vanad vaatenurgad, vanad emotsioonid ja vanad tunded.
Kõik see on vaja meie füüsilisest, mentaalsest ja emotsionaalsest kehast välja lüüa.
Meil pole enam vaja tagasi vaadata, teerada on eespool ja mida tihedamini me peatume, et tagasi vaadata, seda rohkem me keerame ennast sõlme ja seda pikemalt tuleb olla puhastustules.

Kujutage ette, mida te tunnete, kui te istute maha oma vanade koolikaaslastega ja meenutate möödunut. Seda isegi siis, kui teil oli imeline aeg, siis üsna pea te taipate, et neid sündmusi ei saa kunagi enam uuesti läbi teha samasuguse intensiivsuse ja emotsiooniga ning see tekitab teis juba kerge ebamugavustunde, onju?
See meenutab, kuipalju oma vabadusest te olete kaotanud või kuipalju kohustusi oma õlgadele korjanud, kuid kui teile antaks võimalus neid olukordi täna uuesti kogeda, teie praeguse vaimse ja emotsionaalse kehaga, siis ei naudiks te neid hetki hoopiski!

Te tahate säilitada mälestuse, kuid lahustage selle kogemuse tagant emotsioon, sest teie praegused emotsioonid on seotud juba hoopis teisttüüpi kogemustega, kogemustega, mis on rohkem kohased sellega, mis te olete oma praeguses arengutasemes.
Kõik need vanad mälestused ja emotsioonid, saab nüüd saata “Pilve”, et tekitada uute jaoks rohkem ruumi.

Ma alustasin mõni aeg tagasi oma elus “Jaatamise” etapiga ja ei ole kahetsenud, sest see muudab puhastumise protsessi kordi kergemaks. Kõik mis mulle ette antakse ma võtan vastu ja liigun edasi. Osad neist kujunesid elu õppetundideks ja osad neist imelisteks õnnistusteks, kuid kõik need olid osa minu evolutsioonist ja ma ei kahetse neist ühtegi.
Kontrastid panid mind kasvama ja mõistma, mida ma tahan endaga kaasa võtta ja millised on need mille võin südamerahuga maha jätta.
Eelmise 2017 aasta jooksul tuli mul oma “telefonist” kustutada väga palju äppe ja ma tegin alati teadlikke otsuseid uuenduste vastu võtmiseks, olenemata sellest, mida mul tuli kustutada ja puhastada.
Universum ei jäta teid kunagi hätta, seda niikaua, kuni te läbite vajalikud protsessid oma teekonnal ja hoiate oma energeetilise võnkesageduse kõrgel.
Sellisel juhul on uued asjad teie sagedusega joondumises ja tulevad teie ellu kergelt. Vastupidisel juhul, kui te istute kinni vanades emotsioonides ja vanades vaatenurkades, siis jus seda te Universumilt ka saate, et teid puhastustulle lükata.
Ääremärkus: Muuseas, teil on mõttekam reageerida kergele müksule, kui lennata käkkaskaela jumalikku sekkumisse.

Kui te soovite oma ellu uusi asju, siis tuleb teil kõigepealt nende jaoks oma ellu luua see ruum, kuhu neil oleks tulla.

Kujutage ette, et te elate tillukeses katusekorteris ja te tahate tellida oma elutuppa kolaka kontsettklaveri. Universum on selle peale nagu:

“Loomulikult, kullake! Aga sa loobi enne mõned asjad välja, et teha oma elutuppa ruumi. Ma võin selle klaveri ju kohale tuua, aga füüsilist ruumi ma selle jaoks luua ei saa! Sa ei saa seda enne, kui oled ruumi teinud selle jaoks.”

Ehk siis see on minu definitsioon Puhastustulest:

Puhastustuli – Energeetilise ruumi puhastamine, et võtta vastu saabuvaid uusi energiaid ja lubada oma teekonnale rohkem vaimseid arenguid. Vabanemine emotsioonidest ja mõtetest, millest olete praeguse arengutasemega välja kasvanud.

Ana, kuidas pagana pärast sa seda teed?

Lihtsalt iseenese mentaalse ja emotsionaalse kehaga maha istudes ja tühjendades selle mälestuste seljakoti.
Ma olen veendunud, et mingil hetkel oma elus te uskusite Jõuluvana olemasolu, kuid enam mitte, isegi kui te olete võimelised ikka veel nautima seda enese maagilist poolt, onju?
Me kõik teame, et Ükssarvikud ei eksisteeri praeguses elus, kuid see ei takista meid uskumast, et vaatamata kõigele nad eksisteerivad, Eks?

Näete vahet teiega resoneeruvate maagiliste asjade ja ühiskondlikest vaatenurkadest eostatud illusoorsete ideede vahel?
See paks vanamees on sinu luulu, saa sellest lahti!
Sa usud ükssarvikuid? Ära aja jama!

Tee oma tööriistakast korda, et sul oleks kõik käepärast, kohe hakkab see imeline nihe.
Pea meeles, et sul on vaja teha energeetiline ruum selleks, et oma ellu uusi asju vastu võtta ja seda saad teha vaid vanadest asjadest loobumisega.

ja siin tulevad mõned nõuanded:

– Kas te arvustate oma kaksikut selle järgi, mida nad on minevikus teinud või suudate te olla ootusärevuses sellest uuest versioonist, millega te veel kohtunud ei ole?
– Kas sa arvad, et nad peaksid juba teiega koos olema või oskad sa nautida seda vahepealset aega, et ennast arendada kõikides valdkondades?
– Kas te vingute ja hädaldate nende puudumise üle või kasutate seda aega oma elu edendamiseks igal võimalikul moel?
– Kas te blokeerite oma kaksikut kiusu ja trotsi pärast, sest “Nad pole teie jaoks piisavalt head” või suudate te lubada neid läbida oma teekonda just nii nagi neil on vaja samal ajal keskendudes oma teekonnale?
– Kas te püüate vältida tema ees oma kiikse või olete võtnud ennast täielikult omaks ja genereerite ruumi, et ka nemad saaksid iseennast täielikult omaks võtta?

PUHASTUSTULI! PUHASTA! PUHASTA!

Põletage kogu see jamps endast välja!

Koorige endalt kõik need haisvad kestad, kuni leiate enese tõelise mina, alasti ja haavatavana selle kõige all. Siis kallistage ennast ja öelge kõva häälega:

“Seal sa oled, sa väike veidrik! Miks sul nii kaua võttis, et võtta omaks kõik oma armid?
Kas sa siis ei tea, et just need on see, mis teeb sind ainulaadseks ja eriliseks? Kas sa siis ei tea, et sinu Kaksik sätib samuti enne magama minemist diivanil kõik padjad kindlasse järjekorda? Kas sa siis ei tea, et ka neile meeldib oma lauahõbedat paigutada Monk`i täpsusega? Kas sa ei mäleta, et ka nemad magavad üks jalg teki alt väljas, et hoida täiuslikku kehatemperatuuri? Kuidas ometi sa unustasid, kes te olete? Te olete Üks, mu kallis Hing. Ma igatsesin sind nii väga”.

Seega, kui järgmine kord kuulete, et keegi on puhastustules, siis ärge võtke seda kui kannatusi oma füüsilise keha jaoks, vaid võtke see vastu kui teie Hingekeha õnnistust.

Minge õue ja öelge:

“TAEVAS JA PÕRGU, KULLAKE, MA OLEN PUHASTUSTULES! MA TULEN KOJU ISEENESESSE!”

Vaadake kuidas pilved liiguvad, tunnetage energia nihkumist selleks praeguseks imeliseks voolavuse ja lubamise hoovuseks iseeneses.
Te lähete tagasi koju, tagasi selle juurde mis te tõeliselt olete, koorides eneselt kõik kihid, mida teie vanemad arvasid, et te olema peate ja kõik selle mida ühiskond käskis teil olla.

Puhastustuli on illusioonide ahelatest vabanemine, ahelatest, mis on loodud teie jaoks nii ammu, et neist vabanedes loote te uue energia jaoks oma ellu tohutult ruumi ja lubage oma tõelisel minal särada nagu teemant.
Teadvusta selle jama olemasolu!
Võta omaks oma hing ja kõik see, mida sa tead ja usud oma südame väes, seda nii palju kui võimalik ja nii tihti kui te saate.

Kelle asi see on, mida teised sellest arvavad? Nemad ei ela Teie elu, TEIE ISE ELATE SEDA!
Omasta see vägi ja võta tagasi oma koht selle päikese all, põletades ära kõik selle mis enam sind ei toeta, seda selleks, et saaksite iseennast taas koju tagasi tuua.
Tagasi teie Hinge Vägevusse ja tagasi oma Hinge perekonna juurde.

Ma saadan teile täna palju armastust ja ma palvetan, et te kõik oleksite turvaliselt ja kaitstult läbi oma teekonna.

Puhastuja,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

http://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2018/01/higher-insights-from-above-what-purge.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Iga teekond saab alguse esimesest sammust, kuid on vaid sinu otsus, kas sellest saa Teekond. Ja pole mitte iialgi liiga hilja hakata nägema pimeduses valgust.
Järgi oma südant.

 

Üks kommentaar “Puhastustuli!!!!

  1. Pingback-viide: Puhastustuli vol 3. | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.