Emotsoonide telliskivisein


sein15.01.2018 Ana Souto

Kallid Teekaaslased,

Mõni aeg tagasi ma rääkisin mentaalsetest ja emotsionaalsetest päästikutest.
Ma tahtsin aru saada, mis on see, mis käivitab Feminiinsust ja Maskuliinsust nii erineval viisil ja nii erinevate tagajärgedega. Mul oli teooria ja ma vajasin sellele kinnitust, seega ma esitasin selle küsimuse paarile mehele, et teada saada kas minu aimdus peab paika.
Maskuliinsuse, selle ühenduse mentaalse/meelelise energia, tõmbab käima nende endi mõtted. Mõtted käivitavad mälestusi ja mälestused käivitavad emotsioone. Kui emotsioonid on juba käima tõmmatud siis satuvad nad emotsioonidest küllastumusse, sest üks emotsioon käivitab teise ja järgmise ja järgmise, selle peale taganevad nad tuimusesse, sest neil ei ole väljundit kõigile neile alla surutud tunnetele.

Ma küsisin neilt: “Aga mis juhtub, kui te võtate ühendust emotsioonidega enne, kui lasete mõtetel käivituda?”

Nad vastasid:

Emotsioonid käivitavad vaid uusi emotsioone, kuni see kõik on neile nii kõikehõlmav, et see omakorda käivitab frustratsiooni, viha ja ebamugavuse.
Seega nad lähevad tagasi mõtte juurde, sest mõtetega saavad nad palju kergemini hakkama.

Ma ei usu, et maskuliinsused “põgeneksid” oma emotsioonide eest, vähemalt mitte meelega, kuid see mida mina näinud olen, siis tundub, et see toimib nagu nende enda loodud kaitsemehhanism.

Meile, Naiselikkustele, toimib see mehhanism vastupidi, sest me oleme omas loomulikus energias.
Esmalt võtame meie ühenduse oma emotsioonidega ja alles need käivitavad meie mõtted, mis siis omakorda käivitavad mälestused. Seejuures põrkume meie selle kõige vahel suurima graatsiaga, seda siis seni, kuni me püüame asjadesse loogilist mõtet leida.

Et mis siis juhtub, kui Naiselikkus ühendub oma mõtetega enne, kui laseks emotsioonid ligi?

Mõtted käivitavad üksteise järgi uusi mõtteid ja ohh sa poiss, kui me satume sellesse mõtete rattasse, siis järgneb väga pikk episood kahtlustest ja segadustest, koos enimvaadatud peatükiga “Ma ei ole enam isegi kindel, et ta on minu Kaksik, kui päris aus olla … Las ma mõtlen selle üle veel veidi!”

Wayne aitas mul ükspäev mõista ühte asja ja ma rääkisin sellest ka oma Online Sessioonil.

Maskuliinsused ei karda vabaks lasta oma jumalikku armastajat, kuid nad on kohutatud mõttest, et nad kaotavad suhtes oma individuaalsuse ja oma identiteedi. Jumal hoidku selle eest, kui nende partner peaks neile ütlema, kes nad olema peaks, mida selga panna või millised nende võimetest peaks ära võetama, selle peale lipsavad nad minema kiiremini kui märg seep kuuma dušši all.

Nüüd Naiselikkused?
Naiselikkus ei karda enese kaotamist oma jumalikku armastajasse. Tegelikult nad sõna otseses mõttes tahaksid neisse sulanduda, nagu kuum sulaklaas, see oleks nende taevas. Kaotada ennast mehelikkuse nahka, lõhna, maitsesse, kehasse. KOGU TÄIEGA.
Asi mis neile paanikat tekitab on kaotada füüsiliselt oma vastaspool.
Selles mõttes, et nende jaoks on füüsiline eemaldumine oma vastaspoolest kõige raskem ülesanne ja üks kõige suurematest sammudest mida ületada kogu Teekonna jooksul.

Et seda mõista siis tuleb teil aru saada, et maskuliinsuse roll suhtes on varustada, kaitsta ja paljuneda ning selleks et seda teha, tuleb neil esmalt selgeks saada oma individuaalsus, stabiilsus ja ehitada endale korralik, tugev vundament.
Siis, kui nad on selle saavutanud, on nad valmis pühenduma, kuid mees pole õnnelik suhtes või isegi emotsionaalselt kättesaadav, kui nende rahaasjad pole korras, sest siis ei ole neil võimalik oma partnerit varustada vajalikuga nii nagu nad sooviksid, olgu see siis vahest välja sööma viia või toetada õnnelikku majapidamist.

Teisalt, naiselikkuse roll on olla hoolitseja, toetaja ja võrgutada, seega selles on väga tugev füüsiline komponent. Kuidas me saaksime neid kolme asja teha, kui meie kõrval ei ole teist inimest, onju?
Selleks, et naiselikkused oleksid valmis heaks paarisuhteks, tuleb neil kõigepealt õppida selgeks oskus, et lubada oma partneritel läbida neile vajalik sisemise tervenemise protsess, ilma et hakkaks sellesse sekkuma või püüda “korda teha” iga viimane kui asi neis.
Naiseliku B.I.T.C.H-ina (Babe In Total Control of Herself – Ennast Täielikult Kontrolliv Näkk), võiksite te kergelt lasta oma partneritel tegeleda nende endi sisemiste teemadega ja olete võimelised neid ootama, kuni nad juba ise tulevad seda hoolitsust ja toetust otsima, just siis kui nad seda vajavad, mitte ei oota neid kui päästjaid kes peaks lahendama iga võimaliku olukorra teie elus.

Õrn tasakaal, eksju?

Tegelikult mitte, seda siis niikaua, kuni te olete valmis süübima iseenesesse ja looma selleks tasakaaluks vajalikku emotsiooni.

Vaatame siis, kuidas see kajastub praegustes energiates.
Armastajad, sukeldume!

Jumalik Maskuliinsus (DM) – Ma ütlen seda mida ma mõtlen, aga ma ei mõtle seda, mida ma ütlen.

Mulle näidati pilti, mis oli väga sarnane sellega, mida ma nägin juulis, kui ma kirjutasin Südame Puzzle  artikli, kuid sellel korral maskuliinsused tervendasid oma emotsioone, piltlikult siis võtsid seinast telliseid välja ja lastes valgusel sisse tulla.
Nad olid näoga telliskivi seina poole ja kõik tellised olid sildistatud erinevate emotsioonidega, nagu rõõm, ootusärevus, vastumeelsus, frustratsioon, viha ja nii edasi.
Iga seinast välja tõmmatud tellise juures tuli neil seda emotsiooni häälekalt väljendada ja nad said selle tellise kõrvale hunnikusse panna alles siis, kui nad suutsid seda teha. Selle käigus tekkis seina avaus. Kui aga ei suutnus, siis tuli neil see tellis seina tagasi panna.
Ma nägin, kuidas nad tegid seda harjutust uuesti ja uuesti kõikide tellistega, kuni nad haarasid tellise, millel oli silt “Kurbus”, ja nad jäid sellega tõsiselt hätta.

“Ma tean, et ma karjun kui ma olen vihane. Ma tean, et ma lähen kurjaks kui tunnen pettumust. Ma tean, et ma lähen paanikasse, kui ma tunned meeleheidet. Ma tean, et ma naeratan, kui ma tunnen rõõmu. Kuid kuidas ma tõlgendan kurbust? Tavaliselt ma lihtsalt surun selle alla, vähendan ja tühistan selle, sest mul ei ole kurbuse väljendamise jaoks ei füüsilist võimet ega sõnu.”

Selline on enamuse maskuliinsuste tavaline vastus kurbusele:
“Ma ei ole kurb, ma olen lihtsalt väsinud.”

Tunda ennast väsinuna on midagi, millega nad oskavad toime tulla, kuid tervendada kurbust, nõuab neilt tohutult pingutust, et süveneda endasse ja uurida selle emotsiooni allikat. Kuid tegelikult ongi kurbuse ja väsimuse sümptomid ja nendega toime tulemine väga sarnased.

Mõlemas on järejätmatu kurnatuse tunne, vajadus üha rohkem magada, vajadus olla omaette ning tohutu kaotuse ja tühjuse tunne.
Olete te kunagi ennast tundnud nii väsinuna, et kõik mida te teha suudate on nutta?
Kas te olete kunagi olnud nii üleväsinud, et te tunnete ennast deptessiivsetena ja lihtsalt tuimadena?
Kas pole see just seesama, mida te tunnete kui olete kurvad, mu kaunid maskuliinsused?

Kas te oleksite võimelised nutma lihtsalt, ilma mingisuguse õigustuseta, miks te vajate seda teha?
Kas te oleksite võimelised maha istuma KOOS iseenesega ja lubada nendel emotsioonidel eneseni jõuda?
Kas te lihtsalt tunneksite oma tundeid, ilma et te peaksite neid kellelegi õigustama, isegi mitte iseenesele?

Kui te suudate teha ühe korraliku, inetu nutumaratoni, samal ajal kui vahite seda kivi, millel on kirjas “Kurbus”, siis olete te lõpuks leidnud füüsilise väljenduse sellele emotsioonile.
Siis saate te selle tellise käest panna teiste juurde ja jätkata selle emotsioonide telliskiviseina maha kiskumist, kuid ärge eirake seda inimlikku poolt eneses, mis võib vahest olla habras ja haavatav.
Nõuab suurt vaprust, et lihtsalt alla anda ja nutta, ja ka suured poisid nutavad, kui nende süda südamed valutavad, teadsite te seda?
See on rohkem kui OK, arvestades sellega mida teile õpetati noores eas.

Kui inimene nutab, siis see ei tähenda et ta oleks nõrk, vaid et nad on olnud väga kaua väga tugevad.
Olla inimene, tähendab armastada, isegi kui seda saab vahest liiga palju, kuid palun, ärge kunagi andke alla.
Ma olen seal teie kõrval, palun võtke minuga ühendust, kui te seda vajate ja ma jagan teiega teie valu.

Jumalik Naiselikkus (DF) – Hei! Kao minu pilve pealt minema!

Selle vaimselt ärganud naiselikkusega on üks naljakas asi:

Kui te juba astute täielikult oma pehmesse ja siididesse naiselikkuse energiasse, püsite omas Väes, ei aja kedagi taga, ei nääguta ja tegelete omaenese asjadega, siis olete te “vorstifestivali” suurepärased kandidaadid!
PÜHA MURISTUS JA KÕIK VÄGEVAD!

Las ma ütlen teile, olla vallaline, pole sugugi niisama lihtne kui jalutuskäik pargis.
Teil on vaja tõeliselt püsida omas Väes ja öelda EI kõigele, millele te vanasti ütlesite Jah.

Meil tuleb harjuda oma isiklike rutiinidega, kõik see vaba aeg, et lugeda raamatuid, juua veini,. kirjutada, tantsida peegli ees, teha endale maniküüri vannitoa põrandal, mis peamine olla iseenesega veidrik.
Vabadus epilleerida ainult siis kui meile parasjagu meeldib, kasutada küünelakieemaldit terves majas, kartmata, et keegi hakkaks virisema selle haisu pärast, ja me ei pea oma partneri järgi asju maast üles korjama.
AAMEN!

Selle Teekonnaga seoses oleme meie, Naiselikkused, lõhkunud igasugused suhtemustrid, mida meile on terve elu õpetatud Ja me keskendume iseenesesse, et hoolitseda selle suhte eest meie endaga, iga päevaga ikka rohkem ja rohkem,
Teiste sõnadega, me oleme käinud ühe ja sama isikuga korduvalt ja korduvalt kohtingul, lihtsalt meil on olnud sellel erinevad näod.
PÕMM! (mikrofon kukkus põrandale)
Siis hammustasime me lahti oma käitumismustri ja mõistsime, miks me tõmbasime ligi ühe tüübilisi tegelasi ja me lõpetasime selle tegevuse!

Nüüd, kui meil on olemas kõik see, tekib meie lähedusse igasuguseid mehi, kellel kõvatab ja seda vaid selleks, et meile meenutada, millest kõigest me läbi oleme käinud, ehk siis vasakule ära!
See pole seda väärt, et hüpata tagasi rongile mis viib meid Unisuse Linna!
Ma rääkisin sellest oma eilsel online sessioonil, kuid see on tõeliselt tähtis, et me meenutaksime oma kehadele, et me oleme suutnud ellu jääda igas viimases kui olukorrast meie eludes, seda juba nii kaua, et me võime vabalt ennast lahti haakida kõikidest meie makaagimeele traumadest ja negatiivsetest mõttemallidest.

Teie, minu kaunid hinged, olete jäänud ellu vägivaldsetes suhetes, mürgistes käitumismallides, millega teid on nuheldud. Te olete üle saanud sõltuvustest ja teistest ennasthävitavatest käitumismustritest. Te olete ellu jäänud vägistamistest ja teistest sobimatutest füüsilistest läbikäimistest oma elus. Te olete üle elanud palju hingeprotsesside pimedaid öid, depressioone, läbi põlemisi, vaimseid ja füüsilisi kurnatusi.
Tuletage oma kehale täna meelde, et te olete ellujääja, et te saaksite olla vabad ja elada oma elu.

Mary J. Bilge sõnadega:
“Mina ei tea, ainult Jumal teab kuskohas see lugu lõppeb minu jaoks, kuid ma tean kuskohas see lugu algab. On meie enda teha mida me valime, kas me võidame või kaotame ja mina valin võitmise.”
Ei ole rohkem valu, rohkem mitte mingisuguseid mänge ja mingit Draamat. Punkt, Te olete vabad.
Nüüd lennake minema minu väikesed liblikad!
Minge ja OLGE õnnelikud.

Ma olen rääkinud nendest äärmuslikest peegeldustest, mis toimub osa kaksikLeegi kollektiiviga praegusel hetkel, seega teie väsimus opeegeldub teie kaksikule kurbusena ja teie kaksiku kurbus tõlgendub teie väsimusena.

Muutke endas seda vibratsioonisagedust, et koondumise energia saaks hakata vabalt voolama.
Ma postitasin oma Hingelise Pühapäeva eelmisesse artiklisse, et te saaksite sealt kasutada mõnda tööriista, mis aitab teil vähendada madalate emotsioonide mõju ja võimendada häid emotsioone endas, proovige.
See üks harjutus on aidanud minul terveneda väga paljudest vanadest mälestustest, mille külge olid kinnitunud negatiivsed emotsioonid, samal ajal ankurdada sellesama sündmusega positiivseid emotsioone.

Praegu on kõige olulisem austada oma vajadusi. Kui te tunnete ennast väsinuna, magage. Kui te tunnete ennast kurvana, nutke. Kui te vajate abi, siis küsige seda. Ja kui te vajate armastust, õnnelikkust ja rõõmu, siis palun, olge piisavalt vaprad, et minna iseenese sisse ja luua seda kõike iseenese sees.
Teie Hing on nagu sahver, mis on täis hoolitsevat emotsiooni, mis teid toidab ja aitab teil edasi liikuda sellel Teekonnal. Teil ei ole vaja otsida väljastpoolt iseennast, kõik mida on vaja teha on avada see uks, panna põlema tuli ja otsida sealt välja just see õige õnnetunne, haarata lusikas ja süüa see ära.

Teie olete oma reaalsuse Loojad, oma Laeva Kaptenid ja oma Saatuse Kirjutajad.
Võtke vastutus omaenese emotsioonide eest, Tundke oma Tundeid ja võtke omaks oma Vägi.

Pidage meeles, et te olete unikaalsed ja mitte keegi ei ole teie, mitte keegi ei suuda armastada nii nagu teie ja mis peamine, te ei ole enese inimkogemus, vaid pigem jumaliku armastuse ja valguse kiir.

Ma saadan teile täna palju armastust ja valgust ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ka kaitstud oma enese südame väes.

Pidage meeles, et ME PUHKEME ÕIDE SEESTPOOLT.
Vaimselt Ärganud Jumalik Naiselikkus,
Ana

Tõlkis Elle Vihman
Originaalpostitus on tänaseks maha võetud.

2 kommentaari “Emotsoonide telliskivisein

  1. Pingback-viide: KaksikLeekide Sõnumid: kaksikleekide saatus | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

  2. Pingback-viide: Kas suudame hoida sisemist rahu , selles tõmblevas ühiskonnas ehk olla tasakaalus lapsevanem sõltub meiste enesest. : Superlapsehoidja

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.