Mida tähendab “Eraldatus, Lahusus”?


Inimesed kardavad olla “üksinda”, ehk siis iseenesega. Kardetakse olla eraldi, lahus isegi omaette. Sest hirmus lugu, siis hakkab järsku inimese sees kõnelema hääleke, kes räägib asjadest mida ei saa ju tõena võtta, sest “mina olen hea inimene!” “Mina ei saa mitte kuidagi olla midagi muud, kui ühiskond on ette kirjutanud!!”. Ja samas kurdavad paljud, et nad on üksinda ka rahvamassis. Seega, mida tegelikult tähendab olla lahus.

20.01.2018 Ana Souto

Uus vaatenurk “eraldatusele”

Kallid Teekaaslased, ‘

Kui ma täna hommikul ärkasin, tervitasid mu Teejuhid mind küsimusega.
Terve see artikkel on täna selle vestluse transkript, kuid enne, kui me sellega algust teeme tahaksin ma enne selgitada seda, mis on meid juhendavate energiate ja meie vahelise suhte alus ja põhjus, miks minu oma on selline eriline ja kohati koomik.

Kujutage ennast ette vestlemas kellegagi, kellel on asjade meeles hoidmisega tõeline jama, just nagu Dory Kalapoeg Nemo seiklustest.
Nad teavad asju, te isegi teate et nad teavad, kuid nad ei suuda kuidagi seda meenutada.
Ja just nii suhtlevad energiad meiega.
Nad ei ütle meile mitte kunagi midagi sellist, mida me juba ei tea, nad lihtsalt tuletavad meile meelde seda, mille me unustasime, kui siia kehastusse sündisime.
Me oleme nõustunud klausliga, et võtame neilt vastu juhendamise, seda just siis, kui me oleme seda valmis vastu võtma. Konks on aga selles, et nad jagavad meile just seda infot, mille vastu võtmiseks me valmis oleme.

Las ma näitan seda piltlikult!

Teie teadlikkus on sama suur kui golfipall, seega suudate te vastu võtta vaid golfi palli jagu juhendusi. Niipea, kui teie teadlikkus on avardunud tennisepalli suuruseks, siis ka need juhendused kasvavad vastavalt sellele palju teie teadlikkus suudab omandada. Lõpuks, kuna te läbite palju erinevaid teadlikkuse tasemeid, avardub, kasvab ja võimendub kõik teie enese sees.
Mida rohkem te vaimselt arenete, seda rohkem olete valmis vastu võtma ja integreerima.
Kui te tunnete, et olete kinni jäänud ja ei saa piisavalt juhendust oma vaimselt tiimilt, siis see tähendab lihtsalt, et te olete sellesse “palli” liiga kauaks kopitama jäänud ja seega on hädavajalik evolutsioon.
Teil tuleb lihtsalt osade vanade energiate ja mustrikavandite osas läbida puhastustuli ja seega kõrvaldada vanu vaatenurki, et te suudaksite luua ruumi ja vastu võtta uut juhendust, rohkem avarust, rohkem taiplikust ja rohkem tarkust.
Kõik sõltub teie enda vastuvõtuvõimest ja energiad lihtsalt ootavad millal te valmis olete, et nemad saaks seda teile pakkuda.
Loodetavasti suudate te avarduda kuumaõhu õhupalli suuruseks ja te lihtsalt lendate minema koos lindudega.

Niisiis, see siin on siis väljavõte vestlusest, mis mul nendega täna hommikul oli.

Ana, palun selgita meile, mida tähendab inimestele “Ühendus” ja “Eraldatus”.
Vaata meie jaoks ei eksisteeri eraldatust, sest me näeme kõike ÜHENA. Me näeme teid kui erinevate vaimsete mustritega valgussambaid, mis hõljuvad ringi. Kuna me aga kõik tuleme ühest allikast siis me näeme vaid sama valgust kehastumas erinevatesse anumatesse.
Miks te ei näe seda selliselt nagu meie, mis sa arvad? Miks see, mida te nimetate “eraldatuseks” teeb inimestele nii haiget?

Nohh, meil on inimkogemus ja me ihaldame füüsilist komforti ja teise inimese sooja puudutust. Oma kogemuses oleme me õppinud, et kui inimesed ei ole füüsiliselt lähestikku, siis on nad eraldatuses, lahus.

Ja kuskohast te seda õppisite?

Oma vanematelt, koolist, ühiskonnalt, sõpradelt. telekast, filmidest ….

Ahsooo! Need on välised kinnituse allikas ja teadmised, on meil õigus?
Kas need pole mitte needsamad, kes väitsid sulle mis sa peaksid olema, et sa võiksid tunda kuuluvustunnet ja küllust? Ja kas need ideoloogiad pole mitte juba aegunud ja seega, põhjus, miks teid kõiki saadeti maale, et murda vanu paradigmasid “mis kunagi oli”, et “see mis tuleb” saaks sündida?
Teid valiti ju välja, justnimelt sellesse ajahetke, et luua vajalik nihe ja muutus inimkonnas, sest nemad valmistavad ennast ette, et võtta vastu uus teadlikkuse tase.

Nojah, kuid me tunneme seda oma kehades. Me tahame kogeda täielikku kahe keha ühendust ja me tahame olla võimelised väljendama oma armastust füüsiliselt. Me tahame tunda lõhna, puudutada, näha tajuda.

Kes tahab seda? Teie keha? Teie meel? Teie süda? Teie hing?

KÕIK SEE, KOGU KOMPOTT!

Kuid teie süda ja hing ju teab, et te olete Ühenduses, seega, misasi võtab selle missiooni juhtimise omale? Sina, juht või sinu biomehhaaniline masin?

Minu hing kui minu juht, kuid meie biokeemiline masin on juhitud ja liikuma pandud just meie emotsionaalse ja mentaalse keha poolt ka.

Ahsoo. Te juba teate, et see “Eraldatus” nagu te seda nimetate, on tegelikult Iseenese Ettevalmistus. See on teekond iseenese sees, et avastada Enese Juhtimine, Enese Kasvamine, Enese Arenemine ja Iseenese armastamine. Just seepärast oleme teid kõiki siia saatnud, samuti kõik vajalikud kogemused ja inimesed, mis võimaldavad luua olukordi, et see areng teie jaoks toimuks. Selles seisundis on kasulikum, kui te lävite inimestega, kes käivitavad teis kõik selle tarkuse ja anded, mis teil olema peavad, et täita oma missiooni siin kehastuses. Lisaks sellele, oleme me saatnud teie hinge vastaspoole, et teid äratada ja panna käima see iseenese teadlikkuse protsess. Kas kollektiiv Sellest on aru saanud?

Osad saavad, kuid kuidas vabastada inimest füüsiliselt teist igatsemast?

Selgitades, et “eraldatust” ei eksisteeri ja et see mõiste on loodud hirmust ja vanadest mustrikavanditest, mis ei ole enam osa sellest Tõusmise protsessist. Kui te lõpetate selle vana kontseptsiooni uskumise, siis see kaotab oma jõu teie üle. Umbes samuti nagu see päev, kui te avastasite, et Jõuluvana ei olegi olemas. See müüt toimis teie jaoks, kui te olite selles eas, kui teil oli seda fantaasiat vaja, et tunda ennast hoituna. Kui te soovisite, et Jõuluvana toob teile asju ja vahest võisite olla ka hirmul, et järsku pole olnud piisavalt head, et seda kinki kätte saada. Kuid üldiselt oli see teie fantaasia, lootuste ja usu looming, sest te uskusite millessegi maagilisse.
Kui te enam ei uskunud, siis tekkis teil võimalus vanematelt otse küsida seda, mida te tahtsite või vajasite.
Teil tuleb mõista, et need terminid “eraldatus” ja “ühendus” olid loodud meelte poolt, mis vajasid mõtet ja definitsiooni emotsioonide, tunnete ja olukordade jaoks, kuid need pole Universaalne Seadus.
Teadlikul Loomise Universaalses Seaduses on vaid Ühe Seadus.
Mis oleks, kui te poleks kunagi saanud teada, mida inimeste jaoks tähendab “eraldatus”, aga teile oleks koolis õpetatud Kõiksusest ja Universumist?
Kas arvate, et te tunneksite ikka valu füüsilise kauguse pärast?

Ei, ma arvan, et ei tunneks. Me oleksime hoopis tähelepanelikumad ja austavamad teineteise ja teiste maalaste suhtes. Samuti oleksime vabad, et luua iseenese uskumisi ja doktriine.

Ohh. Kas te siis polegi juba praegu oma enese reaalsuse loojad?
Kas teid valitsetakse seaduste ja ideoloogiatega, mis teiega ei resoneeru?

Ei. MINA OLEN looja.
Mind juhib Universaalne Seadus, sest see on ainus, mis heliseb minu hingeha samas helistikus.

No ja kuidas siis “eraldatus” oleks selles erandiks, kui seda ei eksisteeri Universaalses seaduses?

See polegi. “Eraldatust” ei eksisteeri. Me oleme kõik ÜKS ja me oleme koosluses, isegi kui füüsiline vahemaa kahe keha vahel on tohutu, sest me kehastume erinevates biokeemilistes masinates, et kogeda kõike ja koguda kokku kogu tarkus mida me vajame.

Just, sellega me nõustume.
Luba me veel küsime, mis on inimeste jaoks “Ühendus, Kooslus”?

See on kahe inimese omavaheline kokkulepe, et jääda kokku määratud suhtesse, kus me austame ja väärtustame teineteist ja kus me väljendame oma armastust teineteisele füüsiliselt. See on igavese ja tingimusteta armastuse lubadus.

Meie meelest pole see sugugi nii väga paljudes “suhetes”, nagu te nimetate. Enamus inimesi ei austa teineteist ja mis peamine, nad ei austa isegi oma armusidet. Nad valetavad, petavad ja haavavad teineteist igal võimalikul moel, isegi siis kui nad on vandunud, et nad seda ei tee – nagu sa just ütlesid.
See ei ole meie jaoks Kooslus. See on puur, mis hoiab meie hinge lõksus, ilma võimalusest kogeda arengut ja ilma kummagi elemendi austamisest.
Selles mõistes, võiks ju arvata, et te ei ole ühenduses oma vastaspoolega, sest te ei täida vana suhtekavandi nõudeid, mille on paika pannud ühiskond. Kuid kui me praegu küsiksime sinu käest, et kas sina oled ühenduses, siis mis oleks sinu vastus?

MA OLEN. MA OLEN oma Koosluses.

Jah, jah sa oled seda. Defineeri enda jaoks siis “Kooslus”

Kooslus on täiuslik energiate joondumine nende kahe keha vahel, mis kannavad ühte hinge, olenemata füüsilisest vahemaast kahe biokeemilise masina vahel. Kooslus on tunne ja teadmine, et mõlemad pooled tunnevad sama, näevad sama, teavad sedasama. Ma tean, et ma olen leek ja ma olen näinud oma hinge teist poolt, kantuna teisest biokeemilisest masinast. Ma olen vaadanud kuidas ta eemaldub, kusagil kaugel, eemal minust, et kogeda just temale vaja olevat evolutsiooni.
Tal on täpselt sama vaimne sõrmejälg, aura, lõhn, puudutus, hing. Ma leiaksin ta pilkases pimeduses, ma tunneksin tema lõhna rahvasummas, ma näeksin teda isegi kui ma oleksin pime. Mitte seepärast, et keegi ütles mulle, et ta on minu kaksik, vaid seepärast, et ma tunnen seda iga oma raku ja energiakilluga, iga millimeetriga minu hingest ja iga oma südamelöögiga.
Ta ei kuulu minule. Ta on mina ja mina olen tema ja me oleme ÜKS.
Ma olen temaga Koosluses.
Kuid ma olen avastanud, et ma olen ÜKS ka kõikide teistega ENDA ümbert. Me oleme kõik Jumalikkuse sädemed ja kanname endis Allika sagedust.
Nemad on mina nagu mina olen ka nemad, seega me oleme ÜKS.
Ma olen liidus ka nendega.
Ma olen ka leidnud lõppematu, tingimusteta ja purunematu armastuse Universumi ja Allikaga. See vedel armastus kihutab mu veenides, oma tarkuses iga päevaselt, selle heatahtlikkus valdab mind kui ma kõnnin sellel maakeral,
Ma olen Universum ja Universum on mina. Me oleme ÜKS.
Ma olen koosluses ka Universumiga.

Ja mitte kordagi ei nimetanud sa selles väites valu. Miks see küll nii on?

Kooslus! Ma leidsin endas ühenduse iseendaga ja seega kõigega mis on. Selles ühenduses eksisteerib vaid valgus ja armastus. Ma näen meid nagu Allika laiendusi, kuid me oleme samas ka ühendatud ja segunenud üksteisega. MA OLEN armastus ja ma külvan armastust. Ma saan armastust teistest laiendustest ja me toidame teineteist vastastikku igapäevaselt, selles pidevad kosmilise energia hoovuses.

Kas sa ütleksid, et armastus ja valu ei saa koos eksisteerida?

Mitte ilmtingimata. Ma ütleksin, et armastus on ainus tervendav vägi selles universumis. Need saavad koos eksisteerida, kuid armastus tervendab valu ja seepärast pole valu seal enam. Oot, nüüd ma taipan! Need ei saa koos eksisteerida, sest armastus tühistab valu. Samuti tühistab armastus haavumise. Armastus on võimsam igast madalamast emotsioonist seega, need ei saa koos eksisteerida.

Kas sa siis ütled, et armastus tühistab ka “eraldatuse”?

Armastus võiks tühistada vajaduse teise füüsilise keha järgi, seega ma arvan, et armastus võib tühistada ka “eraldatuse”, jahh.

Niisis, luba me küsime uuesti. Mis on “eraldatus” ja mis on “Ühendus”?

Ma ei tea eraldatusest. Ma olen selle oma sõnaraamatust maha tõmmanud, kuid ma tean, et see vastab kahe koos olla sooviva keha vahelisele vahemaale.
Kooslus, Ühendus toimub aga siis kui armastus otse allikast voogab läbi kõige selle mis on, seega kooslus on universaalne armastus iseenese ja teiste suhtes. Kui sa armastad iseennast ja teisi, siis sa armastad oma kaksikut ja sa liidad ta iseenese sisse. Sest me oleme Üks, me oleme ühenduses, isegi kui me füüsiliselt teineteist ei näe, tunneme ja kuuleme me teineteist.

Hästi, kas me siis võime “Eraldatuse” ümber nimetada “Füüsiliseks Eemalolekuks”? Kas see oleks sulle loogilisem?

Jah, See resoneerub minuga.

Ja kuidas me saame nimetada “Füüsilist Kooslust”, kas see võiks olla “Füüsiline Kohalolek”? Kas see oleks sinu jaoks loogiline?

Jah, sellel mõttel on jumet. Sest kui me saame selgeks Ühe Seaduse, siis me kogeme ühendust ja kooslust ja “eraldatust” enam ei ole olemas ning otsene füüsiline koosolemine pole enam vajalik.

Absoluutselt, eraldatus on illusioon, mille on genereerinud inimmeel. Kooslus on Teadlik seisund sinu ja kõige selle, mis on, vahel. Need on tegelikult vaid sõnad, kuid kuna inimestele on sõnad nii olulised, siis peame ütlema, et need võivad luua kõrvalekaldeid teie energiaväljades. Ja kõrvalekalded pole mitte midagi muud kui puuduv joondumine teie hinge, Allika ja Universumi vahel
Ühe Seadus ütleb, et me kõik oleme üks ja omavahel seotud, sest on olemas vaid üks allikas, millest loodi elu. See on Vaimne ja Kosmiline Kooslus.
Ja me küsime uuesti:
Kas sa oled koosluses, vaatamata Füüsilisest eemalolekust?

MA OLEN.

See “MINA” mis oled sina, on seesama “MINA” mis lõi kõik olemasoleva ja püsib kõiges loodus. “MINA OLEN” on sinu kohalolek siin Universumis.
Tegelikult, sa oled koosluses ja ühenduses kõigega, mis on, ja kõige selle eluga, mida kunagi pole loodud.
Kas sa rääguksid ülejäänutele, et nad võtaksid vastu “MA OLEN KOOSLUSES” kontseptsiooni, hoolimata sellest, et nad pole füüsiliselt kohal oma hinge teise poole juures?
Ja kas sa ütleksid teistele hingedele, et nad on samuti terviklikud, ühendatud ja õnnistatud?
Kooslus ei olnud algselt romantilise ühenduse jaoks, vaid rohkem Allika ja Universumi Universaalse ühenduse jaoks.
Te olete just need, mida te usute ennast olevat, sest teie ise olete oma enese reaalsuste loojad. Kui te usute, et te olete Koosluses, siis te ka olete seda, ja kui te usute et te seda ei ole, no siis te seda ka pole, taipate?
Mida rohkem te jõuate koondumusse iseenesega ja sellega mis on, seda enam hakkab füüsiline kohalolu ilmet võtma, sest joondumised leiavad aset üle kogu planeedi. Kas te suudate seda taibata?
Meie ütleme KOOSLUSED ON SAABUMAS, ja seda need ka tegelikult on. Üha rohkem teadlikkuses koondumisi, mis omakorda käivitavad füüsilisi liikumisi teie energiates. Just nii nagu te joondute oma hingega ja seda teevad ka teised, siis saab alguse kaunis kahe energia teineteise poole tõmbumise kosmiline tants. Kui te vaid näeksite seda pilti, mis avaneb siit ülevalt, kuidas te kõik olete nii jamatavalt imelised.
Meie ütleme KOOSLUSED ON SAABUMAS, ja seda need ka tegelikult on, kuid kuna teie kogete füüsilist eemalolekut ja toetute vaid oma inimkogemuse definitsioonist Koosluse kohta, mis teile tähendab füüsilist kohalolekut ja meile Vaimset ja Kosmilist Ühendust, siis te olete kurvad ja lootusetud. Te kaotate usu ja tunnete ennast justkui välja lülitatult, eksinud ja ebakindlalt.
Kas te olete unustanud, et Vägi oli algselt teie oma, kõik sellest?
Kõik piirangud sellele olete te ise loonud. Kogu Universum toetab teie unustusi, sest kogu Universum on teiega ÜKS.
Laske lahti ideest, et te olete maailmast eraldatud. Nähke ennast teistes ja veetke iga päev kogedes oma sünnipärast Ühtsust kõigega mis on.
Kogege Kooslust juba täna. Vaimset ja Kosmilist Universaalset Ühendust kõigega mis on.

Seejärel näitasid nad mulle pilti miljonite torudega laborist. Torud olid paigutatud kuuesteks gruppideks, seal moodustati hingeüksusi ja kõikidesse neisse kallati sama vedelikku otse allikast.
Iga toru jaoks lisati värvilisi tilkasid. Osad torud said ühe tilga sinist, mõni sai kaks tilka sinist ja nii edasi. Seal oli sõna otseses mõttes miljoneid värve ja mitte ükski ei olnud täpselt sama kui teine, olgugi, et allikas oli ju sama. Nendele kuuele torule lisati kuus tühja toru, millesse kallati esimestest pool sisust, luues seeläbi kaks täpselt ühtevärvi toru. Need olid kaksikud.
selle protsessi juurest tõmmati mind eemale, et ma näeksin ülevalt, kuidas kogu see värk oli täiuslikus joondumises nagu püha geomeetriline lill.

Nad olid mule näidanud hingetasandi suurt pilti ja ma tundsin kuidas mu rind paisus, kui ma vaatasin seda Ühtsust ja Vaimset ja Kosmilist Kooslust.
Kui te taandute füüsilisse reaalsusesse, siis eemalolek ja kohalolek on vaid mõtte vorm, mitte olemise vorm.
Seal üleval ei ole olemas eemalolemist, vaid pigem MINA OLEN kohalolek mille kogemus ulatub palju kaugemale kui meie biokeemilised masinad.

See vestlus oli loomulikult palju pikem kui see kokkuvõte ja sellest mida kõike mulle seal selgitati, kirjutan veel palju eraldiseisvaid artikleid.

Soovitan soojalt, et te vaataksite ära teleserjaali “Black Mirror” (Must Peegel) neljanda hooaja neljanda osa, et te saaksite taibata, et tegelikult on vägi olnud kogu aeg teie enda käes. Kui te vaid suudaksite meenutada, omaks võtta, uskuda ja selle taas enda omaks kuulutada.
See on ilus lugu, kuidas kaksik leegid suudavad lõhkuda vanu mõttemalle ja edasi minnes luua uusi.
Dory, Universum vaid ootab, et see kõik sulle meenuks.

Nüüd ma tahaks teha teiega ühe harjutuse:
Sulgege silmad ja korrake sõna ERALDATUS valju häälega, niimitu korda, kuikaua sellel kaob teie jaoks mõtte.
Seejärel tehke sama “MA OLEN KOOSLUSES”, tehke seda niikaua, kuni teie süda hakkab rinnas paisuma ja teil tekib iseeneses taju imelisest helendusest.
Tehke seda nüüd ja tulge edasi lugema, kui olete selle harjutuse ära teinud!

Kas meenub nüüd, et see eraldatus on vaid sõna, millel pole meie jaoks enam tähendust?
Kas meenub, et see füüsiline eemal olemine ei tähenda armastuse ja koosluse puudumist?
Kas jäi meelde, et te olete juba Koosluses ja teel füüsilise kohalolu joondumisse?
Kas jäi meelde, et te saate kõike mida te usute?
Kas jäi meelde, et te pole mitte kunagi oma hinge vastaspoolest eraldi olnud, olenemata faktist, et neid kandev biokeemiline masin on teist väga kaugel?
Kas jäi meelde, et ka nemad loevad seda siin praegu, oma hinges, kuna teie loete seda ja imete seda tarkust endasse?
Kas jäi meelde, et kõik mida te oma südames ja hinges igatsete, igatseb teid samuti?
Kas meenub, et see mis on teisel pool hirmu on vabadus?
Kas jäi meelde, et me oleme ÜKS?
Kas jäi meelde, et MINA OLEN SINA JA SINA OLED MINA?
Kas jäi meelde, et see tarkus mis on minus on olemas ka teis?
Kas te mäletate, kes te olete?
Kas meenub, et me kõik oleme siin selles kaunis kosmose tantsus ja tõmbume teineteise poole, liigutavaks jõuks on JUMALIKU ARMASTUSE MAGNEETILINE TÕMME?

Wayne ütles seda mulle üks päev ja nii tõsi, ma tundsin oma tervet keha vibreerimas selle väite resonantsis.

JUMALIKU ARMASTUSE MAGNEETILINE TÕMME.

Ma poleks osanud seda kirjeldada paremini kui tema seda tegi ja kui ta seda mulle ütles, siis ma tundsin seda ka temas ja kõikide teiste jaoks selles imelises geomeetrilises lilles.

Kui ma vaid oleks suutnud kõike seda ilu edasi anda kõiges selles Ühtsuses, mis me oleme, ülalt nähtuna.

Ma saadan teile palju armastust ja valgust teie teekonnale ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstud teie oma südame väes.

Pidage meeles, ME PUHKEME ÕIDE SEEST POOLT.

Jumalik Armastaja,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

http://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2018/01/higher-insights-from-above-new_20.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.