Müstilised saladused meie vastaspoole mõtetes


18.02.2018 Ana Souto

tenor

Kallid Teekaaslased,

See artikkel pole õrnahingelistele, kes kuuldes sõnu nagu peenis, vagiina, munade vahustamine jalgade vahel, ahmivad õhku ja teevad omale otsaette ristimärke.

Niisiis, ma käisin eile õhtul väljas oma kalli sõbra Tomiga, kelle toorest ausust ma jumaldan. Mitte ainult seepärast, et ta võib igale naiste rumalale küsimusele vastata siira aususega, vaid peamiselt tema julguse eest küsida minu käest kõiki neid küsimusi, mida mehed ei julge naistelt küsida.

Meie suhtlus sai alguse möödunud juunis, tänu minu blogile. Ja kui me avastasime, et me elame teineteisest vaid 45 minuti kaugusel, hakkasime ka kohtuma, et vahetada kõige kummalisemaid ja naljakamaid ideesid. Eile õhtul meenutas ta mulle asju, mida ma olin oma Teekonna jooksul jõudnud unustada. Üks neist oli minu äärmiselt toores lähenemine vaimsusele ja minu Teekonna absoluutne siirus. Ta meenutas mulle, et ma ei tohiks kunagi kaotada seda leeki endas, sest see on minu ainulaadsus ja ka kiiks.

Meil on koos olnud godziljon valgustumist ja ma nii tahaksin, et oleksin kogu kohtumise salvestanud, sest seal on nii palju tarvilikku ka teie jaoks. Selles valguses tegime kokkuleppe, et me teeme paar ülekannet koos, kus kajastame sellist kena teemat nagu „Mehed vs Naised – Maskid maha!“ Kus me siis arutleme siiralt meeste ja naiste vaatenurki mõnele vastuolulisele teemale. Saladuskatte all võin öelda, et mul on plaanis teda grillida ebamugavate küsimustega, mis naistel on meeste kohta ja ma olen kindel, et temal on minu suhtes samad plaanid, ehk siis see saab olema vahva.

Niisiis, edasi tuleb suhete kaardistamine, milleni me jõudsime eileõhtuste paljude taipamiste tagajärjel.

Kui mees ja naine kohtuvad, siis on nende vahel võimumäng, nagu pall, mida loobitakse vastastikku, suhte alguses on see naise käes. Mehed võivad minuga selles osas nõustuda, et neid palle on tegelikult mitu ja naised mängivad nendega niikaua kuni lõplikult alistuvad. Naine kontrollib millal, mida ja kui palju energiat nad panevad sellesse suhtesse ja nad on selle energia kontrollija niikaua, kuni nad mõlemad seisavad teineteise ees alasti ja valemisse lisandub sex. Ebakindluste seksuaalne lahing saab alguse ja enamus juhtudel, kumbki osapool ei suuda seda nautida, sest riputakse asjade füüsilise poole küljes. Kui mees mõtleb oma peenise suurusest ja nuputab, kas ta on võimeline naist, enese ees, piisavalt rahuldama. Siis meie, naised, oleme paanikas ja püüame leida kõikvõimalikke seksikaid poose, kus meie kõht paistaks sile nagu triikimislaud ja meie tissid ei paistaks nagu depressiivse Pluto kõrvad.

Ma tean, et te naerate praegu, kuid te ju saate aru mida ma silmas pean.

Niisiis, peale seda, kui te olete jõudnud selle vana „nelja põlve tantsuni“ liigub võimupall mehele tagasi. Sex on neile kinnitus ja nõusolek sellest mida nad on otsinud, kuid see pole kõik, mida nad tegelikult vajavad kindla suhte loomiseks, kuid see mis peale seda juhtuma hakkab on parasjagu intrigeeriv. Tundub nii, et mehed ärkavad peale seda üles, nad tunnevad ennast nagu Hulk omas vägevuses, kui naised tormavad dušši ruumi, et kontrollida et nad näevad vapustavad välja, või vähemalt esinduskõlbulikud.

See on vana uudis, kuid meil pole õrna aimugi, mis tegelikult toimub nende Hulk`i ja Betty Boop`i maskide taga. Me nuputame, et kas nad panevad jooksu peale seda kui nad on saanud oma „käe toppida küpsisepurki“ ja nemad nuputavad ega nad polnud liiga tormakad, liiga aeglased, või piisavalt kiired või rahulikud. Meie ebakindlus käivitab nende ebakindluse ja vastupidi.

Mees proovib uusi võtteid lootuses, et teile meeldib see. Teile ei meeldigi see aga te arvate, et see meeldiks neile ja te ei väljenda ennast selgelt, mida te tegelikult sellest arvate. Kuna te selgelt ennast ei väljenda siis nemad arvavad, et teile meeldib ja nad hakkavad seda tegema tihedamini. Ja ebakindluse lumepall hakkab kasvama.

Üsna pea ei ole keegi enam oma tunnetes ja mõtetes siiras. Sellest saa lihtsalt üks totakas mäng. Tekivad puudutused valedes kohtades, sõrmed valedes aukudes ja kaob tõeliselt siiras mõlemapoolne oma vajadustest rääkimine.

No ja seejärel pole kaugel see aeg, kui üks neist avastab, et tegelikult see polegi temale õige partner, sest kõige selle varjamisega muutub võimatuks teineteist korralikult tundma õppimine ja kõikide väärtuste märkamine, mida nad eneses kannavad ja pakkuda suudaksid.

Kelle kuradiga te siin üldse kohtunud olete?

Seejärel tõuseb päevakorda dilemma. Te kas püsite koos ja mängite edasi seda teatrit või te lähete lahku, olemata panustanud teineteisesse seda mida te oleks saanud panustada.

Igal juhul on see pettumus, justkui paksude töökinnastega kommi paberist vabastamine.

Selle peale oli meil vaja uut kokteili, et läbi hammustada, mida paganat me selle epideemiaga peale saame hakata. Ja nüüd on see koht, et te võiks oma kuvarist eemalduda ja teha üks rahustav kummelitee. Kui kuumust ei kannata, siis kaduge köögist välja.

Mida mehed ja naised päriselt, päriselt tahavad ja miks nad ei väljenda ennast õigesti ja siiralt?

Mehed tahavad olla domineerivad, puhtalt ja lihtsalt, ilma jää või pealekata. Nad tahavad olla need, kes võtavad vastu otsuseid ja tegutsejad. Kui nad väljendavad oma tundeid, siis arvavad nad, et nad annavad ära oma vägevuse ja kaotavad kontrolli selle suhte üle.

Niipalju nad siis teavadki, et salamisi naised ju soovivadki olla juhitud. Naised tahavad olla suhtes vastu võtjad, jumaldatud ja kaitstud pool. Kuid kui nad väljendavad oma emotsioone siis nad tunnevad, et nad on nõrgad ja ei suudaks iseenesega hakkama saada.

Ükski naine ei soovi enda kõrvale nõrka meest ja samuti ei soovi ükski mees enda kõrvale nõrka naist, kuid see mida mehed ja naised nõrkuseks peavad on kummalgi totaalselt erinev.

Mehed arvavad, et oma tõeliste emotsioonide väljendamine on nõrkus, mis jätab mulje nagu neid oleks pandud naise rolli. Naised arvavad, et nõrkus on see, kui haavatavad ja haprad, justkui näitaks see, et nad on klammerduvad ja nõudlikud

Kuidas siis nüüd edasi? Küsib mees.

ÜTLE SEDA MIDA SA MÕTLED JA MÕTLE SEDA MIDA SA ÜTLED!

Kuidas me seda teeme?

Harjutades Lubamise Kunsti.

Mehed, palun lubage oma partneritel väljendada ennast turvalises keskkonnas, ilma, et nad peaksid tundma ennast nõrkadena või paistma klammerduvatena. Kui nad ei saa oma mõtteid väljendada ei saa te kunagi teada, mida nad tegelikult tunnevad. Kohelge neid vajaliku austusega ja väärtustage nende vajadusi, et nad tunneksid ennast piisavalt mugavalt, et teid oma maailma lubada. Kui te väljendate nendega lävides piisavalt austust ja väärtustamist, siis on teil ka võimalik olla just nii juhtiv pool, kui te just vajate. Kuid nemad vajavad tunnet, et nad on kaitstud ja hoolitsetud.

Naised, palun lubage partneritel olla aegajalt ürgmees. Lubage neil ennast väljendada, lubage neil olla armukadedad ja plahvatuslikud, kui nad seda vajavad, ilma et te annaksite sellele hävitavaid hinnanguid. Kui nad seda teha ei saa, siis ei saaks te kunagi teada, miks nad käituvad just nii nagu nad käituvad. Austage nende tundeid ilma et te paneksite neid selle eest ebamugavust tundma, austage nende õigust nende endi emotsioonidele, olenemata olukorras, kus te ei taipa, mis selle kõige taga võib olla. Kui te väljendate piisavalt austust ja harjutate piisavalt alistumist, suudate te lõpuks olla juhitud, ilma, et tunneksite justkui annaksite käest oma võimekuse.

Kuid teie mõlema jaoks on mul nõuanne: Olge piisavalt haavatavad, et olla tõeliselt see, kes te olete.

Rääkige sellest, millest mõtlete ja mõelge sellest mida räägite. Mis peamine, lõpetage armumängude (intriigikeste) mängimine enese ja oma partneriga.

Selles mängus ei ole võitjat ja mis peamine, te hakkate sellega mängima lõputut maskeraadi, mis ei lõppe hästi mitte kellegi jaoks.

Kutid, teie peenis pole liiga väike, tegelikult on kõik kinni teie kahe omavahelises keemias ja energeetilises külgetõmbes. Olge domineerivad, ilma, et te oma partnerit alandaksite. Tüdrukud, mitte kedagi ei huvita teie kõhuke, seega teil ei ole vaja mängida dominanti ja teeselda ennast kellekski, kellel pole vigu.

Tom küsis minult selles vestluses, kuidas peaks üks mees minuga käituma, kui ma olen nii toorelt aus ja täielikult teist inimest vastu võttev. See pani mind mõtlema minu rolli üle suhtes.

Arvestades sellega, et tugeva naisega ei ole kerge hakkama saada, soovib siiski iga naine siin maamunal olla haavatav, kaitstud ja hoolitsetud. Seejuures need, kes tunduvad kõige tugevamad vajavad seda kõike veel kõige rohkem. Sest me ju ei palu abi, mis iganes meie elus ka ei toimuks.

On vaja Erilist Meest, kes suudab taltsutada Metsikut Naist ja on vaja Tugevat Naist, et hakkama saada Dominantse Mehega. Kuid lõpuks ei ole asi üleüldsegi võistluses, kes on vägevam, vaid selle leidmises, kes lisab väärtust meie Teekonnale. Pole vaja selliseid teekaaslasi, kes ei lase teil areneda teie tõelise vägevuseni ja lihtsalt veereb teiega.

Ma juba tõeliselt ootan seda, kui me hakkame Tomiga koos salvestama neid vestlusi ja ma usun, et teile meeldivad need samapalju, kui meile nende tegemine.

Ma saadan teile kõigile palju armastust ja valgust ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstud oma enese südame Väes.

 

Ma ARMASTAN OMA KÕHUKEST,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2018/02/soulful-sunday-does-she-think-my-penis.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+TheBloomFromWithinProject+(The+Bloom+from+Within+Project)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.