Asi ei ole sinus, see on minu probleem…… ma lihtsalt ei näe meie ühist tulevikku!


Ana Souto 2-03-2018

Ouch!Süda

Tõstke oma käed üles ja plaksutage, kui te olete kunagi pidanud olema selle lause kuulajaks pooleks.
Kui nüüd päris aus olla, siis me oleme seal kõik vähemalt korra olnud ja see pole meeldiv kogemus, ega ju!

Kõige naljakam on aga see, et nii nagu me neid sõnu kuuleme hüppame pea ees mõttetusse õigustamisesse.

Aga miks? Mina ju näen! Me võiksime olla teineteisele täiuslikud!

 

Ja siis paneme oravarattas selgitades, tõestades, näidates, kirjutades, helistades, emailides, jälitades ja jahtides seda inimest justkui ta oleks metsik hirv, lihtsalt seepärast, et nad ikka kindlasti teaks millise suurepärase võimaluse nad käest lasevad, seejuures aga anname meie neile raudpolt veendumuse, et oli õigemast õigem otsus meie juurest minema kõndida.

Me meenutame neile kõiki neid ilusaid hetki ja häid aegu mis meil koos olles olid ja kõiki meie ühiseid tulevikuplaane, kõiki neid ühiseid reise ja meie ühiseid lemmikuid gurmee vallast, ja muusikast mis meile neid meenutab. Lootuses, et lõpuks see kõik paneb neid ümber mõtlema ja nad võtavad meid tagasi.
Armulikult!

Asi ei ole sinus, ma lihtsalt ei näe meie ühist tulevikku!

Aga miks?

Tegelikult nad just ütlesid teile seda, aga te lihtsalt ei kuulanud.
See ei olegi kinni teis, nad ei näe seda iseeneses ja mitte ükski meeleheitlik mälestuste meenutamine või ajupesu seda ei muuda.
Ainult aeg näitab meile, miks asjad on meie jaoks õiged või valed, ja teate mis, kaugus teeb südame armsamaks. Või siis mitte!

Aga mida see tegelikult tähendab?

Tõlgendame seda selliselt siis:

„See siin on minu praegune versioon ja sinu praegune versioon ei sobitu kokku ühiseks tulevikuks. Mina ei ole valmis, samuti ei ole sina selleks valmis, seega lihtsalt austame teineteist ja võtame omale eraldi kasvamiseks aega.“

Njaa, aga see pole hoopiski see, mida me kuuleme, kui me neid sõnu kuuleme. Meie alustame sellest kohe allakäiguspiraali oma enesehaletsusse ja madalasse enesehinnangusse ning hakkame kaevama kõveruste ja vigade kallal selles suhtes

Me süüdistame ennast, oma keha, oma tööd, oma perekonda, oma sõpru, oma majanduslikku seisu, sotsiaalset staatust ja naabri peni, et see suhe omadega sohu jooksis. Aga tõde on see, et kellelegi head aega ütlemine ei ole „läbikukkumine“.

Tegelikult te peaksite neile tordi ostma ja tänama, sest nüüd saab alguse imeline muutumine. Seda niipea, kui võtate iseenesel kratist kinni ja lõpetate püüdlused olla midagi, mida teised eeldavad teid olevat.

Saatke neile tänukiri!

„Ma tänan sind, et sa näitasid mulle kes ma ei ole ja suunasid mind ümber teekonnale minu enese juurde ja sinna mul tulebki nüüd minna. Ma loodan, et ka sina leiad nüüd iseenda.“

See on see hetk, kui sa ronid oma kookonist välja ja muutud kauniks liblikaks, kuid see kõik ei käi ilma pingutusteta, sest puruks on vaja kiskuda kõik tingimuste ja piirangute võrgud sinu ümbert.
Väljakutsega suuta navigeerida sinu enese emotsioonide öisel tormisel merel, seda kõike samal ajal kui oled seal sees.
Harjutades iseenese armastamist ja jõustamist ja pingutades tugevamini kui kunagi enne.

Kas ma armastan liiga palju?
Kas ma lämmatan oma partnereid?
Miks ma tõmban korduvalt endale ühesuguseid suhteid?
Miks ma ei suuda leida armastavat partnerit?

Sa käid kohtingutel ühe ja sellesama inimesega, ainult need maskid on erinevad!

On äärmiselt oluline, et te analüüsiksite mis tüüpi on need suhted millistes te seni oma elus olete olnud ja see eeldab aga juba väga sügavat sukeldumist oma käitumismustritesse.

Kas te püüate taastada oma vanemate pealt nähtud suhtemudelit?
Kas te püüate selle suhtemudeli eest põgeneda ja püüate oma vanemate mudelile risti vastupidiseid mustreid?
Kas te otsite kedagi, kes sobituks teie ellu nagu valatult, ilma et te peaksite selle suhte elus hoidmiseks lillegi liigutama?

Või joondate te ennast oma sisemise vajaduse järgi ja lasete elul juhtida teid just õigete inimesteni?
Kas te lubaksite eluvoogudel juhtida teid just õigesse kohta, õigel hetkel ja loobute selles protsessis vastuhakust?

Kui te järgite oma unistusi ja jätkuvalt liigute edasi, siis pole võimalik, et õiged olukorrad, hetked ja inimesed teist mööda lähevad. Kuid te peate olema piisavalt vaprad, et öelda „head aega“ minevikule, et te saaksite vastu võtta tuleviku.

Teil tuleb jätkata nende sirmide purustamist ja usaldada oma südames, et teiselpool on valgus ja teie tiivad kannavad teid, mis iganes olukord teid seal vastu võtab.

Kui inimesed näitavad teile, kes nad tõeliselt on, uskuge neid.

Austage nende tahet, tänage neid ja tehke algust teekonnaga leidmaks see, kes te tõeliselt olete ja mis kõik on teis peidus.

Olge piisavalt vaprad, et valida eneseväärtustamine just selles praeguses hetkes kui te tunnete äratõugatuna, hüljatuna ja armastuseta.

Kõik selles räägib seda, et teil tuleb esmasena armastada iseennast ja tõele au andes, ei saa keegi teine olla vastutav teie õnnelikkuse eest, just täpselt samamoodi ei saa teie olla vastutav teiste õnnelikkuse eest.

Inimesed, kes ei armasta iseennast ei suuda mitte kuidagi teid kohe armastama hakata samamoodi ei suuda teie armastada seda kelles puudub armastus tema enese suhtes. Kuid see ei peaks olema põhjuseks, et teie lasete oma valgusel tuhmuda.

Ärge pange kahtluse alla oma armastamist, justkui armastaksite liiga palju ja ärge kunagi kahelge selles, et te leiate kunagi armastava kaaslase.
Joondage ennast oma tõeliste ihadega ja põletavate kirgedega ning lubage elul viia teid sinna kuhu te peate sattuma, öelda teile mida te peate kuulma, ja näidata teile mida te peate nägema.

Kuid mitte iialgi ärge kahandage oma valgust.
Kui teie elu on nende jaoks liiga kirgas, siis pakkuge neile kaitseks päikeseprillid ja jätkake säramist!

Ainult tulevik võib näidata, mis tal on teie jaoks varuks, või kas teie teed ristuvad veel kunagi, kuid ma võin kinnitada, et enne ei hakka mitte midagi toimuma, kui te ei hakka armastama iseennast. Igapäev, iga hetk.

Usaldage seda, et kui see on ette nähtud, siis see saab teoks.

Kogu Universum toetab teid nagu hullumeelne nagu ka mina!

Ma rõõmustan koos teiega igapäevaselt teie enese õnnelikkuses, sest ma tean, et meie kõigi jaoks on parim alles tulemas.

Lõpuks saab kõik korda. Kui see praegu ei ole korras, siis see pole sugugi läbi.

Jätkake iseenesesse investeerimist, et saada parimaks versiooniks iseenesest.

Lubage Universumil hoolitseda ülejäänu eest.

Ma saadan teile armastust ja valgust ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstult oma enese südame Väes.

Armastuse sõltlane,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/its-not-you-i-17309233

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.