Märtsi energiad 2018: Ääretu muutumine


Pildiotsingu energetic forecast tulemusNatoya Hall 5.03.2018

Me oleme sisenemas tõsiselt laiaulatuslikesse, muundavatesse, UUTESSE, multi dimensionaalsetesse energiatesse, mida planeet Maa pole veel enne kogenud. See on siin selleks, et käivitada meid KÕIGIS meie sisemised ja sügavamad taipamised meie eneste aspektidest. Märts käivitab rakutasandi teadmised ja pühad teadmised, mis on peidetud meie DNA ja rakustruktuuride hiljutistesse uuendustesse. Viimased paar aastat on olnud vajalikud, et puhastada need vanad mustrid ja ajajooned, et see uus aktivisatsioon saaks meis “onlain” tulla …. praegu on see aeg. Just nüüd!

Veebruaris olid peamiseks ülesandeks vabastada oma rakud ja organid üleliigsest ballastist, et meil oleks lihtsam vastu võtta seda uut sagedusetõstmist. Jaanuar ja veebruar oli emotsionaalselt julm ja paras porno, kui meil oli vaja teadvustada oma peidetud traumasid, viha, vastupanu, armukadedust ja kiivust, mis pesitses sügaval meie rakkudes ja organites. Päikesepõimik sai korralikult klohmida, samal ajal pidi sapipõis ja maks vabastama SÜGAVAT vihkamist ja pahameelt, mis polnud pärit ainult sellest kehastusest vaid eelmiste elude vanadest lõpetamata teemadest. Nagu vägivaldsus, valu, pettumused ja enese-vihkamised; see tõi rohkem kui kunagi varem välja EGO ja varjuminad. Veebruar pani meid otsima oma tasakaalu ja vajutama klahvikombinatsiooni Ctrl+Alt+Delite kõikide vanade emotsionaalsetele taakadele, mis on meid hoidnud vangistuses vanades käitumis ja olemis mustrites. See tohutu tõuge oli vajalik, et liikuda välja oma toimetulekumehhanismide vanadest mõttemallidest. See oli PUHASTUSTULE kuu.

Päikesepõimikul on nüüd uued meridiaanid ja tsakrad mis asetsevad kummalgi pool kõhtu vastutavad selle eest füüsiliselt ja vaimselt “seedime” oma uut reaalsust. Meie uue reaalsuse hologramm on nüüd läinud üle uuele sagedusele, seega tuleb meie biokeemilisel masinal (meie kehal) sellega kohaneda või see lihtsalt lõpetab oma tegevuse. Seetõttu on ka niipalju seedetrakti teemasid, iiveldust, valu kõhus ja alakõhus.
Naistele – meie Punaste Päevade Tsükkel on veidi muutunud. Me kas veritseme tohutult ja valulikult, või on see muutunud vähemaks kui tavaliselt.
Meestele – on see välja toonud seksuaalseid pettumusi ja agressiivsust, mille juured on sügaval lapsepõlve traumades. Maskuliinsete ja Feminiinsete energiate süvapuhastus meis kõigis.

Väga paljud inimesed (sealhulgas ma ise) kurdavad sapipõie teemasid, ja ma läksin uurima, miks see nii on praegu.
Sapipõis on organ mis vastutab meie väärtushinnangute eest ja meie võime eest blokeeringute lõhkumiseks. Et me oskaks vahet teha sissetulevates informatsioonides, mille järgi tegutseda ja mis kõrvust mööda lasta. Kui meil puudub korralik eristussüsteem, siis me ei saa ju ka korralikult “seedida” asju oma elus. Ja see mis praegu toimub ongi see vanade agressiivsused, pahameeled ja kibestumised LÄBI TÖÖTLEMINE sapipõies ja see nügib ja klobib teid, et te laseks lahti sellest, mis on kinni kiilunud või jääte ise sinna kinni. Meil pole iseenesest teist võimalust kui lahti lasta, sest vastasel korral tuleb mõne organiga noa alla minna.
Ma ei ole arst, ma lihtsalt räägin siin energeetilisest vaatenurgast ja kui te tunnete, et sellest on abi siis palun võtke oma keha kuulda ja tegelege oma blokeeringute lahustamisega. Selle viimase uuendusega Inimene vol2,0 on tekkinud olukord, kus meie organid ei suuda seda installida, kui me kasutame ikka veel vanade mõttemallide raamistikku. Kõigi nende vanade uskumuste, hirmude ja EMOTSIOONIDEGA. Jaanuaris ja veebruaris töötasime kõvasti, et teha rahu EGOga, sest see tegi läbi nn surmaprotsessi. Meie EGO oli meil selleks, et eristada õiget valest, ellujäämiseks ja sillaks mida me vajasime et TEGUTSEDA ja OLLA KOHAL, 3D süsteemis. Seesinane süsteem on nüüd suremas, seega egol pole enam eesmärki. Kadeduse, armukadeduse, omandihimu ja sõja negatiivsed tunded on meid enda alla matnud. Paljud inimesed räägivad, et neil on olnud “Kurjuse” mõtted, tundnud endas kallaletungi, mitte käitunud iseendana, hirm, kummalised energiad nende ümber ja isegi nende lemmikloomad on hakanud kummaliselt käituma. Siin see on, teil pole vaja toime tulla ainult iseenese sees oleva keeristormiga vaid keeristega, mis leiavad aset kollektiivis, ehk siis SEE OLI KÕIK JUBE PINGELINE. Füüsilised sümptomid olid hullemad kui ma olen tundnud üle väga pika aja. Ma usun, et need on otsapidi sügavalt kinni meie mentaalsetes ja varju-emotsioonides. Teravad valud ajus, surve ümber pea ja kolmanda silma tsakras, kuklas, kõrvades selline tunne nagu oleksid vees või siristavad nagu kõrgsagedusliku heli, tohutult kõritsakra teemasid (kähe kurk, kurguvalu, hääl ära) justkui me oleksime tõugatud reaalsusesse, kus me PEAME olema ausad iseenese ja teistega.
Depressioon, sügav kurbus, jälestus ja vihkamine. Kui sagedused muutuvad siis tunneme seda kõigepealt oma peas ja jalgades, siis leiab see oma tee meie tsakratesse, et puhastada, uuendada ja kohandada. Sümptomeid on PALJU ja need on INTENSIIVSED.

Märts saab olema taas sügav PUHASTUS ja energiad kutsuvad meid vabastama enesest viha, jälestus ja kibestumus, nüüd ja lõplikult. Et need, kes peaksid kuulma teie tõde, seda ka kuuleksid, need kes on teid ära kasutanud saavad sellest selgelt tunda, lapsevanemad, kes on oma võimu kuritarvitanud saavad selle eest tasuma, vanad armukesed, kellel on julgust meie ellu tagasi imbuda saavad karmilt teada meie tõde … Märts toob meis välja Koletise ja kesiganes on selle teel, koletise kelle nimi on vana trauma ja valu, saavad ÜMBER TÖÖDELDUD. Me oleme VALMIS! Me oleme teinud oma sügava töö ja nüüd seisame TÄIELIKULT oma tões, et püsida TÕELISELT oma ärganud uutes kehades ja teadlikkuses …. ME. OLEME. TEINUD. TÖÖ. Nüüd on aeg mängida loomega ja meie Jumaliku Loome annetega, et luua Uus Maa just selliseks nagu see teile paistab! Märts saab olema selline, nagu te oleksite imikud, kes õpivad esimest korda kõndima, need uued energiad tunduvad esiteks kummalised, kuid pidage meeles, te TEATE, kuidas nendes “uutes kingades” kõndida! Te olete iidsed olemid kõikjalt Galaktikast. Võtke ühendust omaenese portaalidega ja mängige nende uute energiatega, looge kõrgsageduslik uus maailm. Kuidas tunne on? Te mõtlete selle peale ja mõned sekundid hiljem on see kõik teil olemas? Mis tunne on panna oma käsi ükskõik millisele oma kehaosale ja tervendada see hetkega? Kas teil on piiritu küllus? Kuidas on suhelda vendade ja õdedega, kelle on samasugune mõttemaailm? Kaimudega igast võimalikust Universumi nurgast ja jagada omavahel oma teadmisi, et luua koos parem maailm?

KÕIK SEE toimub JUST PRAEGU … Meie oleme siin. Meie teeme seda! On au olla sellel UUEL MAAL … meie lõime selle!

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate Siit:

https://www.natoyahall.com/single-post/2018/03/05/MARCH-VIBRATIONS-FORECAST-PART-1

 

Üks kommentaar “Märtsi energiad 2018: Ääretu muutumine

  1. Pingback-viide: Kas suudame hoida sisemist rahu , selles tõmblevas ühiskonnas ehk olla tasakaalus lapsevanem sõltub meist enesest. : Superlapsehoidja

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.