Noorkuu maagia: On aeg! See mida sa tahad, tahab sind samuti


Pildiotsingu new moon in pisces 2018 tulemus17.03.2018 Ana Souto

Kallid teekaaslased,

Ma olen kindel, et kõigil meil on imelisi unistusi, mida me tahaks selle noorkuu ajal manifesteerida.
Sellega on üks naljakas asi, kõik mida meil tuleb selle juures uskuda on see, et me oleme iseenese reaalsuse loojad ja seega, selleks, et saada seda mida me tahame sõltub vaid sellest, kui hästi me suudame ennast, oma käitumiste ja tegevustega, joondada meie tõeliste soovidega.

Seekordne noorkuu küsib teilt:

Kas te räägite juttu mida mõtlete ja kas kõnnite seda rada mida ihaldate?
Kui kõvasti te tahate oma soovide täitumist?
Kui kaugele te olete valmis minema, et oma soove kätte saada?
Millistele sisemistele karkudele te veel toetute, mis teil ei lase sinnani jõuda?
Kuidas te neid karke vabandusena kasutate, selle asemel et nende abil kogu asjale hoog sisse lüüa?
Kõik see, mida te tahate on teie jaoks küps, kas olete valmis?

Praeguste energiatega on see naljakas lugu, et tagurpidi liikuva Merkuuri varjus on meil võimalik tagasi vaadata ja jälgida vanu mustreid ja suhteid, seetõttu on paras aeg vana mustrikavand lõplikult ära kustutada ja lahti lasta.
Me oleme nende mustrite järgi mänginud kloune teatud inimeste ja olukordade jaoks, enam ei ole selle jaoks energeetilist ruumi.
Oma soovide ja ihade manifesteerimine tuleb emotsioonidest, kirest, sihikindlusest, keskendiumisest ja tugevast tööst iseenesega, kuid mitte kunagi ei õnnestu need läbi meeleheite, läbi taju, et nii PEAB, ohvrimentaliteedi ega enesevähendamise ideaalist.
Pidage meeles, et Universum ütleb JAH kõigele, mida te küsite, seega tuleb teil olla tõeliselt täpne ja teadlik, mida te küsite ning milliseid sõnu te kasutate oma sõnades, olgu siis kõvasti välja öelduna või mõtetes.

Lahti laskmist ja alistumist oma vaimsel teekonnal, saab võrrelda sama alistumisega mida te vajate jooga praktiseerimisel.
Kui alustate, siis suudate vaevu järge pidada kõigi nende poosidega, ning näete välja rohkem nagu haavatud tuvi kui ingellik olevus, kuid mida rohkem harjutate ja alistute iga asendi ja venituse saavutamisele täielikult, siis iga päevaga liigutate oma piire kaugemale ja muutute üha painduvamaks.
Täpselt sama on taipamiste ja Teadlikkusega, mida rohkem te alistute hetkele seda suuremad taipamised.

Manifesteerimine ei ole midagi sellist mida te saate kunagi tulevikus, just nagu emotsioon, mis vajab väljendamist koheselt TÄNA ja midagi sellist, mis teil on juba olemas, mitte vajate oma kogemusse, sest see on teil puudu.

Iga sõna, mida te ütlete peale MINA OLEN, on teie reaalsus, niisiis olge tähelepanelikud ja kasutage vaid tugevaid afirmatsioone, mis tõeliselt määratlevad teie olemist, mis te olete universaalse ja multidimensionaalse valgusolendina.

MA OLEN terve
MA OLEN külluses
MA OLEN armastatud
MA OLEN armastav
MA OLEN õnnistatud
MA OLEN tänulik
MA OLEN valgustunud
MA OLEN armastus
MA OLEN valgus
Unustage kõik see, mida teile on siiani õpetatud!
Te ei ole siin, ega seal, TE OLETE SÕNA OTSESES MÕTTES IGAL POOL.

Teie probleemid ei ole tegelikult probleemis, sest te olete juba jõudnud lahendini ja olete lahendanuid oma probleemi mõnes teisel ajajoonel, mis eksisteerib just samal ajal selle praeguse hetkega.
Teil tuleb vaid koputada sinna sellesse dimensiooni ja võtta sealt kaasa see tarkus, mida te vajate praegu, joondades ennast ja oma tegevusi oma kõrgema eesmärgiga.
See kõik on teie oma, niipea kui te joondate oma käitumise oma soovidega ja kõne oma uskumistega.
Ärge rääkige, et te armastate loomi, kui ise samal ajal sööte liha ja siinkohal ei taha ma sugugi olla hinnanguline. Kuid Universum satub segadusse sellest energiate ja kavatsuste vastuolulisusest ning toob teile vaid uusi kogemusi kuni te hakkate käituma vastavalt sellele mida te kuulutate.

Ärge öelge, et te olete valmis andestama oma kaksikule, kui te jätkuvalt ootate, et nemad peaks teie ees vabandama tulema. Te räägite: “Ma annan talle andeks siis, kui ta tuleb ja vabandab minu ees!”
Andestamine peab toimuma enne, kui mis iganes muu tegevus. Te andestate talle, sest te armastate teda ja te tahate, et nad oleks vabad ja vaimselt arenenud kõiges millega nad tegelevad.

Ärge rääkige, et te olete koosluseks valmis, kui te ikka veel mängite mänge ja luurate nende järgi oma klammerduva energiaga. Lahti laskmine peab toimuma enne kui harmooniline kooslus saab toimuda. Ja see puuduse energia loob eraldatust ja hoiab teid 3D mustrites kinni, sest te ei ühendu oma intuitsiooniga ega usalda Universumit.

Ärge arvake, et teie kaksik peaks teid kuidagi ära päästma, sest Universum seisab hea selle eest, et te päästate ennast ise enne kui kaksik tagasi jõuab, ehk siis mida rohkem te jagu trambite ja jonnite, seda rohkem kontraste Universum teile pakub.
Kõik mida te tahate on juba teie jaoks valmis, teil tuleb vaid öelda mida te mõtlete ja mõelda seda mida te ütlete.

Siin on minu rituaal, mida ma teen iga kuutsükli muutusel ja naljakas selle juures on see, et iga kord ma uue teen siis lõpuks olen ma sellele lisanud uusi asju ja vanadest on midagi kadunud, sest ma olen oma teelt tühistanud.

Ma kirjutan kaks nimekirja, mida ma nimetan: “Sa tegutse sellega millega saad ja ülejäänu anna Allikale”. Ja see käib umbes nii ‘

MA OLEN NÜÜD VALMIS LAHTI LASKMA JA LOOMA ROHKEM RUUMI UUTELE ASJADELE OMA TEEKONNAL VALGUSTUMISSE

Ja seejärel ma ütlen kõike seda, millest tahan lahti lasta.
Armukadedus, negatiivsus, sõltuvused, asjadega venitamised, laiskus, hinnangud, teravad ütlemised, ebamugavus, hirm, kahtlused, segadused või mis iganes oleks see, millest te olete valmis vabanema.

ja ma lõpetan selle:

MA USALDAN, ET UNIVERSUM LAHUTAB MIND SELLEST VÄHIMA VÕIMALIKU VASTUPANUGA. MA ALISTUN JA LASEN LAHTI. SAAGU NII. SAAGU NII.

Teine nimekiri on siis kõigest sellest, mida ma olen valmis oma ellu vastu võtma, mille jaoks ma olen just vabastanud energeetilise ruumi. Seda siis eelmise nimekirjaga.
Ma sõna otseses mõttes võtan selle, mis on minu kõrgema eesmärgi jaoks ja kutsun neid minuga suhtlema minu teekonnale.

NÜÜD OLEN MA VALMIS VASTU VÕTMA KÕIKE, MIS ON MINU KÕRGEMA EESMÄRGIGA JOONDUMUSES.

Ja ma nimetan kõike seda, mida ma olen valmis vastu võtma.
Finantsilist vabadust, emotsionaalset küllust, vaimset kasvu, heatahtlikkust enese ja teiste suhtes, headust nende suhtes kes seda vajavad, sisemist tasakaalu, oma hingemissiooni, elu eesmärk, jõudu, et seljatada oma väljakutsed, vaprust, et seista silmitsi oma takistustega, alandlikkust, et teenida inimkonda armastuses ja valguses, või mis iganes te soovite endale kutsuda.

ja jälle lõpetan ma sellega:
MA USALDAN, ET UNIVERSUM PANUSTAB SELLEGA MINUSSE VÄHIMA VASTUPANUGA RADA PIDI. MA ALISTUN JA MA LUBAN, MA LUBAN, MA LUBAN. NII SAAGU. NII SAAB.

Kui mul on need kaks nimekirja valmis kahel paberil, valmistan ma ette oma rituaali küünalde, kristallide, salvei suitsu, püha vee ja kõiksugu muu maagilise nasvärgiga.
Ma loen esimese nimekirja kõvasti ette ja mediteerin selles. Ma kujutan ette, kuidas see vabaks laskmine välja näeb. Kuidas see vana räpase pagasina minu energiast väljub ja jõuab tagasi algloomesse.
Siis kujutlen kuidas mu aura saab puhtamaks ja värvub valge ja kuldse (Tõlkija: isiklikult eelistan kahvatuhõbedast värvi ette kujutada).
Siis ma põletan selle nimekirja, puistan tuha õue maapinnale ja pesen oma käed puhtaks püha veega, seda siis enne kui ma puudutan teist nimekirja.

Ma loen kõvasti ette teise nimekirja ja mediteerin seda kõike emotsionaalses külluses, et mul see kõik on juba olemas. Ma kujutan neid ette, kuidas need hõljuvad minuni ja ma luban, ma luban ma luban.
Ma kontrollin veel enne kas minu energia on puhas vanast ja võtan vastu uue.
Selle teise nimekirja hoian ma oma rituaalialtari lähedal kuni järgmise noore kuuni, justkui meeldetuletuse, mida ma olen valmis vastu võtma.

Minu jaoks on väga tähtis see, et manifisteerides väljendada tänulikkust kõige eest, mis teil juba on olemas, isegi kui te seda kõike veel palja silmaga ei näe.
See kõik eksisteerib teie energeetilises väljas ja niipea kui te lõpuks lasete lahti puuduse ja eraldatuse illusioonist, mis istub teie ja selle vahel mida te soovite, siis te lasete nendel lõpuks ometi vabalt ja loomulikult voolata teieni.

Ma ei krimpsuta nägu, kui mul tuleb arveid maksta ja ma ei käitu nagu hunnik õnnetust. Ma luban rahal olla voolamises, seda minu juurest eemale ja tagasi minu juurde. Ma avan selle jaoks kanali vabalt ja õnnelikult.
Sama asi on suhetega. Ma luban asjadel voolata loomulikult ja vabalt, et kõik saaks toimuda ja ma püsin praeguses hetkes. Ma ei ripu minevikus ja ei stressa tuleviku pärast, sest praegune hetk on kõige kaunim hetk mida te saate kunagi kogeda.

See praegune hetk on täiuslik ja see praegune hetk on ka täiuslik.
siin ongi ainult PRAEGU ja PRAEGU ja JUST PRAEGU

Et millal teie unistused siis tõeks saavad?
Ma ütleksin, et üsna PRAEGU, mu kullakesed!

Teie eksistentsi igal ainumasel sekundil teie unistused saavad tõeks ja te astute lähemale oma kõrgemale eesmärgile ja oma hingemissioonile.

Ma soovin teile suurepärast Noore Kuu Loomist ja loodan, et te taipate, et te juba omate kõike seda, mida te soovite ja et te hakkaksite lubama sellel kõigel teie juurde voolata.

Ma saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et te olete kaitstud ja turvaliselt oma enese südame väes.

Kuu Armuke,
Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/17607175

 

 

Üks kommentaar “Noorkuu maagia: On aeg! See mida sa tahad, tahab sind samuti

  1. Pingback-viide: Kas suudame hoida sisemist rahu , selles tõmblevas ühiskonnas ehk olla tasakaalus lapsevanem sõltub meiste enesest. : Superlapsehoidja

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.