KaksikLeekide Sõnumid: Kus kuradi kohast need paganase agressiivsed ja kahtlevad energiad küll tulevad?


Ana Souto 19.03.2018

Pildiotsingu ancestors tulemus

Kallid Teekaaslased,

Ma usun, et praegused energiad võib võtta kokku lausega: „Ma armastan maailma aga praegu annan kõigile vastu hambaid!“, sest just nii me ennast tunneme.

 

Ana, kuskohast see kõik tuleb?

 

Tehniliselt tuleb see kollektiivist, täpsemalt öelduna teie enda Kaksikult, ja kui veel täpsemaks minna, siis tuleb see teie esivanematelt.
Jeahh, ma tean, et see pole üldsegi ilus aga teate mis, teie Kaksik tunneb neid tundeid kõiki ka!

Ja samamoodi tunnevad seda praegu teie esivanemad, niisiis see võib samuti olla põhjuseks miks te tahate praegu kakelda.

Põrgut, te võite praegu isegi oma Kaksikleegi Teekonnas kahelda!

Kas ma olen kaksik? Kas tema on minu kaksik? Kas ma saaksin sellele kõigele lihtsalt selja keerata ja kõik oleks jälle normaalne? Kas sellel kõigel on mingisugust loogikat?

Vastused oleks: Jah, Jah, Ei ja Ei!

Püüdke nüüd kaasa mõelda, ma selgitan seda kammajaad selliselt, et see oleks teie kehale, meelele, hingele ja vaimule jõustavaks.

 

Kui te kahtlete selle, kas teie kaksik ikka on teie Kaksik, siis on see puhtalt seepärast, et ka nemad kahtlevad kogu selles ühenduses ja nuputavad, et mida paganat see ühendus eneses kujutab ja miks nad ei suuda seda oma peast välja raputada.

Mitte mingi aeg ei suuda seda suhet nende nahast välja pesta ja ei ole olemas piisavalt ahvatlusi, mis saaks neid välja sellest hüpnootilisest seisundist, kus nad ennast korraga leidnud on. Nad võivad saada kurjaks, teid sajatada, tõugata teid eemale, või lihtsalt eirata, kuid uskuge mind, nad on samamoodi segaduses nagu teiegi.

 

Kui te parasjagu omavahel ei suhtle ja neil on parasjagu Torn`i hetk (Taro kaartide XVI kaart, mis räägib vana ja oma aja äraelanud olukordade ja asjade/inimeste hävimisest meie elust. Muutused on ootamatud ja järsud), ja selle kõige eest süüdistavad nad teid, seega hoidke kinni oma „torukübaratest ja alukatest“, kuni nemad navigeerivad ennast läbi nendest tigedatest energiatest ja võtavad vastutuse oma emotsioonide ja tegude eest. Me oleme kõik sellest möllus käinud, see ei ole meeldiv koht kus olla ja kaastundlikkus on väga vajalik. Te ju mäletate kuidas kogu teie elu keeras jalad taeva poole, kui te oma Kaksikut kohtasite, noh, ja nüüd on nende kord see kadalip läbida. Hingake sügavalt sisse jaaa hingake endast välja kogu see jura. Just nii kullake, täpselt nii!

 

Teine põhjus, miks te võite ennast tunda, et tahate kakelda on see, kuigi te armastate oma esivanemaid ja kogu maailma. Naljakas on see, et kui ma neid sõnumeid artikliks kirjutasin, siis sattus kaks inimest mulle messingeris neid energiaid kinnitama, ja see oli just see vajalik buust, mida ma vajasin, et sukelduda sügavamale.

 

Lihtsalt väljendudes, siis teie juba lahkunud esivanemad saavad oma vajadused rahuldatud läbi teie, sest teil on hingemissioon nende eest kätte maksta. Te olete siin, et tasakaalustada nende karmat ja panna õiglus maksma, sest nemad seda oma elu ajal ei jõudnud teha. Me sõna otseses mõttes muudame väga paljusid vanu mustrimalle ja õpetame maailma, kuidas on võimalik maailmas tegutseda läbi enesearmastuse ning sätime Karma kaalud tagasi tasakaalu, universaalsesse armastusse ja globaalsesse ühtsusesse.

 

Üks võimalus, kuidas need energiad füüsilisse maailma ja teie kehasse kajastuvad on see, et te hakkate kuulama muusikat, mis on erinev teie tavapärasest maitsest ja tunnete tõmmet kultuuride suhtes, mille seni ei olnud teie jaoks mingit tähtsust. Keldi sümbolid, Mustlasmuusika, Indiaani trummide helid, Shamanistlikud rituaalid, Egiptuse kultuurid, Haldja teemad või India gurud võivad anda inspiratsiooni, ja seega te isegi teate, kuskohast teil tuleb jätkata.

Teie esivanemad kutsuvad teid, et te võtaksite vastu oma kõrgema eesmärgi, milleks on annetega maale rahu toomine ja näidata inimestele, et need kultuurid olid määrava tähtsusega meie eneste evolutsioonile ja et neid tuleks auga vastu võtta, mitte häbeneda.

Mis on tegelikult viimastel nädalatel kujunenud trendiks minu klientide hulgas. Ma pole kunagi enne kohanud niipalju Shamaane, Haldjaid, Afrika tantsijaid ja Sõdalasprintsesse oma klientide teejuhtidena meie sessioonidel.

Kui teil on sama asi, siis teadke, et nad aitavad teid teie kõrgema missiooni poole.

 

Mul isiklikult on mustlasest teejuht, kes tahab käsi plaksutada ja tantsida mustlasmuusika saatel ja on mulle õpetanud erinevaid rituaale ja kuidas mehed peaksid naisi tegelikult kohtlema – nagu jumaldatud Jumalannasi. Samuti on mul üks aafriklasest teejuht, kes on mulle õpetanud taimeravi ja rituaale ning hõimu eluviise. Ta ajab vahest mul hirmu nahka, kuid tema energiad on võimsad ja viimasel ajal on minu menüüs enamus toitusid tema kultuurist.

 

Minu teejuhtide juured on tugevalt seotud minu hingemissiooniga ja ma olen nii paganase põnevil, sest see tuleb iga päevaga lähemale.

Minu kõige ausam nõuanne teile on – manustage neid energiaid ja kuulake neid muusikaid, isegi kui see tundub teile kuidagi imelik tegevus. (no me ju ei saa olla korraga teistsugused kui oleme kogu aeg olnud! Onju 😛 )

Lubage Allika Energiatel teist läbi voolata ja alistuge sõnumitele, emotsioonidele ja elueesmärkidele, mida nad teile näitavad.

 

Mida lähemale teie jõuate oma Kodule, seda lähemale jõuavad teie Kaksikud nende Hingele.

 

Ei ole mingit võimalust, et te peaksite selle kaotama. Teid on loodud tähetolmust, maagilised pulbrist ja kõiksugu kosmilisest imelisest nasvärgist ja teadke, et te olete nii palju võimsamad, kui te iseenesest usute olevat.

 

Ma tõesti loodan, et need sõnumid tõid teile veidi lootust ja usku ja et need inspireerisid teid vastu võtma seda Sõdalase energiat, mida teiega soovitakse jagada.

 

Ma saadan teile nii palju armastust ja valgust ja palvetan, et olete kaitstud ja turvaliselt omaenese südame Väes.

 

Kosmiline Mustlane,
Ana

 

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/17651964

 

Üks kommentaar “KaksikLeekide Sõnumid: Kus kuradi kohast need paganase agressiivsed ja kahtlevad energiad küll tulevad?

  1. Pingback-viide: Kas suudame hoida sisemist rahu , selles tõmblevas ühiskonnas ehk olla tasakaalus lapsevanem sõltub meist enesest. : Superlapsehoidja

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.