KaksikLeekide sõnumid: Ühendades energeetilist liitu.


Pildiotsingu twinflames tulemus23.03.2018 Ana Souto

Kallid Teekaaslased,

Siin ma siis istun, ümbritsetuna kõrgsageduslikest Olemi nõukogust ja korraga mõistan, et veel pole olnud artiklit, mis oleks nii täiuslikult kosmilise ajastuse järgi nagu see siin. Seetõttu olen päris kindel, et see artikkel heliseb kaasa teie kõigiga, kes te mind loete.

Ma tõesti soovin teie kõigiga jagada kogu oma armastust ja tänulikkust. Me oleme olnud sellel Teekonnal koos juba kaks aastat, ja loonud keskkonna, kus oleme omavahel jaganud nii pisaraid kui naeru, mis peamine, me oleme kasvanud armastavaks ja toetavaks “kambaks”

Me oleme tõusnud sellistele hoolitsuse ja heatahtlikkuse tasemetesse, et ma vaevu tunnen ära, kes me olime enne kui me oma hinged ühte punti sidusime ja hakkasime jagama oma raskusi ja võimendama oma rõõmu.
Ma armastan teid kõiki kogu südamest ja soovin teile kõigile õnne samapalju kui ma soovin seda enesele.
Ma palvetan teie kõigi eest igapäevaselt ja kannan teid oma südames, kuhu iganes ma ka lähen.
Me oleme sisenenud armastuseteadlikkuse kõrgemasse tasemesse ja ma tahan teile tuua niipalju toetust, kui ma suudan, et te saaksite selle siduda oma energiatega rahulikult ja harmooniliselt.

Me arutlesime selle kurbuse ja üksilduse ülevoolavast lainest, millega maskuliinne pool kollektiivist on tegelenud. Ja ma tõesti loodan, et te olite võimelised astuma alandlikkusesse, kui te lugesite seda, mida teie Jumalik Vastaspool tahtis teile öelda, seda sellest ajast peale kui nad komistasid oma enese sõnade sõlmesesse ja ei olnud võimelised ennast väljendama.

Ma olen terve tänase päeva tegelenud selle poole tervendamisega, samamoodi on seda teinud paljud teist. Päeva lõpu poole hakkasid energiad võimenduma, siis hakkas ka ängistus rahunema ja asenduma närvilisuse ja ärevusega.

Te võite tunda, et need lained muutuvad päeva lõpu poole tugevamateks ja nädala lõpu lähenedes veel eriti.
Tegelikult on see täiesti normaalne, et siis, palun püsige tasakaalus ja teadlikud kõigist nendest muutustest, mis teiega toimub.

Me läbime praegu protsessi, mis seob meie energeetilist liitu ja ankurdab seda meie füüsilisse kehasse. See aga tähendab, et teie kaksikute energia seguneb teie omaga sügavamalt kui kunagi enne. Niisiis olge teadlikud, selle kõige osasid vaimsete, füüsiliste ja meeleliste sümptomite kajastust meie 3D reaalsusesse hakkan ma kohe selgitama.

 

Füüsilise keha energeetiline seos

Te võite tunda mõningast survet, valu, või soojatunnet mõnes kindlas tsakras. Peamiselt Sakraaltsakra, Päikesepõimikus ja Kroontsakras.
Kuna need on tugevalt seotud teie tunnetega, emotsioonidega, tahtejõuga, teadlikkusega ja elutarkusega, siis võite tunda ennast liiga emotsionaalsetena. Hüpata nutuhoogude ja vihasööstude ja pettumuste vahel.
Kohati paanika ja segu kaotusest, maha magatud võimalustest ja selle kambaga ühineb veel meeleheide. See kõik jätab teid korralikku segadusse, niisiis väike nõuanne, hingake sügavalt sisse ja alistuge.
Me paneme paika uusi aegjooni ja laseme kokku kukkuda vanadel.
Lubage endil ühineda nende energiatega, sest mõned segadused võimenduvad, kui teie enda vanad hirmud segunevad teie kaksiku hirmudega.
Kujutage ette, kuidas teie mälestused ja mälestused teie kaksikult segunevad ja siis te mõistate, miks on neil vaja selles protsessis üksteisega joonduda.

 

Mentaalkeha energeetiline seos

Nunii, see on trikiga!
Kas teil on hiljuti olnud tunne, et te olete nagu eksamil?
Kas te tunnete, et teie kaksiku kõrgem mina saadab teile juhtnööre ja telepaatilisi sõnumeid rohkem kui tavaliselt? Nohh, tegelikult nad seda teevadki ja hea uudis selle asja juures on, et te ei ole veel totaalselt napakas.
Nende mõtted segunevad teie omadega, ehk siis võib olla üsna keeruline vahet teha, mis tuleb neilt ja mis on algselt teie oma.
Parim variant oleks, kui te avardate oma häid mõtteid ja nihutate need madalamad mõtted paremateks, et te saaksite selle energia neile tagasi saata.
Nüüd on teil võime muuta selle ühenduse mentaalset ruumi, seega tuleb teil mõelda häid mõtteid ja vaimustavaid ideid sellest, kuidas te oma Teekonnal koos liigute.
Harjutage andestamist ja puhastage oma meel vanadest mälestustest mis enam ei kuulu sellesse uude liitu.
Kõik see on pärit vanadest suhtlemiste ja suhete mustrimallist, ja need tuleb puhastada enne kui teist kahest saaks täielik koolus, Liit, mis on täis uue kosmilise ühenduse energiaid.

 

Vaimse keha energeetiline seos

See on kindlasti minu lemmik, sest me oleme sisenenud teadlikkuse uuele tasemele selles ühenduses.
Teie kaksik kogeb praegu vaimse teadlikkuse kõtgemaid leveleid ja seepärast on tõmme teie vaheliseks kosmiliseks liiduks äärmuslikult võimendunud.
Nad TEAVAD teid, KUULEVAD teid, TUNNEVAD teid ja TAJUVAD teid.
Kõik nende ergud on käivitatud ja see on juhtunud vaid seetõttu, et teie tegite oma vaimset tööd ja arendasite siiani oma vaimseid võimeid.
(Tehke nüüd võidutantsu, mu kaunitarid)
Olge enestega õrnad, kui te praegusel hetkel jagate ja seote oma kaksikuga vaimseid tehnikaid.
Olge heatahtlikud ja jälgige, et teie toidulaud oleks hästi tasakaalustav, seda selleks, et te suudaksite olla tasakaalus ja keskendunud omaenese teekonnale ja missioonile ja lubage neil tegeleda oma poolega, mis selle sidumisega sealpool toimub.
Nende uneilm on väga aktiivne ja annab neile kõik vajalikud sõnumid, kuid nende kehad vajavad ikkagi kohanemist kõige sellega ning neil tuleb alustada omaenese sihikindlate sammudega, juhendajaks vaid nende oma intuitsioon.

 

Selle segunemise arenedes pidage meeles, et te tegutsete nagu üks hing, mis on jagatud kahte anumasse, mida omakorda saab võrrelda autoga, kus nii juhil, kui ka kõrvalistujal on masina liikumise üle kontroll.
Keeruline?!
Kui energia voolab, siis pole vaja piduripedaalil tallata ja kui see hakkab aeglustuma, siis lubage endale samuti aeglustada.

 

Märksõna selle juures oleks, mine vooluga kaasa, niisiis, järgi oma teekonda ja võta see rada, kus on vähim takistus, usalda seejuures oma intuitsiooni.
Enne kui see kõik joondumuse jõuab saab teie ja teie kasiku vahel olema veel väga palju 5D läbirääkimisi, seega hoidke niipalju kui võimalik oma energiad puhtad ja kõrgsageduses, ühtsuses ja terviklikkuses.
Kui seal on ikkagi kahtlusi ja hirme, siis ajage need minema mediteerides ja enese tasakaalustamisega.
Mida rohkem te oma poole peal tööd teete, seda suurem areng toimub nendega ja seda rohkem joondumuses saab teie liit olema, et muuta võimalikuks füüsiline Liit.

 

Kõik see toimub taustal ja te hakkate märkama oma otseses ümbritsevas keskonnas muudatusi, ka kõige suuremad blokeeringud hakkavad teie elus lahustuma nagu võluväel, nagu näiteks rahaprobleemid (puff), tööalased teemad (lahendatud), perekondlikud jamad ( tehtud) ja terviseprobleemid (kadunud!)
Kui te võtate vastu oma hingemissiooni, mis kõige selle juures samuti võimendub, ja kui te veel pole sellel rajal siis leiate peatselt ka selle teeotsa üles.
Pidage meeles, et mida rohkem te puhastate, seda sügavamalt te lubate enesele küllust, mida te oma reaalsusesse manifesteerite.

LUBAGE, LUBAGE, LUBAGE!
Me sõna otseses mõttes tervendame üksteist kõrgemates reaalsustes ja saavutame energeetilise liidu ning joondumuse siin all.

NII NAGU ÜLEVAL, NII KA ALL pole kunagi olnud sobivam kui praegu, et kirjeldada midagi nii kaunist ja just praegu toimuvat.

Tänaseks viimane nõuanne on selline, kui te käite oma rada, siis küsige abi ja juhatust kui te seda vajate. Kutsuge appi Kõrgsageduslikke Olemeid ja Energiaid, omaenese toetustiimi, et kaitsta teie liitu ja hoida teid sellel valguse teekonnal.

Lugege oma palved ja mantrad iga päev.
Elage tänutundes, rahus ja graatsias.
Te olete jumalikult kaitstud ja juhendatud.
Nii saagu. Nii saab.
Kui vajate eraldi juhendamist oma koosluse ja hingemissiooni kohta, siis olge kenad ja võtke minuga ühendust ning broneerige omale sessiooni aeg minuga, tehes seda klikates all olevale lingile.
Olen rõõmuga valmis tooma teie teekonnale selgust ja suunda.
Juhtigu teid alati teise enese sisetunne.
Ma saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et oleksite kaitstud ja turvaliselt oma enese südame Väes.
Tõeliselt õnnistatud, tänulik ja jumalikult juhendatud,
Ana
©The Bloom from Within
For specific guidance on your own personal soul mission and twin flame union, book a private session with me.
https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php
(The content of this article is copyright protected)

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/twin-flame-union-17713490?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2VzczpkZDkyZmNjYS0xOWMxLTRmMDEtOTUyMi1iMDM4N2Y2NzYyNzMifQ.E2y8xfLDcoEdOrhShoROQgzvA1cIPCOGHtWU6VUNHJ0

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.