Unemaailm ja kuidas mäletada seda kõike, mida meile seal teada antakse


Pildiotsingu dreamland tulemusMa võin päris ausalt tunnistada, et ma ei uskunud aastaid tagasi mingeid tähtede seisusid ja horoskoobid olid lihtsalt seltskonnamänguna vaadeldavad, sest tihti läks palju ju ka kokku. Aga kuna meis kõigis on kõiki siis võime leida ka igat tähemärki igas ühes. See mis toimub aga viimase aja energiates on üsna otseselt seotud tähetarkade tõlgendustega. See omakorda paneb ka minusuguse pool-skeptiku uskuma, et need taevased kivid oma aimatava külgetõmbega mõjutavad meid hullu moodi.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma täna kirjutada. Nagu pealkirigi ütleb on meie ajul kombeks osa informatsiooni spämmi filtrisse kinni jätta, tehes seda vaid sellele teadaolevate kogemuste ja lubamiste järgi.

Niisiis, mida me saame teha, et saavutada oma unede ja seal antud informatsiooni teadvustamine, ilma selleta, et hommikul tunneme ennast nagu sipelgapesas. Sipelgapesas seepärast, et “no ma ju tean, et see oli midagi tähtsat aga mida paganat see oli või mida mulle seal öelda taheti. Mulle ju selgelt öeldi, ma isegi ütlesin endale et see ON TÄHTIS ja nüüd meenub vaid mõte, et see tuleb meelde jätta” 😉

Usun, et paljud on seda tunnet kogenud. Ma ise olen nüüd juba mitmel õhtul katsetanud omamoodi mantrat, et unedes saadav teadmine ka ärkvelolekusse kaasa tuua.

Järgnev siis meetod, mille pakkus välja minu Hingeõde Ana Souto ühes oma video kõnes. Ja mis peamine, see töötab. Vähemalt minu puhul.

Keskendu ja peata oma “vadistav pärdik” oma peas.
Võta ühendust oma Kõrgema Minaga või kelle iganese juhendust sa usaldad.
Lausu:
Vii mind sinna, kuhu mul on vaja minna.
Näita mulle seda, mida mul on vaja näha.
Räägi mulle seda, mida mul on vaja kuulda.
Sisene lubamisse, lubades endal reisida uneilmas ja vastu võtta ning mäletada kõike seda, mida sul on vaja enese arenguks selles maailmas siin.
Seejärel valmistad ette ruumi info säilitamiseks ja uuesti esitamiseks järgmisel hommikul.
Lausudes:
Ma mäletan oma und.
Mu keha mäletab minu und.
Minu aju mäletab minu und.
Minu meel mäletab seda und.
Mu hing mäletab seda und.
Minu süda mäletab seda und.

Kes pole harjunud unesid meeles pidama võib hoida voodi juures märkmiku ja hariliku või kasutada nutitelefoni salvestusäppi, et märksõnadega märk maha panna, kui öösel korra ärkate. Tihti ongi ju see, et kui öösel ärkad, siis mäletad kogu lugu, kui uuesti uinud ja hommikul ärkad on kogu lugu juba ununenud.
Kui on aga märksõnad meenutamas siis käivitub ajus juba ka nn otsingumootor ja uni meenub. Koos meenumisega ka Taipamine, mida see lugu õpetas või mille eest hoiatas.

Maailm kus magamise ajal seikleme on tegelikult täiesti reaalne. see, et me seda tihti ulmeliseks ja võimatuks peame ei tähenda, et seda poleks olemas. Lihtsalt meie vaene biokeemiline aju ei suuda seda hablada, sest see on oluliselt teiste reeglite järgi, kui seesinane 3D maailm ja füüsiline reaalsus.

Niisiis, mu kallid Teekaaslased, on aeg olla valmis ja võtta vastu oma tõeline hingemissioon ja võidelda Elu ja Teadlikkuse kaitsel, mis on pesa teinud sellele kaunile planeedile Maa. Universaalse nimega Gaia. Ning toetada selle energeetilist üleminekut uude sagedusse ja tihedusse.

Kõik need hullumeelsed emotsioonide kõikumised, mis jätavad juba meile endile vahest tunde, et oleme jõudnud bipolaarsusesse, on tegelikult uue energia kohandumised meie eneste rakutasandile ja puhastustuli, et vabastada vanad ja oma elu ära elanud vaatenurgad elule.

Tingimusteta Armastust ja sügavat sisemist tasakaalu soovides,

YksikHunt oma mõtisklustes.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.