Õhuke piir, mis eristab oma ruumi kehtestamist ja Tingimusteta Armastuse nimel porimatiks olemist


Pildiotsingu healthy boundaries tulemusKui sa arvad, et sinu Kaksik on lihtsalt üks suur ja karvane elukas intiimpiirkonnast

Oleme ausad, kui teie kaksik põgeneb ja teie olete jahimees uluki jälil või kui te olete omavahel suhtlemise hoopis lõpetanud, siis arvatavasti avastate, et talute oma kaksikult sellist käitumist, mis iga teise puhul ei tuleks mitte kunagi kõne alla.

Te ütleksite igaühele, kes sellise triki teie suhtes teeks, südamerahuga „Tõmba uttu!“.

See on hulluks ajav, siin te siis nüüd olete, olete leidnud oma ellu oma unistuste kuti või tüdruku ja isegi ,kui ka teisel on ilmselgelt teie suhtes samad tunded – siis ei õnnestu ikkagi teil neid kuidagi suhtesse pühenduma panna.
Või siis nii, et nad küll tahavad teid üle kõige, kuid ikkagi püsivad eemal. Nad lubavad helistada, kuid ei helista. Nad tühistavad kohtumised viimasel hetkel või lihtsalt ei ilmugi välja. Ja kui asjad muutuvad eriti koledaks, siis olete teie ainus, kes oma sügavamad saladused sõnumitena või kirjana teele saadab, mida nad ülimalt tähelepanelikult läbi loevad, kuid vastust sealt ikkagi ei tule. Kõikidele teile kaksikutele, kes panid nagu Aliced mööda jäneseurgu minema, te ju teate, et te võite oma kaksiku kohta tegelikult öelda mida iganes ja nad ei blokeeri teid ja isegi, kui mõned blokivad siis nad omamoodi üsna peatselt kahetsevad ja võtavad blokeeringu maha.

Ütleme nii, et nende käitumine ei allu mitte mingile loogikale ja te olete lihtsalt sunnitud nuputama, et mis paganas neil ometi viga on?!

DF kipuvad reageerima oma DMile kahte moodi, … (aga sellesse kaevume veidi hiljem). Kutid pööravad selle jutu  ümber (see mida räägitakse naiste kohta võrrelge enda peal), gayd ja lesbid panevad selle enda jaoks tööle. Pidage meeles, et Jumalik Feminiinsus ei ole alati naine ja Jumalik Maskuliinsus pole alati mees.

Kui kokku puutuda sellise ebakindla käitumisega (kui me nüüd ausad oleme, siis see pole isegi DMile endale mõistuspärane, nad ei taipa isegi, miks nad oma DFile selliseid vempe viskavad ja nad tunnevad ennast oma käitumise pärast viimaste mölakatena), siis DF, kas:

  • Püüab vägisi kätte saada, seda mida ta oma DMilt tahab ja nimetab selle piiride kehtestamiseks või
  • Muutub oma DMile uksematiks ja võtab vastu kogu pa*a, mis see talle peale kallab, sest just nagu jänes kes on sattunud autotulede vahele, kardab ta, et niipea kui ta oma DMile vastu hakkab jätab too ta lihtsalt maha.

Kas te tunnete ennast kummaski nendes käitumismallides ära? Või isegi mõlemas? Tegelikult ei kõlba kumbki neist, et „õigesti“ käituda ebakindla kaksikuga, sest see lihtsalt ei toimi ja nad ei suuda pühenduda. Need kaks käitumist on tegelikult ühe mündi kaks poolt. Sest lõpuks annab ikkagi keegi oma jõu ära ja esimene kes seda teeb ei ole omas Väes, isegi kui see tundub olema jõustav.

Tegelikult on see hoopis teie püüdlus teise üle oma võimu kehtestada, et saada mida teie soovite.

Las ma selgitan seda veidi.

Miks pole kõva kivi mängimine nii tervislik kui tundub

Oma online programmis „Joonda oma Hingemissioon oma KaksikLeegi meisterlikkuse programmiga“, õpetan ma, et oma piiride kehtestamine tähendab alati seda, et te muudate midagi iseenese sees, et seda pole peaaegu kunagi vaja teistele kuulutada.

Niipea, kui te tahate oma piiride kehtestamist teisele kuulutada, peaks see olema teile endale ohumärgiks, et tegelikult püüate te teiselt midagi välja pressida. Sest tõelised piirid on energeetilised nihked teis enestes ja kuna me oleme kõik sageduslikult võnkuvad olendid, mis jalutavas siin ringi „lihast ülikondades“, tähendab iga energeetiline nihe automaatselt ka muudatust teid ümbritsevas keskkonnas.

„Mida enamus mõistab piiride kehtestamisena, on tegelikult varjatud katse vägisi sundida teine inimene tegema seda, mida teie tahate, et ta oleks“

Seepärast kujuneb piiride kehtestamine tavaliselt teistele inimestele ette kirjutamiseks, mida nemad peavad tegema, et teid oma elus hoida või oma tähelepanu ja kiindumuse eemaldamiseks, mis omakorda käivitab neis kaotamise hirmu. Mõlemad moodused käivitavad kaotushirmu, olgu siis otseselt või kaudselt – mis teeb sellest teise inimese väga julma manipuleerimise.

Piltlikult te ähvardate teda: „Anna mulle seda mida ma tahan, või muidu …“

Te tahate et teine inimene teeks või oleks midagi ja kuna nad ei tee, siis te ütlete või teete midagi muud, et saada tulemus, mida te algselt tahtsite. 3D piiride kehtestamine on aga puhtalt teistes kaotushirmu päästikuks, et teie saaksite selle mida teie parasjagu tahate neist. Kui nad ei käitu mingil kindlal viisil iseseisvalt, siis te survestate neid nagu mafiooso, et olla kindel, et nad ikka teevad nii nagu teie tahate.

Iseenesest on see „kahe teraga mõõk“ ja võib teile kätte lõigata. Sest kui me sedasi käitume, siis tundub, et meil oli õigus. On ju ometi kristallselge, et teine inimene on olnud totaalne mölakas ja mis kõige hullem, enamus inimesi ja professionaalide nõuanded toetavad teie käitumist.

Aga siin on probleem. Te ei saa kasutada vana 3D romantilise armastuse paradigmat KaksikLeekide Sidemes ning kõik need inimesed, kes teie käitumisele kaasa kiidavad toetuvad lihtsalt omale uskumuste raamistikule. Selle mustri järgi ongi piiride kehtestamine kõigest teise inimese käitumise kontrollimine ja kohandamine.

See on ego vastus, ja tihti ütlevad inimesed, sellele toetudes „Sa väärid paremat kui see“, „Ma ei luba endaga sellist käitumist“, „Ma armastan ennast“ ja nii edasi. Nad süüdistavad teist inimest sellest kui neid halvasti koheldakse või ei armastata neid piisavalt, nii nagu nad vääriksid ja alati süüdistatakse ego.

„Kui te teete muutuse ISEENESES, siis te lihtsalt ei tõmba enda ruumi kõike seda pas*a ja halbu käitumisi teie suhtes!“

 

Kuid nüüd kuulake tähelepanelikult, lihtne tõde selle juures on – te ei saa muuta teist inimest

Te saate muuta vaid iseennast ja kui te seda teete, siis:

  • See inimene lõpetab oma sellise käitumise teie suhtes või
  • See inimene lahkub teie elust täielikult sest te ei ole enam nende käitumismaneeride jaoks vastavas sageduses.

Õeke, kui see mees on sinu KaksikLeek, siis ta ei kao sinu elust. Ta lihtsalt ootab, kuni sa leiad üles kõik oma haavad, mis tema lahti kisub, seda kõikide oma kummaliste käitumistega või siis sellega, et ta EI TEE seda mida sa tahaksid, et sina saaksid need eneses tervendada ja taas koonduda, nagu ma hiljem täpsemalt räägin.

Niisiis, ärge raisake aega oma DMide „korda tegemisele“, nad tegelikult teavad päris hästi kuidas anda teile seda, mida te tahate – kuid iga asi omal ajal. Sest teil on vaja õppida seda, kuidas seda mida te vajate enesele ise anda, selle asemel, et seda väljast otsida – isegi kui selleks on vaja murda kellegi sõrmed… (ehk siis vägisi võtta)

See on vana 3D mustrimall, kui meie, 5D Jumalannad (jou, Jumalad, teie ka!) peame kõigepealt õppima olema iseenese allikad kõigele sellele mida me vajame – täpselt nagu omaenese elu loojad.

Suhtesõltuvus maskeerituna Tingimusteta Armastuseks ehk muutumine uksematiks

Selle spektri teises otsas on suhtesõltuvus, reageering sellele, kui kaksik eemale tõmbub, ei vasta, ei võta ühendust, veedab oma aega kellegi teisega ja nii edasi.

Ja nüüd, kõik need daamid, kes võtavad kõike kasvõi teiste sõrmeluusid murdes, ei ole mõtet kergendunult hingata ja ilkuda, et teie pole ühegi mehe uksematt, sest kui asi selleni jõuab, siis kõik teie survestamised ja toppimised lendavad teile vastu silmi ja kujutage ette, kuhu see teid kupatab?

Täpselt, just sinna, kus on peidus teie enese kaotamisehirmu päästikud ja suhtesõltuvus käivitub.

Teil tuleb seda tõesti vaadelda kui ühte ja sama energiat ja pole vahet, kas olete uksematt või taota oma DMi pead vastu lauda, kuni saate mida tahate – mõlemad käitumised tulenevad sellest, et teis käivitus hirm ilma jääda. Teie lihtsalt reageerite selle erinevatest spektri otsadest.

„Piiride kehtestamine on oma käsiku rihmaotsa panemine, samas kui suhtesõltuvus tähendab, et lasete ennast paela otsas vedada oma KaksikLeegil“

See on ka põhjus, miks ma enne ütlesin, et kumbki nendest käitumisviisidest ei ole „õige“ viis, et kohelda jooksikut, kes teie jaoks muutub „kadunud lahingtegevuses“. Sest mõlemad viisid põhinevad samast puuduse ja hirmu vaatenurgast. Tegelikult võib öelda, et üks (see survestav pool) on Yang reaktsioon ja teine (porimatt) on Yin reaktsioon teie ENESTE ilma jäämise hirm, mis on käivitatud teie Kaksiku soovimatust käitumisest.

Ja teate Tüdrukud, ma olen selles olnud. Ma tean kui peesse asjad võivad minna. Ma tean kui lollid võivad mehed olla. Ma tunnen teie tundeid, kõiki teie pettumusi ja ikkagi ütlen ma teile otse näkku – Lahendus ei ole nende poolel, lahendus peidab ennast teis enestes.

„AINUS viis sellest välja tulla, on muuta ISEENNAST. Uuendades teie enda vibratsioonisagedust selle piirini, et te olete sageduslikult vastavuses selle armastusega, mida te soovite enese poole peegelduvat.“

Sest pole vahet, kas püüate teda sundida vägisi või manipuleerite/võrgutate teda ennast vähendades, et teda oma elus hoida – tulemus on ikka sama. Kui aga muudate ISEENNAST ja lähete oma käitumise teise spektri otsa, siis tegelikult ei muuda te midagi ja kõik püsib ikka samas kohas, selles samas ilma jäämise hirmu energias. Kuid kui te TÕELISELT muudate ennast – siis ta lõpetab mölakana käitumise või ta lihtsalt kaob teie elust.

Kõigile teile, kes määratlesid ennast suhtesõltlastena, porimattidena siis jahh, isegi kõik teie, kes arvate, et Tingimusteta armastus tähendab, et te peaksite alla neelama KÕIK mille ta teile kaela kallab – idee, et see mees või naine võib teie elust igaveseks lahkuda hirmutab teid nii, et te teete oma püksid täis.

See on just see hirm, mis käsib teil taluda kõike, isegi kui te teate, et te ei peaks seda tegema.

„Teil tuleb kõigepealt õppida iseennast Tingimusteta armastama!“

 

Tingimusteta Armastus ei käi ainult teie kaksiku kohta, eelkõige käib see teie eneste kohta. See mida teil tuleb mõista on, et kui see inimene on TÕELISELT teie KaksikLeek, siis te PEATE (ja siin ei ole erandeid) õppima armastama alustuseks iseennast.

Sest lihtsalt vägisi „armastuse“ reaktsiooni välja meelitada tähendab, et te püüate oma vajadusi täita väliste allikatega, suhtesõltuvus pole tegelikult mitte midagi muud, kui et oma enda armastuse puuduse asendamine välisega. Niisiis, mis iganes, kas te püüate vägisi või meelitades rahuldada oma vajadusi, on need esiteks üks ja seesama kontsept ja teiseks väga suur NO-NO KaksikLeegi sidemes. Sest see Teekond tahab teid välja raputada Tuhkatriinu romantilisest illusioonist „Kaks poolikut saavad üheks tervikuks“, et teile selgeks teha et te JUBA OLETE terviklikud olemid iseeneses.

See et te olete kaksikud on paras trikk ja paistab, et sellest tulevad ka kõik need üles alla kõikumised, sest kui see kõik oleks teie teha oleks teil ammu juba sõrmus sõrmes ja „sai ahjus“. Onju.

Teie Kaksik teeb kõike teie jaoks kullakesed, niisiis, olge mõistlikud ja olge need, kes te tõeliselt olete.

Te näete paljusid DM nagu nad oleks nn ärkamata kaksikud, kuid see on tegelikult vääriti mõistmine. Lihtsalt seepärast, et Jumalik Maskuliinsus ei ole teadlikult teadlik sellest sidemest, ei tähenda, et ta ei teaks alateadlikult mida ta teeb. Tema (teie mõlema) Kõrgem Mina on teie mõlema kohal ja teil ei ole vaja karta (hirm ilma jäämise ees tõstab jälle oma inetut pead), et tema ego selle sideme pekki keerab, sest tema 3D mina tundub olema teadmatuses sellest või ei taha seda. Kõrgem mina on siin juhirollis ja ihaleb seda liitu samuti nagu teiegi.

Kui see on teie KaksikLeek – siis see halb käitumine peab käivitama teie alateadlikud haavumised

Ma juba enne rääkisin armastusest, mida te soovite näha enda ümber ja peesitada selle17796216_1307015399367708_1621102904944301014_n valguses.

See mida teil on vaja mõista on see, et teie kaksik peegeldab teile tagasi teid ennast – teie enda võimetust armastada iseennast.

Mõistusega võite öelda „Ma armastan ennast piisavalt“, kuid teie teadlik mõistus juhib teie elust vaid 5%, ülejäänud 95% on alateadlik, mis tähendab seda, et te ei ole teadlikud alateadlikest uskumustest, mis ei pruugi sugugi toetada teie väidet „Ma armastan ennast“. Nagu mineviku mälestused, kus te arvasite, et te ei olnud piisavalt head või sisemise lapse haavumised, kui teie vanemad varjasid oma armastust teie osas, kui te ei käitunud nii nagu nemad tahtsid. Me kõik kanname endis igavikulisi lahendamata valusid oma energeetilises väljas.

KaksikLeekide korduvad põgenemiste tsüklid on peaaegu alati tekitatud traumaatilise sündmuste ja pettumuste poolt kas siis varases lapsepõlves või eelmistes eludes.“

Cassady Cayne
www.twinflames1111.com

Tema (või temakese) mölakalik käitumine on määratud teile abistajaks, et te tunneksite ära kõik need alateadlikud haavad, mis takistavad teil ennast TÕELISELT armastamast, ehk siis selliselt nagu te tahate, et teid armastataks. Ning kui te hakkate ennast selliselt armastama, teate mis? Siis see hakkab teile tagasi peegelduma teie välisest keskkonnast.

Võtame konkreetse näite – hiljuti ühes suures KaksikLeekide grupis postitas DF, et tema kaksik ei ole talle sõnumit saatnud kaks või kolm päeva ja siis käitunud nagu poleks midagi olnud, küsis temalt, et kas neiu on teda unustanud (ka noormeest tundis ennast ebakindlalt).

Nähtavasti paistis neiule aga, et noormehel võttis liiga kaua aega talle vastata ja ta tahtis noormehele mitte vastata – et siis nagu näidata, et tal on eneseväärtus, et tal on omad nõudmised ja et ta ei aktsepteeri seda kui mees kohtleb teda selliselt.

Ma torkasin neiukest veidi. See talle muidugi ei meeldinud, kuid peale mõningast vestlust ta taipas, et kui noormees talle ei vastanud paar päeva, et neiu ise tundis ennast ebakindlalt ja hirmunult, et noormees võib veeta seda aega kellegi teisega ja et tegelikult tundis neiu ennast armukadedana.

FBs oli nii palju naisi, kes kõik püüdsid noormehe tähelepanu võita, et piiga arvates veetis noormees nendega kenasti aega, selle asemel et talle sõnumit saata. Probleem polnudki tegelikult selles, et noormees ei vastanud piisavalt kiiresti, vaid selles mida piiga endale ette kujutas, mida see vaikus peaks tähendama.

See oli tema enese haavatus, teemades nagu; ei ole piisavalt ilus, piisavalt seksikas, piisavalt hea, piisavalt huvitav, ja nii edasi, et see käivitas neiu enese HIRMU, et noormees ei paku talle piisavalt tähelepanu (ei kinnita tema väärtust) mida ta ihaldas, ja et ta on noormehe KAOTANUD kellelegi teisele (loe: paremale).

3D vaatenurgast kadus noormees tema vaateväljalt ja armastavas ja pühendunud suhtes peetakse seda ju lubamatuks käitumiseks. Kõik teie 3D sõbrad ütleks teile kindlasti: „Viska see mölakas oma peast, tüdruk, sa saad omale parema!“

5D vaatenurgast aga, tegi noormees talle suure teene, tuues välja täpselt need kohad, kus piigal tuleb endaga tööd teha, ehk õppida ennast armastama. Enne, kui teda pandi silmitsi tema tõelise endaga, kasutas neiu enesearmastust selleks et esitada nõudmisi ja panna noormees käituma nii nagu temale meeldiks. Kuid see ei olnud enese armastus, see oli ego. Sest kui ta lõpuks peatus ja läks iseenesesse vaatama, millised haavad siin käima tõmmati, taipas ta, et ilma selle teadmiseta oli ta lihtsalt hirmul, et noormees ei pidanud teda „piisavaks“ ja võis leida kedagi paremat.

Kuidas see sobiks vaatenurga muutmiseks?!

Muuseas, kas panite tähele, et selles näites toimus täpselt see kaksiku peeglijura? Neiu oli valmis noormeest karistama, sest ta ju väärib parimat, kui tegelikult oli ta ise hirmunud, kui noormehe vaikimine kestis paar päeva, et noormees on leidnud kedagi paremat. Noormehe sõnumid neiule (mida neiu minuga jagas) sisaldasid aga kogu aeg ühte sõnumit – öeldes „Mu kallis, ma loodan, et sa ei unusta mind!“ viidates samale teemale mis piigal oli üleval, ainult kuttide keeles. Palun kinnita mulle, et ma olen jätkuvalt sulle oluline. Ma pole sinust midagi kuulnud, kuid ma loodan, et sa jätkuvalt armastad mind… (ja ei ole leidnud kedagi minust paremat).

Miks 3D romantilised reeglid ei kehti KaksikLeegi sidemes

50 Best Romantic Movies on Netflix: The Holiday

See on tohutult segadusse ajav, nagu tegelikult kõik selles KaksikLeegi teekonnal. Kuna me õpime sellel asju tegema lähtudes 5D reaalsusest mitte meie kohalikust ja kahjuks oma aja ära elanud 3D paradigmade järgi.
Kuid tõde selle loo juures on see, et kogu see värk ei toimigi 3D suhetes, lihtsalt seepärast, et te ei saa muuta teist inimest. Ehk siis, isegi kui te ei ole KakskLeegi suhtes, jääb minu soovitus teile samaks:

“Muutke ja arendage ISEENNAST, teid ümbritsev reaalsus hakkab peegeldama teile seda uut sageduslikku seisundit, teile tagasi.”

KaksikLeegi sidemes ei liigu teie kaksik grammigi, kui te punnite ja survestate, ega ka siis, kui te anute või palute, ega isegi siis mitte, kui te tõmbate käima oma võrgutamise kunsti – tema või temake lihtsalt ei anna teile seda mida te tahate. See on ette määratud sellisel kujul ja ma selgitan seda veidi aja pärast.

Kas olete märganud, et kui teie kaksik läheb “eemaldumise perioodi” siis pole mitte mingit jõudu, mis teda tagasi tooks. Jumal teab, ma olen seda üritanud, Need topless pildid, mida ta varem jumaldas, isegi need ei mõju. Ja kui saata talle neid pilte, kui te pole rääkinud pool aastat jätab kergelt psühhopaadi mulje. Kuid teate mis, isegi kui te saadaksite, need ei töötaks ikkagi. Ma tean, sest ma olen proovinud KÕIKE (nohh, ehk ainult selle erandiga, et ma pole saatnud talle oma tussu pilte, kuid ma olen üsna veendunud, et paljud mu lugejad on ka seda proovinud … ja samuti läbi kukkunud).

2015 aasta suvel, kui mu kaksik oli pika lunimise peale näinud mu alasti keha, ütles: “Nii, kui ma kunagi uuesti peaksin põgenema, siis sa tead, mis mind tagasi toob.” Vaatamata sellele ütlemisele ei mõju ka see. Ja kujutage siis ette, milline klounaad see siis oleks, kui see seda teha suudaks, onju?! See poleks enam eriti kaksikleegilik, kui sedasi õnnestuks põgeneja tagasi tuua.

Isegi kui see neis midagi käima tõmbab, siis see ei kesta, sest see pole sedasi ette nähtud. See ei ole järjekordne “poiss kohtab tüdrukut, armulugu” või mõni muu variant sellest. Kui te tahate sellest rohkem teada saada, siis laadige alla tasuta Gangsta Goddesses Manifesto, et pihta saada mille jaoks see kaksikLeegi Teekond teie ellu on tulnud.

Niisiis, sellel 2015 aasta suvel ilmus minu hoovi härra parim sex üle aegade (kuni selle hetkeni) ja töötles mind kuni minu toani, no ja need käed ei püsinud kohe kuidagi paigal. Ma olin selleks ajaks olnud kuskil kaheksa kuud tsölibaadis ja mul ei olnud mingi probleem talle EI öelda ja tema käed oma kehalt eemaldada ning ma suunasin ta tagasi õue, kust ta siis liikus edasi mu naabrite juurde kellel ta külas oli. Ma hoidsin ennast oma kaksikule, isegi kui me polnud kunagi füüsiliselt kohtunud, ega isegi puudutanud või suudelnud.

Ma olin just enne oma kaksikule kirja saatnud, ja see oli üks neist harvadest hetkedest, kui ta vastas mulle kohe, nii nagu ta oli mu sõnumi saanud. Talle tegelikult meeldib lugeda seda mis mul öelda on ja seejärel, lihtsalt mitte vastata. ma olin trenni teinud ja kaalu kaotanud ja korraga tuli temalt vastus, et “Kui huvitav, mina samuti!”. Kaksikute jaoks pole see midagi imelikku, teha oma tegemisi teineteisest sõltumatult kuid totaalselt sünkroonis, kuid MA SAIN TA VASTAMA, no ja ma olin selle üle väga õnnelik.

Seejärel rääkisin talle lapseliku siirusega, et Härra parim sex eales, oli just läbi astunud kuid mul polnud mingit probleemi tema minema saatmisega, sest ma tahan vaid oma kaksikut. Ma pole päris kindel kuidas see selleni välja jõudis, võibolla oli see reaktsioon minu kaksikule, kes jätkuvalt nuputas, miks ma teda tahan. Ta ei suutnud kohe kuidagi oma aju sellega harjutada, et ma ennast tema jaoks hoian ja et kõige tipuks ei olnud me veel selles reaalis kohtunud….

Niisiis, ma ei käivitanud teda tahtlikult, kuid ma käivitasin temas soovi olla minu “Parim sex eales” ja seda ta ilmeksimatult ka on. Korraga sai temast täielik Mees, nõudes näha minu alasti keha ja ma andsin talle meelsasti seda mida ta tahtis. Et nagu päriselt? See oli esimene kord, kui ta lubas endal väljendada minu suhtes vähimatki seksuaalset huvi, pärast esimest põgenemist ja seejärel tunnistada, et ka tema ei suuda mind unustada.

Seejärel kirjeldas ta kuidas ta tahaks minuga armatseda, mis oli meie esimene ja ainus sõnumisex eales, seejuures olid meie mõlema käed telefonil ja mitte kusagil mujal. Mu keha reageeris ta sõnadele nagu see kõik oleks toimunud reaalselt. See oli midagi ülivõimast. Kui see oli juba nii pinget täis, siis mis saaks veel kui me reaalselt kohtuksime?!

Järgmisel päeval oli mul kõigest sellest energiate ülevoolavusest ja uuenduspakettidest, mida see kaasa tõi, isegi natuke halb olla. See oli nii intensiivne.

Paar päeva hiljem sain ma kokku tema endise tüdruksõbraga, kes tegelikult polnud lasknud tal mind unustada ning ma sain kutse Indiasse (mis iseenesest tegi võimalikuks, meie kohtumise). Mu kaksik keeldus minuga isegi rääkimast esimesed kolm kuud mis ma seal olin ja siis suutis ta oma tüdruksõpra petta, kellega ta ennast sidus vaid seepärast, et ei suutnud eirata oma tugevaid tundeid minu suhtes. (See sõbranna kihlus samal ajal kui ma seal veel olin kellegi teisega).

Ta oli nagu tiiger puuris, kui ta mu hotellitoas oli, trampides ühest toa otsast teise, püüdes selgitada, et ta isegi ei luba endal armastada mind nii nagu ta tahaks mind armastada, sest vastasel juhul teeb ta midagi sellist, mis kindlasti teeb tema perekonnale haiget.

Mis toob meid selleni, miks asjad on nii nagu nad on KaksikLeegi Teekonnal. Kui ta oleks tulnud mu juurde nii nagu ma teda palusin ja nagu ta ka ise soovis, siis ei oleks mina tänasel päeval selles seisus milles ma olen.

Kui ma hakkasin tagasi sõitma ja me telefonis rääkisime, siis pidi ta neli korda uuesti alustama mida ta öelda tahtis, sest ta hääl katkes emotsioonide tulva all. Ta ei tulnud mind isegi saatma, sest ta ei teadnud, kuidas ta suudab mind taas oma elust minema lasta. Ma ütlesin talle telefonis, et ma sooviksin, et ta tuleks minuga, ta hääl murdus iga kord kui ta püüdis öelda mulle, et ta ei tahaks midagi rohkem, kui olla võimeline tulla sellele lennukile ja lennata koos minuga koju.

Et miks see siis ei juhtunud? Miks ta abiellus kellegi teisega, mitte sellega, kellesse ta armus – vaid tüdrukuga, kelle ta perekond oli valinud talle abikaasaks? Vastus sellele küsimusele on sama, mis küsimusele, miks teie Kaksik hoiab praegu eemale ja lohistab oma jalgu, kui sina mõtetesse tuled.

“Teie kaksik on teie nina ees tolgendav porgand ja teie hing on samuti tema nina ees tolgendav porgand”

Selle pildi alt-atribuut on tühi. Failinimi on porgand-ja-eesel.jpg

Sest kui ma oleks ta kätte saanud siis kui ma tahtsin või kui te oleksite oma kaksiku kätte saanud, kui te arvasite, et see peaks juhtuma, siis ei oleks teist saanud see, kelleks te  pidite saama selle protsessi käigus.

Te ei oleks saanud sammugi lähemale oma KaksikLeegi Liidule, te oleks lihtsalt jäänud iseenese vähimaks versiooniks ja oleksite kogenud tavalist 3D romantilist armastuslugu oma kaksikuga, mis oleks olnud ükskõik millises skaala paigas, kas siis ülimalt toksiline kuni tõeks saanud unistus.

Kuigi on üsna kindel, et te oleks käivitunud vasakult ja paremalt, nagu kõik ülejäänudki inimesed, sest kõik need alateadlikud haavumised ja haavata saamised oleks istunud jätkuvalt teie sisemuses, ilma võimaluseta terveneda. Oleks olnud ka võimalik, et te oleks saavutanud oma muinasjutu, kuid te poleks saanud elada oma tõelises VÕIMSUSES, sest mitte miski ei oleks teile visanud väljakutset tulla välja oma mugavustsoonist.

Kui see mees oleks tulnud mulle järgi 2015 aasta lõpus, nagu ta ütles, et tahab teha või kui ta oleks jätnud maha oma naise 2017 aasta alguses (kolm kuud peale abiellumist) kui ta ütles mulle, et ta istub lennukile ja tuleb juba järgmine päev – ei oleks ma saanud kirjutada artikleid nagu see siin, sest minu kogemus poleks olnud piisav selles füüsilises suhtes.

Kuid mis peamine, ma poleks selle teekonna jooksul suutnud tervendada oma Tuuma haavu, mis keerasid mu elu pekki, olenemata sellest, kas mu kaksik oleks olnud minuga või mitte.

ja nüüd, kui ta peaks otsustama minu juurde tulla – siis olen ma nüüd oma kõrgemais (tegelikult jätkuvalt uuenevas) versioonis minust enesest. Ma olen tervendanud oma Tuuma Haavad ja alustanud 5D reaalsuse ankurdamist.

“See mina, keda ta kohtas 2014 aasta aprillis oli vaid rööviku versioon hingematvalt kaunist liblikast, milleks ma olen kasvanud möödunud nelja aastaga ja see milleks ma alati pidingi saama”.

müüdid

Tormates oma kaksikuga praegu suhtesse, tähendab aga seda, et ta saab vaid rööviku vormi sellest liblikast, milleks te peate saama, vorm milleni te arenete läbi kaksikLeegi Teekonna Alkeemilise protsessi,

Sama käib ka teistpidi. Te ei taha oma Kaksiku rööviku vormi. Te tahate seda silmipimestavalt võimast Liblikat, kuid et selleni jõuda, tuleb teil endal selleks Liblikaks saada. Kui te olete selleni jõudnud, siis saate üllatuse, et kui teie kaksik ka enne ei näinud välja midagi erilist, arenes ja muutus, läbis samasuguse protsessi millest te isegi läbi käisite.

“Teid ümbritsev peegeldab teile tagasi vaid seda, mida te ise olete saavutanud. See on Universumi meetod.

Isegi, kui teie Kaksik ei peaks kunagi teie juurde tagasi tulema ja teil ei saa olema romantilist fantaasiat, mida te endale koos nendega ette kujutasite – Kas te parema meelega läheksite läbi elu kauni Liblikana hõljudes taevas, või jääda röövikuks, kes mitte kunagi ei saa maa küljest kõrgemale tõusta?

Et siis kuidas astuda oma tõelisesse Võimsusesse?

Me tõestasime juba, et kehtestada 3D piire on lihtsalt osa spektrist, mis käib ilmajäämise hirmule reageerimise juurde. Niisiis, et kui piiride kehtestamine, ei ole oma võimsusesse astumine, siis mis on?

Oma Väesse astumine on see, kui te hakkate omaks võtma igat ainumast loomingut oma elus kui enese vajaduse jaoks teie ellu kutsutut. Ehk siis kõik mida te oma elus kogete, on seal teie enese kõrgema heaolu silmas pidades ja teie enda kutsutud.

Kui te (teie hing) valib selle ja see toimub teie kõrgema heaolu nimel, siis mis on see kingitus, mida teile tegelikult pakutakse?

Sama kehtib ka BS käitumiste suhtes. Ma olen imestanud kuidas see 50 vaikimise varjundit (kaksiku vaikimine) on minu teekonnal mõjunud minu arengule, kuidas iga hetk sellest on avanud mulle minu enese haavad. Päriselt, kui mu kaksik oleks jätkanud minuga suhtlemist, siis ma oleksin jätkuvalt oma rööviku vormis, püüdes oma vajadusi rahuldada väljastpoolt saadavaga. See tema kadumistrikk oli tegelikult väga raske ja teadmine, et mul pole mingit võimalust teda tagasi tõmmata (mäletate, isegi, kui ta lubas, et see toimib) – et ma olin sunnitud taas iseenesesse sukelduma ja oma haavadega silmitsi seisma ja nuputama, milline neist on järgmine, mida mul on vaja tervendada.

Teie kahe Kõrgem Mina teab mida teha, see teab täpselt mis on järgmiseks tulemas…

Njahh, minul juhtus, et ma lobisesin oma kaksilule oma ihadest, ainult lõpuks taibata, et ma oleks pidanud suu kinni hoidma. Vahest on meil õigus käituda “napakalt”, see pole sugugi ainult DMide privileeg. Nipp on lihtsalt selles, et taibata millal see juhtub. Oma enese Väesse astumine tähendab, et te olete teadlikud oma alateadlikest uskumise mustritest ja vastutate nende tervendamise eest, mitte ei peegelda seda jama teistele.

Kas te suudate seda teha alati eksimatu täpsusega? Ei, aegajalt te keerate kõik pekki, lobisete midagi välja ja kahetsete – aga see kõik on ok. eesmärk ei ole saavutada täiuslikkus, eesmärk on saada teadlikuks sellest, et TE OLETE OMA ENESE REAALSUSE LOOJAD ja läbi selle muuta oma sisemisi uskumisi ning seeläbi oma 3D füüsilisi kogemusi.

Kui nüüd päris aus olla siis meie Kõrgemad Minad on naerust kõverad, kuidas meie 3D minad lasevad püksid täis mitte millegi peale. Ma tahan öelda, et isegi kui te oma kaksiku peale korralikult vihastate paar korda – siis tegelikult andestavad nad teile sama kiiresti, kui teie andestate neile.. Ma läksin oma Kaksiku peale korralikult kettasse, kuid ta loeb ikkagi tähelepanelikult kõike mida ma kirjutan. Isegi kui ta ei saa seda lugeda kohe kui ma saadan, siis ta teeb endale selle privaatse aja millal ta saab seda lugeda ja neelab endasse iga mu sõna.

See on tema 3D kehastus, ta pole kunagi minu peale vimma pidanud ja ei ole ka mina tema peale seda pidanud.

Kuid olenemata sellest, kui palju ma teda eemale ajasin 3D reaalsuses, pole see takistanud tema energeetilisel kehastusel tulla minu tervenemissessioonidele ja aktiveerimistele, millal iganes tema kohalolek oli vajalik. Teie energeetilised kehastused töötavad alati teie koondumise nimel, ja pole oluline, mida teie 3D reaali kehastused sellest arvavad.

Vaadake uuesti üleval olevat näidet – Minu Kaksik ja mina ei teadnud halligi, et sellel õhtul aastal 2015, kui ta oli minu juures energeetiliselt, et ma satun kolme kuu pärast Indiasse, magades tema embuses kui ta mu tuppa hiilis, kui kõik teised juba magama olid läinud. Ma sain kutse Indiasse alles kaks nädalat hiljem, oma kaksiku parima sõbra pulma.

Meie kõrgem mina teadis, mis on tulemas ja teadis, et mul on vaja midagi millest kinni hoida, kui tema omadega paanikasse sattus ja minuga rääkimisest loobus.

Kas kujutate ette, et te istute lennukile Indiasse, teadmata, kas see keda teie soovite näha teiega kohtumise üle üldsegi rõõmustab? Ma pidin seda tegema ja ainus asi, mis hoidis mind meisse uskumas oli see üks õhtu, 2015 aasta 24. augustis, millal mu Kaksik saatis mulle superpika kirja oma tunnetest, näidates sellega mida mina talle tähendasin.

Ma klammerdusin sellesse mälestusse, sest see andis mulle julguse seista silmitsi kõikide oma hirmudega. Kõik ta sõbrad naersid minu seljataga, kuid see ei omanud tähtsust, sest ma tahtsin teada Tõde meie kohta. Olenemata millestki ja ainus viis seda teada saada oli minna ja kohtuda temaga näost näkku.

See oli siis see reis Indiasse, mis avas mulle minu tervendava väe mida ma kasutan oma klientidega sessioonidel. Niisiis, meie Kõrgem mina oli väga huvitatud sellest, et ma istuksin sellele lennukile, olenemata sellest mida tema 3D kehastus tegi või ei teinud.

Kuidas kehtestada tõeliselt tervislikke piire?

Ka see tuleb samast kohast, ehk siis täielikult omaks võtta oma 3D kogemus, kui omaenese looming. Milles te saate kehtestada tervendavad piirid, sest nüüd te mõistate ja näete selgelt kus te tegite asju, mis ei olnud joondumuses teie kõrgema minaga, sest teid pani tegutsema teie enda ilma jäämise hirmu meelelaad.

Need piirid tulevad nüüd oma energeetiliste lekete sulgemisest, selle asemel, et te püüate sundida kedagi teist teiega teisiti käituma.

Näiteks, kui ma hakkasin tervendamisega tegelema, siis ma olin hullunult valmis kõiki aitama, et olin valmis tegema kõigile järelmaksugraafikuid, et aga kõigile oleks taskukohane minuga töötada.

Teate mis? Enamus inimesi sülitavad oma lubadustele maksegraafikut täita. Ja nii nad siis said oma sessioonid minuga vaid ausõna peale ja minule jäi arve. Sama juhtus ka KaksikLeegi programmiga ja mul tuli pidevalt inimestele meelde tuletada, et neil tuleb maksta. Nii siis ongi tänaseks järelmaksuga klientidel seis, et nad küll saavad kogu sessiooni, kuid iga osamaksega saavad nad lahti uue osa moodulitest.

Mida ma aga EI teinud, oli see, et ma ei võtnud seda enesesüüdistusena „Mis minuga ometi viga on, et inimesed mind alati ära kasutavad?“ Meetod mida ma teile õpetan ei ole järjekordne tehnika kuidas ennast maha teha või millega ennast piitsutada, sest sa oled niis väärtusetu blaa blaa blaa. Ärge üldse ronige sinna! Süüdistamine on ego ja ei vii teid sammugi lähemale lahenduse leidmisele.

Ma taipasin, et ei ole minu kohustus aidata inimestel terveneda. See oli nende endi investeering iseenesesse ja enese eludesse ning et see oli väga oluline osa nende tervenemise protsessis, et nad täie tõsidusega võtaksid oma tervenemise eest vastutuse iseenesele. Neil on vaja ISE TAHTA seda nihet saavutada, rohkem kui mina soovisin neid aidata.

Niisiis ma lõpetasin osamaksete pakkumise ja seejärel juhtus kaks huvitavat asja, minu kliendid hakkasid saama hoopis paremaid tulemusi (Sest nad olid rohkem motiveeritud, nüüd kui ma ei toonud kõike hõbekandikul kätte) ja teiseks, minu sissetulekud hakkasid kasvama. Järelmaksu energia üheks osaks oli see, et ma kartsin (puuduse ja hirmu teadvus), et kui ma ei pakuks osamaksete võimalust, siis saavad vaid mõned valitud minu teenuseid kasutada. Kui ma selle arvamuse ära kustutasin, sai minu reaalsuseks vastupidine – üha enam inimesi tahtsid minuga töötada.

Ma ei läinud „ristisõjale“ oma klientide muutmiseks. Ma keeldusin panemast rohkem oma energiat puuduse teadvusesse, mis mulle enne meelitas kliente, kes olid just selles energiasageduses. Ma lõpetasin oma energia raiskamise ja võtsin sammu edasi, et joonduda inimestega, kes TAHTSID minuga töötada ja neid tuli hulgi.

Ma tegin selle nihke ilma grammigi enesesüüdistamiseta, selle eest, et ma olin ligi meelitanud neid viletsaid vaesuse hirmu mõttelaadiga inimesi (mõned neidt maksid väga kohusetundlikult, kuid enamus seda ei teinud). Ma lihtsalt korrigeerisin oma mõttevea ja saavutasin imelisi tulemusi, nagu minu klientide areng, klientide rahulolu ja minu enda sissetulekute kasvamine.

Kui ma ütlen teile, et MUUTKE ISEENNAST, siis te teete seda seepärast, et te sisemiselt teate samuti, et see töötab.

Ainult te ise saate muuta oma rakusageduse vibratsiooni ja kui te seda teete, siis muutub kogu teie reaalsus koos teiega. Teis on jõud joonduda ÜKSKÕIK millise reaalsuse te endale valite. Kõik mis teil on vaja teha on kustutada kõik oma uskumised ja alateadlikud programmid, mis väidavad teile vastupidist.

Ma loodan, et see artikkel aitab teil nihkuda välja ilmajäämise hirmust ja käitumismustrist, mis paikneb kummaski spektri otsas. Ma loodan, et see aitab teil näha, et igast kogemusest, mida te eriti ei naud, on võimalik väljuda omaenese rakusageduse tõstmisega ja joondumisega selle järgi, mida te tegelikult kogeda soovite.

Teie olete see vägi, mis loob teie enese elu!“

 

Selliste artiklite kirjutamine võtab mitu tundi. Ma kirjutan neid selleks, et KaksikLeegi kollektiiv saaks paremini aru Teekonnast, millel nad viibivad. Kui see artikkel teile meeldis või kui see aitas nihutada teie vaatenurki, siis teadke, et panused on väga tänulikult vastu võetud.

Kui soovite panustada ükskõik millises summas, siis seda saate teha siin.

Soovin teile maagiat ja imesid sellele imelisele teekonnale teie armsamaga.

Kui see artikkel helises teiega kaasa, siis jagage seda ka teistega. Ma tänan teid.

Suure Armastusega

Sabriyé Dubrie

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:
https://gangstagoddesses.com/setting-boundaries-on-your-twin-flame-journey-or-being-a-doormat/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.