Alkeemiku Töötuba: Austades teineteise piire ja jagades füüsilist ruumi


Pildiotsingu joaquin's laboratory of alchemy tulemus06.04.2018 Ana Souto

Kallid Teekaaslased,

Nii nagu 3D liidud valmistuvad joonduma ja on valmis füüsilisse reaalsusesse materialiseeruma, on minule antud juhtnöörid kõik sellest, kuidas valmistuda ette praktilisteks asjadeks, mida on vaja liidu moodustumise protsessi hõlbustamiseks.
Arvatavasti olete juba päevi tundnud ennast, nagu te juba oleksitegi Liidus. Võibolla olete isegi vahest unustanud kõik selle halva ja valusa, mis teie ja teie kaksiku vahel on juhtunud, enam pole mingit vaenu ja paaril korral te peaaegu juba haarasite oma telefoni, et oma kaksikule sõnum saata ja rääkida neile mõnest heast uudisest, et järgmine hetk taibata, et te praegu ju ei suhtle.
Te võite isegi tunda ennast nii kohustatuna nendega asju jagada, et te võiksite lihtsalt neile helistada ja käituda nagu te juba oleksitegi koos! Kuid, te ei ole. Või olete?
Te mitte ainult ei taju, et see on tulemas, te teate, et see juba on kohal, kuid see ei ole. Või siiski on?

“Ana, mida paganast praegu toimub?” on viimane trend minu postkastis. Seega, olge tähelepanelikud, sest me loome vaid tahtega ja manifesteerime uskumatu kiirusega. Teie mõtted muutuvad emotsioonideks ja teie emotsioonid muutuvad reaalsuseks vaid murdosa sekundiga ja see läheb vaid kiiremaks sedamööda kuidas me astume välja sellest tagurpidi liikuva Merkuuri energiast, et võtta vastu tulise Jäära Noorkuu.

Enam ei ole eraldatust, ei valu, ei vastumeelsust.
Lihtsalt armastus ja puhas joondumine ja see on vahelduseks pagana hea tunne!

Minu eesmärk on valmistada teid ette füüsiliseks liiduks.
Minu eesmärk on aidata teil vastu võtta vajalikku kõrgemat tarkust, et teha seda harmooniliselt.
Minu eesmärk on teid toetada läbi kogu selle protsessi.
Minu eesmärk on kõrvaldada teie hirmud ja blokeeringud seoses teie Liiduga.
Minu eesmärk on teie Julgus täna käima tõmmata.

Nii palju on räägitud 4D Liidust ja 5D koondumisest, kuid me pole veel arutanud 3D füüsilise koosluse põhiväärtustest ja kuidas see tegelikult tundub, kui tuleb kohandada kaks elu, kaks perekonda ja kaks erinevat vibratsiooni ühte ja samasse füüsilisse ruumi ühe ja sama katuse alla.

Eraldatus on niigi raske, sest see annab teile vajaliku aja ja ruumi, et üle vaadata oma suhte sügavikud, seda kuni tuumani välja, kuid samuti võimaldab see teil suurelt unistada taas kohtumisest, mis ei pruugi teie jaoks sugugi selliselt välja mängima.

Kui te arvasite, et vaimne ühendus oli teie jaoks keeruline, siis saab teil lõbus olema ühendada üksteise piiride respekteerimise vajadus ja samal ajal jagada ühte ja sama füüsilist ruumi, ilma et oleksite pealetükkiv ja agressiivne.

Vajadus olla tunnustatud, mis ei pruugi sugugi alati olla joondumisest teie vahel, pole midagi lihtsat ning teie kannatlikus pannakse proovile veel korduvalt, kuni te lõpuks alistuste ja lubate asjadel lihtsalt kulgeda individuaalselt, seni kuni sellest saab ühine missioon.

Te võite olla täielikult seotud oma hingemissiooniga ja ajate seda taga nagu paks laps jookseb jäätiseauto sabas, kuid teie kaksikul on ikka veel vaja käia oma teekonnal. Niikaua teie aga istute, vaatate ja ootate, teie vastupidavus ja meelekindlus pannakse järjekordselt proovile.

Te võite silmitsi seista tunnetega nagu pettumus, prioriteetide muutmine ja need vastastikkused piirid võivad sattuda väga tugeva kahtluse alla, kuid tegelikult sõltub see teie endi määratlusest, mida see partnerlus teile tähendab, seda teie enda individuaalsete ja tavaliste vajaduste valguses.
Kõige olulisem on mõista, et see ei ole tavapärane suhe, vaid et eelkõige on see elu partnerlus, mida on vaja ehitada vaimsuse vundamendile.
See ei ole niivõrd kinni selles, kuipalju te teineteisega aega veedate, vaid rohkem selles, kui tõeliselt te omavahel olete ühenduses.
See ei ole niivõrd selles, suhtluse koguses mis teie vahel on, kuivõrd teie emotsionaalse väljenduse kvaliteedis, kui te suhtlete.
See pole niivõrd füüsilises kohalolus, vaid hingede mõtestatud puudutuses, kui olete samas ruumis.
See pole niivõrd sõnades mida te vahetate, kuivõrd teie silmadega vahetatavas energeetilises informatsioonis (energeetilised infopallikesed).
See pole niivõrd kinni selles kuidas TEIE ennast tunnete, kuivõrd selles, kuidas teie SÜDA ennast tunneb.

Teie süda teab. teie süda on kaitstud, turvaliselt ja lõõgastunud, isegi kui teie füüsiline keha ja loogiline meel püüab sellele vastu vaielda ja reageerida vanadest suhtemustritest lähtuvalt.

Saab olema ka päevi, kus teie ja teie kaksik ei ole sugugi ühes joondumises ja tegelikult on ka see täiesti OK. Selles pole midagi valesti ning teil tuleb mõista, et see on jätkuv energiate kosmiline tants, mis meid vahest teineteisest eemaldab, et meil oleks võimalik korraks jälle kogeda oma individuaalset Teekonda ja veidi hiljem jälle kokku tulla ja lisada sellega väärtust oma ühisesse Teekonda.

Tunda teineteist nii hästi, et te suudate kindlalt määratleda teise piire ja olla neist teadlik on tähtsam kui midagi muud. Teada millal ja osata anda neile vajalikku aega ja ruumi iseenese jaoks, et neil oleks võimalik iseenese asjades selgust saada, on ülivajalik. Taipamine, et ka sina ise vajad aega enda jaoks, et kalibreerida, tasakaalustada ja kohandada energiaid on esmatähtis.

Vaid nii suudate te vältida seisundit, kus te taaskord reageerite mingile mõttetusele ja te suudate püsida iseenese energias, ilma et te korraga kõike isiklikult hakkaksite võtma ja solvuksite asjade peale mida teine teeb või ütleb.

Mitte keegi ei juhi kedagi ja mitte keegi ei longi aeglasemalt kui teine.
See on lihtsalt kõrvuti jalutamise harjutamine ja teadmine, et millal on vaja kiiremini kõndida ja millal võtta samm aeglasemaks et käsikäes aeglasemalt jalutada.

Kommunikatsioon on oluline ja ma ei pea siin silmas üle keevate tunnete emotsionaalset oksendamist, vaid ausat ja otsekohest väljendamist oma käivitajate, emotsionaalsete vajaduste ja füüsiliste keerukuste suhtes.
ISEENESE mõistmine on kõige tähtsam ja aitab teid selles protsessis ning lubab teil navigeerida nendes energiates juhtides oma masinat teadlikkuse kõrgematele tasemetele.
Ärge laske oma inimloomusel ennast niipalju neelata, et te astute üle oma kaksiku piiridest ja ärge laske oma vaimsel poolel ennast valitseda nii tugevasti, et te unustate oma füüsilise seotuse.

Mõlemad on tähtsad ja nende kahe vahel tasakaalu leidmine viib teid joondumisse liiduga ja teie ühise hingemissiooniga.

Taibata, et teil mõlemal on oma osa teie ühises hingemissioonis võimaldab teil püsida ISEENESES ja lubada oma kaksikul teha nende osa sellest tööst.
See ei ole alati kerge, te ei ole alati kõiges ühel meelel, kuid päeva lõpuks alistute te mõlemad sellele mis see on ja delegeerite osa asju teisele.

Kõrvaldage igasugune dominantne ja patroniseeriv käitumine ja lubage asjadel lahti rulluda loomulikult, ilma igasuguse surveta või eeldamisteta.
Mida suuremat vastupanu te tekitate selle liidu loomuliku arenemise lubamisele, seda tugevamaid vastuolusid teie teele lükatakse, et te need vabastaksite ja ümber pööraksite.

Mida teie kaksik teeb oma vaimse arengu võtmes või isegi hingemissioonis on puhtalt nende asi, ja nende oma tempoga. Ainus asi millele teil on tarvis keskenduda on TEIE ISE. See TEIE teete omaenese vaimse kasvamise ja hingemissiooni jaoks.

Olge tähelepanelikud oma vaimse ego ja inimkäitumise mustrite suhtes.
Teie kaksik EI PEA olema midagi muud kui nad parasjagu on ja sama kehtib teie kohta.
Teil tuleb õppida koos kasvama, teineteist toetades headuse ja hoolitsusega. Teil tuleb õppida üle saama kõigest sellest, mida te olete seni uskunud, et astuda edasi oma kõrgemasse minasse.

Teil tuleb mõista, et te mõlemad teete selle teekonna jooksul vigu ja see on täiesti lubatud.
See on täiesti ok.
Need on vaid kohanemised füüsilisse ühendusse ja vaimsesse teekonda.

On aeg lasta lahti kõigist hirmudest, mis teil on olnud oma Liidu suhtes ja asuda emotsionaalsesse seisundisse, et te juba olete koos.

Rõõm, rahulolu, põnevus, rahuldatus, elevus, ekstaas ja kõik need kõrgemad sagedused millesse te saate ennast nüüd lülitada aitavad teil püsida rajal ja joondumises oma ühendusega.

Püsige tasakaalus, maandatud ja keskendunud oma hingemissioonile ning oma isiklikule arengule ja lubage asjadel lahti rulluda loomulikult täiuslikus ajastuses.
Tehke ennast nii kergeks, et energiad saaksid teid vabalt kanda.
Nüüd peaks teie keskendumine olema suunatud soovida universaalsele kaasloomisele.
Küsige ja teile antakse.

Enam ei ole aega ebamäärasuseks ega eneses kahtlemiseks.

TE OLETE VALMIS!

Kasutage Teadliku Koosloomise Universaalset seadust ja looge see mida te ihaldate, joondudes oma südame soovide ja oma sügavamate hinge kirgedega.
Lubage sellel juhatada ennast pimesi läbi ülestõusmise teerada ja olge kerged kui suled, teadmises, et teid kannavad praegu energiad.

Juhatagu teid alati teie enese intuitsioon.
Ma saadan teile palju armastust ja kergust ning palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstud oma enese südame väes.

Hüppaja,
Ana

©thebloomfromwithin
For specific guidance on your own personal soul mission and twin flame union, book a private session with me.
https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php
(The content of this article is copyright protected)

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/alchemy-of-union-18011875?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2VzczpjMWYwY2I3MS01NzM2LTQxN2UtOWI2NS05MTdkZGRhMTkxNjIifQ.4Nk8JmI8hpDPinPhIH4CtuV3BwXxB-1aBauDbVfneAg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.