Kõrgema Mina sõnumid: Karma Mustrimall


22.09.2017 Ana Souto

Most beautiful libraries: Old Library of Trinity College Dublin :  r/DarkAcademia

Kallid teekaaslased,

Ma alustan uut sektsiooni oma kirjutistes, ehk siis Kõrgema Mina Sõnumid. Seda selleks, et saaksite minuga ühineda Hingemissiooni tsirkusevagunetis, millel ma praegu olen.

Olen saanud palju kirju ja sõnumeid, mille küsimus on enamuses karma ja karmatsüklite kohta. Niisiis ma mõtlesin, et ma valgustaks veidi seda teemat ja loodetavasti saan ka kõrgemaid eesmärke tuua rohkem nähtavale.

Ma olen kiiksuga, tänaseks me juba teame seda kõik, ja ma võin istuda esoteerilistes vestlustes tundide kaupa, kuni me kõik oleme juba näost sinised, kuid palun, püsige praegu minuga. Sest ma püüan tõlkida seda vaimset uuendust, mille ma ise sain, kui läbisin omaenese karmatsüklit.

Karma on seotud Tegu & Tagajärg Universaalse Seadusega, mis tähendab, et teie tegudel on otsene mõju tagajärgedele. Lihtsamalt öeldes, „Kõik mis teed, teed endale“ aga alati ei pruugi see osa, mis sulle endale tagasi tuleb, sulle meeldida.

Me võtame järjepidevalt omale ja anname välja karmat, seda siis just sõltuvalt sellest, kuidas me käitume, suhtume, reageerime ja vastame inimestele, kohtadele ja olukordadele. Niisiis on meie endi tegevus Karmale päästikuks.

Kuskohast me oma käitumise oleme saanud?

 

Meie käitumistele on ainult üks allikas ja seda nimetatakse tahteks. Tahe on see mis meid edasi piitsutab ja aitab meil langetada elulisi otsuseid, vahet pole kas tulemused on meile kasulikud või mitte. Kuid sellesse me süübime veidi hiljem.

Nüüd, tahtes on tegelikult kaks allikat. Üks on meie tõeline mina, ehk meie kõrgem mina, ehk meie südamekeskus ja teine on meie ego, ehk meie peas „vadistav pärdik“, ehk meie madalam Mina.
Tahe on see, mis paneb kõrgemad energiad liikuma ja tõlgib need füüsiliselt nähtavaks mateeriaks ja käega katsutavateks asjadeks, mida me saame kogeda. Me kas tahame oma elu parendada ja paneme tahte tööle oma kõrgemate eesmärkide eest või leiame kuritegelikke ja ebaausaid võtteid selle saamiseks.

Järgmiseks hakkame tegutsema vastavalt oma tahtele. Me paneme energia liikuma võttes vajalikke füüsilisi samme, et järgida algseid soove ja ideid. Kuid asjad lähevad untsu, kui me võtame samme lähtuvalt oodatavast tulemusest. Sest see tekitab moondusi ja häirib meie tavalist käitumist.
Meil tekivad eelarvamused ja me hakkame kohandama oma käitumist selle järgi, mida me tulemuseks ootame. Seda juba täiesti sõltumatult meie peamisest tahtest.
Meid tõmbavad käima inimesed, kohad ja olukorrad ning see lööb meid välja joondumusest iseenesega ja see on hetk kui Karma lülitub käima ja tuleb meiega mängima.

Ma annan teile siia piltliku näite oma enese kogemustest, et te saaksite paremini aru mida ma püüan seletada.

Kui ma lahutasin oma abikaasast ja oma laste isast, siis me leppisime kokku, et peamine tahe saab olema meie laste heaolul. Me leppisime kokku, et me oleme selles võrrandis täiskasvanulikud ja et kui miskit ei meeldi, siis tuleb meil see lihtsalt alla neelata ja teeselda heaolu, kuni see hakkab õnnestuma.
Läbi selle protsessi oli meil paar lahkarvamust ja mõned pisikesed konfliktid, kus me mõlemad olime väga valmis reageerima oma madalamast minast ja lihtsalt vastastikku teineteisele haiget teha.
Kui me oleks seda teinud, siis oleksime me eemaldunud oma algsest eesmärgist ja tahtsest, et laste heaolu peab olema kõige olulisem ja sukeldunud hoopis uude stsenaariumisse, mis oleks meenutanud lahinguvälja, mille ainus eesmärk on vastase hävitamine. Kuid meil õnnestus pidada silmas oma eesmärki ja meenutada seda, mis oli tõeliselt oluline.

Laste heaolu ja emotsionaalne stabiilsus.

Niisiis, et kas oli selliseid hetki, kus ma tahtsin talle teha kogu keha epilatsiooni, ilma et ma oleks oodanud vaha jahtumist kehatemperatuurile? Oo jaaa! Ja ma olen enam kui kindel, et ka temal olid sarnased soovid ja kui päris aus olla ma isegi lootsin, et tal oleks, sest see oleks säästnud mulle tohutult salongiraha!

Kuid me ei laskunud selleni ja peale seda olid kõik meie käitumised ja otsused, ja on siiani, selle peamise eesmärgi järgi. Meil õnnestus päris kergelt meie vahelt puhastada kogu Karma.

Et mis siis on Karma definitsioon?

 

Esiteks ja kõige olulisemal määral on see teie tahe.
Kui teis on tahe kellelegi haiget teha, siis oleks teil päriselt ka arvesse võtta, et Karma tuleb ja hammustab teid persest.
Kõik teie teod saavad olema sellest mürgisest tahtest lähtuvad ja te leiate ennast Jäneseurust alla langemas, kaasas terve seljakotitäis halbu otsuseid ja hingekahetsusi, mis kõik segatakse kokku üheks suureks klõmakaks, mis teil tuleb hiljem alla neelata. Servus Ego, põhi peale!

Teiseks, teie tegevused.
Kui teie käitumised ja tegevused ei ole joondumuses teie kõrgema minaga ja te panete teelt välja, siis te lihtsalt meelitate endale halbu energiaid ja kausitäie mädamunasid, millest teile tehakse hiljem omlett. Head isu!

Kolmandaks, teie reaktsioon vs teie vastus.
On tõsi, et te saate kontrollida ainult oma käitumist ja te olete ikkagi teiste inimeste, kohtade ja olukordade armus. Kuid samuti suudate te kontrollida, kuidas te nendele reageerite või vastate. Reageeringud tulevad meie ellujäämisinstinktist, seega meie madalamast minast ja seega tõmbab meid eemale meie kõrgemast eesmärgist.

Vastamine tuleb aga juba sisemisest vaikusest, sealt, kus me oleme ühendanud oma teadmised ja emotsioonid harmoonilisse kooslusesse ja otsustanud teha elutarku otsuseid, et püsida oma kõrgema eesmärgiga joondumuses.

Iga kord, kui te ei põrku inimeste ja olukordadega mis käivitavad teie madalama mina osa, te puhastate karmat ja avate positiivse manifesteerimise väravad oma ellu.
Te võite lihtsalt korrata Universumile: „ma ei ole selle inimese, koha või olukorraga joondumuses ja ma otsustan ennast sellest võrrandist välja võtta“.

 

Sama käib ka nende inimestega kokku saamise kohta, kes läbivad oma karmatsükleid. Me toidame nende ego ja liitume Kes-Aias-kes-aias mänguga, mida nemad parasjagu mängivad. Me meelitame karmat endale seda juba lihtsalt sellega, kui me võtame osa nende jätkuvast karmatsükli läbimisest. (minnes kaasa hinnangutega, negatiivsete arvamustega, kismadega, lihtsalt et neid „aidata“)
Kui tihti te olete ennast avastanud nn halva õnne hoovuses, kui teie lähedane sõber läbib parasjagu oma karmatsüklit?
Te lihtsalt hakkasite neile appi, kogu müstika.
Karma rong hakkab väljuma, kõik vagunitesse! Tsuuh-tsuuh!

Kui te teete teadliku otsuse, oma energia mingist olukorrast eemaldada, siis te tõukate eemale sedasama asja ja viskate selle oma elust välja.

Eemaldumine=Ümbersõit

Niisiis, kui te oma elust midagi enda jaoks kasutut välja viskate, siis suunate te ennast tagasi joondumusse oma kõrgema eesmärgiga.

Lihtne, onju?

Mulle meeldib kui mind eemale lükatakse, sest ma tean, et üsna pea suunatakse mind sinna, kus mul tuleb olla.

Ma olen selle täielikult omaks võtnud ja suhtun sellesse kui kõrgemasse juhendusse ja hinge joondumusse.

Head teod, hea Karma!

Karma on bitch ainult siis kui te ise olete.

Kui te otsustate teadlikult lähtuda oma südameruumist ja joondate oma tahte, teod ja vastused lähtuvalt oma kõrgemast eesmärgist, siis võidate omale veidi pluss märgiga karma punkte.

Eemaldades endast mürgised elemendid ja seostudes nende elementidega, mis teis sisemiselt kaasa helisevad, siis te loote oma hingearengule täiusliku keskkonna.

Käskige sellel vadistaval pärdikul vait jääda ja öelge oma südamele, et see kõneleks valjemini.

Astudes välja nendest korduvatest mustritest ja hakates looma enesele ja oma hingemissioonile täiesti uut teerada.

Te kõrvaldate oma elust inimesed kes teisse ei panusta, seda selleks et need kes on vajalikud saaksid teie juurde tulla.

Inimesed teie elus on täpselt selles sageduses millest te isegi ja seetõttu teenivad teid kui korrigeerivad liitlased, seda siis läbi teie teekonna.

Siin on päris piltlik lugu Matrixist, milles me elame:

Mulle meeldib neid mustrite korduvusi avastada ja neid pulbriks lasta.

Tagasi vaadates on mul vahest väga lõbus, nähes kuidas ma istusin nii tihti karmatsüklites, no ja tänaseks ma isegi ei mäleta, millal ma viimati laskusin kellegagi vaidlusesse, selle asemel, et ennast lihtsalt sellest olukorrast eemaldada ja minna kuhugi mujale.

Ka teie võite seda teha, seda niipea, kui te õpite oma karmatsükli pakutava õppetüki selgeks.

Siis olete vaba ja lõpuks ometi saate olla teie ise.

Sellest ajast, kui ma hakkasin tegema Karma määramise Sessioone, hakkasin ma märkama ühte huvitavat asja, et niipea kui inimesed aru saavad, mis neid kinni hoiab, siis nad on korraga palju kergemad ja valmis enesekindlalt edasi liikuma.

Mulle meeldib inimestes seda lülitit keerata.

Ma olen selline kiiksuga tegelane, Ma tegelikult ruigan naerda kui ma seda siin kirjutan, just nagu pisike roosa põrsas ….

Ma panen siia ühe huvitava filmisoovituse. See räägib karmast, eelmistest eludest, elust pärast elu, taas-kehastustest, ajajoontest ja korduvatest mustritest.

Pange ette oma vaimsed prillid, haarake kauss popcorniga, klaasi jääteega ja nautige!

Ma loodan, et see avas teie meeled ja avardas teie vaatenurki seoses karmadünaamikatega ja et te suudate seda nüüd manifesteerida oma elu füüsilistesse energiatesse.

Ma soovin teile meeldivat nädalavahetust, vabana halvast karmast ja nii zen kui võimalik ja ma saadan teile palju armastust ja valgust.

Namaste.

Karmavaba Hipi,

Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaalipostitus on tänaseks maha võetud.

Üks kommentaar “Kõrgema Mina sõnumid: Karma Mustrimall

  1. Pingback-viide: Keda sa vaatad? | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.