Ärge pange oma õnnelikkuse võtit kellegi teise taskusse


Pildiotsingu key to happiness tulemus01.06.2017 Ana Souto

Mu kallid teekaaslased, räägime täna õige sellest igavesest õnnelikkuse püüdmisest, mis tõukab meid ootamatutesse suundadesse ja paneb meid tegema vahest mitte just nii mõistlikke otsuseid.

„Sina ei tee mind enam õnnelikuks“. „Ma ei ole enam õnnelik“. Autš! Tuleb tuttav ette, ahh?
Oleme ausad, me kõik oleme selles olnud ja see ei ole sugugi kena vaatepilt mitte kellegi jaoks, kes on selles osalised. Kujutage ette kui üks hakkab jonnima ja loobib oma mänguasjad laiali ning ei taha enam mängida.

 

See, kes trambib jalgu on nüüd silmitsi reaalsusega, et neil tuleb oma õnnelikkust otsida mujalt ja alustada uuesti nullist. See, kes sai osaks pistoda torke on jäetud analüüsima, et kus nad eksisid ja kuidas nad oleks võinud teisiti käituda, et hoida seda teist inimest enese lähedal
Olgu asjad kuidas nad on, kuid see on ülivajalik teekond oma tõelise sisemise olemi Tuuma ja hästi välja teenitud uue alguseni, kus meil tuleb mängida täiesti uut rolli, uut karakterit mis baseerub käsikirjal, mille me leidsime oma uue naha jaoks sobiva.

 

Võtame nüüd ette selle sõlmes väite lahti harutamise, mis hävitab niipalju suhteid, olgu need siis romantilised, sõbrasuhted või ärialased.

 

Kui inimene ei ole õnnelik, siis ei tea ta lihtsalt kes ta tõeliselt on. Las ma ütlen seda korra veel, et see korralikult kohale jõuaks: Kui te ei ole õnnelik, siis te ei tea kes te tõeliselt olete.

 

Kui ma paluksin teil nimetada kõiki neid asju mida te armastate, siis kui kaua võtab teil aega, et te lõpuks nimetaksite iseennast?
Enamus meist nimetavad inimesi, kohti, objekte või isegi kogemusi, kuid ülimalt harva me lisame sellesse nimekirja iseennast, kui tegelikult peaks olema eneseväärtustamine selles nimekirjas meie esmane ülesanne. Kui see on tasakaalust väljas, siis võite mind uskuda, kui ma ütlen, et teie elus ei toimi päriselt mitte midagi.

 

Teil on vaja olla oma õnnelikkuse eest ise vastutav täna ja iga jumala päev teie elus. Teie asi on olla tähelepanelik, et kõik oleks tasakaalus, et olla füüsiliselt ja emotsionaalselt ühenduses ja tervenenud. Et olla vaba igasugusest muretsemisest ning rahus sellega mis ja kus te olete. Et olla tugevam, lõdvestunum ja armastavam iseenese ja oma elu suhtes, igapäevaselt põletava kirega. Kui te suudate seda iseeneses, siis ei suuda mitte keegi teie rahuliku elamise mulli purustada.

 

Minu vaimseks teejuhiks oli keegi, keda nimetati Kaunis Preestrinna, sest tema pani mind vaatama iseenesesse ja üles otsima selle, mis ma tõeliselt olen. Ma olen temalt nii palju õppinud ja ma olen kindel, et me oleme „õed erinevatest isadest“

 

Ta ütleb: „Kui inimesed tahavad teie ellu tulla, lubage neil seda teha. Kui inimesed tahavad teid armastada, lubage neile seda. Ja kui inimesed tahavad teie elust lahkuda, siis samuti lubage seda neil teha“.

 

Niisiis, kindel on see, et mõned inimesed ja olukorrad lisavad teie elule väärtust ja nende puudumine lõikab kohati hinge nagu noaga, kuid siiski olete te võimelised oma eluga edasi minema rohkem tasakaalus ja stabiilselt.

 

Kui te suudate jagada oma hoolivust, oma headust ja oma mõistmist inimesega, kes ootab teilt kõike muud kui seda, siis te kasvate, te õpite.

Lubage neil minna nende oma teed ja leida nende endi õnnelikkus. Lubage neil olla iseendiga ja avastada, kes nad tõeliselt on.

Pole mõistlik hoida teist inimest pantvangina oma enese emotsionaalses keeristormis. Teil tuleb neid armastada niipalju, et te olete võimeline neid minema laskma. Teil tuleb neid niipalju armastada, et te lubate neil olla õnnelik kusagil mujal, isegi kui sellel pildil ei ole teid. Kedagi armastada, tähendab olla võimeline neid vabaks laskma, et nad saaksid jätkata omaenese Teekonda.

Saatke neile armastust ja olge tänulik, et nad olid osa teie elust.

Lubage neil olla ja teha seda, mida nad peavad tegema ja jätkake iseenesele vajalike tegevustega. Mitte keegi teine ei saa olla vastutav teie õnnelikkuse eest, sest see poleks lihtsalt aus, ja sama käib teiste õnnelik olemiste kohta.

Kui teie õnnelik olemine sõltuks kellegi teise heakskiidust, siis võite kindel olla, et nende õnnetu olemine on ka teie oma ja see on juba garanteeritud katastroofi retsept.

 

Kui teil tuleb ennast kaotada selleks et võita kedagi teist enesele, te kaotate. Kui teil tuleb kaotada kedagi teist, et leida ennast, te võidate.

Palun lugege neid viimaseid lauseid niikaua, kuni te tõeliselt suudate seda mõista. Märk sellest, et te sellest aru saite on selline – korraga tunnete kuidas teie suunurgad hakkavad ülespoole tõusma ja teie näole ilmub lai naeratus. Just, nüüd saite pihta!

 

„Õnnelikkus sõltub vaid meist endist.“ – Aristoteles~

Praeguseks te arvatavasti juba nuputate, et kuidas oleks õige moodus leida see püha paik meis endis ja ma ütlen teile, et see on midagi nii lihtsat ja ära kulunud ütlust nagu „see on kinni tänutundes“.

Tänulikkus on midagi sellist, mida me (nii kummaline kui see ka pole) võtame iseenesest mõistetavalt ja lihtsat. Ma olen õpetanud oma lastele „tere hommikust“ ütlema igale väikesele asjale, mida nad näevad kui hommikul ärkavad. Ja nii me siis ütleme „Tere hommikut Päike!“, „Tere hommikut Linnud!“, „Tere hommikut Puud!“, „ Tere hommikut Krõbuskid!“, „Tere hommikut Kingad!“, „Tere hommikut Auto!“, „Tere hommikut Kutsa!“ ….

See on lastele tavaline harjutus, kuid see mida me tegelikult sellega ütleme: „Aitäh, Universum, et jagad meiega kõike seda, me oleme tänulikud ja hindame neid“.

 

Samamoodi võtame endalt tunde, et meil on õigus seda kõike saada ja tunde, et ei ole midagi uut siin ilmas.

Tänulikkus on igapäevane harjutus, mis saab alguse juba voodis, niipea kui ärkame. Kui me suudame kohe, kui äratuskell helisema hakkab, ühenduda tänulikkusega, siis on meie päev alanud parema noodiga ning me suudame näha järjepidevaid õnnelikke sündmusi läbi kogu päeva. Sest te ise saadate välja sõnumit, et te olete valmis vastu võtma õnnelikke sündmusi, ja kujutage ette, need õnnelikud sündmused tulevad riburadapidi terve päev.

 

Niisiis, me saame alustada olles tänulik oma mugava voodi, pehmete linade, ja kohevate patjade eest. Kui äratus läheb käima ja teil on tunne, et tahaks seda tümitada nagu Jõumees Hulk, siis olge tänulik, et teil on töökoht kuhu minna. Teie kolleegid panevad teid kahtlema inimkonna mõistuses? Kena! Nad toovad teie ellu kontraste. Te olete veel dušši all unine, kuid teil on olemas soe vesi ja hästi lõhnav šampoon, et pesta neid põrgulikke juukseid, et muuta need kauniks lisandiks teie kaunile kehale. (Kui olete kiilakas, siis pole teil kunagi muret täidega, iialgi, ja see on puhas võit. Uskuge mind, ma olen ema.)

 

Kui te istute hommikuses liiklusummikus, siis ikkagi istute te oma enda autos, mille te ostsite oma teenitud raha eest, oma pühendumise ja loovuse tasuna. Selles autos on isegi raadio kus te saate kuulata teie lemmiklaule ja neile kogu kõrist kaasa laulda. Sest teil on täiesti töökorras kõrvad ja häälepaelad. Andke minna, ja taguge roolil veidi trummisoolot, teil on töötavad käed ka!

 

Kui te sõidate rongiga/bussiga/metrooga/lennukiga/kuumaõhu palliga/kosmoselaevaga, siis seepärast, et teil on võimalik selle pileti eest maksta, mis viib teid teie sihtkohta. Samal ajal kui te ise istute lõdvestunult ja saate lugeda raamatut või vaatate asju oma telefonis. Põrgut, te võite isegi limpsida suurepärast cappucchinot, mille te enne reisi kaasa ostsite, raha eest, mis teil oli rahakotis! Ja nii te lähete!

 

Kui te sõidate jalgratta või mootorrattaga siis nautige värsket õhku ja naeratage inimestele kes on kinni hommikuses liiklusummikus ja laulavad oma autodes nagu hullumeelsed. Ka nemad on õnnistatud, just nagu teiegi, ja kes teab, teie naeratus võib muuta nende päeva veelgi kaunimaks.

 

Kas taipate, kuhu ma selle jutuga lähen?

 

Ja sama käib siis, kui teil on vaja oma päevale punkt panna. Olge tänulikud, et saate õhtust süüa laua taga, koos lärmakate lastega, pesu ja nõud pesta, vaadata telekast meelepäraseid saateid, selle siidise pidžaama eest ja selle imemõnusa voodi eest. Ma võin kihla vedada, et te leiate veel palju, mille eest tänulik olla enne kui te magama jääte. Ja olla põnevil sellest, mida homne päev veel toob.

Mida rohkem te olete tänulik, seda rohkem tõmbate oma ellu asju mille eest tänulik olla.

Teil on alati valik, kas olla tänulik või viriseda. Ma palun, ärge lükake seda hilisemaks, ma usun et teie sõnastikus on piisavalt sõnu, et väljendada ennast positiivsemal viisil.

Kas haid virisevad siniste esmaspäevade üle? Ei. Nad on varakult üleval, hammustades kõike, rebestades asju, olles hirmuäratavad ja meenutades kõigile et nad ON paganase Haikalad!

 

„Kui te liigute oma eesmärgis, siis te ei pea taga ajama inimesi ega olukordi. Teie valgus paneb olukorrad ja inimesed teid taga ajama!“

 

Universum on nagu restoran. Kui te lähete restorani sööma ja tellite omale meelepärase toidu, siis te ei jälita ettekandjat iga natukese aja tagant, et kontrollida millal teie toit valmis saab. Te lihtsalt lõõgastute, näksite leiba ja naudite veini.

Nüüd, kui te hindate oma ettekandja abi, siis võib ta isegi teie tellimust veidi tagant kiirustada või lisada sellele paar tasuta jooki, söömaaja lõpetuseks.

 

Seega, Universum on restoran, kus te esitate tellimuse, te usaldate personali, et see tuleb teile just õige ja te teadlikult väärtustate seda oma tänulikkusega, et kõik see juba on teie kasutuses praegu. Enamus juhtudel ei lase Universum meil edasi liikuda, kui me pole teadlikult väärtustanud seda kus me hetkel oleme.

Kui te tahate oma ellu rohkem armastust, olge armastavam iseenese ja teiste suhtes. Kui te tahate rohkem headust, aidake teisi, osalege heategevuses. Kui te tahate rohkem raha, tundke ennast rikkana, külluslikuna, sellega mis teil olemas on ja osake oodata juurdevoolusid ootamatutest kohtadest. Olge see energia, mida te soovite endale tõmmata. Uskuge, et te olete seda väärt ja Universum toob selle teile lauda. Bon Appetit!

 

Vahest ei saa te seda inimest oma ellu, seda tööd või autot, mida teie meel tahab, kuid te saate kindlasti selle, mida teie hing vajab.

 

Seda nimetatakse Külgetõmbe Seaduseks. Kui teis tärkas uudishimu, siis soovitan teil YouTubes vaadata Abraham Hicks`i videoid. Ta on tegelikult väga inspireeriv ja äärmiselt naljakas kuju.

 

Siin on 5 lihtsat külgetõmbe seaduse reeglit, mille ma olen oma elu osaks teinud:

  • Sinu emotsioonid räägivad kõvemini kui su sõnad.
  • Ennast hästi tunda on tähtsam, kui pidevalt oma soovide välja mõtlemine.
  • Universum vastab alati just sinu enese vibratsioonis.
  • Inspiratsioon on puhtalt teie sisemise hääle suhtlus ja juhendamine.
  • Ei ole võimalik midagi ihaldada, ise samal ajal ennast tundes halvasti, kartes või selles kaheldes.

 

Ma pöördun nende viie reegli juurde oma artiklites veel tagasi.

 

Tehke endale ja Universumile teene ja ärge peitke oma maagiat. Uskuge sellesse, mida te nii väga tahate, et sellel pole muud võimalust kui materialiseeruda.

 

Kui te armastate oma elu, siis ei ole lihtsalt teist võimalust, kui et elu armastab teid vastu. 😉

 

Ana

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://thebloomfromwithinproject.blogspot.com.ee/2017/06/never-put-key-to-your-happiness-in.html

 

2 kommentaari “Ärge pange oma õnnelikkuse võtit kellegi teise taskusse

  1. Pingback-viide: Valikud – Kirglikust tegutsemisest või halvavast inertsusest | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

  2. Pingback-viide: Olla Õnnelik. Seisund, mis sõltub välistest faktoritest või Otsus, mis tekib sisemisest vajadusest? | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.