Sinu füüsiline Ego ei ole tegelikult sinu sõber


26.04.2018 Ana Souto

Mind suunati seda artiklit kirjutama, niisiis olen ma kindel, see on vajalik, neile kes otsivad vastuseid.
Aegajalt küsitakse minu käest meditatsioonide kohta ja milline on minu isiklik meetod, et hoida oma isikliku teadlikkuse ja oma kõrgema teadlikkuse vahel avatud suhtluskanalit.

 Alguses nõudis see minult korralikku keskendumist, see oli paar aastat tagasi, sest ma ei suutnud piisavalt vaigistada oma meelt, et lülituda oma allika infosse.
Ma võisin hetkega hüpata oma mõtete rongile, samas kui oleksin võinud neid vaadata vaid kõrvaltvaatajana, ja lasta neil edasi sõita ilma minuta.

 Aga see ei takistanud mind. Ma katsetasin iga päev, mitu korda päevas, erinevates kohtades ja erinevatel aegadel, niikaua kuni see mul lõpuks välja tuli. Ma mõtlesin lõpuks välja, kuidas ma saan siseneda sellesse oma pühasse vaikuse paika iseenese sees.

 Ma olen loogilise mõtlemisega aga väga visuaalne inimene ning mul tuli leida võimalus, seda protsessi enda jaoks lihtsustada, seda läbi mõistmise, kuidas see toimib läbi praktiliste võtete.
Lõpuks ma leidsin kedagi, kelle jaoks see „vaimne keel“ on samasugune nagu mullegi ja temast on mulle olnud tohutu toetus ja tõuge edasiseks vaimseks arenguks.
Tema nimi on Christine Pavlina, ta on suutnud enesest eemaldada kõik blokeeringud, mis minul veel kinni istusid ja järgnev on see, kuidas tema seda kõike näeb:

 (ja muuseas, ma jumaldan tema joonistusi ja tema huumorimeelt … ehk siis ma usun, et te võiksite jälgida tema YouTube kanalit!)

Kui te nüüd kujutate ette oma aju kahte poolkera, ühes salvestate te oma elukogemusi tunnete, emotsioonide ja mõtete kujul. Ja teine pool, kuhu olete valmis vastu võtma kõrgemaid teadmisi, seda aga juba helide, lõhnade, emotsioonide ja sõnumitena ja need kõik sisaldavad tähtsat informatsiooni. Teil ei õnnestu nende kahega konverentskõne, teil tuleb toru hargile riputada

Teie osa selles mängus on nagu väravavahil, kellel tuleb ära hoida vastas meeskonna ühendumine teie kõrgema teadlikkusega. See on inimloomus, mis paneb meid mõnulema oma uhkuses, armukadeduses, hirmudes, kahtlustes ja ebakindlustes. Ja see ongi see koht, kus meditatsioonil on ülioluline osa ego välja lülitamises. Ego ei ole teie amigo!

 

Mediteerimine võimaldab teil oma Madalama Ise inimkogemuse paigutada ajutiselt välisele kõvakettale ja seeläbi tekitada piisavalt ruumi ja vajalik keskkond, et võtta vastu infopakette Allikast. Niipea, kui te selle värava avate, teete te ennast ja oma meele vastuvõtlikuks kõrgematele tarkustele. Seda igapäevaselt harjutades suurendate te oma vastuvõtu võimet ja oskust ühenduda üha sügavamalt kõrgemate tasanditega.

 

Nagu Christine oma videos selgitas, saab seda lahti ühendust võrrelda sellega, kui te vestlete oma sõbraga ja korraga kuulete mida toa teisest nurgast ning te vajate täielikku vaikust, et taibata mis see seal on.

 

See tähendab, et pole midagi imestada, et nii paljud edukad ja loovad inimesed tegelevad igapäevaselt mediteerimisega.

Kas teadsite, et Jerry Steinfeld, David Lych, Eddie Vedder, Stevie Wonder, Jhon Lennon, Charles Bukowski ja isegi Vidal Sassoon on saanud oma inspiratsiooni just mediteerides?

 

Kerime edasi tänasesse päeva, minu meditatsioonid annavad mulle inspiratsiooni minu artiklite jaoks, langetan olulisi otsuseid, lasen minema asjad, mis mind enam ei teeni, andestan inimestele, saan juhendust oma elukogemuseks ja flirdin David Lynchiga. Ja mind ei huvita, et te ütlete, et see on vaid platooniline, me oleme koos õnnelikud. Me hoiame käest kinni ja tantsime üle karikakravälja nagu Julia „Helisevas Muusikas“ ja süüme õhtusöögiks õunakooki Twin peaksist.

„Et siis, kõik meile vajalikud vastused on meis endis? Kui me istume ja vaigistame oma meele, siis me ka tegelikult kuuleme, mida meie hing vajab ja mida meil on vaja teha selleks, et seda saada?“

Ja nüüd muutun ma täiega Opraks ja vastan: „Jah, jah ja JAH! Teie saate vastused, teie saate vastused, teie seal saate ka vastused, kõigile on olemas vastused!“

 

Et kuskohast see informatsioon siis tegelikult tuleb?

Peale oma järjekordset meditatsiooni ja oma imelise Vaimse treeneri sessiooni (Just, selle sama, kelle minu kõrgem mina ja tema kõrgem mina mulle saatis) näidati mulle kiirteed, mida mööda mul on võimalik tõusta kõrgematele tasanditele.

Päriselt ka, ma ei suuda piisavalt kiita tema panust minu vaimsesse Teekonda ja minu arengusse. Ma olen igavesti tänulik tema juhenduste eest ja tänu temale ei tule minul sõita enam mööda vaimseid kõrvalteid.

Ilma, et ma läheksin oma nohiku režiimile selle teemaga, mida ma võiks tundide kaupa teha, siis siin on üks väga lihtsustatud (ja see on aasta suurim vähendamine) näidatud, kuidas erinevad teadlikkuse tasandid omavahel töötavad.

 

Praeguseks te juba taipate, kes selle imelise online joonistuse tegi, mis on kõvasti parem kui mina seda suutsin. Prouased ja Härrased, imeline Christine Pavlina esitleb:

Meie, kaunid inimolevused, oleme alumisel korrusel. Joome Jääteed, sööme Orego küpsiseid, vaatame Kaardimaja Netflixilt. Kuid meie sees on meie isiklik, individuaalne teadlikkus ja me oleme (loodetavasti enamus juhtudest) juhendatud oma intuitsioonist ja oma kõhutundest.
Nii, meie intuitsioon varustab meid informatsiooniga, mis tuleb meie kõrgemalt minalt, mis istub teisel korrusel. Meie kõrgem mina teab meie hinge eesmärki ja juhatab meid meie teekonnal, olenemata asjaolust, kas see meile meeldib või mitte (enamus juhtudest see meile muidugi ei meeldi ja me jonnime ja trambime jalgu). See on ka põhjuseks, miks mõned olukorrad tunduvad eriliselt ebamugavad meie inimkehastusele, kuid mis lõppkokkuvõtteks on parim võimalik asi mis võis meie hinge arengu seisukohalt juhtuda.

Et mis siis tegelikult toimub, kui te keeldute oma enese intuitsiooni järgimast ja lõpuks olete olukorras, kus kratsite kukalt ja kirute: “Paganas, ma ju teadsin, et nii juhtub”, sest tegelikult te ju teadsitegi. Te lihtsalt ei järginud oma teadmisi.
Liiga nohik?

Laseme edasi.

Teisel korrusel, ehk siis pilves, on meil kõikide kõrgemate teadlikkuste kollektiiv, umbes nagu Korralduskomitee. Kõikide meie kõrgemad minad hängivad VIP salongis, joovad smuutisid ja söövad rohelist salatit ning lobisevad üksteisega. Nad hoiavad ennast kursis, mis toimub nende madalamate minadega inimeste reaalsuses, et nad saaksid juhendada meid oma kõrgemate teadmistega, samuti toetades sellega kogu kollektiivi.
Sest nad on seal üleval kõik head sõbrad ja vahetavad omavahel informatsiooni ja räägivad läbi mõndade kokkulepete detaile:

“Kuule, minu madalam mina plaanib käima lükata projekti, et aidata inimestel ärgata nende endi vaimsele teekonnale. Kas sa saadaksid oma madalama mina talle appi, sest ta on Vaimne treener?”
“Aga muidugi, ta paikneb praegu Amsterdamis! Selle tüübi madalam mina on nende mõlema ühine tuttav ja võib nad omavahel tuttavaks teha.”
Vau, see oleks ka viimane aeg, et see toimima hakkaks. Ta on mul nii paganase kangekaelne, mul oli vaja tema töö temalt ära võtta, et ta liigutama hakkaks, aga nohh, nüüd on ta selleks küps. Tänud sulle !”
“Pffff …. ma pidin enda oma Taimaale saatma! Ma ju räägin, et need pagana Jäärad…”
Ohh, ma tean sinu oma! Ta on minu omale juba viis aastat rääkinud, et hakaku kirjutama. Uhh, inimesed on nii koomilised?”
Ja nad naeravad ja high five üksteisele ja võtavad oma “inimestega” ühendust, et panna asjad liikuma. Rock`n Roll, beiby!

Me kõik oleme seotud kollektiiviga ja meil on see informatsioon kättesaadav läbi meditatsiooni ja kontakti oma kõrgema minaga, kes lekitab viimase aja kuulujutte ja puistab mõne seemne meie mõtetesse, ehk siis meie intuitsioon saab käivitatud. Just sellel hetkel hakkab meil tööle kõhutunne. Kõhutunne asjade kohta, mida me veel sõnadesse panna ei suuda, kuid me juba TEAME. Me TEAME kas asjad lähevad tuksi ja on meile kahjulikud ning me saame hiljem teada et meil oligi õigus või me TUNNEME tugevat tõuget, et järgida midagi, mis lõpuks on meie jaoks see täiuslik valik.
Liiga lihtne?

Parim moodus selle mõistmiseks oleks vast see, kui me vaatame seda nagu helikopteri lendu. Teie olete lennuväljal ja lehvitate lippudega, te näete kõike enda ümber aga te ei näe kõrgemat vaadet.
Teie esivanemad ja Energeetilised teejuhid on piloodid, kes järgivad teie kõrgema mina juhiseid, kes istub nagu tõeline boss tagaistmel, ees viimase sõna lenduriprillid.
Teie kõrgem mina istub kopteris, seega on sellel laiem vaateväli kui teil, see saab ringi liikuda, minna nii kõrgele ja näha kogu suurt pilti helikopteri lennu kõrguselt. See on pidevas ühenduses Allikaga (The Big Boss), ja tal on seega olemas selge ülevaade ka tulevatest ilmastikuoludest ja saavad täpselt teada anda, kui tegevuseks on olemas “roheline tuli”.

Kui te keskendute tööle iseenesega ja arendate hea suhte oma kõrgema minaga, siis võetakse teid sellele helikopteri lennule siis kui te selleks valmis olete ja nii tihedalt kui te vaid soovite.
Liiga hea, et tõsi olla?

Sõbrad, see on tõesti seda väärt. Sealt ülevalt on suurepärane vaade.

Mu Teekaaslased, unistage suurelt!

Ma loodan, et see sõnum helises teiega ja et te saite mõndade aspektide suhtes oma Teekonnas selgust, mis võivad praegusel hetkel olla parajad pähklid.
Saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et oleksite kaitstud ja turvaliselt oma enese südame väes.
Kõrgemas Iseeneses,
Ana
©thebloomfromwithin
(The content of this article is copyright protected)
Tõlkis Elle Vihman
Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/your-ego-is-not-18424456?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2Vzczo3ZTM2ODVhZC1kMzUxLTRjNTQtOTNmZi02NTVmZGRiYjRmNjYifQ.KMtSm-1eapKvrl7OvWaVZ3kxt8YMYdFZnN3Lmhb4u3s

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.