Kõrgema Mina sõnumid – Kas sa mõtled oma mõtteid või mõtlevad sinu mõtted sind?


Pildiotsingu mõtted tulemus27.04.2018 Ana Souto

Minu, kui Veevalaja jaoks, oli oma vadistava pärdikumeele vaigistamine ja oma südameruumi sisenemine, kõige suuremaks väljakutseks sellel Vaimsel Teekonnal.
Mitte ainult see, et ma nautisin mõtlemist, vaid ma võisin mõelda ka lihtsalt sellest mida ma mõtlesin, ja mõtlesin kas ma peaksin mõtlema sellest millest ma mõtlesin.
Mõtteid?

Tihedamalt, kui ma tahaksin meenutada, leidsin ma ennast oma mõtete rongiga juba rajalt kaugele võssa põrutanult. Ja kas ma siis lõpetasin? OO ei, see lisas veel kütust tulle ja mu rongi kiirus tõusis, et kihutada otse Ülemõtlemise Linna.
Chuu-chuuuu!

Paljudel kordadel ma ei suutnud isegi vahet teha, kas mina mõtlesin oma mõtteid või olid mu mõtted juba hakanud mind mõtlema.

Niisiis, täna tahan ma teieni tuua uue vaimse lähenemise mõtlemise protsessile, mis meid kõiki aegajalt võib tabada.
Vahest võib meid tabada see “praegu ja siis” iga päev, terve nädala jagu jutti ja teinekord me suudame püsida oma südameruumis pikemat aega ja need ebamugavad tajud lihtsalt eneselt maha raputada.
Vahet pole, mis on individuaalne seisund, on meil kõigil olemas sisemised tööriistad, et sellega toime tulla. Eemaldades endast hirmu ja segaduse ning võtta vastu armastus ja valgus.
Tehes seda Graatsiliselt.

Aktiivne/Kiirenev mõtlemise režiim

Aktiivne mõtlemine tuleb sellest kui meil on mingi kindel teema, mille puhul meil on vaja selgust ja lahendusi.
Me valime teadlikult selle teema millele mõtleme ja tudeerime igat võimalikku vaatenurka sellele, olles ise ennast sellest võimalikult eraldanud (oleme astunud olukorrast välja) ja teeme seda puhtalt analüütiliseks ülevaateks.
Me tekitame sellest mõtete rongi ühest ainsast teemast ja analüüsime kõiki võimalikke olukordi sellega seoses, sealhulgas ka teiste inimeste, kohtade ja olukordade valguses.
Kuna see on aga pealiskaudne lähenemine, siis meie süda ja hing ei ole protsessiga seotud, ning hirm ja kahtlused hiilivad ligi nagu kurjad ninjad.
Te ei võta arvesse vaimset vaatenurka kogu selle olukorra juures ja seeläbi olete rohkem kinni selle situatsiooni kolmanda dimensiooni nägemuses. Kõrgemad vaated ei ole sellele lisatud. Seetõttu on see kõik piiratud haavata saamise, valu ja ahistuse monodimensionaalsusega, mis kõik seostub mõtlemisprotsessiga.
See on hetk, kui käivituvad mõned Universaalsed seadused, Alustuseks Meele Seadus, mis laseb teil üle vaadata, kas teie mõtted on ikka joondumuses reaalsusega, mida te soovite luua ISEENESELE. Ja kui need seda ei ole, siis on viimane aeg hakata arendama enesele uusi mõtteharjumusi. Kui te valitsete oma mõtteid, siis valitsete ka oma olukordi.
Kui te leiate ennast üha kiireneva mõtlemisrežiimi pöörisest, siis öelge endale kõva häälega STOP! Ja kirjutage märkmeid.

Need märkmed peavad olema konstruktiivsed, arendavad, muutvad ja väljendades teie tõelisi ihasid ja ambitsioone.
Vali parem ja sinu jaoks tervislikum iga sellise asemele, mis pole nii positiivne sinu jaoks.
Lõika need läbi!
Kui mõtted teid enda alla matavad, ole sellest teadlik ja kirjuta üles säravam versioon sellest olukorrast.

Näiteks:
“See mida see inimene minuga tegi, ei olnud aus ja mina olen ainus, kes selle kõige eest nüüd maksab”.
PÖÖRA SEE ÜMBER!
“See olukord näitas mulle, kus minul tuleb veel tööd teha oma isiklike piiridega ja olla aus iseenese suhtes. Ma olen tänulik selle kontrasti eest, mille see inimene minu ellu lisas.”

Hüvasti sõbrake!

Vastuvõtlik Mõtlemise Režiim

Nagu ka nimest saab järeldada, olles vastuvõtlikul režiimil, tähendab et te olete lubamise ja vastuvõtlikkuse ruumis.

Te tühjendate oma meele nendest madalamatest energiatest ja monodimensionaalsetest mõtetest, et siseneda kõrgematesse teadmistesse, mida väestavad teie enda kõrgemad minad ja teie universaalne teadlikkus.

Te lubate oma mõtetel voolata ilma vastupanuta, hinnanguteta, süüdistuste või kontrollivajaduseta ja te lubate emotsioonid ennast vallata ning lubate nendel juhatada teid selle suunas, kuhu te tegelikult liikuda tahate.

Kui te sisenete sellesse rahulikku paika iseeneses ja astute lubamise vaikusesse ning vabasse voolu, siis avastate, et olete saanud enesele väga võimsad lahendused ja ideed edaspidiseks.
Teist saab teie enese hingemissiooni sõnumite ja infopakettide anum ning te suudate selle üha kiireneva mõttepöörise vaigistada.
Kui te seda harjutate, siis käivitate te Lubamise Seaduse, milles seisab, et elu avardub ja laieneb ning ulatub teatud punktideni, mis teevad võimalikuks uued transformatsioonid. Need ülemineku punktid, kus uued reaalsused sünnivad vanasse reaalsusesse, tunduvad meile tihti väga rasked ja keerulised. Meil on loomupärane kalduvus tõrkuda selle vastu, mis tundub raske ja ebamugav, kuid iga hetke vastu võtmine, kaasa arvatud need väljakutseid esitavad, muudab transformatsiooni ja taasreastumise palju kergemaks ja orgaanilisemaks.

See Teekond tähendab Alistumise Kunsti, milles nõustume, et mis kunagi oli, seda enam ei ole ja mis peab tulema on alles tulemas, seda kõike väljaspool teie isiklikku ja füüsilist kontrolli.
Ainus asi, mida te kontrollida saate on teie enda emotsioonid selle teemaga seotult.

Aktiivne mõtlemine võib teile jätta tunde, et teie käes on kontroll teiste inimeste vaba valiku ja mingi kindla olukorra tagajärgede üle, kuid see ei saa tõest kaugemal olla.

Vastuvõtlik mõtlemine aga jõustab teid nähtamatu jõuga, mis tuleb otse Allikast, mis on teid tegelikult alati juhendanud ja kaitsnud, seda siis, kui te ise olete sellel seda teha lubanud.
Te lubate oma südamel ja hingel kanda ennast ja ainus mida te vajate on teie enda kõrgemad emotsioonid.

Rõõm sellest, et teil juba on olemas kõik mida te vajate oma elus, vabastab teid puudustundest kõige selle osas, mida te veel ei suuda näha ja vastu võtta oma inimsilmadega, ühel või teisel põhjusel.

Vaatamata kõigele, kui teil pole seda mida te ihaldate, siis on see seepärast, et te ei ole veel joondumuses oma sooviga. See annaks teile vajaliku tõuke, mida te vajate, et sillutada tee oma joondumise ja vastuvõtlikusse või selle kindla asjajuurde, mis seni on olnud teie käeulatusest väljas. Seni aga liigute te just selle poole, mis on täielikus vastavuses teie enda rakusagedusega.

Päeva lõpuks on ikkagi vaja vaid usaldust, et kõik mis toimub, toimub teie JAOKS ja teie enese kõrgema eesmärgi nimel.

Saagu nii. Just nii see saab olema.
Ja nüüd nii ongi …

Ma loodan, et see sõnum helises teiega ja et te saite mõndade aspektide suhtes oma Teekonnas selgust, mis võivad praegusel hetkel olla parajad pähklid.
Saadan teile palju armastust ja valgust ja palvetan, et oleksite kaitstud ja turvaliselt oma enese südame väes.
Vastuvõtlik Mõtleja ja Kuulaja,
Ana
©thebloomfromwithin
(The content of this article is copyright protected)
Tõlkis Elle Vihman
Originaali leiate siit:  

https://www.patreon.com/posts/higher-insights-18440281?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2Vzczo0NDViZTE4Ni0yNTkwLTQ5NTYtYjdlZi01MDZlZDkyNjY0M2MifQ.s9I_vBd6BKMebPczwkq0tJXqL2iFBNZzRJdxQQkvDVY

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.