Sa ei näe oma ühenduse koondumist ja sa arvad, et sind on lolliks tehtud? Ning küsid, et mis siis nüüd edasi saab?


Seotud kujutis
10.05.2018 Ana Souto
Kallid Teekaaslased,

See on nii ebamugav, kui te näete kuidas teistel Liidud sünnivad ja teie oma ei kipu kohe kuidagi lähiajal tekkima hakkama.

Teised kaksikud on sõbralikes, isegi flirtivates suhtlemistes teineteisega, kuid teile paistab, justkui ei oleks mitte mingit võimalust, et teie kaksik teie juurde naaseks ärganumalt kui nad olid enne. See kõik paneb teis kanda kinnitama kurbuse ja rahutuse.

Igal hommikul ärgates on teil tunne, justkui oleks motivatsioon midagi teha jäänud voodisse edasi põõnama, samal ajal kui te ise läbite oma päeva tühjuses eksinuna ja eesmärgita.

Te kordate endale, et kõigeks on oma Universaalne aeg, kuid sügaval sisemuses te seda ju ei usu, onju?

Kas te olete kahtluse alla seadnud omaenese tervenemise ja arenguprotsessi ning tõestanud endale korduvalt, miks teie kaksik ei saagi teie juurde tagasi tulla?

Kas need on põhjused nagu:
Te olete liiga paks?
Liiga vana?
Pole piisavalt kaunis?
Pole piisavalt edukas?

Kas teie elu on kaoses ja te ei suuda kuidagi leida ühtegi põhjust, et alustada oma hinge missiooniga?

Kas te olete peaaegu alla andnud ja püüdnud olla tavaline, normaalne inimene 3D maailmas?

Kas te olete endale kinnitanud, et aga äkki see teie Liit ei olegi ette nähtud, sest teil on elus hoopis teine eesmärk, eesmärk mis ei sisalda endas hoopiski teie kahe kokku saamist?

Kas te olete leppinud ideega, et te ei olegi üks nendest kaksikutest, kes liiguvad koondumiste lainetes ja te olete ennast taandanud tühjusesse, mida sellised mõtted endaga kaasa toovad?

Kas olete olnud vihane ja ärritunud teiste suhtes, Jumala, Universumi, oma teejuhtide ja inglite vastu?

Kas olete tundnud, et te tahate kõvasti karjuda, et Jumal teid ikka selgelt kuuleks?

MIKS? MIKS MINA? KUI PALJU MA VEEL SINU MEELEST SUUDAN SIIN ALL KANNATADA? MIS SELLE KÕIGE EESMÄRK ON?

Ohh seda Draamat….

Ärge muretsege, ma olen selles olnud ja see ei ole kena vaatepilt, kullakesed!

Kui see ennasthävitav tsükkel alguse saab, siis ei ole enam tähtis kas te magate, sööte, teete oma harjutusi, mediteerite, joote või suitsetate. See kõik ei oma enam tähtsust.

Siis tundub teile, et teil on kõigest jumala savi ja te olete valmis ohverdama kogu oma saavutatu, et lihtsalt leida natukenegi rahu ja heaolu oma hetkeseisundis.

Aga tegelikult, mida energiad püüavad teile selle kõigega näidata?

Kas see kõik on järjekordne väärastunud nali?

Kas ma olen järjekordselt mingil eksamil?

Kas siin katsetatakse jälle minu vastupanuvõimet?

Noh, las ma panen selle väga pehmesse keelde, et te saaksite aru oma kaksikleegi teekonnast sama lihtsalt, kui seda mulle veidi aega tagasi näidati.

Te ju nõustute minuga selles, et kuna te olete üks hing, siis te kasvate läbi kõige selle, millest te läbi käite.

Te allkirjastasite Lepingu, saite nuianarkoosi, mis pani teid seda kõike unustama, libisesite välja oma ema üsast ja maandusite arsti kätele olles verine ja segaduses.

Te veetsite pool oma elu tundes, et te ei sobitu kuhugi, isegi kui te sobitusite tundsite ebamugavust, seda hetkeni, kui te oma Kaksikuga sõna otseses mõttes kokku põrkasite.

Nemad aktiveerisid teis kogu selle jama ja siis kadusid nagu vits vette, jättes teid tundma nagu neetud liblikat tormituules, mis tekitas tunde, et olete veelgi kindlamalt valel ajal vales kohas.

NÜÜD on aeg kasutada seda käivitust enese oskuste ja võimete arendamiseks ning tugevdada oma sidet Allikaga ja oma Hingemissiooniga.

Te pühendute täielikult iseenese kõrgemaks versiooniks saamisele ja kui te saavutate staadiumi, kus te enam ei pea olema õpilane, siis võtate vastu Õpetaja rolli.

Te astute Allika teenistusse kui Valgustööline ja te jätkate oma Teekonda valgustumise ja kõrgemale tõusmise suunas.

Te jätate nad rahule, et nemad saaksid läbida omaenese teekonda, et muutuda iseenese õpetajateks ja meistriteks ja te usaldate seda, et ühel ilusal päeval olete te jõudnud ühele tasandile oma arengus ning see võimaldab teie energiatel teineteisega energeetilisel võnkesagedusel joonduda.

Teie liigute oma elueesmärgi  ja hingemissiooni täitmise suunas peatumatu jõuga, võitmatu vaprusega ja ilma vähimagi kahtluse või segaduseta.

Te ei vaata tagasi, te ei kahtle oma Teekonnas ja te ei hakka jälle otsima uusi põhjuseid, miks teie kaksik et saa mingil juhul teiega kokku saada.

Teie lähete teekonnale leidmaks Iseennast ja liikudes tagasi Allikasse, kuhu te tegelikult kuulutegi.

Te teenite inimkonda kõigega mis teil on ja teist saab Uue Aja Valgustööline juhendades teisi nende endi ühenduseni allikani ja oma elueesmärgini.

Teie Kaksik on teie Käivitaja, teie määratleja ja teie Õpetaja. Nad ei peagi olema need, kes hoiavad rasketel aegadel teid käest ja teevad teid kuidagi terveks, kujundavad või vormivad.

Kui te lubate sellel nii olla ja vahite pidevalt üle õla tagasi, kontrollides, kas nad ikka järgnevad teile, siis te lihtsalt valite oma missioonini ja Ühenduseni jõudmiseks pikema teekonna ning lükkate teie mõlema jaoks kogu protsessi.

Kui te tahate neid enesele üksnes seepärast, et te tahate neid, siis te lihtsalt võtate suutäie millestki, mis ei ole veel küps söömiseks ja teete seda vaid seepärast, et mitte tunda ennast üksinda või ära tõugatuna.

Ja ma ei püüa siin kedagi vähendada, sest ma olen kindel, et teie kaksik on üks suurepärane suutäis!

Kuid ainus kinnitus, valideerimine ja allkirjastamine mida te vajate, tuleb Allikalt läbi teie enese sellesse inimlikkuse anumasse, mida kindlamalt te teenite oma Universaalses teenistuses.

Te ei taha neid lihtsalt tagasi, te tahate, et nad oleksid valmis iseenese täies hiilguses ja väes ja niikaua kuni see juhtub, jätkake teie teekonda oma enese hiilguse ja väe suunas, tehes seda kogu graatsia ja iluga, mis on teis olemas.

Teil pole vaja näha neid ümber pöördumas, teil pole vaja endale isegi ette kujutada teie Liitu.

Kõik mida te vajate, on teie enese kõrgema versioonini arenemist sellel planeedil. Ja kui see on saavutatud, siis te teate, et te olete Üks Olem, siin sellel planeedil, tuues taeva maa peale, unustades hirmu ja tuletades meelde Tingimusteta armastuse.

Et siis mis edasi?

Ainult teie ise saate näha seda, mis edasi, toetudes teie enda valmisolekule edasi liikuda, edasi oma teekonna järgmise sammuni.

Õppige selgeks oma õppetükid, ühenduge Allikaga, austage oma missiooni ja OLGE ARMASTUS ja VALGUS, seda igal oma siin eksisteerimise hetkel.

See pole kunagi olnud karistuseks, vaid õnnistus.

Te lihtsalt eksisite teelt ja see on tegelikult täiesti OK.

Ehk siis võtke ennast kokku ja jätkake teekonda.

Allikas toetab teid igal hetkel ja samamoodi olen siin selleks mina.

Ma loodan, et need sõnumid helisevad teis ja aitavad teil mõista osasid aspekte millega te praegusel hetkel võite heidelda.

Ma saadan teile kõigile palju armastust ja valgust ja palvetan, et olete kaitstult ja turvaliselt oma enese südame väes.

Uue Aja Vaimsuses,

Ana x
©thebloomfromwithin
(artikli sisu on kaitstud autoriõigustega)

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/so-you-dont-see-18729614

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.