Vaimsusest: Vaimne minimalist – Inventuur oma keskkonnas


Pildiotsingu spiritual minimalism tulemus

10.05.2018 Ana Souto

Kallid Teekaaslased,

Tere tulemast lugema Uue Aja Vaimsuse Kroonikaid!

Olla vaimne, ei tähenda et sul on hunnik reegleid, mida sa piinliku täpsusega järgid, kuivõrd on see elustiil ja võimalus siduda inimese ellu kõrgemat teadlikkust.

Selleks aga on meil vaja endale selgeks teha mõned vaimsed kontseptsioonid ja lisada need oma igapäevasesse ellu. Tehes seda nii, et need võimaldavad meil joondada oma 5D versioon oma 3D reaalsusega.

Ma nimetan seda tavaliselt Vaimseks Burgeriks, sest meil on võimalus vajutada kõik need dimensioonid kokku ja elada harmoonias Allika ja inimkonnaga. Võttes omaks Uue Aja Valgustöölise rolli tähendab olla teenistuses, kuid mitte lasta endasse kogu seda jama maailmast, mis nii hädasti vajab uut algust ja kollektiivset vaimset kallistust.

 

Valgustöölistena on teie “müügiartikkel” meelerahu, ühendus Allikaga, joondumus omaenese tõelise minaga ja kõrgem teadlikkus ja olla vahemeheks teiste dimensioonide ja maailmade vahel.

Tegelikult, ei pea te mitte midagi TEGEMA.

Teil lihtsalt tuleb OLLA kõik.

Selleks, et seda kõike kuulutada, tuleb teil aga alustuseks seda kõike ise elada, ehk siis veenduge selles, et te ise elate Vaimset ja Minimalistlikku elu.

Vabanege ebavajalikest asjadest, inimestest, olukordadest, sõltuvustest, vajadustest, emotsionaalsetest klammerdumistest ja vaimsetest lõksudest. Need on esimesed sammud Universaalse Vabaduse suunas.

Mitte keegi ei peaks olema teist või kellestki teisest sõltuv, sest te õpetate neile iseseisvust ja enesega toimetuleku meisterlikkust.

Õpetage neile kuidas harjutada lahti laskmist, arengut ja Tingimusteta Armastust olles ise nendes valdkondades oma enese elus meister ja teekaaslastele valgusmajakas.

Niisiis, et kuidas me saame Vaimseteks Minimalistideks ja võimsalt arendada oma elukvaliteeti, lihtsustades oma eluviisi?

Alustame praktiliste asjadega!

Kuhu te kogute oma elus, just praegusel hetkel igasuguseid energia blokeerijaid?

Võib-olla on teie köögikapid ja külmik täis kõike sellist, mis pole teie toitumisharjumustega kooskõlas.

Võib-olla teie kappide sisud takistavad teil väljendada teie tõelist olemust.

Võib-olla ei väljenda teie elutuba teie külalistele teie tõelist isiksust.

Võib-olla tassite te oma käekotis kaasas asju, mis kuuluvad teie enese vanemale versioonile, mis enam ei kajasta seda, mis te nüüd tõeliselt olete.

Võib-olla on teie rahakott ammu kaotanud välimuse, mis raha enda juurde meelitaks.

Võib-olla pole teie igapäevarutiinid sellised, mis esindavad eneseväärtustamist ja eneseaustust, mida te tahaksite oma vaimse eluga liita.

Mis iganes see on, Allikas kutsub teid seda kõike muutma, et te saaksite joonduda oma enese kõrgema versiooniga ja tuua valgustumist inimkonnale, kelle hulgas te elata.

 

Vaimse Teejuhi ametikirjeldusse kuulub sellise sisemise õnnelikkuse ja tasakaalu kehastumine, mis paneb ümbritsevad inimesed kahtlema nende eksisteerimises ja teeb neid piisavalt uudishimulikuks, et hakata järgima teid teie eluviisis luues samal ajal just neile omaseid reegleid.

Vaimsus on individuaalne ja isiklik projekt, kus iga üks meist saab määratleda selle, mis tõeliselt annab neile tiivad, sest see resoneerib nende tõelise Olemiga, eesmärgiga ja missiooniga. Seega on just see vabadus ja hinnanguteta suhtumine üks meie õpetustest, mida me vahendame igapäevaselt kollektiivile, olenemata oma “tööst” või “karjäärist” mida me parasjagu teeme.

Te olete just täpselt selles kohas, kus teil tuleb olla just nende tööriistadega, mida te vajate, et toetada teisi nende teekonnal, seega lihtsalt usaldage ja vaadake enese ümber. Seda selleks, et tuvastada need inimesed, kes tõeliselt vajavad teie abi ja millistesse pimedatesse nurkadesse saate te oma valgust suunata.

Te olete sõna otseses mõttes laternad pimedas tunnelis, juhendades teie enese teekonda ülestõusmisele ja hoides käest neil, kellel on käsil teekond samale sihtkohale.

Te olete selle kõigega nõustunud, te tegite seda väga, väga ammu. Kummardudes Allikale ja võttes vastu kõik väljakutsed ja takistused mis teie teekonnal valgustumiseni pidid ette tulema.

Et siis, kui te tunnete, et olete segaduses oma teekonnast ja pole enam kindlad kas tulete või lähete, lubage, et ma veidi selgitan …

Te tulete ja samal ajal ka lähete!

Te tulete Allikast, lähete inimkonda, lähete tagasi allikasse, tulete inimkonnast, tehes seda mitu korda, iga jumala päev ja pühapäeviti isegi kaks korda. 24/7.

Te olete Looja, kui te aitate kodutut, annetate kellelegi, kes seda tõeliselt vajab, ulatate oma käe kellelegi kes seda vajab, räägite kellegagi kes vajab armastust, kallistate kedagi kes vajab valguskiirt oma eluetapis.

 

Te olete Looja käepikendus sellel planeedil ja teie Hingemissioon on tuua taevas maa peale ja kogu inimkonnale kelle hulgas te elate, täna ja iga päev. Niikaua kuni te eksisteerite siin olles Allika teenistuses ja austades oma enese andeid ja õnnistusi.

Ja kui see pole teie jaoks piisavalt inspireeriv või motiveeriv, siis ma ei teagi, mis seda olla võiks. Mis peaks veel juhtuma, et te hakkaksite nägema seda tõelist iseennast mida teil tuleks jagada hingedega kes viibivad teie ümber.

Ärge mitte iialgi kahelge selles kaunis valguses, mis särab teie kaunis hinges.

Teid on tehtud tähetolmust ja kõigest muust imelisest.

Niisiis, särage võimsalt, justkui teemandid, milleks teid loodi.

 

Ma loodan, et need sõnumid helisevad teis ja et ma suutsin nendega anda teile veidi selgust asjades, millega te võite parasjagu heidelda.

Privaatsessioonideks broneerige aeg läbi alljärgneva lingi

https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php

Ma saadan teile kõigile palju armastust ja valgust ja palvetan, et te olete kaitstud ja turvaliselt oma enese südame väes.

Uue Aja Vaimleja,

Ana x
©thebloomfromwithin
(artikli sisu on kaitstud autoriõigustega)

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/new-age-episode-18727848?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2Vzczo0MzRlMmI2Ny00MzA4LTQwMGEtYjRkOS0wMGZkN2QxN2MxNDgifQ.1Dv_MRfyigtLO3O_yuWh9zJy9GwzV2B-JCVXgSLNQQ0

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.