Asjad mida me tahame oma Kaksikule öelda


On hetki, kui ma soovin, et ma poleks sind kunagi kohanud, aga siis jälle, kui sa ei oleks minu ellu tulnud ei oleks mind kunagi käivitatud ja minust poleks kunagi saanud inimest, kes ma olen täna. Kui poleks olnud Sind, ei oskaks ma armastada ennast või isegi poleks teadnud kuidas ennast armastada. Ma otsiksin ikka veel armastust väljastpoolt ennast, ma süüdistaksin ikka teisi oma mineviku sündmuste eest, selle kogetud valu ja kannatuste eest. Ma otsiksin jätkuvalt vastuseid väljastpoolt ennast ja ahastaksin, et miks ometi keegi mind ei armasta.

Niisiis sa tegid just seda, mida sa siia tegema tulid ja sa tegid seda tööd hästi. Aplaus sulle selle eest. Ma ikka veel usun, et sul pole aimugi, mida meie side enesest tegelikult kujutab. Teisalt, pole mul ka olnud võimalust seda sinult otse küsida.

Vahest ma nuputan, kas sa järsku teadsid seda kõike. Oleks olnud kena, kui ma oleksin saanud sinult küsida kõiki oma põletavaid küsimusi. Ma tahan teada, kas ka sina tajusid meie vahelist energiat, kui me olime ühes ruumis või tundsid sa midagi ja ei taibanud, mis see olla võiks. Ma tahan teada, kas sa tajud mind (minu energiat), kui me oleme samas linnas ja ma olen kuskil sinu läheduses. Sest mina tunnen. Ma tajun sind 5 km raadiuses. Sinu energia tutvustas ennast mulle, andes mulle eelnevalt teada sinu kohalolekust. Ma tahan küsida, kas sa näed mind unedes ja kas need on samasugused kui minul, või olen mina ainus kes neid näeb? Ma tahan teada, kas sa tead mida see Teekond endast kujutab. Ma tahan teada, kas sa saad mingeid nägemusi ja tajusid, mis annavad sulle selguse selles. Ma tahan teada, kas sa tead, et ka sinul on missioon täita ja kas sa tead mis see on. Ma tahan teada, kas minu ilmumine ja käivitumine aitas sinul saada paremaks inimeseks või peidad sa ikka veel ennast oma ego taha.

Mul on niipalju küsimusi, ma tahaksin võimalust sinuga koos maha istuda ja nendest asjadest rääkida. Mitte meie minevikust, sest see teenis juba oma ülesannet, see on minevik, möödanik, see osa on lõpetatud. Ma tahan rääkida KaksikLeekide Teekonnast.

Ma ei taha üles kaevata seda, mis meie vahel juhtus, või miks sina “põgenesid” või mina seda tegin või miks sa mind järsku ignoreerima hakkasid. Ma tahan teada, kas sa tead või kas sa ikka veel arvad, et ma olen totaalselt segi keeranud?

See on kummaline kui kiiresti sellel Teekonnal saab muutuda. Ühel päeval istun ma oma egos ja järgmisel päeval pole ma enam selles energia kohas. See on nagu mäng, kui sa jõuad leveli lõppu siis tõused sa kõrgemale levelile, sama on sisemise kasvamisega kui on saavutatud teatud tase ei ole sa enam see, kes sa olid eile. Ma tahan teada, kas see Teekond on muutnud sind paremaks inimeseks või oled sa ikka seesama, keda ma viimati kohtasin?

Kõik see öeldud, tahan ma sulle väljendada oma sügavamat tänulikkust.

Ma tean, sa ei taha kuulda seda, mida ma kohe ütlen (ja kui ma seda siin kirjutan, siis ma naeratan, teades et see käivitab sind tugevamalt kui kunagi enne, kuid see on sinu ülesanne, sellest üle saada ja alistuda faktile, et nagu ma enne ütlesin ja mida alati räägin, minu armastus sinu vastu on ainus asi mida sa kontrollida ei saa ja seega ei kuulu see läbirääkimisele, vastasel juhul poleks see muud, kui vaid tingimustega sõprus 😉 ),

Ma armastan Sind.

Ma armastan sind selle hingeolendina, mis sa oled.
Ma armastan sind iga ainuma sõna ja teo eest, mida sa mulle tegid.
Ma armastan sind sinu kangekaelsuse eest, mis pani mind iseenesesse kaevuma.
Ma armastan sind iga vana haava lahti kiskumise eest, et ma saaksin neid tervendada.
Ma armastan sind hästi tehtud töö eest.
Ma armastan sind selle eest, et sa oled olnud mulle peegel, isegi nendel hetkedel, kui ma sind selle eest vihkasin, sest tegelikult ma ju ei vihanud, see oli vaid minu ego, mida tuli vabastada.
Ma armastan sind iga Taipamise eest milleni mina jõudsin tänu sinule ja ma armastan sind nende hetkede eest, kui sa näitasid mulle kätte kohad, kus mina iseennast ei armastanud.
Ma armastan sind kõikide nende võimaluste eest, mida sina minule andsid ikka ja jälle, et mina saaksin iseenese eest välja astuda.
Ma armastan sind, sest sina näitasid mulle, et ma kartsin sind kaotada ja olin liiga nõrk, et valida ennast sinu asemele.
Ma armastan sind nende kordade eest, kui sa mind ignoreerisid, (muuseas, mu ego vihkas seda, lagistab kõva häälega naerda), sest minul oli vaja ennast tervendada, isegi nendel hetkedel, kui ma arvasin, et sa võiksid minult selle valu ära võtta ainuüksi vastates mõnele minu põletavatest küsimustest. Kuid sa tegid oma tööd hästi, isegi kui sa ei taibanud mida sa teed, või teadsid sa siiski?

Ma lihtsalt armastan sind kõige selle hea ja halva eest, mis on vaid hinnangud. Sellel kõigel oli oma eesmärk ja ma loodan, et ühel ilusal päeval sa taipad seda kõike.

Oma kõige sügavamast südame põhjast tuleb minu tänu sinule, selle eest et sa oled olnud osaks minu Teekonnast ja ma soovin sulle vaid parimat.

Oma Teekaaslastele KaksikLeekidele, nagu enamus meid esimesel lainel liikujatest, olen ma nüüd kohas, kus ma olen rahus sellega, mis parasjagu on. Me oleme alistunud Teekonnale. See on meie Teekonna viimane osa, alistumine ja omaenese lainel püsimine. Igatsemine, valu ja puuduse osa on kadunud. Kui te olete veel mõnes neist, siis on vaja veel midagi iseeneses teha.

See on see aeg, kus me valmistume “Sündmuseks”. Me oleme sellel teekonnal üksi, sest meil ei ole ruumi tähelepanu eksitada. Meil on veel töö teha.

See Teekond ei ole tegelikult ainult meie enesearmastamises või meie Kaksikutes, samaväärne ülesanne on teiste suhtes kaastunde leidmine, andestades neile, kes on meile ülekohut teinud, neile keda me oleme armastanud ja keda ei armastanud. See on inimese taga hinge nägemises. See on headuse näitamine kõigile, näidates oma kannatlikkust ja jagades armastust neile, kes seda vajavad, nii headele kui ka “pahadele”.

See Teekond on meie enda võimes olla nii siiras kui me olla suudame, et armastus mida me välja saadame saab vajaliku tähelepanu ja saab seemneks neisse, keda me oma teekonnal kohtame. Kui te veel siiani pole taibanud mis on teie Missioon, siis just see ongi see. Olge nii siirad kui te suudate. Sest armastada ennast ja oma Kaksikut tingimusteta oli meie esimene ülesanne, meie järgmine ülesanne on armastada tingimusteta kogu inimkonda.

Alati Armastades,
Linda

p.s. Jätkuvalt Sind armastades.

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit: https://lindaajar.wordpress.com/2018/05/28/things-we-want-to-tell-our-twin-flame/

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.