Eelmiste elude tervendamine


Eelmiste elude tervendamise ülim tähtsus ja miks ilma selleta kuidagi ei saa

Medieval Queen portrait

 Eelmiste eludega töö kohta liigub palju hirmu ja õuduslugusid

Ikka ja jälle loen ma kuidas keegi väidab, et te ei pea raiskama oma aega mineviku tervendamisele, et see kõik tõstab praegusesse hetke vaid negatiivseid emotsioone ja vibratsioone. Isegi kui nad väidavad, et nad teavad kuidas Külgetõmbe Seadus toimib, ei toimeta see seadus sugugi selliselt. Selle juurde tulen ma tagasi oma artikli lõpu poole. Need inimesed usuvad, et tehes nn varjutööd, oma mineviku jamade puhastamist ja tervendamist, siis see kutsub nende ellu raskusi, sest nad ju ometi keskenduvad sellele. tegelikult on aga allasurutud emotsioonid ja teie enda sisemised aspektid need, mis teevad rohkem hävitustööd teie elus, kui varjutöö seda kunagi teha suudaks.

Siis on veel need inimesed, kes kardavad seda, mida nad sealt välja võivad kaevata ja tegelikult pole eelmistes eludes töötamises midagi hirmsat, sest me vaatame sinna vaid hetke, et paremini mõista praegust hetke. Kui te teete seda läbi Akasha Kroonikate, siis on see täielikult turvaline ja mitte kellelgi ei ole võimalik jääda eelmisesse ellu kinni, me lihtsalt vaatame oma eelmist elu, olles täielikult ankurdatud oma praegusele aegjoonele. Selles ei ole mingit ajarännakut seega puudub ka risk, et keegi ei suudaks tagasi tulla praegusesse hetke. (Lihtsalt purustan jälle mõne müüdi)

KuthumiSamamoodi ei ole selles kõiges teemaks selle kõige pärast uuesti kannatada.  Kusjuures mul endal oli hiljuti just kogemus ühe väga võltsi KaksikLeegi tervendajaga ja ma ei anna neid hinnanguid kergekäeliselt, sest ma töötan väga paljude lugupeetud kolleegidega oma teekonnal, kuid see nn kanaldas Meister Kuthumit (kes on iseenesest minu taustas olemas, sest ma olen kasvanud teosoofilises keskkonnas), et küsida minu käest, miks ma arvasin et mul on vaja teha hüpnoositeraapiat ja kiskuda lahti eelmiste elude haavu. Huvitav detail selle juures on see, et minu hüpnoterapeut ei tee eelmiste elude rännakuid.

Kuthumi oleks seda teadnud, kuna ta on ju ülestõusnud Meister ja puha. Kuid kuna see tervendaja vaid kasutas seda nn kanaldust (tehes seda kohutava India aktsendiga), et vahendada omaenese uskumusi, taipamata kui võssa ta omadega tegelikult pani, või isegi seda, et ma ise tegelen eelmiste eludega (mitte et ma teeks hüpnoosiseansse). Mulle tõeliselt käivad närvi pihta inimesed, kes oma sessioonidel teisi halvustavad ja siis teesklevad, et nad esindavad kõrgemaid olendeid. Ma arvan, et kui Kuthumi oleks tõesti tahtnud mulle midagi edasi öelda, siis kindlasti ei oleks ta tulnud seda tegema läbi 3D hinnangulise jamaga – tema oleks näinud suuremat pilti ja olles kõiketeadev olend, nagu ta on, siis oleks ta ka teadnud kuidas eelmiste eludega tegelemine on minu elu muutnud ja toetanud. Kuid vastates tervendaja küsimustele ütlen, et eelmiste eludega töötamine ei tähenda vanade haavade lahti kiskumist, mida ma samuti selgitan edaspidi oma artiklis. Kindel on see, et see ei tekita teile mingeid uusi traumasid.

Kuna ma olen oma aja jooksul töötanud sadade klientidega, kellel vajasid eelmised elud tervendamist, siis tean ma ka päris täpselt kui võimsalt mõjub töötamine eelmiste eludega, kui kõne all on inimeste elude tervendamine ja transformeerumine. Mul on olnud kliente, kelle jaoks on olnud kohtumine või paar suurema mõjuga, kui aastad teraapiaid on üldse saavutanud.

Minu enda tervenemise VÕTI kaksikleegi teekonnal oli eelmiste elude puhastamine ja see tegi võimalikuks minu vabanemise ja minu tuuma haavade tervenemise, mis siiani oli hoidnud mind iseenese loodud vanglas läbi mitme elu. Seistes silmitsi oma sisemiste hirmude ja ebauskudega on kriitilise tähtsusega, et hakata oma ellu manifesteerima oma unistusi ja töötada külgetõmbe seadusega. Millest tuleb ka juttu siin artiklis.

Töö eelmiste eludega on tegelikult väga ohutu, õrn ja tõhus tervenemise meetod, mis muudab teie elu igaveseks. Ma olen töötanud inimestega, kellel on olnud minevikus psühhoose, ärevushäireid ja nii edasi ning pole olnud eelmiste elude tööga mingeid probleeme ja saavutades häid tulemusi. Ehk siis ei ole mitte mingit tõelist põhjust, miks peaks seda kartma.

Kuidas töötab alateadvus

siin ja praegu Archives - HingevarvAlateadvus ei erista minevikku, olevikku ja tulevikku – selle jaoks on kõik PRAEGU. Mis tähendab, et pole vahet millal te uskusite midagi tõeks, selle jaoks on see praegu, justkui kehtiks selle idee tõesus veel täna edasi.

Siin ongi suurim probleem ebausuga, objektiivselt ei ole need enam tõesed, mis peamine, need on loodud mineviku sündmuste väärtõlgendustest, ja seejuures me usume, et see on ikka veel tõde. Selle mõistmiseks tuleb teil aru saada, et usk on kõrgem ja võimsam alateadlikkuse mõjutaja kui mõte.

Mõte on midagi sellist, mida me saame ikka veel valida, kas kõrvale heita või vastu võtta, seejuures usk läheb meie teadlikust teadlikkusest mööda ja on istutatud meile sügavale alateadvusesse, sest selle kodeering on tugevam – meele jaoks on see nagu “see on ülim tõde!” olgugi, et see on juba ammu iganenud ja ei pea paika. Kuna see paneb meie teadlikust meelest mööda ei teki meil kunagi vajadust nende uskumuste paikapidavust üle kontrollida, et kas see mida me uskusime siis on veel see mis peab paika ja on meile toetav praeguses ajas ja olukordades. Või kas me TAHAME seda isegi enam uskuda.

See “siis” millal uskumus sai vormistatud võib olla praeguse elu lapsepõlve traumas näiteks, kuid see võib minna ka kaugemale, ehk siis eelmistesse või üle-eelmistesse eludesse. Kus te elasite hoopis teistsuguses ajas, kultuuris ja hoopis teistsuguses sotsiaalses keskkonnas ja kõigele lisaks olite te vähem või ka kõrgemalt arenenud Kehastus sellest mis te olete praeguses elus. Ja nüüd siis tekib küsimus, kas te tahate ikka veel uskuda seda, mida te uskusite siis, võttes arvesse teie praegust reaalset olukorda? Paljudel juhtudel on vastus sellele küsimusele “Ei, te ei taha seda”. Sest see uskumine ei toeta enam teid ja arvatavasti ei teinud see juba siis.

Ja see on see koht, kus asjad lähevad jamaks, sest see pole veel peavoolu uskumus kuigi ühemõtteline tõde – on see kontsept, et see mida me usume ja peame tõeks oma meeles, muutub meie füüsiliseks reaalsuseks, mida me kogeme enese ümber. See tähendab, et mida me usume ja peame tõeks iseenese sees, siis see muudab meie välist manifesteerunud maailma.

Mida me usume ja peame tõeks iseenese sees, see muutub füüsiliseks reaalsuseks, mida me kogeme enese ümber.

Sest alateadlik meel ei tee vahet “siis” (möödunud aegjooned) ja nüüd vahel, see tähendab, et paljud teie praegustest igapäevastest reaalsustest on tegelikult on tegelikult terve pundi eelmiste elude, hirmude ja möödunud kogemuste iganenud peegeldus teie praeguses hetkes. Kui te suudaksite need tõsta oma teadlikku meelde, siis ei laseks te neil oma füüsilist reaalsust mitte sekunditki reguleerida.

Kuid, kuna need lipsavad teadliku meele seljatagant läbi, nagu ma enne selgitasin, siis needsamad ebausust tekitatud hirmud ja uskumused peegelduvad teie reaalsusesse tagasi raskuste näol, millega teil tuleb ikka ja jälle silmitsi seista – andes teile võimaluse saada nendest teadlikuks, et te võiksite valida juba hoopis panustavamaid asju uskuda. Et luua enesele juba hoopis panustavam reaalsus.

Kuidas eelmiste elude tervendamine töötab

Male character generation set. human in different ages from baby to old  person. from young to elderly. life cycle. isolated | CanStockTöö eelmiste eludega ei ole selle jaoks, et me saaksime enesele vastu rindu taguda ja kuulutada, et me oleme olnud mingid ajaloolised tähtsad tegelased. Meil on lisaks veel tohutult teisi väga valgusvoost väljas elusid, mis on tegelikult väga olulised ja millega meil tuleb tööd teha, et neid puhastada ja tervendada, et oma praegust elu muuta.

Me oleme olnud kõik ja teinud kõike läbi oma Hingeteekonna läbi aja ja ruumi. Tegelikult näitab minu jaoks see eelmistes eludes mõne olulise kuulsuse elu elamise üle uhkustamine pigem hinge lapsikust, sest – No kuulge!!! Te ei ole oma olemi see kehastus enam, te olete uus ainulaadne kehastus iseenesest, kellel pole vaja oma kaalukuse tõstmiseks ühiskonnas eelmisi elusid. Te kehastusite siia selleks, et olla Teie Ise ja te olete piisavalt head just sellena, kes te olete.  

Me teeme tööd eelmiste eludega, et taibata paremini praegust hetke ja et muuta oma praegust reaalsust paremuse poole.

Täpselt nagu elukaare jooksul, suudab alateadvus inimest kaitsta traumaatiliste kogemuste eest, kuni inimene on tugevam või täiskasvanum ja suudab selle traumaga tegeleda, siis sama põhimõte käib ka Hinge Teekonna elukaare kohta, seega kuuluvad sinna mitte vanus jõnglasest vanurini vaid paljud erinevad kehastused omade väikeste elukaartega ja erinevate kultuuride ja ajastutega.

Kõik see, mida me oleme vääriti mõistnud, valesti tõlgendanud ja siiani pole veel nendega läbi erinevate eluaegade hakkama saanud on ennast parkinud meie alateadvusesse. Me ei ole nende kohalolust isegi mitte teadlvel, kuid vaatamata sellele toimetavad need uskumused meie elukogemuses. Sest just nii on alateadvus ehitatud, nagu ma enne ütlesin, me vaid kujutame endale ette, et olukorrad on meie vastu (ehk siis see on meie tõlgendus asjast) aga läbi selle keevitame enda igapäevasesse reaalsusesse just samasuguseid “kõik on meie vastu ja kiusavad” kogemusi. Sõna otseses mõttes mängime me neid mustreid läbi, nagu “Lõputu küünlapäev”, just niimitu korda kui me lõpuks sellest aru saame, mida me tegelikult vajame.

Sama asi seletab lahti ka meie nö arulagedad hirmud ja vastumeelsused või süütunded naudingute tundmisest, kõik need on enamasti kinni just eelmiste elude kohutavatest kogemustest, mis tegelikult on täielikult omal kohal, kui te näete selle tekkimise originaalset olukorda. Olles aga välja kistud eelmise elu kontekstist on see täiesti ebaloogiline käitumine. Kuid leides selle tekkeaja ja nähes algset olukorda kõigi oma ajastu uskumuste, kultuuri ja ajastu seisukohalt, loksub kõik kenasti paika ja enam ei ole sellel võimu teie üle.

See valik kas ja kellega te alustate oma tööd enese eelmiste elude kallal, peab olema teie enese valik, sest siis saate te nendest sessioonidest palju rohkem kätte.

On suur vahe, kas te lasete kellelgi oma eelmisi elusid lugeda ja sellel kui teil on lihtsalt keegi kõrval, kes toetab ja juhendab teil seda informatsiooni ise kätte saada. Alustuseks just selle pärast, et te ei tea kunagi millisesse energiasse see lugeja on ennast kinnitanud või kui täpsed on tema lugemised. Teiseks, informatsioon on filtreeritud läbi nende moraalifiltri, nende mõistmiste ja vastuvõtmise võime ning see ei pruugi olla nii kõrgelt arenenud kui teie arvate. Võtke või neid kanaldajaid ja selgeltnägijaid, kes ei suuda mõista isegi KaksikLeegi sideme iseloomu.

Kuid mis peamine, miks te peaks lubama kedagi ennast abistama, kui te oma uinunud võimete kallale lähete, et kogeda oma eelmisi elusid, on see, et siis saate te sukelduda sügavamale oma eelmisesse ellu. Mida sügavamale suudate sukelduda seda sügavamalt suudate ka tervendada, ja see aitab teil paremini mõista seda, mis on juba valmis vabaks laskmiseks.  Tegelikult on selles midagi tõeliselt vabastavat, kui sul õnnestub olla ise selle kõige tunnistajaks, sest see aitab teil mõista seda kontakti palju sügavamalt, kui ükskõik kelle vahendusel kuuldes seda mida nemad näevad. Ja see on väga oluline, just selle teema uuesti programmeerimise seisukohalt, mida ma selgitan veidi hiljem.

Selles pole MITTE MIDAGI  karta

Alfa-olek On Maagiline Vahend Soovide Täitmiseks - Alternatiivvaade |  Mõistatused inimesest 2022Pole vaja karta oma alateadvust, või seda mis seal peidus on või siis kannatada kogu elu selle suure musta kasti, kus on peidus alateadlikud uskumised ja hirmud, saboteerimist.

Paljud alateadlikud programmid on selleks, et me elaksime. Näiteks hingamine, seedimine, raku taastumine, vere voolamine soontes, südametöö ja nii edasi. Kõik need on sellised mida me teeme alateadlikult, me ei pea nende peale mõtlema. Ehk siis see on automaatne protsess mis toimib vaatamata sellele, kas me oleme ärkvel või mitte. Ehk siis enamus neid alateadlikke programme on väga vajalikud ja meid toetavad.

Tegelikult on ka see trauma ja emotsioonide allasurumise mehhanism kõigest toimetuleku mehhanism, samasugune nagu paljud teised automaat-programmid. Teate ju neid tänapäevaseid masinaid, mis ülekuumenemise korral ise ennast välja lülitavad?

Sama teeb meie alateadvus, kui meil tuleb kogeda midagi väga traumaatilist, sellist mis ohustab “peremeesorganismi” ellujäämist. Siis võtab see selle kogemuse aktiivsest mälust välja ja arhiveerib selle failina alateadvusesse. Tundub nagu inimene ei mäletagi seda mis on juhtunud, kuid alateadvuse nad mäletavad. Kui traumaatiline sündmus selliselt ära pakitakse siis on tegu alalhoiuinstinktiga.

Kas nende traumade külastamine hilisemal ajal pole siis samamoodi traumaatiline? Vastus sellele on, ei, sest mida rohkem aega möödub, seda enam te kasvate ja olete paremini võimelised sellega tegelemine. Eelmise elu traumaga on aga juba veelrohkem kergem olla selle trauma tunnistajaks, sest siis olete objektiivne jälgija ja te olete seda mustrit juba korduvalt läbi mänginud seeläbi ka vabastanud enamuse emotsionaalsest laengust, mis selle kogemusega algselt kaasas käis. Lisaks on palju lihtsam jälgida emotsionaalsest kaugusest, mitu elu hiljem, sest see olukord mida te jälgite, see ei juhtunud ju tegelikult teile vaid teie eelmise elu kehastusele.

Tegelikult on nende allasurutud emotsioonide ja traumadega see, et need ei ole kunagi enam nii hirmutavad nagu te neid mäletate. Seal ei ole deemoneid lendamas taevas, zombisid, kes teid ründasid või tonte mis teid uneajal tapsid. Kui ma nüüd ausalt ütlen, siis nendel kordadel kui ma töötasin inimestega, kes kartsid, et neid pimedas rünnatakse, siis ilmnes, et nad olid tegelikult lahustamas omaenese eelmise elu kehastuse allasurutud kurjategijat. See võib tunduda küll hirmus kui sul tuleb silmitsi seista taipamisega, et sa oled ise olnud see, kes on teistele viga teinud. Kuid oleme ausad, me kõik oleme oma eelmistes eludes teistele liiga teinud, tapnud, vägistanud olgu siis sihilikult või kogemata.

Kui me läheme tagasi nende asjade juurde, mis meil hirmust kõhu lahti võtavad, ja kui me vaatame nende kogemuste tõelist nägu/põhjust, siis on need alati paju vähem hirmsad, kui me nendest oma peas olime kasvatanud. Ehk oleme sääsest enesele elevandi joonistanud.

See on selle pärast, et me teeme midagi tähtsaks, meie enda ettekujutus/tõlgendus olukorrast on tihti traumaatilisem, kui see olukord ise. Teiste sõnadega meie väärmõistmine on meile hirmutavam, kui see juhtunud olukord ise. Mis siin aga juhtus on see, et mälestus (meie tõlgendus) sellest juhtumist varjutab tõelise sündmuse ja sellest saab hirmutav lugu, mitte olukord oma tõelisuses.

Täpselt nagu laps, kes kardab kolle, kes luuravad toanurga varjudes, ei ole tegelikult päriselt seal kolle, vaid seintel on lihtsalt valguse ja varju mängud, mida laps tõlgendab omamoodi – sest ta ei näe seda, mida tema näeb vaid valguse teele jääva asja kujuna. Lapsel puudub kõrgem perspektiiv sellest, kuidas varjud tekivad ja seega ei suuda näha rohkemat kui on tema mõistmine, seega tundubki stsenaarium, et koletised tulevad öösel kapist välja, nii tõeline.

Kui me tõmbame mineviku sündmuse varjudest välja valguse kätte, saame me selle ümber hinnata ja otsustada, kas me ikka veel tahame hoida kinni selle tähendusest või oleks juba aeg näha kõike seda kõrgemast perspektiivist, mida meil enne, kui see olukord toimus, lihtsalt ei olnud.

Tuuma haavumised ja alateadlikud mustrid Tervendav Meedium, C.R.Jakobsoni 14, Tallinn (2022)

Mida mina otsin, kui ma teen Akasha Puhastust kliendiga? See oleks, korduvad mustrid.

Enamuses regressiooniteraapia sessioonidel keskendutakse ühele eelmisele eludele korraga. Minu sessioonidel pole sugugi üllatav, kui inimesed näevad mitut elu ühe sessiooni jooksul. See võimaldab minul märgata korduvaid mustreid, mis inimese elude jooksul on ikka ja jälle pinnale ujunud.

Ja miks need kordumised toimuvad on väga lihtne. See on hinge loomulik käitumine, kui see püüab mingitele aspektidele tõmmata teadlikku tähelepanu, ehk siis mängib läbi uskumusi füüsilise kogemusena. Mäletate ju, kuidas elu siin maakeral käib, see mida meie näeme oma füüsilise reaalsusena pole muud kui meie sisemiste uskumuste peegeldus, mida me oma mõtetes peame tõeks. Tegelikult on vaid umbes 5% meie reaalsusest juhitud meie teadliku mõttega, ülejäänu moodustub juba järele jäänud 95% alateadlikest uskumustest ja programmeeringutest, mis mööduvad teadlikust meelest.

Põhjus, miks ma neid mustreid otsin on see, et me võime keerutada nagu oma saba taga ajavad kutsikad püüdes tervendada igat eelmist elu kus need teemad ilmnevad, kuid ei suuda murda alateadlikku mustrit. Minu jaoks pole probleemi nende elude tuvastamisel, sest need lihtsalt ei oma mingit loogikat. Need lihtsalt kordavad vana skeemi, midagi juhtub, mis võimendab seda või tõmbab selle mustri uuesti käima, kuid ei näita meile, mis on selle mustri tekkepõhjus.

See on umbes sama, kui klient räägib mulle ühte ja sama juttu, kus ainult muutuvad tegelased, kohad ja aeg. Kogemuse skeem jääb samaks. Kui ma juba näen, et see juhtus siis toon ma kliendi tagasi sellesse elu, millest see muster pärineb, et taibata, kuidas see alateadlik muster (hirm või ebausk) algselt loodi.

Siin on ka põhjus, miks on nii oluline, et te “näete” ise oma elusid, mitte ei lase kellelgi teisel neid lugeda teile, sest selleks, et seda muutust nihutada teid ümbritsevasse reaalsusesse on teil vaja see vana lugu tõmmata teadlikku taipamisse. Teil on vaja näha tõde, et see kogemus saaks olla tõeliselt elu muutev, nagu see peakski olema. Kui teil ei õnnestu seda tõmmata oma teadlikkusse, siis ei õnnestu teil seda ka ümber programmeerida.

Mis on aga korralikult valgustav nende tuuma haavumistega seoses on see, et need mängitakse korduvalt läbi just oma KaksikLeegiga, kuid selle algpunkt on ALATI selles elud kui te olite üksinda, ilma oma Kaksikuta.

Mis teeb sellest aga veel huvitavama, on see, et needsamad tuuma haavumised on jagatud mõlemale. Samas on kummalgi tema alguspunkt erinevas eelmises elus. Ehk siis tegu on täpselt sama teemaga, kuid kummalgi poolel KaksikLeegi paarist on selle loomiseks olnud erinev eelmise elu kogemus, kus nad elasid üksinda, ilma oma kaksikuta. Moodustades täpselt samasuguse haava, olenemata faktist, et teekond, mida nad siis käisid oli täiesti erinev.

Mõned minu enda eelmistest eludest toodud tuuma haavad:

  • Kolme kuuse lootena “ära kukkumine”
  • kloostri Abtiss, kes kasutas oma võimu teiste alandamiseks
  • vene katoliku kiriku nunn, keda kasutati julmalt ära

Minu Kaksikut ei olnud nendes eludes minuga, ja samas oli suur minu imestus, kui ma avastasin, et minu haavad nendest eludest peegeldasid täpselt minu Kaksiku haavu, mis olid temas nii ilmselgelt nähtavad ja millest mul enesel puudus teadmine, et need on ka minu enese tuumas olemas.

Sa ei tea seda, mida sa ei tea – seda niikaua, kuni sa tood selle teadlikult valguse kätte.

Alateadlikku mustrit ei saa murda enne, kui te pole taibanud, miks te selle kunagi enda jaoks lõite ja siis juba saate teadlikult otsustada seda enam mitte hoida. Teadlik lähenemine on selle asja juures elutähtis, sest vaid nii saate te oma alateadvuse ÜMBER PROGRAMMEERIDA. Pidage meeles, et alateadlikud uskumused lähevad teadlikust meelest mööda, mis tähendabki seda, et te ei saa neid ümber otsustada, kui te veel tahate nendesse uskuda.

Kuid tuues oma eelmise elu, kus see uskumus tekkis, oma teadvusesse, siis tekib teil viimaks ka võimalus oma uskumused üle vaadata ja ümber otsustada. Kas see ikka on tõde ka tänasel päeval või on juba aeg see asendada millegi teid rohkem toetavamaga?

See selgitab ka olukorda, miks pole kasu “nakatunud” elude puhastamisest jättes puhastamata mustriskeemi seal kus see algselt tekkis. Pole kasu mustrikoopiate hävitamisest, kui originaal veel täielikult töötab. See oleks nagu sümptomite kustutamine jättes haiguspõhjuse kõrvaldamata.

Eelmiste elude puhastamisel on oma järjekord.

Taking the Next Right Step - Sex and Relationship HealingLubage ma jagan teiega oma eelmisi elusid, mida ma olen puhastanud oma selles aegjoones, siis saate ehk sellest kõigest kergemini aru.

Eelmiste elude ja isegi Tuuma haavade tervendamisel on oma järjekord. Tavaliselt näidatakse meile “nakatunud” elusid enne kui me oleme võimelised lähenema Tuuma haavadele. Seda põhjusel, et Tuuma haavad on kordadest traumaatilisemad ja seega ka sügavamal, et kaitsta teie enese ellujäämist, sest just teie ellujäämine on teie alateadvuse esimene ülesanne – hoida teid kaitstuna.

Alateadvus ei tee vahet “siis” ja “praegu”, see teab vaid et see on (oli) teie ellujäämist ohustav ja seega tuleb see hoida peidetuna, et teie suudaksite oma elukogemuses ellu jääda.

Kui ma töötasin enese Väesse astumise kallal oli seal kolm haava, mis takistasid minu teed iseenesesse.

Tuuma haav #1 hukkunud loode

Esimene takistus oli elust, kus ma olin kolme kuune loode, kes ei kasvanud oma sünnini. Selle kogemuse trauma viis mind selleni, et ma unustasin oma seotuse Allikaga ja hakkasin otsima kaitset füüsilistest sidemetest. Nagu me teame on imikutel oma emadega sümbiootiline suhe, kus nad on oma vanemaga üks, tihti isegi mitte taibates, kus nemad lõppevad ja algavad nende vanemad. Läbi selle katkenud raseduse kogemuse eksisin ma alateadlikku illusiooni, et ma vajan vanemlikku kaitset (või partneri, mis on tegelikult inglise keelse sõna parent – lapsevanem, anagramm, kas olete seda enne tähele pannud?). Praeguses elus täiesti ebaloogiline uskumus, kuid omab täiesti selget eesmärki, kui me vaatame seda elu, milles see tekkis.

Selle elu tervendamine võimaldas minul tühistada alateadliku uskumuse, et ma olen laps, kes vajab kaitset. Uskumus mis oma olemuselt takistab teil astuda oma tõelisesse väesse, sest teie peas karjub pidevalt väike laps: “Ma olen ohus, keegi peab mind kaitsma”. See näitab teile taas, et uskumused ei pruugi alati olla objektiivne tõde. Teil pruugib vaid oma peas subjektiivselt otsustada, et see on tõde, sest lapsele see ongi tõde, eriti kui me räägime kolme kuusest lootest. Kuid tänasel päeval see enam tõde ei ole, tänaseks olen ma täiskasvanu ja oma enese kolme lapse ema.

Tuuma haav #2 Kloostri abtiss kes ei usaldanud iseennast  

Teine blokeering oli eelmises elus, kus ma olin kloostri abtiss ja kus ma kasutasin oma võimu julmalt. Tavaliselt ei ole meil raske näha oma neid elusid, kus me oleme ohvrid, kus meile on tehtud liiga teiste poolt. Palju raskem on meil vastu võtta teadmist, et me ise oleme olnud pahategijad ja teinud kurja teistele inimestele. Minu elu Abtissina oli just selline kus mina olin vägivaldne. Ma kukkusin läbi oma ülesandes hoida tüdrukuid, kes olid minu hoolde usaldatud, kaitstult ja lubasin neil saada hirmsal kombel kogeda vägivalda. Seejuures polnud see klooster kuigi suur, raputas see, mis seal juhtus väga suurt osa ümbruskonnast ning tegi alguse protsessidele, mis viisid naiste eemaldumiseni nende enese seksuaalsusest, nende emaka energiast. Abtissi juures oli huvitav veel see, et ta jälestas oma enese nõrkust ja hoidis ennast väga tugevates raamides, sest ta kartis vabastada seda metsalist, kui ta vaid lubaks ennast kontrollist vabaneda.

Selle elu nägemine pani mind mõistma, miks ma kartsin oma täielikku Väge omaks võtta. Sest ma mäletasin alateadlikult mäletasin, et ma ei ole võimeline hakkama saama võimuga, sest ma kasutasin seda valesti ja tundsin ennast selle tõttu sügavalt süüdi. Mu silmist voolasid pisarad, kui ma nägin kuidas ma kukkusin läbi minu hoolde usaldatud tüdrukute eest hoolitsemisega.

Ma tundsin jälestust ja süüd oma enese nõrkuse üle (midagi mida ma kiivalt varjasin oma kaksiku eest praeguses reaalsuses – korraga pimestas mind tema nõrkus ja tunne, et see on midagi jälestusväärset. Ma keeldusin täielikult omaks võtmast omaenese pa**a, millest ma tegelikult olin teadlik tänu oma tööle, kuid ei suutnud täpselt ära märkida enne, sest see oli alateadlik uskumus, mis sai käivitatud.)

Siiski, selle eelmise elu tervendamisest ei piisanud – seal oli veel üks, mis oli kõige sügavamal teiste all, mis sisaldas endas mõlemat printsiipi, mida ma olin juba tervendamas käinud.

Tuuma haav #3 Katoliku koolkonna nunn, kes läbis vaimsusel põhineva ümberlõikamise

Kolmas blokeering oli eelmises elus, kus ma olin katoliku nunn, seal tundus olema seos Vatikaniga kuid ma elasin kusagil Venemaal. Ordu mille osa ma olin praktiseeris nunnadel emaka eemaldamist, et ära hoida tagajärgi, mis võisid tekkida seoses seksuaalse väärkohtlemisega, mida neil tuli kogeda. Emakas tähistab vaimses võtmes samuti väe kohta, ehk siis Jumalanna energia naise sees.

Eelmise elu kogemus võib olla otsene või ka ülekantud tähendusega, ja see viimane ei muuda neid kogemusi sugugi vähem tähtsaks. Küsimus, mida esitatakse, ei peaks olema, kas see juhtus päriselt? Sest ega me ju tegelikult ei teagi seda, onju? Küsimus peaks olema hoopis, mida see lugu meile näitab?

Ümberlõikamise protseduur ise oli nagu tavaline lõikamine, mida tehti ilma tuimestuseta ja otse loomulikult ilma minu nõusolekuta. Ma kogesin tohutuid valusid, et ma lülitasin välja oma võime tunda. Mulle näidati, et ma olin täis allasurutud raevu ja sõnulseletamatut valu. Ma pole enam tegelikult isegi kindel, kas ma selle protseduuri üle elasin, sest seda näidati mulle siis, kui ma seda üle vaatasin kui tõsiselt ohtliku meetodit ja et paljud mu õed surid sellesse.

Selle leidsin ma alles siis, kui lõpetades sessiooni oma hüpnotisööriga, ütles ta mulle, et ma peaksin minema sügavamale, et kätte saada nende mustrite juured, milles ma olin olnud seansi ajal. Ta pidas silmas asjade üles kirjutamist mida ma ka tegin, kuid ma võtsin selle küsimuse kaasa oma järgmisesse regressiooni teise terapeudiga. Mulle näidati, et see elu eelnes kloostri abtissi elule. Sellele kus abtiss kartis oma metslast vabastada, kui ta seda pidevalt kontrolli all ei hoiaks.

Siis ma taipasin, et see metslane oligi seesama allasurutud raev ja valu, mida ma kogesin emaka eemaldamise elus. Tänu sellele saigi abtissist selles elus vägivallatseja, tundis ta siiski, et talle ei tohiks võimu kätte anda. Mõistmata (Ja kuidas ta olekski seda saanud mõista?), et see oli allasurutud raev ja valu eelmisest elust, mis seda tekitas, mitte mingi kole deemon mis tema sees pesitseb nagu ta seda uskus. Põhimõtteliselt oli ta laps, kes kartis varjudes elavaid koletisi, sest ta ei teadnud tõde ja seeläbi needis iseenese kurjuse.

Mis mulle selles veel näidati, ta oli otsustanud, et parem on olla vägivalla ohver, kui astuda oma tõelisesse jõusse, mis tema silmis tähendas muutuda vägivallatsejaks (ebausk).

See oli ka põhjus, miks ei piisanud vaid nende eelmiste elude tervendamisest, sest mul oli vaja veel infot elude kohta nende all. Emaka eemaldamise elu, et ma taipaksin seal pesitsevat ebausku ja tervendada selle ümberlõikamise oma energiatest või siis jällegi valearusaam, et minu Vägi oli minult ÄRA VÕETUD, sest nüüd nägin ma selgelt, et tegelikult olin ma selle vabatahtlikult ÄRA ANDNUD, sest ma uskusin, et mind ei tohi võimu juurde usaldada. Alles seejärel sain ma oma tõelise Väe vastu võtta, sest ma taipasin, et minu esialgne väe käest andmine põhines reaalsuse vääral tõlgendamises.

Nüüd siis, kas see ka päriselt ajalookroonikates on selliselt üles täheldatud, või on tegu väga metafoorilise kujundiga, ei omagi tegelikult tähtsust. Sest tegelikult aitas selle kõige taipamine minul näha oma tuuma alateadlikke uskumusi ja neid ümber programmeerida.

Ilma nende teadmisteta ei oleks ma kunagi teadnud, et ma alateadlikult usun, et ilma väeta on ohutum elada ja et ma uskusin, et mulle ei tohigi võimu anda, sest ma hakkan sellega teisi kahjustama. Lisaks kõigele, nähtavasti uskusin ma alateadlikult et ma ei saa iseennast usaldada.

Teades nüüd kuidas alateadvus töötab, keevitades iga uskumuse (tõese või väära) PRAEGU külge, sest see on ainus reaalsus mida see teab (või et see eksisteerib) – kas te nüüd taipate, et ma ei oleks mitte mingil juhus saanudki astuda oma tõelisesse väesse, ilma, et poleks neid eelmiste elude väärarusaamu sikutanud oma teadliku meele valgusesse ning siis tuvastama, et need ei pea enam paika (tegelikult pole ju kunagi ka paika pidanud).

Ja just nii käibki eelmiste elude töö!

Kuidas me kaksikutena jagame ühesuguseid tuuma haavu

Shelley Klammer: Inner Child DrawingsIsegi kui meie haavad ei pärine ühisest elust, on teil oma kaksikuga alati ühesugused Tuuma haavad.

2015 aasta lõpus ütles mu Kaksik mulle: “kui see oleks minu teha oleksime me sinuga juba ammu koos ja meil oleks olemas kõik see, millest me oleme rääkinud. Kuid ma ei julge ennast usaldada, ma olen ennegi oma arvamistega puusse pannud.” Siis see üllatas mind, sest no kuidas saab üks 26 aastane tunda et ta tunneb valesti? Ja ka siin peitub vastus eelmistes eludes, ja sellest kirjutasin ma siin.

Nagu paljud teist juba teavad, on minu kaksik pärit Indiast ja tänu sellele, et ta ei usaldanud iseennast andis ta ära oma väe ja lasi teistel (oma perekonnal) ette kirjutada kellega tal tuleb abielluda, selle asemel, et oleks vaba ise otsustama, keda ta enda kõrvale soovib. Sama oma Väe ÄRA ANDMISE printsiip, lihtsalt veidi teises kastmes.

Meile, lääne inimestele võib tunduda absurdsena, et me annaksime oma vanematele selle otsuse, kellega me oma elu koos elaksime, kuid India kultuurides on see käitumine veel väga levinud. Huvitav asi juhtus aga selle taipamisega. Kaheksa päeva peale seda, kui ma olin oma emakaeemaldamise elu tervendanud, tuli mul töötada kliendiga, kes oli nagu ka minu Kaksik, pärit Indiast ja oli kohtunud oma kaksikuga kuid oli juba lubatud abieluks kellelegi teisele. Kaksikuga kohtus ta enne kui oli andnud nõusoleku selle abielu toimumiseks.

Alguses oli ta omaenese tunnetest täielikult eemaldunud, ta oli need endas VÄLJA LÜLITANUD, et jääda ellu, kui tal tuli minna vägisi omaenese südame vastu. Kui me saime kontakti tunnetega tagasi, selgitas ta mulle nuuksudes, et kui ta oli andnud selleks abieluks nõusoleku ei taibanud ta sugugi, mis tähendab olla abielus. Ta oli teinud lihtsalt seda, mida talle oli öeldud, kuid ainus võimalus selles abielus ellu jääda oli oma tunded täielikult välja lülitada.

See kohtumine andis mulle tohutu Taipamise sellest, mida minu enese Kaksik läbi elas meie sideme teises otsas. Tundus, nagu Universum tahtis mulle teada anda, et ka minu kaksik ärkab sellesse dünaamikasse, jõudes taipamistesse oma haavadest, nagu ka mina seda olin teinud. Ehk siis, nagu mu klient mulle rääkis, et ta oleks pidanud abielluma inimesega keda tema ise valib mitte lubama perekonnal kedagi välja valida ning seista silmitsi olukorraga, kus võib kaotada oma perekonna, kui keeldub nende pakutud abielust.

Just see oli minu Kaksiku suurim hirm, et tal tuleb ohverdada kõik kui ta tahaks et me oleksime koos, sealhulgas ka oma perekond.

Oli ebameeldiv vaatepilt, näha täpselt sama dünaamikat:

  • enesevangistamine läbi religioonisüsteemide ja uskumuste
  • omaenese Väe ära andmist
  • ei juleta usaldada iseennast
  • oma tunnete välja lülitamist selleks, et ellu jääda.

Ma olin olnud täielikult teadlik tema teemadest, need olid mulle nähtavad. Ma olin vapustatud sellest, kuidas täpselt sama muster kordus läbi erinevate lugude. Ma ise seisin silmitsi täpselt samade teemadega ja ka sellel sessioonil oma indialannast kliendiga, kusjuures mul oli olnud palju india kliente enne teda, kuid need polnud puudutanud samu haavu mis nüüd. Seega sai mulle selgeks, et minul tuleb töötada täpselt nende samade teemadega, mille kallal minu kaksik töötab.

Jagades oma isiklikku kogemust siin, tahan ma teile näidata kuidas see kõik töötab, et te saaksite ka enda eludega tegeleda.

Ma pean tunnistama, et seda artiklit oli mul kõige raskem kirjutada, sest siia tuli lisada isiklik kogemus, et lugejad saaksid päriselt aru, mida ma püüan selgitada. See paneb mind tundma haavatavalt, kui mul tuleb jagada selliseid kogemusi enese elust, kuid ma tean, et sellest tõuseb suurem kasu kaksikLeegi kollektiivile, seega seda ma ka teen. Sest see on ülioluline, et te mõistaksite, mida on vaja lahendada, et tõeliselt joonduda oma KaksikLeegi Liiduga. Samas näitavad minu kogemused ka seda, kui sügavalt muutvad need ühendused on.

Hüppaks korraks tagasi 3D maailma ja vaatame, kui hullumeelne on armastada kedagi, kellega sa oled olnud intiimselt vaid mõned üksikud korrad, kui sul on niigi palju vedanud, sest pole ka võimatu, et selleni ei olegi jõutud. Kas see suudab teid välja tuua oma hinge põhjakihist ja teid tõeliselt vabastada, et te suudaksite muutuda selleks, mis te tõeliselt olete määratud olema?

Kui enamus kaksikutest ekslevad vaid romantilises illusioonis ja fantaasiates, mis ei vii mitte kuhugi, on tähtis näidata, et sellel Teekonnal on meie jaoks plaanis kordades parem ja võimsam liit, kui tavapärane 3D romantiline armastuslugu, mis on meie pähe istutatud. Jagades avalikul oma lugu tahan ma näidata, et te suudate seda kõike luua ka endale.

Eelmise elu emotsioonide uuesti kogemise eesmärk

Who Was I in My Past Life? ⋆ LonerWolfJärgmine tähtis aspekt töös eelmiste eludega on see, et te vabastate oma eelmise eluga seotud emotsionaalse laengu.

Hirm, viha, lein, valu – kõik tunded, mida te olete läbi elude endasse pakkinud on vaja uuesti TUNDA, et nendega hüvasti jätta. See on tegelikult vaid minutite küsimus või isegi vähem ja siis on see emotsioon läinud, lahkunud teie energeetilisest väljast igaveseks.

See on oluline protsess, sest need on kõik madalama vibratsioonisagedusega ja lukustavad teid 3D reaalsuse sagedusele. Need tuleb vabastada, et suudaksite üles tõusta ja täielikult ankurdada ennast 5D reaali. Enamus juhtudel näeb see välja samasuguse emotsioonina, mida te kogete kui vaatate mõnda emotsionaalset filmi. Te kogete filmi emotsiooni, kuid see et raputa teid kuni teie tuumani, samas kui see päriselt juhtus olid need tunded ja emotsioonid väljakannatamatud. Nagu ma enne selgitasin, te olete nendest tunnetest eemal, sest te olete hetkel vaid vaatleja, see mis siis juhtus ei olnud päriselt teie praeguse teadvuse ja olemisega. See juhtus kehastusega, mida te siis mängisite.

Tuuma haavadega võib see olla hullem, kuid need on haavad, mis takistavad teil oma praeguse kehastuse elu täiel rinnal elamast, ehk siis te olete valmis tegema mida iganes, et seda muuta. Kui ma tervendasin oma elu, kus ma kolme kuuse lootena hukkusin, olin ma lõpuks lauale toetudes lämbumas. See oli kõige hullem taas üleelamine üldse, kuid see kõik oli möödas sekunditega ja peale seda oli see igaveseks läinud.

Selle tulemus oli aga palju võimsam kui need paar sekundit puhast paanikat, mida see väike loode koges traumaatilisena, sest see võimaldas minul kustutada vigase programmeeringu, nagu oleksin ma väike laps, kes vajab vanema kaitset ja toetust. See võimaldas mul teha suure nihke oma psüühes ja vabastada ebausk mis oli seal istunud juba liiga kaua.

Külgetõmbe Seadus ja töö eelmiste eludega

Signs that you have had a past life

Eelmiste elude emotsioonide jäänuste puhastamine energeetilisest väljast on KaksikLeekidele elutähtis, sest just need energiad takistavad harmoonia tekkimist teie kahe vahel. Samuti on need takistuseks ankurdamisele 5D reaali, sest need allasurutud emotsioonid ja tervendamata traumad tõmbavad oma raskusega teie isikliku energiasagedust.

See, et te ei näe ega tunne neid seal, ei tähenda, et neid seal ei ole või et need ei mõjutaks negatiivselt teie elu.

Niisiis, niikaua kuni need emotsioonid lohisevad teie energeetilises väljas, siis on need nagu majakad, mis saadavad välja kutset nendele madalatele sagedustele nagu lein, viha, raev, terror, vihkamine ja iseenese vastu hävitavad käitumised. Seda tegelikult kõik vaid selleks, et te oleksite lõpuks ometi valmis neid emotsioone oma energiaväljast vabastama.

Teiste sõnadega, kõik teie 3D draama, mis tundub nii ebaõiglane ja tekib nagu välk selgest taevast, on tegelikult nende eelmiste elude allasurutud emotsioonide ja traumade katse tõmmata enesele tähelepanu ja saada tervendatud loomulikul moel.

Ma olen seda öelnud ennegi ja kordan nüüd, see mida me usume tõde olevat (isegi alateadlikult) saab meie seest peegeldatud meie välisesse keskkonda, meie füüsilisse reaalsusesse. Mis tähendab, et ka need allasurutud emotsioonid ja traumad meelitavad meie ellu draamat, et meil oleks võimalik vabastada see, mis vajab vabastamist.

Eelmiste elude töös me ei pea LÄBI MÄNGIMA oma alateadlikke haavu, vaid meil tuleb need energeetilise sageduse tõstmisega tervendada ja teha saame me seda kui läheme otse selle tekke allikani.

Põhimõtteliselt käib seesama meie alateadlike hirmude ja ebausu kohta, te kas mängite neid läbi või puhastate neid, ja see on asi millest paljud Külgetõmbe seaduse praktiseerijaid ei taipa. Põhjus, miks te veel ei oma seda mida te tahate on tõesti vibratsionaalses joondumises, kuid seal taga on ka alateadlikud hirmud ja ebausk, mis hoiavad teid eemal sellest mida te tahate.

Las ma selgitan lähemalt.

Parim näide ja tegelikult põhjus, miks ma hakkasin eelmiste elude tervendamisega tegelema, on minu enese kogemus, kuidas ma muutsin oma raha olukorda 2012 aastal. Ma olin kõvasti tööd teinud, et suurendada oma sissetulekuid kuus viie kohalisteks (10K+) kuid niipea kui ma hakkasi selle eesmärgi suunas liigutama muutus asi hoopis hullemaks!

Kliendid ei maksnud oma arveid mulle. Mina ei suutnud oma meeskonnale. Mul endal ei jätkunud raha üüri maksmiseks…. mu elu lasi allakäiguspiraali pidi allapoole. Ometi oli eesmärk asju paremaks teha. Tegelikult juhtub nii väga tihti, kui hakatakse manifesteerima asju/olukordi, mis on vastupidised sellele, mis on meie sisemised uskumused. Just need uskumused ujuvad pinnale, sest nende programm pandi käima.

Past Life Regression Workshop – TriBalance Yoga Center

Minu puhul oli tegu eelmise eluga, kus ma olin eksentrik, kuid väga rikas mees. minu perekond oli mind pannud vaimuhaiglasse, et saada kätte minu varandust, kuid teadaolevalt oli selle aja olukord nendes asutustes umbes sarnane õudusfilmide sisule, siis – lõpuks ma läksingi hulluks.

Kui ma surin, siis ma surin väärusuga, et rikas olemine tähendab kõigest ilma jäämist, sealhulgas iseenesest ja just seda hakkasin ma iseenesele LÄBI MÄNGIMA enese 2012 aasta reaalis. Me puhastasime selle eelmise elu uskumuse ja vaid paar kuud hiljem, jaanuaris 2013 saavutasin ma eesmärgi 10 000 € kuus – esimest korda oma elus.

See näide kirjeldab teile täpselt, kuidas sisemiste uskumuste muutmine muudab teie väliseid reaalsuse kogemusi. Otsustades, et see oli minu praeguses reaalsuses mõttelage hirm ja et sellest kinni hoida ei panusta enam minu ellu. Mõistes, et see oli loodud ekslikust olukorrast selle mehe traumaatilisekogemuse pealt hullumajas.

Kui ma selle ebausu olin tõmmanud oma teadlikkusse, siis polnud sellel enam mingit loogikat seoses praeguse reaalsusega. Niipea kui ma selle ümber otsustasin muutus ka minu füüsiline kogemus.

Ma ei uskunud enam, et minu jaoks oleks olnud ohtlik olla rikas, nagu seda tegi see mees. Tema järeldus oli, et just rikas olemine saatis teda nendesse jamadesse, seega oli ohutum mitte omada raha. Mina otsustasin, et minul ON  ohutu raha omada ja seega muutsin oma rahalist olukorda.

Seesama on ka põhjus, miks afirmatsioonid ei tööta nii hästi kui loogiliselt peaks, sest varjatud alateadlikud uskumused on laetud negatiivse emotsionaalse laenguga, mis on kinni traumaatilistes kogemustes, mis on tugevamad igasugusest tahtest ja kirjutavad üle positiivsema programmi.

Ainus tõesti töötav viis, selle muutmiseks, mida mina tean on selle programmi üle kirjutamine selle teadlikkuse ette toomisega ja ümber otsustades. Ehk siis, kas te ikka veel leiate, et see uskumus on teile vajalik, või mitte.

Selle ümberkirjutamise meetodi kasutamisega olen ma näinud tohutuid nihkeid oma enese elu muutmisel nii minu enda elus kui ka minu klientide eludes. Ja seda kõike vaid aidates neid näha nende endi alateadlikke hirme ja saada teadlikuks lugudest, millest nende hirmud ja valud on alguse saanud.

Erasessioonideks  broneerige aeg siin.

Panustada selle artikli eest saate teha siin .

Soovides teile imesid ja maagiat sellele imelisele teekonnale koos oma armastatuga.

Kui see artikkel helises teiega siis jagage seda vabalt. Ma tänan.

Armastusega

by Sabriyé Ayana

Bestselling author, new paradigm business, life & soul mentor, founder of the Akasha Healing™ method and the School of Inner Union

P.s. if you are interested in a step by step guide to your Twin Flame journey and creating inner union, sign up for the Gangsta Goddesses Tribe and you get instant access to my online program the Align to Your Divine Plan Twin Flame Mastery Program.

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://thetwinflametribe.com/past-life-healing-twin-flame/

Üks kommentaar “Eelmiste elude tervendamine

  1. Pingback-viide: Purustades müüte KaksikLeegi Teekonna kohta | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.