4 märki, et oled Valgustööline


4 Asja mis juhtuvad sinuga, kui sa oled Valgustööline, 2 neist tekitavad inimestes surmahirmu

Valgustöölised on teejuhid, nemad kannavad tõrvikut, hoiavad selle planeedi valgust tasakaalus, nad on siia tulnud selleks, et aidata Maal teha nihet kõrgemasse teadlikkusse.
Nad on ebamaised olendid ja nad on tulnud siia, et täita valgustöölise missiooni.   Valgustöölised kannavad seda valgust oma hinges, et sellega valgustada maailma. Enamus valgustöölisi on tervendajad ja see, kuidas nad asju ja olukordi tervendavad on puhtalt nende endi otsus.
Näiteks on osad neist õpetajad, energeetilised või psüühilised tervendajad, osad teevad oma tööd varjatumal viisil. Kui valgustööline tuleb füüsilisse maailma, siis tuleb neil alustuseks heidelda, et leida oma valgus eneses üles. Nad unustavad oma missiooni ja eesmärgi, tihti kustub nende valgus hoopiski.
Kui nende valgus on “sisse lülitatud” siis lähevad valgustöölised oma Teekonnale, ehk siis avastavad iseennast ja püüavad ennast tervendada. Kuid kahjuks, kui nende valgus on “välja lülitatud”, siis saav valgustöölisest pimeduse tööline ja ta kaevab varjudes, püüdes leida võimalusi kuidas oma valgus uuesti põlema panna. See on valgustöölistele väga keeruline periood, kuid kui nende valgus särab taas muutuvad nad taas võimsateks ja võtavad oma missiooni taas käsile.
Üks asi veel – igal valgustöölisel on oma ülesanne! Kuid nende esmane ülesanne on aidata inimesi nende teekonnal läbi oma varjude ja leida oma valgus. Enamus valgustöölisi on vastutavad hirmu energia tasakaalustamise eest armastusega energiaga. Valgustöölised on suurepärased manifesteerijad ja enamus juhtudel loovad asju vaid nendele mõeldes.
Neil on ainulaadne võime tervendada ja muuta kõigi olemine mugavaks ja turvaliseks. Nad on ka väga hea intuitsiooniga ja omavad tohutut psüühilist võimekust! ja Jahh, valgustöölised on väga tundlikud energiate suhtes. Te võite kohtuda valgustöölisega, kui te lähete läbi väga raske eluperioodi või oma ärkamise ajal, nemad on need kes aitavad inimestel taibata oma elu eesmärke.

4 asja, mis juhtuvad sinuga kui sa oled Valgustööline

  • Te märkate, et te ei sobitu mitte ühtegi klassi või gruppi

Kõige alustuseks tunnete, et see tunne kui teid ei mõisteta on võimendunud. Nohh, jahh. Ja te tunnete, et te ei kuulu “sellesse maailma”. Te tahate minna “Tagasi koju”. Asjad mis enne olid talutavad seda enam ei ole. Valgus Töölistel on meedia suhtes täielik huvipuudus ja selle suhtes mida inimesed peavad “normaalseks”.  Vaimsusest saab elustiil ja pole mitte mingit vajadust olla osa mingis religioonis või filosoofias.

  • Te teate asju (ilma et keegi teile seda oleks enne rääkinud)

Valgustöölised, te märkate, et sõnad ei kanna enam oma eesmärki. Teil on sügav vajadus omaette olemiseks, mõtlemiseks ja mediteerimiseks. Te võite hetkega liigutusest pisaraisse langeda.
Samuti märkate te et te ei suuda olla rahvarohketes kohtades, sest te olete väga teadlik energiatest ja sagedustest.  Ning jahh, te hakkate “lugema” ja tajuma teisi ilma otsese suhtluseta. Valgustöölised kipuvad vajama eraldatust ja üksi olemist, et laadida oma energiaid, sest nad võtavad osa nendest energiatest mis neid ümbritsevad. (madalad energiad alandavad ka nende sagedus taset)

  • Inimesed räägivad neile oma probleemidest ja saladustest – kogu aeg

Neid ühendab teiste inimestega nähtamatu niit. Nagu me ütleme, Valgus Töölistel on avatud süda, mis tunneb võimsalt, mis on ka peamine põhjus miks inimesed avaldavad oma saladusi, probleeme ja isiklikke lugusid. Tavaliselt selleks ajaks kui nad lõpetavad lisavad nad veel, et nad pole seda jaganud mitte kellegagi, mitte kunagi.
Valgustöölised on alati enese ümber olevatele probleemidele avatud ja seda ilma mingite hinnanguteta. Neil on oskus kuulata ja juhendada teisi läbi raskuste, kasutades selleks Jumalikku Tarkust.

  • Nad ei karda Surma või suremist

Surm on Valgustöölistele vaid üleminek ehk siis tavaline elu osa. Ja tõde on see, et enamus valgustöölisi on kogenud surma hetke kogemust, haigusi ja on pidanud ületama tohutuid takistusi oma elus.
Nende Teekond on neile andnud võimaluse lasta lahti illusioonist, et surm on lõplik. Selles on Taipamine, et elu on vaid muutus ja viimaseks – valgustöölisena on teie ametijuhendis kirjas, et teil tuleb omada avatud südant ja sügavat teadlikkust, et aidata teisi muutuda läbi selles pidevalt muutuvas ajas.
Teie ülesanne ei ole mitte kedagi muuta, vaid aktsepteerida nende valikuid ja tuua Jumalikku Valgust. Teie kohalolek kui Valguse Sõdalane, on tohutu nihe teadlikkuses ja vaimses evolutsioonis.
Ja pidage meeles – Te ei ole üksinda!

Tõlkis Elle Vihman
Originaali leiate siit:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.