Kõrgem Mina, Vaimne Meeskond ja Vadistav Pärdik ehk meie Ego, kuidas neil vahet teha


Monkey mind
09.06.2018 Ana Souto
Kallid Teekaaslased,
Järgnev on üks kõige tihedamini küsitud küsimusi millega mul on vaja olnud tegeleda oma vaimse töö ja õpetamiste käigus.

“Kuidas teha vahet oma intuitsioonil, oma vaimsetel teejuhtidel ja minu enese mõtetel?” 

Niisiis, täna toon ma teieni veidi selgust ja valgust selles teemas ja aitan teil vahet teha oma mõtetel ja kõrgematel juhendustel.

Teie intuitsioon sosistab ja nügib teid pehmelt teie Kõrgema eesmärgi poole, samal ajal kui teie pärdikumeelega Ego karjub hirmust ja teeb kõik selleks, et te püsiksite oma mugavustsoonis. Kuid on olemas paar märki, mis aitavad teil neil kahel vahet teha ja see omakorda aitab teil astuda oma Hinge juhenduse Vabadusse ja välja sellest vanglast, mida te juba nii kaua olete oma peas kandnud.

Väga kerge on libiseda kahtluste maailma ja olla võimetu taipama kuskohast see juhendamine tuleb. Kuid täpselt nagu iga teinegi suhe, meie side oma Kõrgema Minaga ja Vaimse Meeskonnaga tuleb kasvatada usaldusest, avatusest ja vastuvõtlikkusest.

Meil kõigil on erinevad võimed ja oskused, kuidas energiatega ühendust võtta ja teie oma ei ole sugugi vähem kui kellegi teise oma.

Kui te ei ole veel ühendunud omaenese hingeväega, siis seda lihtsalt seetõttu, et te pole leidnud seda omaenese väljundit selle jaoks.

Just selle jaoks plaanin ma täna silla luua, silla teie ja kõikide teie ISEENESE kättesaadavate dimensioonide vahele ning kõige olulisem asi, mida teil tuleks oma mõtetes omaks võtta, on fakt, et te ei peaks ennast võrdlema mitte kellegagi. Seda siis kindlasti mitte siis kui jutuks tulevad teie enda vaimsed tööriistad ja kuidas need paisavad olema teistele justkui rohkem kättesaadavad kui teile.

Kui te pole lugenud veel minu artiklit “Mõistes 3D, 4D ja 5D reaalsuseid”, siis ma soovitan teil seda enne kui te käesoleva artikliga edasi lähete, et teil oleks parem mõistmine sellest kuidas me erinevates dimensioonides tegutseme.

Selle artikli leiate järgneva lingi tagant:

https://yksikhunt.wordpress.com/2018/06/07/moista-mis-on-3d-4d-ja-5d/

Kõrge Mina AKA teie Salaagent 

Teie Kõrge Mina püsib teis 100% kogu aeg, hetkest millal te sündisite ja hetkeni kui te lõpuks selle maailma maha jätate. See on piiritu, vormitu ja füüsiliselt tajumatu ja nähtamatu.

See jõustab teid alati positiivsete juhendustega, mõtetega ja afirmatsioonidega ning see on absoluutselt vaba hinnangutest, karistustest või enesepiitsutavatest mõtetest.

Teie Kõrgem Mina tahab seda, mis on teile parim ja see viib teid teekonnale kus te õpite lahti laskma hirmust ja tuletate meelde, mis on Tingimusteta Armastus. Seega siis need sõnumid mis sealt tulevad on jõustavad ja täis inspiratsiooni ja motiveerivaid afirmatsioone.

Kõige lihtsam moodus selle tuvastamiseks on jälgida kõnepruuk, millega see teie poole pöördub, tehes seda läbi erinevate mooduste kuidas see teile ennast väljendab.

Esiteks kasutab see teie poole pöördumiseks kõiki teie tajusid, ehk siis kui te olete rohkem vastuvõtlik nägemustele kui kasutate oma selgeltnägija võimeid, osadel juhtudel võite te olla aga tundlikum kuulaja siis tulevad sõnumid audiona, kui te olete eriti loov siis võivad kõrgemad sõnumid tulla kirjutistena, maalidena, tantsudena, lauldes või ükskõik milline on just teie oma hinge loovuse väljund.

Teine huvitav tähelepanek on, et Kõrgem Mina kasutab sõna “meie” selle asemel et öelda “mina”, just siis kui ta suhtleb teiega. ja see on täielikult vaba hinnangutest või olemise eraldatusest.

See ühendab kõigis oma suhtlustes teiega Üks Olemise ja Koosluse kontsepti ja selle antud juhendused hõlmavad alati kõiki, kes on olukorraga seotud, selle asemel, et keskenduda isiklikule kasumile.

Pidage meeles, et Kõrgem Mina on vaba egost ja seega ei juhi teid kunagi otsusteni, mis toidavad teie ISE aspekti.

Teie Kõrgem Mina tuleb arvatavasti teie juurde just siis, kui te olete hõivatud millegagi, mis hoiab teid tähelepanelikuna, mitte hajali, kui teil on peas 110 erinevat mõtet ja mitte ühtegi ei mäleta. Sest tähelepanelikkus on ainus seisund kus te olete vastuvõtlik igale peenele nüansile.

Hea näide kõnelusest oma Kõrgema Minaga võik olla järgmine:

Teie: Ma kardan, et ma kukun selle ülesande läbi ja ma ei tea, mida teha. 

KM: Me oleme kaitstud ja juhendatud ja me langetame õigeid otsuseid oma kõrgema eesmärgi seisukohalt. 

Teie: Aga mis siis, kui ma ei suuda seda teha? 

KM: Siis ei olnud see meile ette nähtud ja kohe tuleb meile uus võimalus. Usalda. 

Energeetilised Teejuhid AKA Vaimne Meeskond 

Teie Meeskond koosneb erinevatest Teejuhtide tüüpidest, kes püsivad teiega läbi teie terve elu, olles valves vastavalt teie Teekonna erinevatest staadiumitele ja suheldes teiega vastavalt sellele, kuidas vajab teie teekond siin maamunal.

Vaatamata sellele, et teie Teejuhid on alati teiega, ei kontakteeru nemad teiega, kui te just otseselt nende poole ei pöördu.

Nad püsivad taustal ja saadavad teile märke ja sünkroonsusi, kuid te ei “kuule” neid enne, kui te nende poole pöördute, vajades juhendust või abi millegi spetsiifilisemaga.

Nad on siin selleks, et teid juhendada ja kaitsta ja teil tuleb õppida nende juhendust usaldama ja vaid usaldusega saategi luua nendega suhte.

Tihti te märkate, et nad justkui juhatavad teid millenigi, mis käivitab teis hirmu ja segaduse, kuid see on hoopis suurepärane õppetükk, kuidas alistuda ja lubada.

Neil on olemas ühendus Allikaga ja seeläbi on nende käes teie elu ja missiooni kavand, ehk siis ei ole ruumi hirmule, kui te neid tõeliselt usaldate.

Selleks, et nendega kontakti saada, tuleb teil olla nende sõnumite puhas kanal, et nad saaksid need teieni tuua ilma, et teie meel ja Ego vahele sekkuks.

Teiste sõnadega, teie Teejuhid ei suuna teid kunagi millegi poole, et see annaks teile rohkem raha, kuulsust, tunnustust, heakskiitu või isiklikke võite. Sest need kõik saavad tulla vaid Egolt. Aga nad juhivad teid selle suunas, mis on vajalik teie hinge kasvamiseks ja inimkonna heaoluks.

Teie teejuhtidel on täiesti suva, kas te elate mõisas ja sõidate ülikalli autoga, tähtis on see, et see kus te elate võimaldab teil olla sisemisest tasakaalus. Ja see on peamine, et te suudaksite teenida oma Teekonda ja et teil oleks auto, mis võimaldaks teil liikuda ühest punktist teise õnnelikult ja rahu südames, ilma igasuguste ärritavate olukordadeta ja hirmudeta, et te ei suuda seda üleval pidada.
See kõik on kinni teie Hingeväe ja alandlikkuse tasakaalus.

Kõige tähtsam osa töös oma Teejuhtidega on see, kuidas te teate, kes nad on ja seda saate teha mediteerides ja oma energeetilist tööd tehes, paludes lihtsalt neil ennast tutvustada.

Te võite kontakteeruda igasuguste teejuhtidega, kuid see ei tähenda, et te peaksite nende kõigi juhendust järgima, kui te ei tea kindlalt, kes nad on. Täpselt samamoodi ei järgi te ju ka võhivõõra soovitusi kui te tänaval liigute.

Teil tuleb luua see side oma Teejuhiga nii kindel kui võimalik, õppida selgeks nende lugu (nende kõnekujundid, nende käitumine) ja nende aeg siin maa peal, et te teaksite kindlalt kuidas nende lugu sobitub teie looga ja kuidas nemad saavad teid aidata liikuda edasi oma hingemissiooni suunas, seda siis läbi selle töö, mida nemad tegid sellel ajal kui nad olid kehastunud siia füüsilisse reaalsusesse.

Teie EGO ehk Vadistav Pärdik 

Teie ego meel on siin selleks, et aidata teid just täpselt samamoodi kui Kõrgem Mina ja Energeetilised Teejuhid Your.

See aitab teil keerulistest olukordadest läbi tulla, toetudes informatsioonile mis on salvestatud inimkogemusest ja ellujäämis õpetustest ning sellest kuidas siin maailmas edukas olla ja edasi jõuda.

Samas on selle süü ka hirm, ahistus, kahtlused ja segadused sest sellel puudub ligipääs kõrgematele teadmistele või suure pildi nägemine teie vaimsete juhenduste taga.

Kõige tõenäolisemalt hoiab see teid teie mugavustsoonis ja ei luba teil proovida uusi asju, mis võiksid teid varustada uute kogemustega mida te vajate oma vaimseks kasvamiseks.

See paneb teid tahtma ikka rohkem ja rohkem, olema rohkem, saavutama rohkem ja isegi kui see kõik on inimlikud ja te olete neid igati väärt saavutama, siiski ei juhata nendeni püüdlemine teid läbi vaimse teekonna, sest see ei lähtu Kõik Üks kontseptsioonist vaid isiklikust kasumist ja olemist eraldatusest ning eemal kollektiivsest eesmärgist.

Samal ajal kui Kõrgem Mina tahab et te keskenduksite oma emotsionaalsetele vajadustele ja tervendaksite neid, siis teie ego paneb kõigi eelduste kohaselt neid “nõrku kohti” peitma ja tuimestama neid materiaalsete asjadega või sõltuvustega mis lihtsalt paneb valu paistma millegi muuna ja takistab teil olla vaba ja alustada tervendamisega, mille puhul ongi valu tervendamist vajava haava sümptomiks, haava, mille eesmärk on juhtida teid teie sisemise kasvu, sisemise arengu ja enese meisterliku juurde.

Mida rohkem te harjutate oma meele vaigistamist, seda rohkem saate te kontakti oma Kõrgema Minaga, oma Energeetilise Meeskonnaga ja kõrgeima energeetilise juhendusega, mida te sellel Teekonnal võite saada.

Püsides Armastuse kõrgemais sageduses aitab teid selleni.

Olla valmis teenima teisi, viib teid selleni.

Jagades Armastust, valgust ja Teadlikkust viib teid selleni.

Püsides oma südame ruumis – viib teid selleni.

Ma väga loodan, et see aitas teil mõista oma ühendusi energiatega ja palvetan, et te arendaksite ja hoolitseksite seda suhet igapäevaselt, et te saaksite astuda oma Hingemissioonile kogu enesekindlusega mida te vajate ja soovite.

Kui te tunnete, et see artikkel teid aitas, siis kaaluge “Patron´iks” tulemist, et te saaksite ligipääsu veel palju enamale informatsioonile mis aitaks teil arendada omaenese spirituaalseid võimeid.

Ma loodan, et need sõnumid helisesid teiega ja andsid teile veidi selgust teie teekonna aspektides, millega te võite hetkel rinnutsi olla.

Privaatsessioonideks broneerige aeg alloleva lingi kaudu

https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php

Saadan teile täna palju armastust ja valgust ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstult oma enese südame väes.

Jumala Aednik,

Ana x
©thebloomfromwithin
(The content of this article is copyright protected)

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/understanding-19345440

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.