Kuidas oma hingehaavade tervendamine aitab teie Kaksikul oma haavu tervendada – isegi kui tundub, et mitte midagi ei toimu


Mis muudab KaksikLeegi Sideme nii eriliseks

Jättes kõrvale kõik KaksikLeekide dogmad, siis üks mis on alati kindel, on see, et kui te juba olete kohtunud oma KaksikLeegiga siis te olete teineteise täpne koopia energeetilises võtmes. Mitte ainult praegu, või paariks aastaks, isegi mitte selleks kehastuseks vaid läbi igaviku.

Kuigi see kehastus oleks ju praeguseks täiesti piisav, onju?

Seda kõike seepärast, et te olete TÄPSELT ühesuguse vibratsioonisagedusega ja teid on just nii kavandatud. Iga hüpe sageduses, mille teie teete, tuleb teie sageduslikul kaksikul ehk siis teie KaksikLeegil järgi teha, sest vastasel juhul ei oleks te enam üksteise täpsed jäljendid. Mis lõppkokkuvõttes ongi teie kahe omavahelise sideme alus. Täpselt ühesugune vibratsioonisagedus.

Seal võib olla väike viivitus, kui teie hüppate ja teie kaksik järgi tuleb (või vastupidi), kuid kui hüpe sai tehtud, siis teine pool tuleb kõrgemal olijale järgi umbes 6-12 kuu jooksul.

Ei, see ei tähenda, et te saate selle aja pärast romantilisse paarisuhtesse koos, see Teekond ei ole iseenesest romantiline.

Tegelikult on romantika võtmine mõõtühikuks selles ühenduses hoopistükkis tagurpidi käigu andmine oma sidemele. See oleks sama, kui püüaksite mõõta pikkust kaaluga, seda lihtsalt pole võimalik mõõta. Kaal mõõdab massi, mitte pikkust või kõrgust.

Võib tunduda, et need kaksikud, kes on romantiliselt koos on justkui kaugemale arenenud kui need, kes veel sinnani jõudnud, kuid see on vaid illusioon. Hinged kasutavad kaugust ja lähedust selleks, et käivitada kaksikute ühiseid haavumisi ja tegelikult soodustab pikem eraldatuse periood harmoonilisemat koos olemist, kui kaksikute paar lõpuks jõuab romantilise paarisuhteni.

Mida rohkem nad suudavad läbi töötada oma teemasid eraldi olles, seda väiksem on võimalus teineteist koos olles uuesti käivitada.

Niisiis ärge arvake, et te teete midagi valesti, kui te pole oma Kaksikuga suhtlemises, te lihtsalt olete oma Teekonnaga  erinevas osas, kui need kaksiku paarid, kes juba on koos.

Miks aga siis tundub, et see ei ole päris nii

DF- ide suurim hirm on see, et see kes on nende kõrval polegi justkui nende kaksik või pole nende suhtes sellist romantilist väljundit nagu nad ihaldavad – on veel hirm, et temake teeb kõik need vajalikud tervenemised ja kõik see on tühja, sest et la-la-la-la [täitke tühik].

Ja tegelikult kes saab neid süüdistada, sest selles on kaks asja, mis muudavad need hirmud vägagi tõeliseks nende 3D kogemuses, milles nad füüsiliselt elavad.

Esimene on väga kulunud väide, kuid kehtib ikka veel väga paljude meeste kohta, ja see on, et neid on  väga tugevalt programmeeritud  peitma oma tõelisi emotsioone ja seda hirmust saada naeruvääristatud või peetud vähem meesteks.

See viib meid tagasi pildi juurde, milles pole vahet kas mehed seesmiselt on suremas, kui te just neid teate väga hästi ja ta tunneb ennast teiega turvaliselt, aga muidu ei näita nad oma sisemist tunnetetormi.

Näiteks rääkisin ma hiljuti oma kaksiku parima sõbraga, esimest korda peale seda kui mu kaksik abiellus kellegi teisega, sellest on veidi rohkem kui aasta tagasi. See sõber ei tahtnud jääda vahetalitajaks ja tõmbas meie omavahelisele suhtlemisele pidurid peale. Seda siis niikauaks, kuni ta tundis, et asjad on maha rahunenud. Niipalju ta siis teadiski, eksju? Ta oli šokeeritud, kui kuulis, et isegi peale abiellumist ei olnud mu kaksiku tunded minu suhtes jahtunud ja nii ma siis ütlesin talle, et tegelikult ei toiminud asjad, sest mu kaksik pole oma abielus õnnelik. parim sõber vastas “Ta paistab õnnelik minu meelest”.

Mehed mitte ainult ei näita oma emotsioone miimikaga, nagu naised seda teevad, samuti on neil raskem tuvastada miimika järgi erinevaid emotsioone. (mis on iseenesest ka teaduslikult tõestatud, millest võite täpsemalt lugeda siit).

Niisiis on täiesti võimalik, et teie Kaksik näeb välja, justkui poleks tal ühtegi muret – kuid tegelikult ei räägi sõnagi sellest, mis tema sees tegelikult toimub.

Mu Kaksik rääkis mulle, kui me viimati suhtlesime, et tema toimetuleku mehhanism on enda töösse matmine ja mitte lubada endal mõelda asjadest, mis üsna kindlalt võisid teda viia depressiooni. Mu kaksik pole tegelikult sugugi eriline, et oma muresid selliselt peidab, see on meeste puhul nii tavaline. Eriti siis kui nad peavad toime tulema oma emotsioonidega, sest neile pole kunagi õpetatud, kuidas nendega tegelikult toime tulla. Neile on õpetatud, et neela alla ja ole nagu “mees”, mis tähendas, et oma emotsioonid tuleb välja lülitada.

Teine põhjus, miks tundub, et mitte midagi ei liigu on kinni energeetilises nihkes. Just selleni tervenemine jõuabki – tervenemine tähendab, et teie energias toimub väga sügav nihe, ja läheb veidi aega, kuni see nihe jõuab füüsilise maailmani.

Just samamoodi, nagu taime kasvatamisel. Te panete seemne mulda ja selle läheb veidi aega, kuni see hakkab liigutama. Võtab aega kuni seemnest kasvav taim hakkab tungima läbi pinnase. See ei tähenda, et pinnase all midagi ei toimu, see tähendab vaid, et te ei näe seda mis toimub. Ja kui te kaevaksite selle üles selleks et seda arengut näha, siis kõigi eelduste kohaselt te lihtsalt tapaksite selle. Niisiis, jätke see rahule ja usaldage, et just omal õigel hetkel tungib see läbi maakamara ja saab selleks milleks see peabki saama.

KaksikLeegi sideme puhul me tihti kraabime pinnast, kaevame selle idukese üles, sest me ju ei usalda, et midagi areneb. Ja sedasi kaevates tapame juba saavutatud arengu, lihtsalt seepärast, et me ei usalda, et see seeme võiks hakata juuri ajama.

Miks? Sest meie hirmu sagedus nullib ära kõik selle raske töö, mida me olime teinud oma sageduse tõstmiseks. Isegi kui meil oli juba tehtud kvanthüpe, põrutame me oma hirmuga ennast tagasi X levelit, kui me lubame endal reageerida oma hirmust lähtuvalt.

Hirm on teie vibratsioonisageduse automaatlüliti ja lööb kohe välja, nii nagu tekib.

Kuidas hirm välja näeb ja kuidas see teid välja lülitab

KaksikLeegi teekonnal ilmutab hirm ennast arvutute erinevate nägudega, ja olenemata mil viisil see ilmutab ennast on see alatu üks suur pullikaka.

Ma räägin teile kohe, miks see nii on. Tegelikult MITTE MIDAGI et ole muutunud väljaspool teid.

Kõik see, mida te kogete oma välise reaalsusena oma igapäevaelus on vaid peegeldus sellest mida te ISE usute ja peate tõeks enese sees.

Mul on olnud inimesi, kes keeldusid tegemast tööd iseenesega, sest nende kaksik oli parasjagu kellegi teisega koos ja seetõttu oleks see teine inimene saanud kasu nende tehtavast raskest tööst, mis oleks ülekandena kajastunud nende kaksikus. Teiste sõnadega, nad ei tahtnud, et nende kaksik saaks paremaks inimeseks ja lasta kellelgi teisel korjata selle kasvamise vilju. Niisiis nad valisid ise põrgus istumise, mõistmata et kui nad oleks teinud selle energeetilise nihke eneses, siis nende kaksik poleks ka enam püsinud selle nn karmapartneri juures.

Kõik saab alguse teist endist, kui teie ei liiguta siis te lihtsalt istute kinni.

Siin on ka kaks asja mida tuleb tähele panna.

Esiteks, DF (Jumalik Naiselikkus) liigub KaksikLeegi teekonnal esimesena, kuid vaadake ette, isegi kui te olete sündinud naiseks ei tähenda, et te oleksite automaatselt DF.  Osadel paaridel on see dünaamika vastupidine ja samasoolistel paaridel on ilmselgelt väline sootunnus sama, kuid üks on DF ja teine DM (jumalik Maskuliinsus), vahet pole millises kehas nad siin maailmas kõnnivad.

Niisiis, kui te olete oma KaksikLeegi sidemes DF, siis teie juhite tervenemise protsessi, lihtsalt öeldes, teil pole aega et oodata ära, et tervenemise alustaks DM, sest sedasi pole ette nähtud teie omavahelises Hingelepingus. Tema nõustus olema käivitajaks ja tõmmata käima kogu see pa*k, mis teis kinni istub. Samuti võttis ta endale ülesandeks mitte olla nii teadlik kogu sellest värgist (tõlkija kommentaar: vahest võib just DM olla teadlikum, kuid samas on ta ka nii teadlik, et ta ei tohi sekkuda DFi töösse iseeneses), et nad oleksid võimelise mängima selles loos oma osa ja teie võtsite enda kanda osa kus teie olete sellest kõigest teadlikumad ja oleksite see, kes liigub ees tervenemise protsessis, mis omakorda aitab teie kaksikul läbida sama nihet ja seejuures olla täielikus teadmatuses, mis on just juhtunud.

See on umbes sama, kui Ginger Rogers tegi kõike seda mida tegi Fred Astaire, ainult vastupidises järjekorras ja seda kõrgetelt kontsadel. Kuid kasutades kaksikLeegi keelt oleks see “Jumalik Maskuliinsus käib läbi kõik nihked millest Jumalik Naiselikkus, kuid pimesi ja vastupidisest vaatenurgast”

See, et teie kaksik pole mõistusega teadlik sellest sidemest või tervenemisprotsessist ei tähenda, et ta pole aktiivne osaleja teie ühises teekonnas (taaskord järjekordne suur hirm). Neil on lihtsalt kanda teistsugune roll kui teil, kuid nad kogevad kõike just täpselt nii nagu teiegi, vaid veidi teistsugusest vaatenurgast.

Teine teema mis teid KINNI HOIAB (just suurte tähtedega) on teie ootamine, niisiis daamid!

Universum ei tee ootamisega mitte midagi muud, kui pistab selle peale asjad OOTELE! Seega on ootamisel väga salakaval sagedus, sest võimalused on ju justkui olemas, kuid ooteseisundis, vaatamata olukorrale, et te olete aktiivselt kohal ja liigutate asju, haarate elul “munadest” ja loote oma armastuse reaalsust. Tegelikult mootor üürgab täispööretel, kuid siduripedaal on alla vajutatud.

Niisiis, teil on vaja olla väga valvas ja haarata enesel sabast, kui te satute ootamise rutiini, sest see on üks kõige kindlam retsept, et JÕUDA MITTEKUHUGILE JA KIIRESTI.

Paradoksaalsel kombel, pole KaksikLeegi teekond sugugi kinni ootamises, et kaksik muudaks oma meelt ja tuleks teie juurde tagasi. See on kinni hoopis selles, et teist saab KÕIK see milleks te peate saama ja trummipõrin palun ……., pannes oma kaksikut muutuma KÕIGEKS selleks, milleks tema on ette nähtud muutuma.

Siis kui tema saavutab kõik selle, milleks ta on ette nähtud saama, siis ei rahuldu mitte millegi vähemaga, kui partneriga kes seisab oma enese väes ja särav valguses, mis on nii VÕIMAS, et see on näha teistesse galaktikatesse.

Iga eelnev suhe, mida ta elas kellegi teisega haihtub õhku, sest tema ja see inimene elavad nüüd erinevates sagedustes.

Florence Scovel Shinn räägib sellest fenomenist oma raamatus  Sinu sõnad on sinu võlukepike .

“Kui abielu ei ole ehitatud ühtsuse vundamendile, siis ei suuda see vastata: “Kaks hinge kuid üks mõte, kaks südant mis löövad ühena.” 

Poeet mõistis seda, sest kui mees ja naine ei ela samas mõttes (või samas väljamõeldud maailmas), siis ühel hetkel nad tahes tahtmata triivivad teineteisest eemale. 

Mõttel on tohutu sageduslik vägi ja meest tõmbab tema oma mõtete loome poole.” 

See kehtib alati, olenemata asjaolust, kas teie kaksik on suhtes kellegi teisega või ei ole. Sest teil on täpselt ühesugune rakusageduslik kavand – kui teie astute oma tõelisesse väesse, siis sikutab see ka teda tema enese tõelisesse väesse.

Järgnev loetelu siis selleks, et meil oleks ikka tõesti selge, kuidas ootamine välja näeb…

  • Pidevalt toetudes selgeltnägijate lugemistele, et näha kus teine parasjagu on.
  • Oodates Universaalse ajastuse täitumist noorel kuul, täiskuul, varjutustel, galaktilistel üleminekutel ja millal iganes veel.
  • Lugedes iganädalasi ennustusi, jahh, isegi neid mida on kirjutanud Cassidy Cane ….
  • Pidevalt jälgides YouTube kanaleid mis ennustavad millal kaksik tagasi tuleb.
  • ja nii edasi, ja nii edasi ….

See on kõik see, kus te ei ole oma tagumikku joondanud sellega, mis te TÕELISELT olete ja kõik see peaks olema teie AINUS FOOKUS, sest just selliselt näeb välja selle Teekonna finišijooneni püüdlemine.

Finiš ei pruugi olla romantiline õndsus koos oma kaksikuga.

Sel lihtsal põhjusel, et me ei kehastunud siia maailma selleks et vaid kogeda seksi oma kaksikuga, kuid kui te olete läbi töötanud kõik oma sisemised teemad, siis taipate üllatusega, et sex on tõusnud TÄIESTI uuele levelile.

Kullake, kui sa lõpuks haagid ennast lahti iseenese piiratuse uskumisest – alles siis taipad mis tähendab TÕELINE ÕNDSUS!

Niisiis, miks ei saaks teha nii, et romanss on enne ja ülejäänu mõtleme läbi hiljem?

Kuidas teie romantiline suhe on teil kulgenud siiani? Kas te olete saanud selle mida te eeldasite armastusest saama?

Ma tean, et teie vastus saab olema “Ei”, sest vastasel juhul ei loeks te praegu seda artiklit.

Lihtne – Kui teie väline reaalsus peegeldab seda, mis on teie sees ja millesse te usute enese sees, nii nagu Universum toimib – Siis kõik teie eelnevad romantilised suhted olid peegeldused sellest mida te enese sees uskusite ja tõeks pidasite armastuse ja vastassoo kohta.

See tähendab seda, et kui te pole vahepeal uuendanud oma tõekspidamisi ja lahustanud eneses pesitsevaid hirme ja ebauske, siis teie romantiline suhe oma Kaksikuga on lihtsalt koopia eelnevatest suhetest – parem juba korrutage see 10, sest KaksikLeegi võimendab kõike x korda, et aidata teil teadlikkuse valguse kätte tuua kõik see, mis vajab tervendamist.

Lühidalt, teie unistused Taevast Maa peal saavad purustatud ja kättesaamatud, sest te ikka veel tegutsete vananenud romantilise programmi järgi. See aga ei sobitu enam kõrgema armastuse programmidega mida teie koos oma Kaksikuga olete tulnud siia maailma tooma.

See on sama nagu püüda iOS (Apple tarkvara) oma android telefonis, kaks täiesti erinevat OP süsteemi, mis lihtsalt ei ole võimelised koos töötama.

Kui ma siin hiljuti käisin New Yorgis, tuli mul tööd teha tohutu teismeea traumaga selles elus, mille juured istusid aga minu tuumahaavas eelmisest elust. See traumaatiline kogemus oli tugevalt seotud Ühendriikidega, kus ma üles kasvasin, vaatamata oma Hollandi päritolule jättis see minusse sügava ebakindluse maailma suhtes. Me olime oma emaga seotud ühe kirikuorganisatsiooniga, mis valmistus aatomi apokalüpsiseks 80ndate lõpus.

Selle trauma taas läbi elamine ja lubades kõigil oma allasurutud hirmudel pinnale tulla ja neid tunda, lõi minu ja mu kaksiku vahel olulise nihke.

Kõige tipuks näitas see mulle, miks ma ei olnud partnerlussuhtes viimased 9,5 aastat või miks ma polnud suutnud olla oma kaksikuga enne seda sündmust. Sest enne kui ma polnud suutnud nihutada seda sügavat mustrit iseeneses, oleksin ma lihtsalt taasloonud samasuguse suhte dünaamika, mis mul oli eelnevate partneritega ja mis ei töötanud ka nende peal.

Selleks, et joonduda Armastuse kõrgema väljendusega, mida ma tahan oma kutsuda, tuli see sügav haav minu hinges tervendada. Tegelikult olin ma New Yorgis ärikohtumisel, mis toimus kummalisel kombel just selles samas kohas, kus ma olin vahetult enne oma traumaatilist kogemust. See oli viimane koht, kus ma olin olnud muretu teismeline, tundus, et ma justkui pidingi tagasi minema Ühendriikidesse, kus ma polnud käinud juba palju aastaid, minu viimane kord oli oma ema külastamine kui ma ise olin 15 aastane. Seda kõike selleks, et saada teadlikuks oma lapselikkuse aspektist endas.

Mul pole kunagi olnud nn isateemasid klassikalisel viisil, vanim kutt kellega ma olin olnud oli oma kolmekümnendates. Ja siiski, tänu sellele teismeea traumale hakkasin ma otsima oma romantilistes suhetes issit, kes mind kaitseks. Mõlemad mu vanemas söötsid mind ülekantud tähenduses otse huntidele, tehes seda muidugi tahtmatult. Nad mõlemad soovisid mulle parimat – aga see tuli välja jälle nagu tavaliselt. Niisiis kui ma olin 16 aastane kolisin ma kokku oma esimese tõsisema poissõbraga, kellest sai hiljem minu abikaasa, kes siis kasvatas mind nagu oma naine/tütart. Kindlasti oli see midagi, mida ma 16 aastasena vajasin, kasvatamist, kuid see viis samas ka tohututele kokkupõrgetele, kui ma hakkasin vanemaks saama ja otsima autonoomiat.

Abielu number kaks polnud täielikult tuksis, nagu esimene, kuid alateadlikud sisemise lapse haavumised korraldasid hävingut sellegi poolest, sest te lihtsalt ei saa luua täiskasvanulikku armastussuhet 15 aastase hullumiseni hirmul lapsega, kelle olemasolust sinu sees, pole sul tegelikult veel eneselgi aimu.

Kui see 15 aastane sisemine laps sai tervendatud ja tervikuga taasühendatud, suudan ma esimest korda oma elus kogeda võrdset suhet võrdse partneriga. selle asemel, et luua taas lapsevanema-lapse suhtedünaamikat. Mis nüüd lõpuks avab võimalused, et kogeda armastust mida ma olen otsinud oma kaksikuga või kellegi paremaga.

Kuidas te saate olla kindel, et ka teie Kaksik nihkub samuti?

Kuigi tundub, et on väga raske hinnata kus teie kaksik oma arengus on, võttes aluseks selle, et te ei leia 3D reaalsuses kuigi palju tõendeid selle kohta, siis olen tähele pannud, et Universum on selles suhtes leidlik, kui on vaja teid hoida infovoos, kuidas teie kaksikul läheb, peegeldades teie enda nihkeid energiates.

Teil pole vaja minna otsima seda infot, see leiab ise tee teieni.

Niipea, kui te hakkate otsima sellele kinnitusi libisete tagasi hirmu, mis on aga sama väärtusega kui te hakkate seemneid üles kaevama, eesmärgiga näha, kas see ikka on arenema hakanud (tegelikult lõigates juba areneva elu juured läbi).

Niisiis ei ole teil vaja joosta selgeltnägijate ega tervendajate juurde, et teada saada kus teie kaksik parasjagu oma arenguga on, sest te ei tee seda nende jaoks või selleks et neid tagasi saada. Te teete seda enese jaoks, ja loote kogemuse reaalsusest mida te otsite.  S

Peale seda kui ma tulin New Yorgist tagasi, siis oli mul sessioon treeneriga, kellega mul ikka ja jälle oli vahest kohtumisi, kes siis vaatab hetke energiaid ja teemasid millega minul endal tuleb tööd teha. Ma olin selle sessiooni juba enne ärikohtumisele minekut broneerinud. Lihtsalt selleks, et näha kuhu ma oma arenguga olen jõudnud ja kas mul on veel mõned blokeeringud millega mul on vaja tööd teha. Ta võttis ühendust kõrgema minaga, misläbi oli ühenduses ka mu kaksikuga, ning nüüd ei tule see teile enam üllatusena, just samamoodi, kui mina töötasin oma sisemise lapse teemaga, siis tema läbis parasjagu täpselt sama dünaamikat oma abielus, kus tema naine mässas temaga, püüdes läbi töötada oma issiteemasid. Ehk minu 16 aastase teema.

Teiste sõnadega tema töötas oma poolt selles dünaamikas, mis muutis teda sageduslikult sobivaks naistele, kellel olid issiteemad. Nii nagu mina vabastasin oma mustrid, mille alusel ma vajasin vanemlikku suhet, partneriga, kes lohutab paanikas teismelist, kellele on öeldud, et maailm lõppeb kohe.

Iga kord kui ma käin eneses läbi suurema nihke, siis paari nädala jooksul tekivad mulle kliendid, kes peegeldavad mulle, et minu kaksik on samuti nihke läbinud. Klient on siis kas Indialane, töötab samade teemadega või on täpselt sama läbimurre, mida ma läbisin saab läbitud mõne minu meeskliendil. Kui aus olla siis on mu klientidest vaid 5% kutid (et ma ei saa meestega sugugi tihedalt töötada), niisiis on see veel erakordsem, et sessioonid mis on broneeritud mitu aega enne mu enese nihet osutuvad täpselt peegeldama minu enese nihet, millest mul aja broneerides polnud isegi aimu.

Asi on selles, et meil tuleb õppida nägema neid ebamääraseid, veel mitte päriselt füüsilisse maailma manifesteerunud energeetilisi märke. Samamoodi nagu taim areneb mullas. Ometi me tihti kahtleme neis, sest need ei ole täielikult käega katsutavad veel. Need ei näe välja nagu täiskasvanud taimed, kuid te ei saagi näha praegusel hetkel lõpptulemust. Kuid see ei tähenda, et energiad poleks sügavas liikumises.

Niisiis, selle asemel, et keskenduda sellele, kus tema on, keskenduge enesele ja iseenese sisenemisele sellesse võimsamasse versiooni endast, sest selliselt hoolitsete te oma aia eest ja olete kindlad, et taimed mida olete istutanud kasvavad täiskasvanuks just siis kui on õige aeg, toetudes armastusele ja hoolitsusele, mida te pakute neile.

Tegelikult olen ma märganud, et iga kord kui ma “lambist” hakkan tema järgi igatsema ja tehes seda täis jõuga, siis mu enese haavad tõmbavad mind käima tervenemisele. Just nii juhtus enne minu New Yorgi reisi ja mul polnud mitte mingit kavatsust sukelduda siis oma haavadesse. Jeebus! Ma arvasin et ma olin selle juba tervendanud. Mul polnud õrna aimugi, et selle taga oli veel üks kiht kokku pakitud ja peidetud emotsioone, mis vajasid vabastamist ja tervendamist.

Mul oli vaja osaleda üritusel ja töötada klientidega, mul polnud õrna aimugi, et see linn käivitab minus järjekordse puhastustule, pannes mind korralikku paanikahoogu ja oksendama.

See on tegelikult märk vaid sellest, kui täpselt planeeritud ja juhatatud see Teekond tegelikult on. Ma ei oleks suutnud seda dünaamikat tervendada, kui oleksin olnud suhtes, sest minu alateadlikud mustrid oleks pannud tegema oma partnerist oma vanema. Minu kaksik, kes polnud enne olnud tõsistes suhetes kui me kohtusime, poleks suutnud läbi töötada oma osa sellest dünaamikast, ilma vahepeal abiellumata, sest just abielus sai see osa temal käivitatud.

Romantiline suhe, mis põhinevad emme ja issi teemadest ei suuda kunagi areneda võrdseteks partnerlussuheteks, selle asemel viivad need ühe osapoole suhtest välja kasvamiseni. Ehk siis see on dünaamika, mida te koos olles, suhtes, ei suuda kunagi tervendada.

Isegi kui minu Kaksik ja mina ei maandu romantilisse suhtesse, saan ma ikkagi seda, mida ma olen soovinud, sest ükskõik kes nüüd mu ellu armastajana tuleb, on oma sageduselt võrdse partnerluse ja kõrgema armastuse sageduses, sest nüüd olen ma tõusnud sellesse sagedusse.

Nüüd ma suudan anda suhtes võrdselt, sest ma olen oma hirmunud teismelisele tagasi andnut tema vanemad ja mul pole enam vaja partnerit, kes peaks minule isaks olema, et tunda ennast turvaliselt.

Ma loodan, et oma loo jagamine toetab teid teie Teekonnal oma armsamaga. Olgugi, et iga teekond on omanäoline, osa asju on kõigil sama ja see käib ka nende dünaamikate kohta.

Kui see inimene on teie Kaksik, siis pole teil isegi vaja karta, et ta ei suuda teiega sammu pidada, sest te olete selliselt kokku pandud. Teie ühine sageduslik kavand on programmeeritud just selliselt.

Kui teie tõeliselt teete nihke, siis nihkub koos teiega ka tema.

Selliste artiklite kirjutamine võtab aega, ma kirjutan neid, et toetada KaksikLeegi kollektiivil paremini mõista teekonda millel nad on. Kui teile see kirjutis meeldis või kui see aitas teil teha vajaliku nihke, siis teadke, et teie panused on teretulnud ja võetakse tänuga vastu.

Panustada, saate siin.

Soovides teile maagiat ja imesid sellele imelisele seiklusele koos teie armastatuga.

Kui see artikkel helises teiega, siis jagage seda rõõmuga. Mina tänab 🙂

Palju Armastust,

Sabriyé Dubrie

 

 

 

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://gangstagoddesses.com/twin-flame-healing-knock-on-effect/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.