Kas sul on olnud oma Kaksiku karmasidemega ühist eelmist elu?


Kuidas eelmised elud võivad mõjutada teie kooslust

Silm

Kui sul käivad déjà vu`d

Peale eelmise nädala artiklit sellest, kuidas teie Kaksiku praegune partner   ei ole tegelikult teie vaenlane, avastasin ma oma eelmistes eludes ühe väga olulise elu, kus minu kaksiku abikaasa ja mina jagasime ühte eluaega.

Niisiis, lubage ma alustan selle elu ja sellega seotud taipamiste jagamisega

Minu jaoks on alati olnud vaimustav, kuidas need asjad mulle ennast tutvustavad, niisiis lubage ma jagan teiega kolme lugu mis lõppkokkuvõttes põimuvad üksteisega suurepäraselt – paremini kui me ise oleksime kunagi suutnud kokku keevitada.

Kui võtame eesmärgiks täiuslikkuse, siis ei suuda me kunagi ületada seda, mille suudab luua Universum.

Esimene lugu – Puhastamine

KaksikLeegi ennustus 22,12,2017Iga aasta investeerin ma aastasesse Taronõustamisse, et teada saada millisel aegjoonel ma parasjagu viibin ning millised võimalused mind ees on ootamas.

Kuna ma olen selle äri omanik, siis loomulikult kerkivad üles ka isiklikud asjad, kuid mu fookus on alati suunatud minu hingemissioonini kasvamisele.

Aasta lugemisele järgnenud sessioonil nägi nõustaja kedagi, kes oli varem mu koostööpartner ja kasutas oma edu saavutamiseks ikka veel sidet minuga. Meie vahel oli nn lõng.

Nõustaja soovitas mul see lõng läbi lõigata ja sama teha veel mõne inimesega, kuid ma teadsin ennast liiga hästi, asi selles, et ma ei oleks seda teinud nii korralikult kui oleks pidanud. See ülesanne jääks kergekäeliselt nädala tegevuste taha. Mul oli õigus, sest mitte miski mida mina oleksin teinud ei oleks olnud nii tõhus kui see puhastus, mille ta mulle andis. Ma jälgin tähelepanelikult summasid, mida ma investeerin kõiksugu puhastusrituaalidesse, kuid see ei tähenda, et ma nendesse ei investeeriks või keelduks, kui mul neid vaja on. Ma lihtsalt ei usu, et keegi teine saaks meie eest, meie haavu tervendada lihtsalt neid minema “võludes”.

Ma olen tervendaja ja treener, kes räägib asjadest mida on ise läbi elanud. Ma töötan paljude inimestega, kasutades paljusid erinevaid tervendusmooduseid, et arendada ennast oma Teekonnal olla parem treener ja tervendaja inimestele, kes minuga koos töötavad. Ma investeerin tohutult iseenesesse, sest see aitab mul olla parim võimalik versioon enesest.

Mida sügavamalt ma kohtun iseenese varjuminaga, seda sügavamalt saan ma aidata oma klientidel tutvuda nende endi varjudega ja tuua neid valguse kätte. On juhuseid, kus mu kliendid räägivad, kuidas neid on eelnevate tervendajate juurest mujale saadetud, sest nende sügavamad haavad on olnud liiga keerulised, et nende tervendaja oleks suutnud nendega toimetada. Kuid nipp on selles, et sind ei hirmuta mitte kellegi tumedam pool, kui sa oled iseenese pimedama poolega tuttavaks saanud. Sest seistes silmitsi omaenese pimedusega me kasvatame oma valguse sära.

Viimasel ajal on mulle silma hakanud blogid, kus inimesed väidavad, et nad on saavutanud oma koosluse ilma, et nad oleks pidanud midagi tervendama. Ja et kogu jutt hingehaavade tervendamisest on illusioon, et te saate astuda Liitu KOHE, niipea kui te seda otsustate. Aga see kõik on üks suur pullikaka.

Sama toimub Külgetõmbe seadusega, isegi kui inimesed arvavad, et nad seda kasutavad, on alati taustal blokeeringud, mis ei lase teid oma südamesoove füüsilisse maailma manifesteerida – olgu see südamesoov siis milline tahes. Sest kui teil neid blokeeringuid ei oleks, siis teil juba oleks kõik see, mida te ihaldate.

Sellesama südamesoovi manifesteerimise osa on nende sisemiste blokeeringute eemaldamine. Sest need on AINUS  põhjus, miks teil pole veel seda mida te ihaldate. Uskudes seda, mida teie enda alateadlikud vääruskumused ja hirmud jutustavad, ongi VÕTI mis takistab teil manifesteerida soovitut füüsilisse reaalsusesse. Tervendades aga oma sügavamaid haavumisi kaotab see oma jõu. Te kõrvaldate sisemised blokeeringud selle eest, mida te soovite siia manifesteerida. Ja see on ka põhjus, miks KaksikLeegi Õpetajad korrutavad väsimatult, et see Koondumine, Liit, on tegelikult puhtalt töö iseenese sees.

Aga tuleme tagasi meie lugude juurde. Ma broneerisin endale sessiooni ajaks, mis oli minu kiires nädalaplaanis veel vaba ja see juhtus olema järgmine päev, kui ma oma artikli postitasin (21.03.).

Teine lugu – Armudes, peale KaksikLeeki esimest korda, ülepeakaela

ecstasy20.03.2018, artikli postitamise õhtu. Minu messingeris oli kontaktisoov kutilt, kes puges mulle naha vahele nii nagu mitte ühelgi mehel polnud õnnestunud alates sellest hetkest, kui ma kohtusin oma KaksikLeegiga.

Kui asi puudutab minu FB messingeri postkasti, siis püsib mul null tolerants, sest seal on nende kõrval, kes minuga vestelda tahavad, ka tegelased, kes arvavad, et ma võiksin neid tasuta FB Chatis juhendada. See on tegelikult ju sama, kui te lähete pagari juurde ja eeldate, et ta peaks teile andma tasuta leiba, onju?! Ma ei oska kül öelda teie kohaliku pagari kohta, kuid minu oma ei anna mulle viilugi tasuta. Aaaga võib-olla nende oma annab…?

Niisiis, see kutt …. täiuslik keelekasutus, ülim huumorimeel ja intelligentsus. Ma jumaldan tarku mehi hea huumorimeelega. Enne kui ma arugi sain olime me juba lobisenud kolm ja pool tundi ja mis peamine, MA TÕELISELT NAUTISIN seda. Mis oli tegelikult super hea uudis, sest nagu igaüks, kes on KaksikLeegi teekonnal, teab ja nagu mu tüdrukud Gangsta Goddesses`i Hõimus hellitavalt nimetavad “C*ckblocked” (lühidalt neitsivööga), ehk siis mitte keegi teine peale teie Kaksiku ei paku teile huvi või siis iga katse oma elu siduda kellegi teisega saab Universumi poolt läbi kukutatud (tegelikult küll teie enda Olemi poolt, sest see on Universumiga üks).

Ma olin oma ühenduses teinud tohutu nihke ja mulle tundus, et ma olin teinud täisringi mehe suhtes, keda ma pidasin oma KaksikLeegiks ja sellel teekonnal, millel ma olin viibinud temaga kohtumisest alates.

Kas ma tõesti olin lõpuks vaba?!

Selles kõiges oli aga üks suur probleem, kutt kes oli teiselpool neid kirjutisi oli ka nähtavasti teiselpool maakera. Kui täpsemalt öelda, siis tuli välja, et ka tema elas Indias, fakt mis ei olnud meie vestluse alguses teada ja mul oli peas vaid üks mõte: “JÄLLE??!” (see oli tõesti midagi, mida ma olin juba enne näinud). Mida kauem me suhtlesime seda rohkem tundsin ma tema suhtes tõmmet ja mõtlesin: “Vau – ma suudan kõike seda jälle tunda! Wooooohooooo!”

See kestis seni kui ta kutsus mind videokõnele, mis muidugi peatselt katkes, sest tema uksele koputati (ma arvan, et see oli Universumi sekkumine ….), ja kui ma teda nägin siis ma taipasin, et see mis mulle selles meeldis ei olnud sugugi tema. Tegelikult oli see hoopis see, et kui ma ei näinud ta nägu ega kuulnud ta häält, oli mul tunne et ma räägin oma Kaksikuga …. Kui te näete olukorra taga Tõde, siis ei suuda te sellest enam mööda vaadata ja mulle sai selgeks, et ma vaid projektseerisin oma tundeid kellegi teise vastu temale ja et tema ei olnud see keegi.

Niisiis minu kuum armuafäär sai otsa ja haihtus auruna õhku vähem kui 24 tunniga.

Kolmas lugu – Identse kaksikõe eelmine elu

tumblr_nk1ghxvGfE1szfxauo1_1280Selle teise loo jooksul, umbes 16 tunni jooksul, (nüüd on juba 21 märts) lennata karvupidi kõikehõlmavasse armuafääri ja olla uppunud illusiooni, sain ma puhastuse, mis oli ette nähtud läbi lõikamaks selle äritutvuse ja minu vahelist sidet, läbi mille varastati minult energiat.

Ma tavaliselt ei lähe selliste asjade peale endast välja, ma lihtsalt teen seda, mida on vaja teha ja liigun edasi. Pean silmas oma eesmärki ja liigun suunal, kuhu minul on vaja jõuda. Ma olen missioonil, täie auruga otse edasi. See oli tegelikult ka minu hoiak selle puhastuse jooksul, ehk siis teeme ära, et ma saaksin astuda oma missiooni veel sügavamale sisse.

Vabastame mind energeetiliselt.

Niisiis, me alustasime puhastussessiooniga, eeldades, et see on nüüd selle äritutvusega seotud, kui korraga ilmuvad mu Kaksik ja tema abikaasa ning mu nägija ütleb, et nende side minuga peab enne töödeldud saama. Me siseneme sellesse suurde valgesse ruumi, mis paikneb kõrgemas südametsakras, kus minu eelmise elu versioon hakkab jagama lugu eelmisest elust, kus mina ja minu Kaksiku abikaasa olime koos.

See oli väga hiljutine minevik Indias, mina ja Kaksiku abikaasa olid identsed kaksikõed. Tema tundis, justkui armastaks meie ema mind rohkem, kuna minu sünd oli olnud keerulisem ja ma vajasin kasvamiseks rohkem vanemlikku hoolitsust (enne seda elu olin ma oma Kaksiku vigane laps, ehk siis see näitab, et vahest on vaja rohkem kui üks eluaeg, et läbi töötada teatud teemasid). Me kasvasime üles väliselt täielikult identsed, meid oli pea võimatu eristada, et kumb on kumb. Minu Kaksikul tuli valida üks meist oma abikaasaks, minul oli temaga tugev side, meil oli armastuse side.

Sellel päeval, kui ta tuli oma pruudile järgi, lukustas mu õde mind mu tuppa ja läks pidustustele kehastades mind. Mu Kaksik ei näinud ta trikki läbi, olgugi et hiljem ta taipas, et oli valinud vale tüdruku, kuid tal tuli selle valikuga edasi elada, sest ta ei saanud tunnistada, et tüdruk oli teda ninapidi vedanud ja pannud uskuma, et tema on mina. Niisiis nad abiellusid, kuid seisis, minuga silmitsi olles, alati olukorras, kus tal tuli üle olla meie omavahelisest suhtlemisest ja tunnetest, sest nüüd oli ta ikkagi minu õe abikaasa.

Kuidas see kõik sõlmitakse täiuslikult kokku

divine-feminine-and-masculineMinu KaksikLeegi sidemes on alati olnud peamiseks teemaks see, et vaatamata mu Kaksiku sügavatele tunnetele minu suhtes on ta pidanud tegema tohutuid jõupingutusi, et minust eemale hoida – justkui oleksin mina off limits. 

Osaliselt on see seotud ühe eelmise eluga, kus ta süüdistas ennast minu surmas. Ta uskus, et kui tema oleks suutnud ennast minust eemale hoida, nagu oleks pidanud, sest ta oli selles elus juba abielus, ei oleks seda surma juhtunud. Selles kaksikõe elus kogetu vaid kinnitas seda arvamist “Ma ei tohi lubada endal talle läheneda, sest ma ei tohi endal lubada teda armastada….”, sest selles elus ma olin off limits, sest ma olin tema naise identne kaksikõde – olgugi, et see naine teda pettusega abielluma sundis.

See selgitas minu kaksiku käitumist, mida ma enne ei suutnud mõista miks ta ütles, et armastab mind ja tahab minuga olla, vaid selleks et järgmisel hetkel taas põgeneda.

Mis oli veel huvitav selles kehastuses, et kui me Indias arutasime oma ühist tulevikku, siis ta ütles, et kui see kõik oleks ainuüksi tema teha, siis oleksime juba ammu koos ja meil oleks olemas kõik millest me rääkinud olime, sealhulgas laps. Kuid tal on vaja arvestada oma perekonnaga ja ta ei ole kindel oma tunnetes minu suhtes, sest ta on ennegi valesti arvestanud! Ma juba niigi imestasin, et kuidas küll kahekümne kuue aastane on saanud enne nii võssa panna, et ei usalda enam oma tundeid, kuid selle eelmise elu teada saamine lõi pildi kristallselgeks. Alateadlikult ta mäletas, kuidas ta oli langetanud vale otsuse ja kuidas kõik kannatasid selle pärast – see oli midagi, mida ta üritas meeleheitlikult selles kehastuses vältida.

Nüüd on täiesti selge, miks tema naine hakkas käituma nagu “KaksikLeek”.

Nüüd on ka selge, miks mu Kaksik ütles, et ta abielu on vaid aseaine ja et tema naine on tegelikult vaid minu dublant. Või siis see, kuidas mu Kaksiku naine jälle käitub jultunult nagu KaksikLeek, määrates abiellumiseks kuupäeva 11-11, mis on ettekuulutatult meie pulmapäev ja kinnitatud kui #IgavestiKoos?  See on lihtsalt selle eelmise elu kordus, kus me olime identsed kaksikud ja tema teeskles, et on mina, et meelitada endaga abielluma meest, kes armastas mind ja keda mina armastasin.

Väga traumaatiline kogemus meile kõigile, sest mina ja mu Kaksik ei saanud koos olla, kuid isegi kui ta suutis selle mehe endaga abielluma panna, ei suutnud ta teda kunagi panna ennast armastama nii nagu see mees armastas mind. Mis on tegelikult naljakas, sest hotellis mu kaksik põhimõtteliselt anus mind, et ma ei sunniks või manipuleeriks teda endaga abielluma. Kui ma oleks tahtnud, oleksin võinud ju kasutada oma võrgutusoskusi, et temast rasedaks jääda ja võtta talt igasugune muu võimalus, kui abielluda minuga lapse pärast. Selle asemel ma vastasin talle, “Sa võid ju vägisi abielluda, kuid ainus asi, mida mina vajan sinult on see, mida ei saa kunagi vägisi, ja see on sinu armastus minu suhtes”. Hiljem püüdsid mu sõbrad mulle selgeks teha, et ma oleksin pidanud ikka püüdma temast rasedaks jääda, kuid ma vastasin neile täpselt samuti. “Sundida kedagi enesega abielluma on lihtne, kuid te ei saa sundida kedagi ennast armastama ja armastus on see, mida ma temalt vajan – tema Tõelist Armastust.

Universum annab teile alati kinnituseks märke. Seda te välja mõelda ei suuda!

Et siis kuidas selle uue kutiga Indiast on – kuidas tema sellesse kõigesse sobitub? Ka sellel on täiesti loogiline mõte sees, sest see oli täpselt seesama dünaamika. Ta tundus mulle nagu minu Kaksik ja ta pani mind tundma nagu minu Kaksik mind tundma paneb, kuid ta ei olnud minu KaksikLeek (isegi mitte hetkeks ei mõelnud ma seda, et ehk on hoopis tema minu Tõeline Kaksik) mida ma sellega öelda tahan on see, et ta tundus sama aga ta ei olnud sama. Mingil ajahetkel oli ka mu kaksik online ja ma imestasin, et kas mu kaksik kasutab minuga suhtlemiseks varikontot, just nii sarnasena need tundusid.

Nüüd see kogemus oli tegelikult minu versioon sellest, mida minu Kaksikul tuli kogeda selles eelmises elus, kus mina ja mu kaksikõde nägime välja TÄPSELT ühesugused, kuid iseloomult olime väga erinevad. Ehk siis, me ei tundunud tajus samad.

Ma võin vahest olla paras skeptik ja mu hing teab seda, kuid see oli justkui oleks mulle selle olukorraga antud lisa tõendeid selle info kohta, mida ma olin saanud oma Nägija käest, kui ta vahendas infot minu ja minu kaksiku naise ühise eelmise elu kohta. Ma eelistan oma eelmistes eludes ise ringi vaadata, olgugi see Nägija oli väga hoolikas, tuleb mul osade asjadega ikka ise tegeleda koos oma klientidega kes vabastavad oma energeetilisi blokeeringuid, mis on jäänud kinni nende energiavälja tänu oma eelmistele eludele. Kui keegi teine loeb teile teie eelmisi elusid, siis ei lase see teil endil ühenduda sellesama energeetilise jääkainega, mis ikka veel vajab lahustamist.

Isegi Universum armastab korralikku suurpuhastust, et saaks kõigel lasta oma kohale loksuda….

Selles loos oli see küll vaid mopipesu. Ma olen tänulik oma kaksiku naisele, et ta mind selliselt käivitas, vaid sõnaga ja sõltuvussuhtega mida ta peegeldas mulle tagasi. Tänu sellele suutsin ma tervendada järjekordse sügava tuumahaava, mis tegelikult oli veel vanem kui see kehastuse elu, kus me olime identsed kaksikud. Ma tundsin tema suhtes selle eest kõige sügavamat tänutunnet. Selle uue eelmise kehastuse teada saamine oli mulle kinnituseks, et minu ja selle naise hingede Hingeleping sai nüüd täidetud või vähemalt sellest, et me oleme valmis lahti lõikama selle armastuskolmnurga milles me ikka veel veritsesime läbi oma eelmistele elude – tekkis tunne, et nüüd tõmmati põrand üle niiske mopiga ehk siis tuumahaava tervenemisele, mida ta tegelikult aitas minul tervendada juba siis, kui me olime identsed kaksikõed, tõmmati jahutavat palsamit.

Selle uue kuti kohtamine vastas samuti väga olulisele küsimusele mida ma olin eneselt küsinud.

Ma olin nuputanud, et kas ma ikka tunnen selle mehe suhtes, keda ma pidasin oma KaksikLeegiks, jätkuvalt sama. Ma otsustasin, et ma viskan selle sildi kõrvale, sest silt ei muuda ju ometi seda, mis see tõeliselt on, ja otsustasin, et lasen Universumil mulle tõestada vastupidist, mida see pole siiani teinud. See oli lihtsalt üks väga oluline osa minu enese Ühendusele alistumise arengus.

See on umbes see, kui Universum viskab su 24 tunniks simulatsioonikambrisse KaksikLeegi programmi harjutama, lihtsalt selleks, et sa taipaksid tõde

Ehk siis, see mida see kutt Indiast mulle pakkus, oligi peaaegu 24 tunnine KaksikLeegi simulatsioon (umbes nagu lennu simulatsioon, ainult et sai harjutada kaksikleegi harjutust) ja ma sain taas tunda seda mida ma tunneksin, kui mina ja mu Kaksik oleksime praegusel hetkel koos ja kuidas ma tunneksin temaga ja tema suhtes. Ja see oli kogu keha, südame ja hinge JAH! JAH! JAH!

Ohh mu jumal, kuidas ma seda meest tahtsin.

Asjad, mida ma arvasin, et mulle meeldivad selle uue tüübi juures olid just needsamad asjad mida ma jumaldasin oma Kaksiku juures. See, kuidas ma ennast tundsin temaga oli just see, kuidas ma tundsin end oma Kaksikuga koos olles. Ja lõppeks tuli mul lihtsalt tunnistada fakti, et ma lihtlabaselt suunasin kõik oma tunded, mis mul olid oma Kaksiku kohta, sellele tüübile ja tegelikult isegi ei näinud tõelist teda – ja see poleks loomulikult juba kuidagi töötanud.

Niisiis ma tänasin teda, et ta lasi mul taas-kogeda seda, mis oli minu tõelised tunded oma KaksikLeegi suhtes. Ja Tõde on see, et ma olen selle mehe suhtes ikka veel lootusetult armunud. Ma püüan nende tunnetega eneses mitte ühendust võtta, sest me ei ole selliselt suhtlemises või lihtsalt ei taha ma nendega kontaktis olla. Ma ei tulnud siia kehastusse selleks, et olla oma KaksikLeegi armuke (ei mingeid hinnanguid neile kes seda hetkel on) kui ta on abielus kellegi teisega. Ma ei taha mingit afääri ja samuti ei taha seda tema, kuid see mida ma sellest õppisin on see, et kõik need tunded, mida ma tema suhtes tundsin ei ole surnud. Need on lihtsalt nukkuvad, sest praegu ei ole veel see aeg, et neil oleks võimalik kauni liblikana ringi lennata.

KaksikLeegid võtavad oma suhte intiimsuse üles just sellest kohast, kuhu see pooleli jäi.

Kui meie kohtumisest oli möödunud vaid üks kuu, juba siis mina ja mu KaksikLeek teadsime, et me tahame oma elud veeta koos, mis sellel hetkel ei omanud mingit loogikat. Ta oli siis 24 aastane, kui ta rääkis mulle, et see oli olnud tema elu kõige õnnelikum päev, kui ta kuulis, et mina tahan temaga veeta oma ülejäänud elu. Iga KaksikLeegi Kooslus võtab oma intiimsustaseme üles sellest kohast, kuhu see maha jäi ja meie jaoks oli see alati see, et me tahame veeta oma elud koos. Isegi nüüd, kui me viimast korda telefonis vestlesime, ütles ta: “Ma ei tea, kas ma teda kunagi maha jätan, kuid ma luban, et kui ma seda teen, siis olen juba järgmisel lennukil, mis toob mind sinu juurde”. 

Teades nüüd kõike seda mida ma tean, mõistan ma, miks meil oli vaja minna läbi selle kõige, kumbki oma rada, sest me temaga ei oskaks olla lihtsalt sõbrad. Mind ajas naerma, kui eile õhtul mu sõbranna teatas mulle, et tema kaksik hoiab temast eemale, sest ta tahab piigaga nii kõvasti püherdada, kui vaid piiga laseks teda veidigi enda lähedale. Ma tean, see on veidi toores viis selle väljendamiseks, kuid KaksikLeekide vahel see just nii ongi – see vastastikune külgetõmme on nii tugev, et me keerutaks ennast igasugustesse jamadesse, kui me praegu oleksime lähestikku. Olenemata siirastest kavatsustest.

Ma poleks suutnud areneda selleks, mis ma olen täna, kui mu Kaksik poleks eemale hoidnud ja selle eest Armastan ma teda veelgi rohkem.

Vastasel juhul oleksime me tahes tahtmata lõpetanud tema naise petmises ja isegi kui see oleks mind pannud paistma “erilisena” ego seisukohalt, oleks see olnud hinge seisukohalt täielik läbikukkumine, sest ma praegu ma juba tean, mis tähendab olla hingekodus.

Alateadvuse blokeeringute ja eelmiste elude puhastamisel on kindel järjekord

398c4-giphy2b252882529

Teile võib imelik tunduda see erinevate elude kehastuste täielik sarnasus kummaline, kuid see on eelmiste elude teemade puhul täiesti tavaline. tihti on asi just nii, et asjad millega te heitlete praeguses elus on tegelikult eelmistest eludest läbi kajavad asjad – selleks, et terveneda selles elus tuleb teil lubada eelmise elude dünaamikad korraks uuesti  käivituda ning siis neist lahti lasta.

Sest asjade uuesti läbi mängimine füüsilises reaalsuses, on hinge jaoks kõige loomulikum viis neid teemasid tervendada.

Läbi erinevate tervendamise meetodite, mis on meil selles vanuses ja tänasel päeval kätte saadavad, on meil võimalus need energeetilised pusad oma energiaväljast puhastada ning lõpetada see valus eelmise elu mustrite jälle ja jälle läbi elamine.

See võimaldab teil oma aegjoont kiirendada, kuid mitte kunagi ei toimu see üldise hinge arengu arvelt. Siin on ka põhjus, miks te ei saa kasutada nö võlukepikest oma alateadlike blokeeringute ja haavumiste tervendamiseks, sest teil tuleb teil tuleb saavutada vajalik hingeareng, seega on selle jaoks välja valitud mingi kindel kogemus. See võib mõnikord olla raske, kuid teile ei panda kunagi enamat kui te olete valmis ära kandma. Ja kui see on kõik tehtud ja puhastatud, siis olete tegelikult väga tänulik selle kogemuse eest, sest see võimaldas teil õppida ja kasvada selleni, milleks te saite.

Minul oli vaja tervendada kaassõltuvuse dünaamikat, mida ma käsitlesin eelmises artiklis, et saada vabaks sellest armastus kolmnurgast. See oli konkreetne osa hingearengust, millest ei olnud võimalik lihtsalt üle hüpata.

Ma olin töötanud selle Nägijaga juba enne, kui mu kaksik abiellus. Ta oli ka enne lugenud mu eelmisi elusid, kuid talle ei olnud enne näidatud seda osa, sest selleks ei olnud aeg veel küps. Kui meile oleks näidatud seda osa siis oleksin ma ju teinud ettepaneku seda puhastada, aga siis ei oleks mina jõudnud oma tuumahaavani.

Ma tean, et Universumil on piiramatult võimalusi, kuid see puhastus just sellel ajahetkel võimaldas läbi lõigata selle ahela, mis oli minu, tema ja tema naise vahel. Ja pidage meeles, sidemete läbi lõikamine  ei lõika inimesi konkreetselt teie elust välja – see lihtsalt teeb sidemele restardi. Neutraliseerib selle. Kui Hingelepinguga ettenähtu on lahendatud, siis on osapooled vabad uuesti alustama ükskõik mida siis teie hinged on teile ette näinud.

Meie loos oli kogu selle stsenaariumi käivitamiseks vaja, et ta teeskleks KaksikLeeki, kasutades sõna “eluliin” ja aidates minul kogeda olukorda, kus ma oma Kaksikust lõplikult ilma jääksin. See tähendab, et lubades minul elada illusioonis, et ma võin temast ilma jääda, sest tõeliselt pole see üldse võimalus – Sa ei saa oma KaksikLeegist ilma jääda. Mitte mingi nipiga.

Minu Teekond on alati seisnenud Universumi ja iseenese usaldamises, see oli minu tuumahaav, mis sai selle abieluga käivitatud. Ma olen alati öelnud, et minu Kaksik oli minu viimane eksam minu oskuses ja võimes usaldada Universumit. Kui ma oleks saanud ta omale koheselt abikaasaks, oleks see loomulikult olnud kui autasu, kuid ma poleks õppinud usaldama Universumit, et see alati kaitseb mu seljatagust.

See oleks lihtsalt olnud järjekordne kinnitus sellele, et sa saad alati seda mida tahad. Ja paradoksaalsel kombel oli just see, et ma ei saanud seda, mida ma tahtsin MEELEHEITLIKULT, rohkem kui ma midagi kunagi terves maailmas tahtsin, just selleks et ma õpiksin, et minu Olemil on minu jaoks suuremad ja võimsamad plaanid, kui ma ise oleksin kunagi suutnud unistada ja et Universum on alati, igal ainumasel sammul, mind toetanud ja aidanud, et ma saavutaksin oma kõrgemad eesmärgid.

Kui nende omavaheline Hingeleping sai täidetud, siis see puhastus põhimõtteliselt lõpetab ka nende abielu, sest eelmise elu uks sai kinni pandud. Kui nad jätkavad koos nagu abikaasad, siis tähendab see, et Olemi tasandil on seal otsus õppida teineteist sel korral armastama või midagi sellelaadset. Tegelikult on väga keeruline neid asju ennustada 3D perspektiivist, sest me ei näe ju tegelikult tervet pilti oma praeguses kehastuses. Me ei tea, mida meie Olem on meie jaoks planeerinud ja tegelikult on see väga hea.

Ma isiklikult ei panusta kummagi tulemuse peale. Mida ma tahan siinjuures välja tuua on see, et see järjekord mille järgi erinevad elud saavad puhastatud on väga tähtis, sest kuna nüüd olin ma jõudnud tervendada oma haavad, siis on võimalik ka sellel abielul lahustuda, sest see on oma eesmärgi täitnud (mida me muidugi ei tea, sest nendel võib omavahel olla veel hingelepinguid, mida on vaja täita).

Kui aga nende abielu oleks lahustunud enne (näiteks selle elu asjad oleksid saanud enne lahustatud) siis oleks minul olnud vaja oma tuumahaavumise tervendamisele minna hoopis teist teed pidi. Ehk siis, kuna see tuuma haavumine baseerus sageduslikul kaassõltuvusel – poleks minul olnud MITTE MINGISUGUST võimalust seda tervendada, kui mu kõrval oleks olnud minu Kaksik.

Kui teie Kaksik pole valmis, siis see tähendab, et te ise ei ole veel valmis.

Niisiis, isegi kui see elu oleks saanud puhastatud esimesena ja ta oleks hüpoteetiliselt võttes lahutanud – oleks ikka veel midagi jäänud meid eraldi hoidma, sest mina oleksin jätkuvalt kannatanud eelmise elu haavumist, mille tervendamiseks oligi see eraldatus vajalik. 

Me ei julge seda usaldada, kuid meie hinged teavad teed Liiduni ja siinjuures, kui ma räägin Liidust,  ei pea ma sugugi silmas vaid füüsiliselt koos olemist oma Kaksikuga.

Kui ma räägin Kooslusest, Liidust siis pean ma silmas seda, et me oleme tõeliselt selgeks õppinud selle kuidas võtta ühendust 5D sagedustega, ilma oma Kaksiku energiat kasutamata. Kui Kaksikud on energeetiliselt koos, siis nad sisenevad juba automaatselt 5D pöörisesse, kuid neil on vaja õppida seda sagedust hoidma ka üksinda, ilma oma vastaspoole tegevuseta, et teine teid pidevalt sellesse sagedusse nihutaks.

Sest vastasel juhul ei suuda nad hoida 5D sagedust koos, või hullemal juhul on nad sõltuvad teineteise energiast, et püsida 5D reaalsuses.

Tõeline Kooslus on siis, kui te suudate hoida 5D sagedust iseseisvalt ja see on tegelikult seesama pöördepunkt, kus kõikide KaksikLeekide Teekond muutub teekonnaks iseenesesse. Mis tähendab, et meil tuleb usaldada oma Universaalset Plaani, mille me koos oma KaksikLeegiga eelnevalt oleme kokku kirjutanud ja usaldada, et meie hinged oskavad ja teavad just õiget sagedust, millise juures neil tuleb teatud blokeeringud ja haavad pinnale tõsta, selleks et me suudaksime sügavamalt joonduda selle 5D sageduse Kooslusega, millele 3D füüsilise reaalsuse kooselu oma kaksikuga on vaid kõrvalsaadus.

See on see dimensionaalne nihe, mida hing tahtis siin kehastuses kogeda, oma kaksiku kohtamine on vaid tööriist selleks, et te tahaksite seda nihet teha, mis viib 50/50 võimalusega füüsilise kooseluni oma Kaksikuga. Selle vahega, et selleks hetkeks ei ole see enam oluline, sest elu on muutunud nii naudinguid pakkuvaks, et teil pole enam vaja, et keegi teine teid õnnelikuks või tervikuks teeks.

Te OLETE juba õnnelik ja tervik.

Miks nn “karmikud” on tegelikult ka teie enda hinge sidemed.

core-numbers_twin-flames_soulmatesSee identse kaksikõega eelmine elu minu ja mu Kaksiku naise vahel võtab kokku mõtte, et teie Kaksiku praegune kaaslane ei ole sihilikult “karmik”.

Jah, see oli karma kogemus, kuid side, minu ja tema vahel, ei olnud lihtsalt karmaline, vaid ta on osa meie hingeperekonnast ja on endale Hingelepinguga võtnud ülesandeks aidata meil jõuda Kooslusesse (see ei pea olema füüsiline kooselu, pidage seda meeles) selles kehastuses.

See roll mille ta endale oli kanda võtnud ei ole kerge ja see pole sugugi valutu ka temale endale. Praegune elu on juba teine kord, kui ta mu Kaksikuga abiellus, kui mees tegelikult armastab mind ja eelistaks elada minuga. Selles eelmises elus, ei olnud Kaksikul mingit võimalust oma eksimust olematuks teha. Kui te veidigi taipate India kultuurist, siis te teate, et siis oli aeg, kui ta pidi oma eksimusega ja kõikide nende tagajärgedega elama, mida see kaasa tõi. Kuid selles eluajas on isegi Indias asjad muutunud ja ta pole nii tugevalt aheldatud kui siis. Lahutused on seal jätkuvalt harvad, kuid tänapäeval tuleb neid juba ette.

Huvitav on see, et minu abielu oma hingesugulasest abikaasaga oli suhteliselt samasugune, nagu nende oma siis ja praeguses elus. Minu abikaasa oli minuga abielludes armunud kellessegi teisesse, ehk siis ma saan väga hästi aru sellest segadusest, valust ja meeleheitest kui sa oled sunnitud abielluma kellegagi, kes ei näita sulle seda armastust mida oleks oodanud abielulisest sidemest. Kui ma ausalt ütlen, siis minu ex-mees keeldus mind puudutamast kuus aastat, meie seitsme aastasest abielust.

Seesama kogemus andis mulle aga võime olla oma Kaksiku naise suhtes heatahtlik, sest ma tean kui keeruline on see teekond, mille ta oli valinud. Ma olen kogenud tema valu omal nahal ja täpselt nagu minu endine mees, tegi tegelikult oma parima, et mind armastada nii nagu ta arvas ei peab – siis ma tean, et minu Kaksik teeb oma parima, et armastada oma naist nii nagu ta naine abikaasana väärib.

Ma ei pea päris õigeks nimetada kedagi, kes on teie Kaksiku elus karmikuks, sest ma usun, et need teised hingelepingud ja sidemed mängivad teie koosluse arengus suurt rolli. Teil on tegelikult karma ju igaühega, isegi oma KaksikLeegiga, karma ei muuda ilmtingimata seda sidet karmasidemeks.

Mis siis, kui te ise olete see niinimetatud karmik?

Peale mu eelmise nädala artiklit on mul tulnud töötada nendesamade nn karma sidemetega KaksikLeekide elus, kes püüavad hakkama saada faktiga, et nende partner on kohtunud oma KaksikLeegiga ja kogu selle ebakindlusega, mida see toob nende suhtesse.

Alustame sellest, et mitte kõik, kes arvavad olevat kohtunud oma KaksikLeegiga, seda ka tegelikult on. On olemas terve nimekiri erinevatest nimetustest  (siltidest) mis väidavad, et sa eksid arvates, et oled kohtunud oma KaksikLeegiga. See juhtub peamiselt seetõttu, et inimesed on väga agarad KaksikLeegi kontsepti romantiseerima ja see Teekond on kõike muud kui romantiline. See on eneseteostus ja iseenese tundma õppimine. Teil pole vaja hakata ennast kellestki lahutama, et saavutada enesetundmine. Kuid kui see inimene surub teid alla, siis on see küll ainus võimalus.

Teiseks, nagu ma just ütlesin, pole romanss selles loos üleüldsegi peamine eesmärk, see on vaid kirss tordil. Olgugi, et enamus mu klientidest tahavad lõpuks siiski jõuda oma Kaksikuga romantilisse suhtesse. On aga tõde see, et enamus inimesi, kes lahkuvad oma olemasolevast suhtest “karmikuga”, ei lähe sugugi kohe suhtesse oma kaksikuga. Tavaliselt vajavad nad aega omaette olekuks, et saavutada vajalik joondumus oma otsitava füüsilise liiduga.

Asi on selles, et see partnerlus toimib AINULT vastastikkuse nõusoleku puhul, ehk siis kui teie partner otsustab lõpetada suhte teiega, et olla oma KaksikLeegiga – siis ainus mida te teha saate, ja see kehtib iga sarnase olukorra puhul, olgu siis kaksikud või mitte, ja see on armulikult sellega nõustuda. Te ei saa mitte kedagi sundida endaga olema, neil tuleb ise soovida teiega koos olla. Mida kramplikumalt te kellestki kinni hoiate, seda rohkem hakkavad nad ennast sellest vabaks võitlema ja see juba ei austa ei seda armastust ega aega, mida te koos jagasite.

Kõigile naistele, kes püüavad oma mehe elust välja saada tema KaksikLeeki, siis tänane artikkel peaks teile selgelt ära näitama, et teil on endal selle naisega lahendamata eelmisest elust pärinevaid teemasid. Tehke nendega tööd ja tervendage ning kes teab, mis võib juhtuda, kaotamishirm möllab mõlemas osapooles, inimene kes arvab, et teie mees on tema KaksikLeek, kardab samuti teda kaotada – kuid samamoodi kardate seda teie ise. Kui kaks inimest on tõeliselt määratud koos olema, siis ei suuda neid mitte miski lõplikult laiali kiskuda. Teil tuleb otsustada, kas te tahate teada Tõde, et kas tema on tõeliselt teie partner ja selleks ei pea te OLEMA kellegi teise KaksikLeek, et kasvada omaenese Jumalikkuseks ning siis ei saa mitte miski ega keegi teid lahutada.

Muu juhul ei ole see mees kunagi teie oma olnudki ja temast lihtsalt niisama kümne küünega kinni hoida ei tee teid õnnelikuks.

Kõik KaksikLeekidest naised, seesama jutt käib loomulikult ka teie kohta.

Kas teil võiks olla eelmiste elude draamasid mõne teise inimesega teie Kaksiku elus, mis kajastuvad teie koosluses?

MagiaSee on pinnale ujunud KaksikLeegi taaskohtumise Rännakus  mida ma teen oma klientidele.  Kus Kaksikleegi endised partnerid ilmuvad teise Kaksiku eelmistes eludes.

Eriti veel sellisel juhul, kui see side ilmneb selles elus negatiivselt, siis võid kasvõi mürki võtta, et teil on selle inimesega olnud ühine eelmine elu.

Ühes oma hiljutises sessioonis nägi mu klient oma Kaksiku endist naist, kes oli sealses elus olnud tema isa, kes teda seksuaalselt ära kasutas. Selleks et aidata tal tegeleda selle insesti teemaga selles elus, ehk siis sellest teadlikuks saada, et seda haavumist tervendada, tegi see naine (see ex) omale varikonto, teeseldes ennast meheks ja tahtis minu kliendiga seksida.

B*tch be crazy eksju?! Kuid olles näinud seda eelmist elu muutus selle naise hullumeelne käitumine täiesti mõistetavaks. Sest minu klient ja ta Kaksik ei olnud isegi enam koos, mees oli juba kellegi uuega – kuid klient ja see ex-naine pidid ikka veel tegutsema omavahelise karma lahustamisega. Tehniliselt tegeles minu klient oma sügava seksuaalse haavumisega meie sessioonidel ja see oli vaid üks paljudest eludest, kus ta avastas ennast seksuaalse väärkohtlemise keskmes.

See näide oli vaid kontrastiks minu enese kogemusele, kus polnud vihavaenu minu ja mu Kaksiku naise vahel, isegi kui seal oleks olnud, siis seda enam ei ole, sest see isiksus on juba varjatud. Sest kõige eelduste kohaselt te mängite läbi eelmiste elude stsenaariume, mida te saate nüüd tervendada just mõistes, miks see pinnale ujus just nüüd, teie praegusesse reaalsusesse.

Võtame näiteks selle kliendi, ilma selle eelmise elu informatsioonita oleks tema Kaksiku ex tundunud lihtsalt ühe väärastunud mõttemaailmaga haige naisena, kes teeskleb et on mees ja püüab teda seksuaalselt ahistada. Hullumeelne stsenaarium, eks? Kuid selliseid asju juhtub – tänapäevased inimesed võivad lihtsalt ollagi nii segased. Kui te aga näete selle taga eelmisi elusid, siis see naine, kes tõenäoliselt ei taipa isegi, miks ta käitub selliselt kogu selle seksuaalse kiskjalikkusega minu kliendi suhtes, töötleb nähtavasti samuti seda eelmise elu mälestust, kus minu klient oli tema tütar ja tema lapsepilastajast isa.

Selle kõige valguses mu klient mõistis, et see naine käesolevas elus ei ole mitte sugugi nii napakas, kui ta tundub, vaid tegelikult aitab teda (minu klienti) meenutada nende ühist eelmist elu, et see saaks tervendatud ja andestatud.

Kas te nüüd näete, milliseid imelisi vaatenurkade muutmise võimalusi meie praegune elu meile võimaldab, kasutades eelmiste elude tervendamist? Just see on põhjus, miks me teeme seda tööd, mitte selleks et rahuldada uudishimu. Mitte selle pärast, et meie ego tahab endale vastu rindu taguda ja öelda, et “ma olin selline ja selline oma eelmises elus”. Me läheme eelmistesse eludesse, et terveneda, NÜÜD JA PRAEGU ja kui me seda teeme, teeb meie praegune reaalsus teeb tänu sellele tohutu nihke.

Ma loodan, et see artikkel aitab teil paremini mõista selle teise inimese osa teie KaksikLeegi elus, mitte ainult nende pärast, vaid eelkõige just teie enda pärast. Ma kutsun teid tähelepanelikumalt vaatama oma suhet teie Kaksiku praeguse kaaslasega, sest see võib anda teile tohutuid taipamisi teie enese tervenemise jaoks ja aidata teil paremini mõista miks asjad peavad liikuma just nii nagu need liiguvad teie ja teie Kaksiku vahel.

Olles näinud seda eelmist elu oma Kaksiku naisega, kus ta oli minu identne kaksikõde, mõistsin ma miks minu Kaksik pidi tegema otsuse mille ta tegi ja miks ta nii kartis oma tundeid minu suhtes. See taipamine mitte ainult ei teinud restarti sellele eelmisele elule, vaid see tegi restardi ka sellele elule. Sest see pani mind mõistma, et selles ei ole ju mitte midagi andestada, kõik läks just täpselt nii nagu pidi.

Universum pidi mu siia saatma minu jalgade trampimise ja kriiskamise saatel, mu Kaksik võib tunnistada kui vihane ma olin ta peale just vahetult enne minu viimast läbimurret – kuid siin ma olen ja jumal tänatud minu Kaksiku meelekindluse eest, et ta ei andnud järgi minu palumistele, anumistele või isegi minu tõuklemistele, isegi mitte siis kui ma teda sõimasin ja needsin – ta ei andnud järgi.

Kui ta oleks järgi andnud, siis ma ei usu, et ma oleksin võimeline teiega seda tarkust jagama, mille ma ammutasin just tänu sellele.

Niisiis, SUUR tänu kõigile näitlejatele selles reaalse elu näitemängus, kaasa arvatud minu KaksikLeegile ja minu eelmise elu identsele kaksikõele siis ja praegu, et nad mängisid oma osa minu suurimas transformatsioonis mis minu elus kunagi on olnud.

Kui soovite panustada, siis selleks on koht siin .

Soovin teile maagiat ja imesid, sellele imelisele seiklusele teie armastatuga.

Kui see artikkel helises teis kaasa, siis jagage seda külluslikult. Ma tänan teid.

Palju armastust,

Sabriyé Dubrie

P.s. if you are interested in a step by step guide to your Twin Flame journey and creating inner union, sign up for the Gangsta Goddesses Tribe and you get instant access to my online program the Align to Your Divine Plan Twin Flame Mastery Program.

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://gangstagoddesses.com/past-life-with-twin-flames-karmic/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.