Augusti varjutused – Haavatud Laps muundub Haavatud Tervendajaks


Pildiotsingu wounded healer tulemus
20.07.2018 Ana Souto

Kallid Teekaaslased,
Ma istusin täna oma lapsepõlvekodu elutoas oma isa tugitoolis ja mulle tuli meelde, mida mu ema oli minult eelmisel õhtul enne uinumist küsinud:

“Kuidas sa tead neid asju mida sa tead? Kuskohast see elutarkus ja sisemine tasakaal tuleb? (Mis on täiesti õigustatud küsimus, võttes arvesse kõike seda mida ma oma nooruses olen teinud ja samuti asjaolu, et on olnud päevi, kui ma panin autovõtmed külmkappi ja püüdsin autost väljuda ikka veel kinnise turvavööga). Ema, see tuleb minu seets. Kohast, mida ma sooviksin kõigile näidata, kuid mul puuduvad selle vahendamiseks sõnad, sest kui ma juba ühendun energiatega siis ma nutan kõigest sellest tänulikkusest ja tingimusteta armastusest. 

Oma MINA OLEN kohalolust, Allika teadlikkusest. 

Oma südamest, oma hingest, oma Olemist kusiganes see parasjagu siis viibib. 

Kuid mis peamine, see tuleb ARMASTUSEST. 

Ma Tean seda ARMASTUSEST ja ma räägin seda ARMASTUSEST. 

Ta sulgeb silmad ja naeratab.

Ka tema teab seda paika, aga just nii nagu minulgi, puuduvad tal inimkeelsed sõnad selle kõige vahendamiseks.

Juuli ja August on thebomb.com sõnul pingeliste astroloogiliste sündmuste kuud, niisiis tahan ma teile anda killukesi teadmisest, mis on tulemas ja kuidas te saate neid võimsaid energiaid kasutada omaenese jumalikku tahtesse ja pühale teekonnale astumisel.

On päevi kui tundub, et on vaikus enne tormi ja siis on päevi, kui kogu see värk on nii võimatult kõikehõlmav nagu te kannaksite oma õlgadel kogu maailma raskust.

Tegelikult toimub aga see, et meie sügavamad ja varjatumad haavad tõmmatakse käima, et me suudaksime alustada oma Hingemissiooni ja Teekonda.

Mitmed eluajad vägistamist, piina ja vägivalda on kokku sepistatud kõik just selleks hetkeks ja mälestused ujuvad pinnale, et me suudaksime luua omaenese haavapalsami.

Kuna me oleme iseenese kõige mürgisem mürk, siis on meis olemas ka vajalik ravim.

Selle suve lõpuks on päris reaalne võimalus, kui te leiate et olete muundunud täiesti uueks inimeseks, kuid seda juhul, kui te LUBATE Universumil teiega koos tegutseda.

Teie jaoks tähendab see seda, et teil tuleb lõpetada kõikide teie jaoks valede tegelaste taga ajamine, et Universum saaks teile näidata just neid õigeid tegelasi, keda see on teie jaoks kohale loonud.

See nõuab teilt eraldatuse perioodi, et te TÕELISELT taipaksite kes on teie meeskonnas ja kes seal isegi olema ei peaks.

Selleks, et see kõik toimuda saaks, tuleb teil lõpetada “rongi ees jooksmine” oma Teekonna mõistes, ja tõeliselt astuda LUBAMISSE, et Universum saaks läbi teie tegutseda tulevate sündmuste jaoks.

On olemas oma aeg tegutsemiseks ja samuti on oma aeg puhkamiseks.

Praegu on aeg puhkamiseks, sest te saate universaalseid saadetisi oma uneajal (millest ma kirjutan veel eraldi artiklis!) ja ühendate seda informatsiooni oma ärkvelajaga. Niisiis olge enese suhtes heatahtlikud ja hoolitsege oma biokeemilise masina eest nii palju kui võimalik.

Pool sellest Teekonnast on möödunud ohvrimentaliteedis ja oma vastaspoole või üldse millegi suhtes sugugi mitte häid tundeid tundes. Tegelikult ka ja teine pool on veedetud taipamistes, kuidas me ise oleme olnud kurjategijad nii paljudes erinevates olukordades, kus me oleme teinud teistele inimestele sügavalt haiget.

See duaalsus on praegu “uurimise all” meie eneste Feminiinse ja Maskuliinse poolt ja kõik see toimub täielikus sünkroonsuses, seda selleks, et me leiaksime täiusliku tasakaalu oma enese valgusmina ja varjumina vahel.

Praegu on see periood, kus me astume oma Haavatud Lapse seisundist Haavatud Tervendaja seisundisse ning just see aeg kui me muundame oma mürgi ravimiks, et tervendada oma sisemise valgusega inimesi enese ümber.

JUMALIK NAISELIKKUS – AVASTADES SEKSUAALSEID HAAVUMISI

Antud hetkel tegeleb DF oma seksuaalsete haavade avastamise ja tervendamisega. Väljendub see mineviku mälestuste ootamatute pinnale ujumistena ja need ei ole sugugi ei oodatud ega meeldivad.

Kuidas me oleme minevikus emotsioonide väljendamiseks kasutanud oma seksuaalsust?

Kuidas me oleme lubanud teistel ennast ära kasutada, sest me tahtsime meeleheitlikult olla armastatud?

Kuidas me oma emotsionaalsete vajaduste rahuldamiseks kasutasime seksuaalsust, et teised teeks meile mida me vajasime?

Kuidas me ise oleme õõnestanud oma seksuaalset tõsiseltvõetavust lihtsalt seepärast, et me kartsime olla üksinda?

Kuidas me neid kogemusi saame kasutada, et ennast täna tervendada?

Kuidas me saame iseenesele andestada oma seksuaalse ajaloo ja väljuda ohvrimentaliteedist?

Kuidas meie mineviku kogemused võiksid olla meile õpetuseks ja jõustamiseks?

Kas me saame armastada eneses seda lipakat? Seda haavatud tegelast meie sees? Seda hoolimatut meie enese sees? Seda meeleheitlikku meie sees? Seda tähelepanu otsijat? Seda hüljatut? Seda maha jäetut? Seda üksiklast iseenese varjuminas?

Kas me suudame andestada oma haavatud Naiselikkusele?

Kas me saame ta varjudest välja valguse kätte tuua, et me saaksime seda pühitseda ja näidata kui püha ja jumalik see on?

Teisest küljest, kas me saame andestada kurjategijatele?

Kas me suudame austada meievahelist Hinge Lepingut ja lasta minema see valu, mida need olukorrad on tekitanud?

Kas me suudame neid vabaks anda just samamoodi kui me laseme ennast vabaks, kui lõpuks ometi võtame vastu selles maailmas oma jumalikkuse?

Öeldakse, et katkiste hingedega inimesed on ohtlikud, kuid ma arvan, et inimesed, kes ei suuda enesele ega teistele andestada, on palju ohtlikumad, sest nad on lõksus igaveses ängistuse ja meeleheite ahelates ning pole võimelised vabalt elama olevikus või vabastama oma tulevikku.

Julgege andestada ja laske lahti sellest koormast, millest te kümne küünega kinni hoiate, et te saaksite oma Jumalikul Teekonnal rännata käsipagasiga.

Küsige abi oma energeetiliselt meeskonnalt, oma esivanematelt, et te saaksite selle üleliigse energia oma energiaväljast vabastada ja ära saata see sinna, kuhu see tegelikult kuulub.

Käesoleval perioodil võivad teie vanad sõltuvused ja käitumised uuesti pead tõsta, seega olge tähelepanelikud, et te ei langeks tagasi ohvrimentaliteeti ega mitte mingi variatsiooniga põgenemistaktikasse, et saada hakkama oma emotsionaalse valuga.

Praeguseks hetkeks mõjuvad igasugused tuimestavad ained vaid teie vaimset arengut pidurdavalt, seega nüüd on aeg oma valudega silmitsi seista kainelt, siiralt ja alasti!

JUMALIK MASKULIINSUS – MA EI OLE OMA MINEVIKU TEOD  

DMid tegelevad samuti eneses tervendamisega. Nad tervendavad enese kurjategija poolt ja taipavad, et nad ei ole enam see, mida nad on minevikus korda saatnud.

Tingituna asjadest, mida nad on teinud ja mida neil on tulnud näha, muundavad nad oma Haavatud Sõdalase Haavatud Tervendajaks.

Praegu astuvad nad eraklikkusesse ja mälestuste meenutamisse, võttes ette samme oma käitumise muutmiseks ja kohandades oma keskkonda sellele vastavaks.

Kuidas ma olen kasutanud oma väge selleks, et olla alandav, üleliia kontrolliv ja võimukas?

Kuidas ma kasutasin oma valu selleks, et teha haiget teistele?

Kuidas ma saan olla toetav, jõustav ja motiveeriv, olles üle oma valust ja mineviku kogemustest?

Kuidas ma saan oma käitumist pehmendada, et olla õrnem iseenese ja teiste suhtes?

Kuidas ma saan oma valu kasutada oma kasvu katalüsaatorina?

Kuidas ma saan teisi aidata, aidates iseennast?

Mis on see muutus, mida ma tahan näha maailmas ja kuidas mina saan täna see muutus olla?

Milliseid muudatusi tuleb minul oma elus teha?

Kelle ees on minul vaja vabandada?

Milles tuleb mul iseenesele ja teistele andestada?

Muundada Jõudu Vaimseks Väeks on nende sisemise Alkeemiku jaoks sobiv ülesanne ja mida edasi nad sellel teekonnal sammuvad ja alistuvad muutustele, seda enam hakkab see sümbiootiline vahetus nende elus oma loomulikku osa mängima.

Kõik ülejäänu ei näi enam valikuna, sest vana programm visatakse välja ja uus kimp reegleid tuleb oma kohale installida.

Nad on ühenduses, teadvad ja teadlikud, kuid hetke prioriteet on tervendada iseennast enne, kui kedagi teist.

Praegusel hetkel on käimas sügav Taipamine sellest kes nad tõeliselt on ja oma mineviku inimestega ühenduse võtmine on päevakorral, sest nad hakkavad puzzle erinevaid kilde ühendama. Kilde enesest, mida nad on maha jätnud läbi selle teekonna.

Me kõik tervendame enestes mõlemat poolt ja teis võib kaasa rääkida nii maskuliinne kui ka feminiinne energia, niisiis olge tähelepanelikud, sest mõned asjad võivad hakata välja hüppama.

Kõige olulisem on, et te kuulate oma keha ja väärtustate selle vajadusi.

Kui see soovib rohkem puhata, siis puhake.

Kui see tahab loobuda teatud toitudest, siis jätke need söömata.

Kui see tahab omaette aega, siis austage seda ja eralduge.

Pidage meeles, et peale Augusti on olemas täiesti uus SINA, niisiis tehke kõik selleks, et olla selleks uuestisünniks valmis, kus te vabastate oma vana MINA ja embate uut MINA OLEN.

Ma loodan, et need sõnumid helisevad teiega ja et nendes oli olemas see vajalik valguskild, et valgustada teie oma teemasid, millega te võite praegu heidelda.

Täpsema juhenduse jaoks teie oma hingemissiooni, karmasidemete ja püha ühenduse jaoks broneerige aeg alljärgnevalt lingilt.

https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php

Ma saadan teile palju armastust ja õnnistusi ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstult oma enese südame väes.

Haavatud Tervendaja,

Ana x
©thebloomfromwithin
(The content of this article is copyright protected)

 

Tõlkis Elle Vihman

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/eclipse-season-20196067?utm_medium=post_notification_email&utm_source=post_link&utm_campaign=patron_engagement&token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJyZWRpc19rZXkiOiJpbnN0YW50LWFjY2VzczpmMmQzMDI4MC0yMTA1LTQyMjctYTljYS0wYjlkZjI3NWU3MDMifQ.-m4SS18ChfGOv5YzvBvE6VhMf_4VC4VSoS3AcnbofLM

Üks kommentaar “Augusti varjutused – Haavatud Laps muundub Haavatud Tervendajaks

  1. Pingback-viide: Enne koitu on kõige pimedam aeg | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.