UnesRändajad


Pildiotsingu dream walkers tulemus

Kallid Teekaaslased,

See teema on mulle kõige hingelähedasem seetõttu, et alles mõni aeg tagasi olin ma ise sellega korralikult hädas.

Aasta tagasi heitlesin ma oma unenägemisega kõvasti. Mitte kuidagi ei suutnud ma hommikul oma unesid mäletada ja need mida mäletasin, olid täis madalsageduslikke tegelasi, kes ajasid mul pead paljaks ja kiskusid mul hambaid välja.

Ja siis juhtus midagi imelist. Ma kohtusin oma Hinge Üksusest kolme KaksikKiirega! Pim, Pam, Pum!

Meil oli justkui kohene äratundmine, see oli justkui telepaatiline side, mis avanes hetkega.

Wayne Lander on Unes Rändaja [Dream Walker], ja üks oma ala tippudest. Kui mitte öelda SEE TIPP, keda ma olen kohanud oma Teekonnal. Ta töötab oma unemaailmas koos teise kaksikkiirega ning üsna pea jagas ta minuga oma tarkusi.

Nädalaga suutsin ma hakata oma unemaailma kasutama tervendamiseks, puhastamiseks, kohaks kus muundada oma energiaid ja rännata erinevatesse dimensioonidesse.

Minu ööd, mis olid piinavad ja hirmutavad hetked, muutusid paljuoodatud rännakuteks.

Ta lõi sealt välja kõik madalsageduslikud tegelased ja ma hakkasin taaskord nägema unenägusid, mis olid oma olemuselt ettekuulutused, nägemused ja Taipamised.

Kui ma lihtsalt ütleksin, et ma olen selle eest südamest tänulik, oleks see minu elu kõige suurem vähendamine. Ja olla võimeline kõike seda, mida ta mulle õpetas, lõplikult omaks võtma on olnud seni  minu vaimse teekonna üks kõige panustavamaid kogemusi.

Ükskord ütles ta mulle: “Mitte ühegi KaksikLeegi mitte ükski unenägu ei ole mõttetu”.

Peatselt hakkasin ma oma uneajal juba ise ilmuma inimeste unenägudesse ja tegema tervendamise ning puhastamise protsesse Maskuliinsuse ja Feminiinsuse Kollektiiviga.

Ma olin juba nii tihti rännanud nendesse fraktsioonidesse, et ühel hetkel muutus keeruliseks vahet teha, kas ma olen füüsilises reaalsuses või unemaailmas.

Järgnevaks jagan ma teiega neid tarkusi mida mina õppisin oma teekonnal, lootes, et ka teile on sisemiste võimetega ühenduse saamine põnev.

Ühenduse loomine

Meie unemaailm on meie Kõrgema Mina, energeetiliste teejuhtide, surnud esivanemate ja samuti ka Inglite, Meistrite ja Kosmilise Meeskonna juhtida.

Niipea, kui te oma meele päevasekeldustest lahti lülitate, avate te kõikvõimalikud uksed, mis annab võimaluse neil teiega suhtlema tulla.

Teie rännakutes unemaailma on esmatähtis taotluse vormistamine, seda saate te teha lugedes enne uinumist väikest loitsu/palvet, ehk siis programmeerite ennast selleks reisiks.

Ma olen selleks kasutanud padja alla pandud kivikesi, kristallvõrgustikku oma voodi ümber, püha veega pritsitud padjapüüre ja ka maski silmadele, et alustuseks seda ühendust võimendada. Niisiis ma soovitan seda teha ka kõigil neil, kes võtavad ette teekonna Unemaale.

Katsetage ja vaadake, mis toimib just teile kõige paremini, tehke sellest oma uinumiseelne rutiin ja lugege oma loits.

Kutsuge oma Kõrgemat Mina juhendama teid sellel teekonnal, tühjendades oma pea mõtetest ja emotsioonidest ning astudes teadlikkusse. (käskides oma peas vadistaval pärdikul vait jääda) 

“Nüüd ma kutsun oma Kõrgemat Mina. Ma avan kõik oma tajud täielikuks paljastuseks, sest ma luban enesel olla jumaliku töö kanaliks kõikides tasemetes ja dimensioonides. Näita mulle, mida mul on vaja näha, vii mind sinna kuhu mul on vaja sattuda, räägi mulle mida ma pean kuulma. Olgu ma kaitstud ja juhendatud valgusest, olgu ma maise kollektiivi teenistuses sellel planeedil ja teistes galaktikates. Ja nii ongi! 

Kui ma üles ärkan siis ma mäletan oma unenägu. Minu keha mäletab minu unenägu, minu meel mäletab minu unenägu, minu hing mäletab minu unenägu, minu süda mäletab minu unenägu.” 

Unemask silmadel aitab mul säilitada ühtlase une, ilma ruumis valgusest tekitatud häirimisteta. Ma ei ole ise küll kasutanud kõrvatroppe, kuid kui müra on midagi, mis segab teil ühtlaselt puhata, siis soovitan ka need kasutusele võtta. Vähemalt niikauaks kuni te saate tehnikale korralikult pihta.

Samuti võite te teha taotluse minna kindlasse kohta või kohtuda kellegagi. Ehk siis te saate taotlusega määrata sihtkoha, mis iganes on see, mida on vaja näha, et joondada ennast siin 3D reaalis oma kõrgema eesmärgiga.

See ei pruugi teil õnnestuda esimesel õhtul või ka mitu nädalat, kuid harjutamine teeb meistriks ja oma füüsilise keha igapäevane ettevalmistamine selleks rännakuks, mida teie Hing teab, et te vajate, just harjutamine ongi. Selle protsessi juures on kannatlikkus ülioluline. Ärge arvake, et te olete selles läbi kukkunud kui te ei saa kohe soovitud tulemusi.

Maailmade vahel

Taipamine, et te olete oma unemaailmas ja olete teadlikus unenägemises, aitab teil kohandada oma käitumist sealsetes olukordades. Ja on olemas mõned märgid, mis aitavad teil mõista, et olete seal.

Ma ise vaatan tavaliselt oma käsi, põrandat ja taevast ning kui ma siis olen tuvastanud teadliku unenägemise, siis ma tean, et ma olen tegelikult turvaliselt omas voodis ja unenäos võitmatu. Selle taipamiseni jõudmine tekitab aga alguses olukorra kus te ärkate üles. Või siis, kui olete juba kogenud rändaja siis haarate olukorra oma kontrolli alla ning hakkate liikuma nende kohtade suunas kuhu te minna tahate.

“Teadlik unenägemine” tähendab vaid, et te taipate, et näete und kuid ei ehmata sellest ennast välja ning igaüks, kes teie unenäos on, on vaid teie ja kollektiivse teadlikkuse peegeldus.

Lihtsamalt väljendudes matkavad meie kõrgemad minad unemaailmas ja saavad üksteisega suhelda ning tihti juhtub ka nii, et mõlemad inimesed mäletavad seda kohtumist. Kõikide selle kohtumise kujude, värvide ja kogetud olukordadega.

Mõni päev tagasi nägin ma unes, kuidas ühe sõbraga parasjagu midagi reaalsuses juhtus. Kuna meie ajavahe on 6 tundi siis ma jagasin ärgates temaga seda unenägu. Ta kinnitas, et see mida mina olin näinud oli temaga reaalselt toimunud paar tundi varem.

Veidi aega tagasi jagasin ma kellegagi uneruumi ja kuna me mõlemad olime samas ajavöötmes, jagasin ma seda temaga kohe, kui olin ärganud. Me olime näinud sama und ja saime lisada sellesse uusi detaile, sest meil oli olukorrale erinev vaade ja selle sündmusega seotud tunded ja emotsioonid.

Nendes unenägudes tuleb teil mõista seda, et kas te olete selles olukorras osaline või lubatakse teil jälgida seda kõrvalt. Seda niikaua kuni mingi olukord ennast läbi mängib. Selle kontrollimiseks püüdke suhelda nende inimestega, keda te seal näete. Ehk siis vaatleja unesid on lihtsam tuvastada, sest te liigute seal ringi, kuid keegi teid ei näe ega kuule. Te olete vaid vaatlejad.

Unedes kus te olete aktiivne osaline ja taipate, et see on teadlik unenägemine, suudate te sealsete inimestega suhelda läbi kõrgema teadlikkuse ja kasutada seda tervendamiseks, puhastumiseks, energiate puhastamiseks ja muundamiseks.

Teadlikuks unenägemiseks olete vastuvõtlikum kella kolmest hommikul. Ehk siis te võite märgata, et teid aetakse kella kolme aeg üles. Kui see nii juhtub, siis seadke taotlus ja minge uuesti magama, et te saaksite minna retkele sinna, kuhu teil on vaja minna, et näha mingit kindlat hetke oma Teekonnal.

Tervenduskamber (Labor) 

Ma olen seda kasutanud oma Uneilma tervendamiseks, puhkamiseks ja taastumiseks ka terve oma magamise aja jooksul.

Sellistel kordadel on teie energeetiline meeskond teil abiks, et saaksite käivitada just õiged ja väga vajalikud kohad teie enese reaalsuses.

Tavaliselt kasutan ma Labori abi siis kui mul on olnud psüühiliselt pingeline päev ja mul on vaja seda lisa nüket uneajas, kuid kui teil on psüühega vaikne ja te keskendute päevasel ajal muudele asjadele, siis saate te alati kasutada oma uneilma selleks, et eneses mõned uued mustrikavandid käivitada.

Küsige ja teile antakse!

Pange paika taotlus, küsige abi ja lubage energiatel tegutseda läbi teie.

Ettenägemised, nägemused ja muud Tajud 

Kõige keerulisem puzzle selle kõige juures on aga taibata millised teie unedest on ettekuulutused ja millised lihtsalt teadlikud suhtlemised.

Tervendavad unenäod jätavad teisse ärgates väga hoitud ja turvalise taju, sest te tunnete enese ja käesoleva olukorra, inimese vahel sidet, mis on palju kergem kui see oli enne.

Te ärkate kindla teadmisega, et teie ja selle sündmuse või inimese vahel on midagi muutunud, mis laseb teil vabastada osa sellest energeetilisest rämpsust, mida te päevasel ajal olete enesega kaasas tassinud.

Teised unenäod on jällegi teie alateadlike hirmude kajastused, mis toimuvad selleks, et võimaldada teil seista silmitsi nende olukordadega mis vajavad puhastamist. Kui te selle ära tabate, saate kasutada uneilma, et tegeleda selle olukorra emotsionaalse laengu muutmisega.

Osad uned võivad olla mingi, ärkveloleku ajal oodatava, olukorra kõige hullema versiooni kujutlused ning uneilm on suurepärane koht kus te saate need hirmud vabastada ning lõpetada kartmine ja kahtlused.

Ettekuulutused on tavaliselt lihtsad tuvastada, sest te olete pelgalt vaatleja ja ei saa mitte kuidagi suhelda olukorraga ega inimestega, kes on selles unes kohal. Te saate vaid jälgida neid olukordi mis parasjagu reaalsuses toimuvad või hakkavad toimuma, kuid te tunnete ennast turvaliselt ja jälgite seda kõike ilma igasuguse emotsiooni või hirmuta.

Võib küll vahest olla olukord, kus te tajute selle olukorra emotsioone, kuid vaatamata sellele olete te vaid kõrvaltvaataja. Te võite märgata, et te vaatate läbi pikksilma neid olukordi, olles olukorra kohal või siis vaatate seda kõike justkui filmi kinolinalt. Kuid tavaliselt mõistate te ka ilma selleta, et see mis toimub, toimub teist eraldi, teises dimensioonis või tasandis.

Minu jaoks oli suurimaks taipamiseks, mis muutis minu energeetilise töö tegemisel just see kontseptsioon, et kõik mis minuga toimub ärkveloleku ajal on vaid illusioon ja seega ei oma minu Teekonna suhtes mingit tähtsust. Kui ma seda tööd tegema hakkasin, kordasin ma endale mitu korda, et ma näen und ja olen simulatsioonikambris, kui ma lõpuks õhtul magama läksin siis ütlesin endale kõvasti: “Ma olen maganud ja kui ma nüüd silmad kinni panen siis ma ärkan lõpuks üles oma reaalsusesse ning ma olen teadlik ja võimeline nägema seda, mis on tõeliselt oluline.”

Ainuüksi see vimka, mille ma oma ajule viskasin, lubas mul lahti lasta nii paljudest alateadlikest hirmudest oma ärkvelolekus ja jõustada ennast oma uneilmas, et vahest oli mul juba keeruline vahet teha, kas asjad lähevad nii nagu need peavad minema või olen ma juba muutunud superpohhuistiks.

Seesama PANGE ENNAST KÕIK PÕLEMA suhtumine aitab teil jõuda sinna kuhu teil on vaja jõuda, oma puhtamasse olemi vormi, mida te suudate saavutada ning seejärel hakkate vaikselt omaks võtma oma “magamise” ajal saavutatud teadlikkust oma igapäevaellu.

Ma loodan, et see artikkel aitab teil ennast jõustada igal võimalikul moel ja et te saate hakata oma uneilma kasutama oma Teekonna heaks.

Ma loodan, et need sõnumid helisevad teiega ja annavad selgust teemadega milles te parasjagu võite heidelda.

Individuaal juhenduseks oma hingemissiooni, karmatsüklite ja püha ühenduse selgituseks broneerige aeg järgnevalt lingilt:

https://thebloomfromwithinproject.as.me/schedule.php

Ma saadan teile palju armastust ja õnnistusi ja palvetan, et te oleksite turvaliselt ja kaitstult omaenese südame väes.

Unes Kõndija,

Ana x
©thebloomfromwithin
(The content of this article is copyright protected)

Tõlkis Elle Vihman

Patreon lehel saate lugeda ka neid tekste, mida ma ümber ei tõlgi, kuid on väga huvitavad. Tehke ennast liitujaks ja panustage Autorisse.

Originaali leiate siit:

https://www.patreon.com/posts/dreamwalkers-to-20214879

 

Üks kommentaar “UnesRändajad

  1. Pingback-viide: Milleks seda kõike siis üldse vaja on? | YksikHunt mõtiskleb elust ja maailmast

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.